Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • En İyi Eliptik 2020: Tüm Vücut Antrenmanı İçin En İyi Cross Trainer Makineleri

En İyi Eliptik 2020: Tüm Vücut Antrenmanı İçin En İyi Cross Trainer Makineleri

En iyi eliptik makineler,en iyi ev spor salonu. Kadar popüler olmayabilirleren iyi koşu bantlarıveen iyi egzersiz bisikletleriancak düşük etkili ve kusursuz bir teknik gerektirmeyen tüm vücut egzersizi sağladıkları için acı çekmeden fit olmak için mükemmeldirler.


Elbette, mütevazı İskandinav antrenörü veya eliptik - veya eskiden 'çapraz antrenman' başka bir anlama gelmeden önce bilindiği şekliyle cross trainer - muhtemelen en az zarif ev jimnastiği ekipmanıdır, ancak oldukça etkili olabilir.

Evet, bir tür hayali kros kayağı olayına karışmış, kolları ve bacakları uyum içinde sallanan, çaresizce oksijeni yutarken yüzü bükülmüş birini gördüğünüzde biraz tuhaf görünüyor. Ancak tam da bu etkisiz, kayma hareketi, kullanıcıların hassas eklemleri zorlamadan aerobik kondisyonlarını kolayca ve hızlı bir şekilde artırabildikleri ve bu arada üst vücut sağlam bir egzersiz aldığı anlamına geliyor.

Bu çok kaslı antrenman aynı zamanda eliptik bir bisikleti yapmak isteyenler için idealdir.fit olmakancak evde çok sayıda makine ve ekipman için çok yer yok.

  • En iyi kürek makinesi

En iyi eliptik antrenör hangisidir?

NordicTrack, Eliptik sıcak steplerin (katil) kralıdır ve Amazon'da 700 £ 'un altındaki E11.5 Eliptik Cross Trainer, paranızın karşılığını fazlasıyla alır. Büyük, 18 inç adım uzunluğuna sahiptir ve arkadan itiş sistemi, doğal adım ergonomisine çok yakın bir şekilde eşleşen eliptik bir yol sunar.


Bunu ayarlanabilir pedallar, ekstra uzun egzersiz kolları ve Sessiz Manyetik Direnç volanının sunduğu 22 dijital seviye ile birleştirdiğinizde son derece ayarlanabilir bir ev sisteminiz olur.

Ayrıca, depolama için akıllıca katlanır ve fiyatlandırılır, böylece bankayı bozmaz, ancak özellikler açısından daha fazla bütçe teklifini ezmeyi başarır.


En iyi eliptik antrenör nasıl alınır

Tasarımda büyük ölçüde benzer olmasına rağmen (ayaklarınız için iki platform ve tutacak birkaç tutamak), eliptik eğitmenler özellikler, yapı kalitesi ve sunulan direnç seviyesi açısından büyük ölçüde farklılık gösterir.

Bir egzersiz bisikletine benzer şekilde, çoğu eliptik eğitmen, direnç oluşturmak için bir volan kullanır ve bu tekerleğin ağırlığı ve tasarımı, antrenmanın ne kadar tereyağlı hissettiğini ve bir kişinin üzerine basabileceği direnç miktarını belirleyecektir.


Genel olarak, daha ucuz birimler çok daha hafif bir volan kullanacaktır, bu da gerçek fitness meraklılarının ter atmak için ihtiyaç duydukları direnci sunmayabilirken, daha kısa adım uzunlukları ve kısa saplar çalışılan kas gruplarını sınırlayabilir.

Benzer şekilde, daha pahalı ve karmaşık birimler bir eliptik bisikletin öğelerini step veya tırmanıcı gibi şeylerle birleştirebilir, bu da gereken yer alanını azaltır, ancak yine de sağlam, kapsamlı bir çalışma sağlar.

Dikkat edin, gerçekten ucuz şeyler manyetik motorları tamamen ortadan kaldırır, bu elektrik faturaları için harikadır, ancak kalp atışlarını gerçekten artırmak isteyenler için korkunçtur. Yağ yakma bölgesine yakın bir yere gitmek için deli gibi sallanacaksın.

Doğal olarak, alan ve bütçeler önemli bir faktör olacak ve genel anlamda, ne kadar pahalı giderseniz, üreticiler modellerinde cihaz, gadget'lar ve daha ince yapı kalitesini piyasaya sürdükçe cihaz daha büyük ve daha ağır hale gelir.


Spor salonu üyeliklerini mahvetmeyi garanti edecek kadar iyi bir eğitmen istiyorsanız, ayarlanabilir platformlar, çok sayıda tutma kolu, makul bir direnç yayılımı ve daha güçlü tahrik sistemlerine bakmaya değer.

