Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • En İyi e-Okuyucu 2020: Kindle'dan Kobo'ya, bunlar en iyi e-Okuyuculardır

En İyi e-Okuyucu 2020: Kindle'dan Kobo'ya, bunlar en iyi e-Okuyuculardır

Bazıları basılı kitapları tercih ederken, bazılarıen iyi tabletler, ancak yine de en iyi eOkuyucuyu arayan pek çok insan var - bu cihazlar bir tabletten çok daha iyi bir okuma deneyimi sunuyor ve kitaplardan daha kullanışlı ve taşınabilir.


Bir eOkuyucu, tüm birkütüphaneküçük bir cihazda kitap sayısı - ama şu anda en iyi Kindle veya en iyi e-Okuyucu hangisi? Pingtwitter'ün en iyi e-Okuyucu kılavuzunun size bugün piyasadaki en iyi dijital kitap okuyucularını göstermesine izin verin.

Neden 2020'de bir e-Okuyucu satın almalısınız?

E-kitaplar dijital oldukları için kağıt kitaplardan daha ucuz olma potansiyeline sahiptir - ancak vergi ve yayıncı nedenleriyle, durum her zaman böyle değildir. Elde edilmesi kesinlikle daha hızlıdır ve saniyeler içinde bir cihaza indirilebilir.

Okuma deneyiminizi de tamamen özelleştirebilirsiniz: yazı tipini daha büyük (veya daha küçük) yapmak, favori alıntıları tahribatsız bir şekilde vurgulamak ve hatta yerleşik sözlükleri kullanarak bilmediğiniz kelimelere bakmak.

Kindle by Amazon, piyasadaki en köklü e-Okuyucu platformudur ve bu tür cihazlar söz konusu olduğunda açık ara en iyi köpektir. En sevdiğiniz romanları veya ders kitaplarını okuyabileceğiniz bir cihaz almak istiyorsanız, Amazon Kindle'ın bazı çeşitleri muhtemelen en iyi seçenek olacaktır.


Kindle hafif ve ultra incedir ve bu nedenle seyahat için mükemmeldir ve ürün serisi, e-kitap okumayı gerçek bir kitabın sayfalarına bakmaya daha çok benzeyen yansıma önleyici ekranlarla birlikte gelir.

Bazı Kindle'lar ayrıca bir arka ışıkla birlikte gelir, böylece eOkuyucunuz çevrenize uyum sağlarken okumaya devam edebilirsiniz. Zifiri karanlık koşullarda okuyun, güneşte okuyun, hatta banyoda bir kitabın tadını çıkarın - Amazon mühendislerinin hemen hemen her şeyi düşündüğü anlaşılıyor.


Ancak Amazon Kindle tek seçenek değil. Tablet tarzı e-Okuyucular benzer seçenekler sunar ve diğer uygulamaları kullanabilme ve internette gezinme gibi ek avantajlar sağlar. Pil ömrü, elbette, kullanımdaki tüm ekstra özelliklerle veya güç tasarrufu sağlayan e-mürekkep ekranları olmadan uzun olmayacak.

Öyleyse sizin için doğru seçimi yapın ve tüm yaşam tarzlarına ve bütçelere uyacak 2020'nin en iyi e-Okuyucusu için en iyi seçimlerimize bir göz atın.


Sizin için en iyi e-okuyucuları seçtik

en iyi eokuyucu kindle vaha


1. Kindle Oasis

Hava koşullarına dayanıklı büyük çocuk Kindle ile her yerde okuyun

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok yönlü Ekran boyutu: 7 inç Ağırlık: 194g Pil ömrü: 8 haftaya kadar Depolama: 8GB
Satın alma nedenleri
+ Uzun ömürlü pil + Su geçirmez + Süper hafif tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
- Bir e-okuyucu için fiyat BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 229,99 Amazon'da görüntüle £ 229,99 Amazon'da görüntüle £ 259,99 Amazon'da 616 Amazon müşteri incelemelerini görüntüle

Amazon'un Kindle koleksiyonu çok geniştir, ancak Kindle Oasis, bize göre piyasadaki en iyi Kindle'dır. Yeterince geniş bir ekrana sahip, gerektiğinde parlak bir şekilde aydınlatılıyor ve yeni başlıkları indirmek için yerleşik Wi-Fi'ye sahip.

Kindle Oasis, sağlam ve ağır, 2 metreye kadar su geçirmezdir, bu şüpheli değeri olan ancak yine de sevdiğimiz bir özelliktir. Ayrıca, her şeyi tek elle tutmayı kolaylaştırmak için ağırlık merkezini bir tarafa (sizin seçiminize) iten bu ergonomik tasarımı da çok seviyoruz. Kendinden öncekilerden çok bir kitap gibi hissediyor.