Bu nedenle, çoğu bütçeye ve ihtiyaca uygun iyi bir özellik yelpazesi sunan, elektrik destekli eliptik eğitmenleri 400 £ ile yaklaşık 4k £ arasında vurguladık - emin olmak için geniş bir tatlı nokta -.

Sırayla en iyi eliptik eğitmenler

En İyi Eliptik Eğitmeni: Nordictrack E11.5

(Resim kredisi: Nordictrack)

1. NordicTrack E11.5

Fiyat için mükemmel bir dizi özellik ile pound için en iyi eliptik eğitmen poundu

Teknik Özellikler
Boyutlar: H166 W67 L204 cm Katlanabilir: Evet Volan ağırlığı: 9kg Direnç seviyeleri: 20 Adım uzunluğu: 20-22 inç
Satın alma nedenleri
+ Güçlü arkadan çekiş sistemi + Ayarlanabilir platformlar + Depolama için katlanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Veri ekranı bugünün en iyi teklifleri biraz kötü görünüyor Amazon'a bakın

Assualt AirRunner Kavisli Koşu Bandı gibi bazı ev spor ekipmanları yalnızca spor salonu kalitesinde değil, aynı zamanda buna göre fiyatlandırılır. Bu NordicTrack E11.5 eliptik eğitmen gibi diğerleri, yüksek fiyat etiketi olmayan sağlam bir yarı ticari yapıya sahiptir.

NordicTrack E11.5 eliptik eğitmen selefinden birçok cephede geliştirildi: daha uzun adım uzunluğu, 20 direnç seviyesi, yüzde 10-30 eğim modu ve daha hafif ama daha verimli bir volana sahip.

5 inçlik ekran, NordicTrack E11.5'in en güçlü noktası olmayabilir, ancak yine de eğimi ve direnci otomatik olarak ayarlayan 30 bireysel antrenör egzersiz programı (her kategoride 10: kalori / performans / yoğunluk) sunar.

Büyük boy olabilen ancak çok güçlü olmayan, yorucu olmayan egzersizler için yeterince iyi olan yerleşik bir fan da vardır.

Son olarak, 87kg E11.5 tam olarak etrafındaki en taşınabilir makine olmasa da, neredeyse ikiye katlanacak şekilde tasarlanmıştır, böylece kullanılmadığında kaldırılabilir, taşınabilir ve bir dolapta saklanabilir.

en iyi eliptik eğitmen: Bowflex MAX Trainer M8

(Resim kredisi: Bowflex)

2. Bowflex MAX Trainer M8

Güven verici derecede pahalı bir kit parçası

Teknik Özellikler
Boyutlar: H165 W78 L121 cm Katlanabilir: Yok Volan ağırlığı: Yok Dahili hoparlörler: Adım uzunluğu yok: Yok
Satın alma nedenleri
+ Pek çok özellik + Harika ekran + Kompakt tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Fiyat aralığının birinci sınıf sonu-Sınırlı adım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bowflex, koşu ve diğer vücut ağırlığı programlarının yüksek etkisi olmadan M8 antrenörünün yağ yakmanın en hızlı yollarından biri olduğunu iddia ediyor. Aynı fikirde olmayacağız çünkü bu ünite, eliptik bir antrenörün yağ yakan üst vücut egzersizi ile step motorunun en iyi unsurlarını içeriyor.

Bunun için çok daha kompakttır, bu nedenle bir ev spor salonu ortamına daha iyi uyum sağlarken, yedi yerleşik egzersiz programı çok çeşitli fitness hedefleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Ayrıca, kişiselleştirilmiş, rehberli egzersizler, eğitmen tarafından yönetilen videolar kitaplığına erişim ve derinlemesine eğitim analizi ile kilometre taşları ve başarıların günlüğe kaydedilmesi sunan bir tamamlayıcı Max Intelligence Uygulaması (abonelik gerekir) de vardır.

Kristal netliğinde ekrana sahip büyük boyutlu bir ekran, birinci sınıf bir yapı kalitesini haykırıyor ve M8'in genel estetiği tıknaz ve kurşun geçirmez. Bu pahalı bir ev birimi, ancak uzun süre dayanacak şekilde yapılmış.

en iyi eliptik bisiklet: JTX Zenith

(Resim kredisi: JTX Fitness)

3. JTX Zenith

Ticari spor salonu standart çapraz eğitmen

Satın alma nedenleri
+ Tüm kullanıcı boyu için uygundur + Çok uygun fiyat noktası + 3 yıllık onarım ve ömür boyu çerçeve garantisi + Dahili Polar kalp atış hızı sensörü
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 999 £ JTX Fitness Check Amazon'da görüntüleyin

JTX Zenith, eliptik bir antrenörün canavarıdır: büyüktür, ağırdır ve dayanıklı, yüksek kaliteli bileşenlerden yapılmıştır. JTX Zenith, boyutu göz önüne alındığında, yalnızca 6 fitin altındaki insanları barındırabilen birçok küçük makinenin aksine, tüm kullanıcı yükseklikleri için uygundur.

16 direnç seviyesi ve 19 farklı programla birlikte 17 kiloluk volan, Zenith'i kullanarak birçok ilerleme fırsatına sahip olmanızı sağlar. Daha da iyisi, JTX Zenith, daha uzun insanlar için yeterince büyük olan 21 inçlik bir adım uzunluğuna sahiptir.

JTX Zenith ayrıca kalp atış hızını ve dolayısıyla yakılan kalorileri daha doğru ölçen yerleşik bir Polar kalp atış hızı sensörüne sahiptir. Zenith ayrıca hoparlörler, şişe tutucusu ve taşıma tekerleği ile birlikte gelir, böylece makine evin içinde daha kolay hareket ettirilebilir.

en iyi eliptik eğitmen: ProForm 450 LE

4. ProForm 450 LE

Yerden tasarruf sağlayan en iyi eliptik eğitmen

Teknik Özellikler
Boyutlar: H157 W69 L142 cm Katlanabilir: Evet Volan ağırlığı: 6kg Dahili hoparlörler: Evet Adım uzunluğu: 18 inç
Satın alma nedenleri
+ Küçük katlanır + İyi adım uzunluğu
Kaçınılması gereken nedenler
-Hafif volan-Sınırlı sayıda program BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Buradaki diğer bazı eğitmenler kadar profesyonel görünmeyebilir, ancak küçük ProForm 450 LE'nin ana parti numarası, kullanılmadığı zamanlarda bir odanın köşesinde kolayca saklanabilmesi için üç şekilde katlanmasıdır.

Buna rağmen, büyük boyutlu EasyTone pedallar çok miktarda ayak ayarlanabilirliği sunar ve arkadan tahrikli ünite, kompakt oranlara rağmen doğal bir adım hareketi sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapar.

Düşük fiyat hafif, 6 kg'lık çarkta yansıtılır ve bu, direnci gerçekten yükseltmek isteyenler için biraz kötü hissedebilirken, çok basit dijital okuma sadece manşet rakamları sunar.

Her şeye rağmen, fiyat için fena olmayan önceden programlanmış 18 egzersiz seçeneği vardır ve ergonomik olarak tasarlanmış kollar, kendi göğüs kemerinizi getirmek istiyorsanız Bluetooth ile birlikte yerleşik kalp atış hızı izleme özelliğine sahiptir.

Ünite, sağlamlıkta son söz olmayabilir, ancak değerli mesken taban alanını kaplamadan fiyat için sağlam bir egzersiz sunar.

en iyi eliptik antrenör: Marcy Onyx C80

(Resim kredisi: Marcy)

5. Marcy Onyx C80

Dar bütçeler için en iyi giriş seviyesi eliptik bisiklet

Teknik Özellikler
Boyutlar: H160cm W62cm D128cm Katlanabilir: Hayır Volan ağırlığı: 7kg Dahili hoparlörler: Adım uzunluğu yok: 16in
Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyat + 16 direnç seviyesi + Ağır volan
Kaçınılması gereken nedenler
-Katlanamaz-Hafif yapı

Eliptik sulara ayak parmağını batıranlar, Marcy'den gelen bir şeyin güzelce geldiği terli böcek tarafından iyi ve gerçekten ısırıldıklarını hissedene kadar muhtemelen biraz para biriktirmek isteyeceklerdir.

Bu makinenin önceki yinelemeleri çok mantıklıydı ancak bunlardan birini eve getirmeye değer kılan ağır özelliklerden yoksundu. Daha sert bir Onyx C80 biçiminde yeni bir güncelleme memnuniyetle karşılanmaktadır.

Fiyat hala paranın karşılığını mükemmel bir şekilde yansıtıyor ancak özellikler on kat iyileştirildi. Daha ağır bir volan, iki kat direnç seviyesi ve 23 ayrı egzersiz programının sunulması, onu ev için son derece çok yönlü bir makine haline getiriyor.