Amazon Kindle Paperwhite en iyi e-okuyucu

2. Amazon Kindle Paperwhite

Rahat e-okuma için süper net ekran

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Okuması kolay Ekran boyutu: 6 inç Ağırlık: 209 g Pil ömrü: 6 haftaya kadar Depolama: 4 GB RRP: 109,99 £
Satın alma nedenleri
+ Okunması kolay yazı tipi + Ayarlanabilir arka ışık
Kaçınılması gereken nedenler
- Daha küçük ekran BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI119,99 EBay'de görüntüle129,99 £ Amazon'da Görüntüle 149,99 £ Littlewoods'ta Görüntüle 18 Amazon müşteri yorumu

Okumak için daha küçük bir ekrana sahip olmaktan memnun olduğunuz sürece, Amazon Kindle Paperwhite harika bir küçük arkadaştır. El çantanızdaki veya sırt çantanızdaki mevcut herhangi bir alana sığacak kadar kompakt ve son derece net.

Bu isim sadece bir pazarlama hilesi değil, ekran gerçekten net ve beyaz ve çok okunaklı. Bazen ışık, en loş parlaklıkta bile biraz parlayabilir, ancak bu, başka türlü mükemmel bir e-okuyucu için küçük bir kıkırdama.

Amazon Kindle Çocuk Sürümü

(Resim kredisi: Amazon)

3. Amazon Kindle Çocuk Sürümü

Çocuklar için en iyi e-Okuyucu

Teknik Özellikler
En iyisi: Özellikle çocuklar için tasarlandı Ekran boyutu: 6 inç Ağırlık: 288 g Pil ömrü: 6 haftaya kadar Depolama: 8 GB RRP: 99,99 £
Satın alma nedenleri
+ Çocuklara özgü özellikler + Normal bir Kindle'a dönüştürülebilir (yetişkinler için) + Dayanıklı kılıf dahildir + 2 yıllık endişesiz garanti
Kaçınılması gereken nedenler
-Freetime Unlimited library limited-USB-C yok Bugünün en iyi kindle kids edition fırsatları Tüm Yeni Amazon Kindle Kids ... eBay83,99 GörünümKindle Kids Edition | ... Amazon Prime 99,99 £ Amazon Yepyeni Kindle Çocuklarını Görüntüleyin ... very.co.uk 99,99 £ Amazon Yepyeni Kindle Çocuklarını Görüntüleyin ... Littlewoods 129,99 £ Daha Fazla Teklif Göster 130 milyondan fazla kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için her gün ürünler

Kindle Kids Edition, hem yeni başlayanlar hem de daha deneyimli okuyucular için ideal bir e-Okuyucu'dur. Paket, parlak renkli dayanıklı bir kapak, bir yıllık Amazon Fire for Kids Unlimited (Harry Potter, Geek Girl gibi popüler seriler ve The Secret Garden gibi zamansız klasikleri içerir) ve 2 yıllık sorunsuz garanti içerir.

Çocuğunuz için eğitim hedefleri belirleyebilir ve kullanımı kolay ebeveyn denetimleriyle içeriği yönetebilirsiniz. Ayrıca, çocuğunuzun her kitap için okuma ilerlemesini görüntüleyebilir ve her gün için okuma başarılarını izleyebilirsiniz.

Kindle Kids Edition yalnızca okumak için tasarlandığından, internete veya sosyal medyaya erişimi yoktur. Kindle Kids Edition, genç okuyucuların daha zorlu kitaplarla baş etmesine yardımcı olacak araçlar içerir; böyle bir Kelime Oluşturucu: Yerleşik sözlükte aranan kelimeler otomatik olarak Kelime Oluşturucu ve Word Wise'a eklenir.

Çocuğunuz Kindle Kids Edition'ı aştığında (veya ödünç almaktan hoşlanıyorsanız), cihaz Kindle'ın tam kitaplık kitaplığına erişime sahip normal bir Kindle Paperwhite'a dönüştürülebilir.

reMarkable en iyi eokuyucu 2020

4. yeniden işaretlenebilir

Bir eokuyucu ve çok daha fazlası

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Not alma Ekran boyutu: 10,3 inç Ağırlık: 350g Pil ömrü: 1 hafta Depolama: 8GB
Satın alma nedenleri
+ Kağıt üzerine kalem çizimi + Büyük ekran
Kaçınılması gereken nedenler
-Karşılaştırıldığında zayıf pil-Yüksek fiyat Bugünün en iyi Olağanüstü Tablet fırsatları Amazon İngiltere