Bazı yönler, daha pahalı modellerin yapım kalitesinden yoksundur, ancak üç pedal uzunluğu ayarı ve harici kalp atış hızı izleme yetenekleriyle, eliptik eğitim dünyasına harika bir giriş.

en iyi eliptik eğitmen: cardiostrong EX90

(Resim kredisi: Cardiostrong)

6. Cardiostrong EX90

Boyut ayarlı eğitmen

Teknik Özellikler
Boyutlar: H162.5 W81 L129 cm Katlanabilir: Yok Volan ağırlığı: 12kg Dahili hoparlörler: Adım uzunluğu yok: 45-65cm
Satın alma nedenleri
+ Ayarlanabilir adım uzunlukları + Çok sayıda egzersiz + Kalp atış hızı izleme
Kaçınılması gereken nedenler
-BÜYÜK-Kötü görüntü kalitesi

Amazon'dan satın alın

Bu listedeki diğer eliptik antrenörlerin birçoğuna benzer istatistiklere ve sistemlere sahip olan Cardiostrong EX90, elektronik olarak ayarlanabilen bir işlevle kendisini rekabetten ayırmaya çalışır.

Bu, kullanıcıların uzunlukları 45,7 cm ile 65 cm arasında değişen beş seviye arasında geçiş yapmasına olanak tanır, bu sadece çeşitli vücut şekillerine ve boyutlarına hitap etmekle kalmaz, aynı zamanda bacaklardaki farklı kas gruplarını da hedef alır.

Ayrıca, kullanıcıların yağ yakmaktan kardiyovasküler eşiği iyileştirmeye kadar çeşitli hedefleri vurmasına olanak tanıyan dört kalp atış hızı kontrollü seçeneği de içeren 19 farklı program bulunmaktadır.

en iyi eliptik antrenör: Life Fitness E1

7. Life Fitness E1

Yüksek kaliteli, çok sessiz cross trainer

Teknik Özellikler
Boyutlar: 150x77x209 cm Katlanabilir: Yok Volan ağırlığı: Yok Dahili hoparlörler: Adım uzunluğu yok: 20 inç
Satın alma nedenleri
+ Fısıltı sessizliğinde çalışma + Şık veri ekranı + Kalp atış hızı izleme
Kaçınılması gereken nedenler
-Premium ürün, premium fiyatlandırmaBoş Liste BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Etkileyici 20 cezalandırıcı direnç seviyesi ile, bu spor salonu sınıfı eliptik makine mümkün olduğunca az gürültü yayacak şekilde tasarlanmıştır, yani ev arkadaşlarının bir volanın dayanılmaz uğultusuna katlanmaları gerekmez. Yine de katlanılması gereken belli bir miktar insan homurtusu olabilir.

LCD veri ekranı net, net ve çok sayıda yerleşik egzersiz programı ile doludur, birden fazla kullanıcı için ısmarlama profillerden bahsetmeye bile gerek yok.

Kalp atış hızı izleme, ücretsiz bir Polar göğüs kayışının yanı sıra ergonomik 'ErgoGrip' kollarından avuç içi temelli okumalar ile sağlanırken, geniş, sabit 20 inç adım uzunluğu ve büyük boy pedallar egzersizlerin doğal ve serbest akışlı olmasını sağlar.

Kuşkusuz, fiyat tepelerde birçok Nordik yürüyüşe sahip olmak için yeterli olabilir, ancak Life Fitness, ev dostu eğitmenler yelpazesine çok sayıda spor salonu bilgisi yatırdı ve böylece istenen fiyatı bir şekilde haklı çıkardı.

en iyi eliptik antrenör: Sole Fitness E25

8. Sole Fitness E25

Bir ömür boyu dayanması garantili sağlam bir makine

Teknik Özellikler
Boyutlar: H176 W61 L163 cm Katlanabilir: Hayır Volan ağırlığı: 11kg Dahili hoparlörler: Evet Adım uzunluğu: 20 inç
Satın alma nedenleri
+ Ömür boyu garanti + Spor salonuna benzer özellikler
Kaçınılması gereken nedenler
-DAHA PAHALI BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Büyük, tıknaz ve erkeksi görünen bir cross trainer peşindeyseniz, 11 kg volan ve etkileyici 20 inç adım uzunluğuna sahip canavar gibi Sole Fitness E25'ten başkasına bakmayın.

Bununla ne yapacağınızı bilmediğiniz sürece uzun bir adım hiçbir şey değildir, ancak bu çift tekerlek ünitesi, rahat ve dengeli bir eliptik hareketle kayda değer istatistiklerinden en iyi şekilde yararlanır.

Sole Fitness o kadar güvenlidir ki sağlam E25'i zorlu bir antrenmanla ayırmayacaksınız.ömür boyu garantiparçalar, motor ve şasi üzerinde.

Tek yapmanız gereken kalp atış hızı monitörünüzü takmak, birkaç melodiyi takmak ve en kötüsünüzü yapmak, efendim.

en iyi eliptik eğitmen: Technogym Synchro Forma

9. Technogym Senkronize Form

Profesyonel sınıf çapraz eğitmen

Teknik Özellikler
Boyutlar: H164cm, W79cm, L204cm Katlanabilir: Hayır Volan ağırlığı: Fiyat teklif edilmedi Dahili hoparlörler: Evet Adım uzunluğu: Fiyat teklifi verilmedi
Satın alma nedenleri
+ Yorucu egzersizler verir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARIYorucu fiyatı var Amazon'a bakın

TechnoGym kitinin dünyanın dört bir yanındaki saygın fitness kurumlarında bulunmasının bir nedeni var ve bunun nedeni genellikle kanlı mükemmel olmasıdır.

Synchro Forma, tarafların aşağı inmesine izin vermez ve profesyonel biyomekaniği, bu listedeki en pürüzsüz, en akıcı egzersizlerden birini yapar.

Yemyeşil dijital ekranı, kola monte edilmiş kontrolleri ve TechnoGym'in mükemmel veri izleme uygulamaları paketini dahil edin ve ciddi sonuçlar verecek ortalama bir makineye sahip olun.

Ne yazık ki, bu tür bir performans için güçlü para ödüyorsunuz ve makine çoğu ev için muhtemelen gereğinden fazla oluyor. Vahşi insan mağarası rüyaları olanlar içinse, bu rüyaların yapıldığı şey budur.

en iyi eliptik eğitmen: Proform Hybrid Trainer Pro

(Resim kredisi: Proform)

10. ProForm Hybrid Trainer Pro

Eliptik bisiklete farklı bir bakış

Teknik Özellikler
Boyutlar: 155x60x185 cm Katlanabilir: Hayır Volan ağırlığı: 13kg Dahili hoparlörler: Evet Adım uzunluğu: 16 inç
Satın alma nedenleri
+ Hibrit sistem tüm fitness seviyelerine uygundur + Her yerde mükemmel egzersiz
Kaçınılması gereken nedenler
-Özel modeller kadar iyi değil

Şimdi Amazon'dan satın alın

Ve şimdi biraz farklı bir şey için ... ProForm Hybrid Trainer Pro, ayarlanabilir bir koltuk içerir, yani bu eliptik makine, uygun olduğunda yarı egzersiz bisikletine dönüşebilir.

Yastıklı pedallar tamamen ayarlanabilir ve 20 farklı direnç seviyesi vardır, yani tüm yeteneklere uyacak bir antrenman vardır. Örneğin, altta yatan sorunları olanlar, oturma pozisyonundan büyük ölçüde faydalanacaktır.

Ayrıca bu ünite, markanın çok az bakım veya servis gerektiren veya hiç gerektirmeyen ve kullanıcıların direnç seviyelerini analog sistemlerden daha hızlı değiştirmesine olanak tanıyan Sessiz Manyetik Direnç sisteminden yararlanır.

Ayrıca, Bluetooth akıllıdır ve telefonlar, tabletler ve her tür fitness veya egzersiz uygulamasıyla güzelce oynar.

en iyi eliptik antrenör: Reebok Z-Power Cross Trainer

11. Reebok Z-Power Cross Trainer

Harika, düşük maliyetli eliptik eğitmen

Teknik Özellikler
Boyutlar: H169cm, W72cm, L135cm Katlanabilir: Hayır Volan ağırlığı: 9kg Dahili hoparlörler: Evet Adım uzunluğu: 15 inç
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel VFM
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI En talepkar eğitmen değil Amazon'a bakın

Temiz, kompakt ve paranızın tam karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz Reebok'un bu bütçe teklifi, eliptik eğitmenlerin dünyasına düzgün, düşük maliyetli bir giriş sağlar.

Küçük, 5,5 inçlik dijital ekran, tüm önemli bilgileri okur: hız, geçen süre, kat edilen mesafe, yakılan kalori, nabız, watt ve RPM, ayrıca bir dizi önceden ayarlanmış program çok çeşitli fitness hedeflerine hitap eder.

Kısa, 15 inç adım uzunluğu ve nispeten hafif bir volan, en doğal eliptik deneyimleri sağlamaz, ancak ekstra uzun kollar kalp atış hızı izleme teknolojisine sahiptir, böylece antrenman bölgelerine göz kulak olabilir ve buna göre eforu uyarlayabilirsiniz.

  • En iyi ev çoklu spor salonları
  • Ev antrenmanları için en iyi dambıl
Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın