Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • En iyi egzersiz bisikleti 2020: ev kardiyo antrenmanları için en iyi iç mekan bisikletleri

En iyi egzersiz bisikleti 2020: ev kardiyo antrenmanları için en iyi iç mekan bisikletleri

Kötü hava veya sizi bisiklet çabalarınızı içeriye taşımaya zorlayan küresel bir salgın, en iyi egzersiz bisikletlerinin yine de dörtlülerinize ve kalçalarınıza paraları için bir koşu - veya döngü - vereceğinden emin olabilirsiniz. Yapabilirsinkapalı alanda bisiklet sürmeye uyguntıpkı koşmak gibien iyi koşu bantlarıve pedal çevirmeken iyi eliptik eğitmenlerkalori yakmanıza ve içeride sağlıklı kalmanıza yardımcı olabilir.


İç mekanda bisiklet sürmeyi diğer ikisinden ayıran şey, iç mekanda dış mekanda bisiklet sürme hissini yeniden yaratmak için kullanabileceğiniz çeşitli sanal platformlardır. Elbette,Zwiftbisikletçiler için olduğu gibi koşucular için de benzer bir deneyim sunar, ancak bisiklet özellikleri çok daha karmaşıktır (şimdilik).

Sufferfest, TrainingPeaks gibi diğer uygulamalardan ve sıkıcı bir iç mekan bisiklet seansını daha eğlenceli ve ödüllendirici bir şeye dönüştürebilen uygulamalardan bahsetmiyorum bile, özellikle de akıllı bir egzersiz bisikleti kullanıyorsanız veyaen iyi turbo eğitmenleri.

Yani, Tour de France'ın bir aşamasını yeniden yaratmak veya size yardımcı olmak için yağ yakma bölgesinde sadece 20 dakika geçirmek istiyorsanızdaha hızlı kilo vermekvefit olmakdaha erken, bu koleksiyonda sizin için en iyi ev egzersiz bisikletleri var. Birini kendien iyi ev spor salonu.

En iyi egzersiz bisikleti hangisidir?

Bu olacakTechnogym Bisiklet Kişiselen şık ve ulaşılabilir egzersiz bisikletlerinden biri olan ve kesinlikle Tour de France modelinden daha az tehditkar olanWattbike Atom, biz onu sevdiğimiz kadar.


Bu mükemmel tasarımlı spor salonu ekipmanı, gerçekçi bir his olmasa da, çok yumuşak bir pedal darbesi ve bu uzun egzersiz seansları sırasında can sıkıntısını uzak tutmak için bol miktarda bağlantı ile bazı yönlerden yeteneklidir.

İnteraktif dokunmatik ekran net ve nettir, kompakt oranları onu bouji modern daireler için mükemmel kılar ve kalp atış hızına dayalı egzersiz modları, kendi kişisel spin dersinizde ter atmanın en iyi yolları arasındadır.


  • her bütçe için en iyi Zwift kurulumu: yağ yak ve evden çıkmadan güçlen
  • Zwift: nihai rehberinizdışarıya ayak basmadan formda kalmak
  • Koşu bandı nereden alınır, kondisyon bisikletleri ve çevrimiçi kürek makineleri: eve teslim için en iyi fırsatlar (İngiltere)

en iyi egzersiz bisikleti

(Resim kredisi: Wattbike)

En iyi egzersiz bisikleti nasıl alınır

Evde egzersiz bisikletleri hakkında bilinmesi gereken ilk şey, daha ucuz olanların gerçek bir bisiklete binmek gibi olmadığıdır. Wattbike Atom ve Proform TdF Pro 5.0 Studio gibi üst düzey akıllı iç mekan eğitmenleri, kural değil istisnadır. Yüksek özellikli bir akıllı bisiklete güzel bir kuruş harcamadan daha 'gerçekçi' bir deneyim istiyorsanız, akıllı (turbo) bir eğitmen düşünebilirsiniz.


Modern egzersiz bisikletlerinin çoğu, arka tekerlek yerine pedallar ve zincir tarafından döndürülen ağır metal bir volanı gören fren tabanlı bir sistem kullanır. Daha ucuz modellerde hareket eden bir araçta olduğu gibi bu volanı frenleyerek direnç eklenir.

Bununla birlikte, son yıllarda, fren görevi görmek için güçlü mıknatıslar kullanan ev egzersiz bisikletleri ve spin bisikletleri geldi. Bu, volana fiziksel güç uygulama ihtiyacını ortadan kaldırarak aşınma ve yıpranmayı önler. Aynı zamanda daha doğal, gerçekçi bir his sunar

Bisikletin maliyetini göz önünde bulundurmanın yanı sıra, vermeniz gereken ana karar, ister yatık (daha eklem dostu) ister farklı seviyelerde dik durma olsun, sürüş pozisyonudur. İlki, bel problemleri olan ve belki de Bradley Wiggins'in bir zaman denemesine saldırması gibi kamburlaşmak istemeyen herkes için harikadır, ikincisi ise gerçek bir açık hava bisiklet deneyimini kopyalamak için elinden gelenin en iyisini yapar.

Bu şeyler evde yeterli miktarda alan sağlar. Ancak kadansın ne anlama geldiğine dair bir fikriniz olmasa veya hafta sonları Lycra kaplı gezintilerle ilgilenmeseniz bile, bu pedallı güzelliklerden biri, fitness hedeflerinizi parçalamakla kanepeli patates diyarına kaymayı yavaşlatmak arasındaki fark olabilir.


200 £ 'dan 2.000 £' a kadar en iyi egzersiz bisikletleri ile sizin için doğru olanı burada bulacağınızdan emin olabilirsiniz ...

  • Bunun yerine kas yapmak mı istiyorsunuz? Bir göz atınen iyi dambıl...
  • ...ya daen iyi kettlebellsev için

Sırayla en iyi egzersiz bisikletleri

en iyi egzersiz bisikleti: Technogym Bike Forma

1. Technogym Bisiklet Forma

Klasik, spor salonu tarzı bir sürüş isteyenler için en iyi egzersiz bisikleti

Satın alma nedenleri
+ Sağlam ve dayanıklı + Harika yerleşik izleme
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Ağır bir birim Amazon'u kontrol edin

Yerel spor salonunuzdaki kondisyon bisikletlerini daha modern, sıyrılmış spin bisiklete tercih ederseniz, Forma'ya bayılacaksınız. Bir ev için alabileceğiniz kadar bir spor bisikletine yakın. Bu, tek elle taşınması kolay, pürüzsüz, ayarlanabilir bir koltuk, yerleşik bilgisayar aracılığıyla otomatik veri izleme ve standart, şehir ve yarış bisikletlerini taklit eden ergonomik tasarımlı gidon anlamına gelir.

Technogym'in işletim sistemi son derece sezgiseldir ve kullanımı kolaydır. Ismarlama bir uygulamayı çalıştırın, bir makinede QR kodunu tarayın ve önceki antrenmanlardan, favori ayarlardan ve antrenman programlarından veriler cihazlar arasında aktarılır.

Technogym ile her zamanki gibi, uyum ve bitiş mükemmeldir ve fiyatı yüksek görünse de, kanıtlanmış güvenilirliği, sonunda kendi masrafını karşılayacağı anlamına gelir (külotu kurutmak yerine egzersizler için kullanmaya devam ettiğiniz sürece).

en iyi egzersiz bisikleti: Wattbike Atom

2. Wattbike Atom

En iyi egzersiz bisikleti, pound için pound

Satın alma nedenleri
+ Çok gerçekçi hissettiriyor + Harika sanal eğitim arkadaşı + Çok sayıda sensörle uyumlu + Nispeten uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazıları için BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI çok sert olacak1.899 £ Wattbike'ta görüntüleAmazon'u kontrol edin

Bu, yukarıdaki TechnoGym girişinden daha ciddi bir kit parçası; bu bir çeşitTerminatörspin bisiklet dünyasının. Wattbike, bir gardıropta ağır metal konserinden daha fazla geri bildirim sunan profesyonel sınıf iç mekan bisiklet ekipmanı yaratma konusunda uzun zamandır ustaydı, ancak şimdi dikkatini özel ev pazarına çevirdi.

Atom, spor salonunda yaşayan standart Wattbike'ın tüm sensörlerini ve teknik nous'unu, giderek daha popüler hale gelen yeni nesil akıllı turbo eğitmenleriyle baş etmek için tasarlanmış çok şık bir pakette yoğunlaştırıyor.

Atom'un hafif çelik yapısı hareket etmeyi kolaylaştırırken, kompakt çerçeve evde çok fazla yer kaplamamasını sağlar.

Hala rakiplerinin çoğundan daha gerçek, yüksek performanslı bir yol bisikleti gibi hissettiriyor. İnce, hafif bir yarış selesi, kauçuk dişli kaportalı otantik düşme çubukları ve 'önden' zaman deneme çubuğu uzantıları var.

Gerçekçilik burada bitmiyor çünkü akıllı bir cihaza takıldığında ve senkronize edildiğinde, sanal eğitim yazılımına bağlandığında direnci otomatik olarak ayarlayan şık, yenilikçi Tırmanma Modunu gösteriyor. Yani bir Zwift seansı sırasında bir tepeye çarptığınızda, direnç eşleşmek için artar.

Wattbike'ın kendi ayrıntılı uygulaması, eğitim sırasında bir akıllı telefon veya tablette görüntülenebilen (bunun için düzgün bir tutucu var) 37 farklı sürüş ölçümünü ölçer.

Belki de en önemlisi, fiyat etiketi orijinal Wattbike'tan çok daha düşüktür - bu listenin ilerleyen kısımlarında okuyabilirsiniz. Maliyet, üst düzey ile karşılaştırılabilirturbo eğitmenlerki bu tabii ki gerçek bir bisikletin eklenmesini gerektirir.

• OkuyunWattbike Atom incelemesi

en iyi egzersiz bisikleti: JTX Cyclo Studio Bike

(Resim kredisi: JTX Fitness)

3. JTX Cyclo Stüdyo Bisikleti

Daha ucuza spor salonu standart kapalı bisiklet

Satın alma nedenleri
+ Büyük bir volan altında stüdyo tarzı bisiklet + Ağır volan + 3 yıllık ev garantisi + Taşıma tekerlekleri
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI bir ekranla gelmez, JTX Fitness Check Amazon'da £ 759 Görüntüle

Evde sanal spin derslerinin keyfini çıkarmak hiç bu kadar popüler olmamıştı. Pek çok insanın bilmediği şey, Peloton / Echelon vb. Derslerin tadını çıkarmak için mutlaka bir Peloton / Echelon vb. Bisiklet satın almanız gerekmediğidir: en yeni ve en iyi spin bisikletlerine binlerce pound / dolar yatırım yapmak yerine, siz JTX Cyclo Studio Bike alabilir ve neredeyse aynı deneyimi çok daha ucuza yeniden yaratabilir.

JTX Cyclo Studio Bike, yukarıda belirtilen markaların bisikletlerinde bulunanlara benzer şekilde 25 kiloluk ağır bir volana ve bir 'sonsuzluk' direnç kadranına sahiptir. Bisiklette sıkıntınızı daha rahat hale getirmek için, hem gidon hem de koltuk, hızlı bırakma kolları kullanılarak dikey ve yatay olarak ayarlanır. JTX Cyclo Studio, SPD ayakkabılarla veya normal eğitmenlerle - tahmin ettiğiniz gibi - kullanılabilen JTX SPD Klipsli Pedallara sahiptir.

en iyi egzersiz bisikleti: Impetus IR 6500am Hava Manyetik Yatar Döngü

(Resim kredisi: Impetus Fitness)

4. Impetus IR 6500am Hava Manyetik Yaslanmış Çevrimi

Farklı türde bir kapalı alan bisiklet deneyimi

Satın alma nedenleri
+ HIIT antrenmanları için mükemmel + Egzersiz yaparken sizi serin tutar
Kaçınılması gereken nedenler
-Ağır-Çok da ucuz değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Impetus IR 6500am Hava Manyetik Yatay Döndürme Çevrimi, yatık egzersiz bisikletlerinin neden sadece yaşlılar için olmadığının iyi bir örneğidir. Bu HIIT makinesi, önceden ayarlanmış yoğun egzersiz programları ile sizi terletirken, volandan gelen hava sizi aynı zamanda serin tutacaktır. Tüm dünyaların en iyisi!

Önceden belirlenmiş 10 program şunları içerir: hedef hedef, kullanıcı modu, yağ yakma, aralıklı egzersiz, kalp atış hızı kontrolü, watt kontrolü, T.H.R, dinlenme ve vücut yağı hesaplaması. Kollarda yerleşik bir kalp atış hızı sensörü vardır, bu nedenle Impetus IR 6500am Hava Manyetik Yatırma Döngüsü vücut yağ oranınızı nasıl tahmin edebilir.

LCD ekran OLED TV'nizin yerini almaz, ancak antrenmanlarınız sırasında size tüm önemli istatistikleri gösterecek kadar ayrıntılıdır: hızınızı, zamanınızı, mesafenizi, kalorilerinizi, watt'ınızı, nabzınızı, programınızı, yükünüzü ve RPM'nizi kontrol edebilirsiniz. Ana panelde, ekranın hemen altında, direnci kolaylıkla yükseltebileceğiniz bir kadran bulacaksınız.

Bahsedilen direnç, hava ve manyetik direnç kombinasyonu ile sağlanır ve 16 farklı seviyeye sahiptir. Impetus IR 6500am Hava Manyetik Yatırma Döngüsünün maksimum watt değeri 250 watt'tır, bu akıllara durgunluk vermez, ancak yalnızca bacaklarınızı ve kalçalarınızı kullanabileceğinizi düşünürsek, çoğu insan için yeterlidir.

Impetus IR 6500am Hava Manyetik Yatay Döngü Bisikleti kesinlikle hafif bir kardiyo makinesi değildir: bu egzersiz bisikletinin brüt ağırlığı 85 kilodur. Başta, öğrenebilirsinDeadlift nasıl yapılırevin içinde doğru şekilde hareket ettirmeye çalışarak.

en iyi egzersiz bisikleti: Schwinn Airdyne AD8 Dual Action Air Cycle

(Resim kredisi: Schwinn)

5. Schwinn Airdyne AD8 Çift Etkili Hava Döngüsü

Çılgın, tüm vücut / kardiyo antrenmanları için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Her yerde antrenman sağlar + Ağır hizmet + Sınırsız direnç
Kaçınılması gereken nedenler
-Gerçekten bisiklet sürmüyor, değil mi? BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

Tamam, bu sizin tipik egzersiz bisikletiniz değil ama geleneksel tarzdaki eksiklik, birden fazla kas grubunu hedef alan cezalandırıcı bir antrenmandan daha fazlasını telafi ediyor. Profesyonel kalitede Schwinn ünitesi, kayış tahrikli fan direncini kullanır, bu da esasen ne kadar çok çalışırsanız, direniş seviyesini o kadar fazla artırarak mücadele ederek antrenmanı daha da zorlaştırır.

Çok sayıda profesyonel sporcu, spor sahasına gitmeden önce ısınmak için benzer bir mekanizma kullanarak görülebilir, çünkü çok çeşitli kas gruplarını çalıştırır. Bunun sizi profesyonel bir atlet yapacağını söylemiyoruz, ancak günlük HIIT hedeflerini yakalamada size yardımcı olacaktır.

en iyi egzersiz bisikleti: Echelon Connect EX-3

(Resim kredisi: Echelon)

6. Echelon Connect EX-3

Yumruk atan daha uygun fiyatlı Peloton rakibi

Satın alma nedenleri
+ Yeterli boyutta volan + Peloton bisikletten daha hafif + Uygulamada bulunan bir sürü spin sınıfı (hem canlı hem de talep üzerine)
Kaçınılması gereken nedenler
- Tablet / ekran olmadan gelir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Echelon Connect EX-3, iyi bir egzersiz bisikletidir ve çok çeşitli isteğe bağlı ve canlı spin dersleri sunar. Manyetik direnç neredeyse sessiz bir sürüş deneyimi sağlar ve özelleştirme seçenekleri sayesinde çoğu insan Echelon Connect EX-3'e tercih ettikleri şekilde oturmanın bir yolunu bulacaktır.

Ne yazık ki, bisiklet yerleşik bir ekrana sahip değil ve bu, deneyimden uzaklaşıyor. Nispeten küçük, 10 'tablette görüntülenen bir sınıf, 22' Peloton bisiklet ekranındaki ile aynı olmayacaktır.

Tabi ki yapabilirsin Herhangi bir akıllı TV'de Echelon Fit web oturum açma bilgilerinizi kullanın ve Echelon derslerini büyük ekranda izleyin. Smart Connect Bisiklet istatistiklerinizi akıllı bir TV'de görmek istiyorsanız, Echelon, TV'niz için bir Apple TV veya Ekran Aynası kullanmanızı önerir. Beğenebileceğiniz üçüncü taraf uygulamaları varSamsung TV için Yansıtmave Video veTV Yayını.

Echelon Connect EX-3'ün sağlamlığı, mevcut sınıfları ve uygun fiyat noktası göz önüne alındığında, Echelon Uygulamasını görüntülemek için kendi aletlerini kullanmaktan mutlu olan kişilere bisikleti tavsiye ederim. Dedikleri gibi, 'kazanılan bir kuruş kazanılan bir kuruştur' ve Echelon Connect EX-3 bisikletini alarak güzel bir kuruş tasarruf edebilirsiniz.

• Tamamı okuyunEchelon Connect EX-3 akıllı egzersiz bisikleti incelemesi

en iyi egzersiz bisikleti: Technogym Bike Personal

(Resim kredisi: Technogym)

7. Technogym Bisiklet Kişisel

Şık, şık ve teknolojiyle dolu

Satın alma nedenleri
+ Muhteşem tasarım + Kompakt oranlar + Tamamen yetenekli
Kaçınılması gereken nedenler
- Diğerleri kadar 'bisiklet benzeri' değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bu, Wattbike'ın aşırı ciddi Atomu kadar korkutucu görünmeyebilir, ancak Antonio Citterio tarafından tasarlanan bu işlevsel sanat eseri, mali durumunuzu biraz şok edebilir. Technogym'in baş ve omuzlarını yıllardır rakiplerinin üzerinde tutan bir tür fitness yumrukunu paketlerken, herhangi bir yaşam alanında harika görünmelidir.

Sadece etraftaki en kompakt statik bisikletlerden biri değil (uzunluğu 1 m'nin biraz üzerinde ve genişliği 0,5 m'nin biraz üzerinde), aynı zamanda gelişmiş biyomekanik özellikleri ve pedallar arasında azaltılmış mesafe, yani iki tekerlek üzerindeymiş gibi hissettiriyor.

Şık bir dokunmatik ekran, sayısız egzersiz seçeneğiyle ilgilenir ve yerleşik Unity yazılım sistemi internet, sosyal medya, TV ve Netflix'in birkaç dokunuş uzakta olmasını sağlar. Çevrimiçi egzersiz yapma seçeneği de var.

Ancak en sevdiğimiz özelliklerden biri, yoğunluğu nabzınıza göre ayarlayan (tutamaçlardan veya göğüs kayışından okuma), böylece ayarlar konusunda endişelenmenize gerek kalmayan CPR egzersiz modudur. Sadece bir çılgınlığa dönün ve hiç vakit kaybetmeden parçalanın.

en iyi egzersiz bisikleti: Wattbike Trainer

8. Wattbike Eğitmeni

Wattbike'tan daha profesyonel bir bisiklet

Satın alma nedenleri
+ Profesyonel düzeyde eğitim aracı + Tüm aksesuarlarla uyumlu
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Sıradan binici için aşırı öldürme2.250 £ Wattbike'ta görüntüleAmazon'u kontrol edin

Wattbike Trainer, Atom'un ağabeyi ve birçok profesyonelin tercihidir. Bunun nedeni, oturma odanızın konforundan ayrılmadan gerçek yolda sürüşe muhtemelen en yakın olan hassas bir eğitim aracı olmasıdır.

İlk olarak, makine gerçek, hafif bir yarış bisikletine benzeyecek şekilde ayarlandı. Bu nedenle, jilet gibi ince bir sele, kayışlı pedallar (yol kilitleriyle kolayca değiştirilebilen), alçaltılmış gidonlar ve 'önden' zaman denemesi tarzı tutacaklarla birlikte gelir.

Yukarıdakilerin tümü bireysel sürücüye uyacak şekilde ayarlanabilir ve değiştirilebilir ve bir kez rahat olduktan sonra, çift hava ve manyetik frenlemenin akıllı kombinasyonu, krankın her dönüşünün çok gerçekçi olduğu anlamına gelir.

Wattbike, ANT +, Bluetooth, FE-C ve Wi-Fi uyumlu her türlü uygulama ve giyilebilir teknoloji ile iyi çalışır, yani kalp atış hızı monitörünüzü senkronize etmenin kolay olduğu anlamına gelir, bu akıllı pedallarla çalışır ve veri yığınlarını gözden geçirmenize olanak tanır her antrenmanın sonunda.

Eklentiler olmasa bile Wattbike bol miktarda istatistik üretir. 0-3760W arasında çalışan güç okumaları, piyasadaki en doğru olanlardan bazılarıdır.

Patentli Polar View teknolojisi ayrıca sürücüyü her bir pedal stroku hakkında bilgilerle yeniden düzenler, böylece ultra hevesli bisikletçiler pedal çevirme verimliliğini ve güç çıkışını iyileştirebilir.

İki tekerlekli geekery bir yana, bu şey, makinenin ön tarafında basit direnç ayarı, tüm vücut şekillerine uyacak şekilde bolca ayarlanabilirlik ve kullanılabilen kullanımı kolay bir arayüz ile sıradan kullanıcılar için bile birinci sınıf bir egzersiz bisikleti yapar. kullanıcının ihtiyaç duyduğu kadar ayrıntılı veya basit.

Yine de tüm bunlar ucuza gelmiyor ve birçoğu dışarı çıkıp benzer parayla oldukça baştan çıkarıcı karbon çerçeveli bir yarışçı satın alabileceklerini düşünüyor. Ama kışın ortasında oturma odanızda bunu sürmeyi deneyin…

Wattbike'ın bisikletinin iki çeşidini ürettiğini lütfen unutmayın: Trainer ve Trainer Pro. Aralarındaki tek fark, Pro'nun daha yüksek dirence sahip olması ve adından da anlaşılacağı gibi, daha elit sporcuları hedef almasıdır.

en iyi egzersiz bisikleti: Proform Tour De France TdF Pro 5.0 Studio

9. Proform Tour De France TdF Pro 5.0 Studio

Biraz daha uygun fiyatlı Wattbike rakibi

Satın alma nedenleri
+ Gerçek bisiklet simülatörü + İç mekan eğitimini ilgi çekici hale getirir
Kaçınılması gereken nedenler
-Hala hiçbir şekilde ucuz değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 12 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Proform'un sunduğu en gerçekçi sürüş deneyimlerinden birini sunan bu bisiklet simülatörü etkileyici bir şekilde detaylandırılmıştır. Sadece geleneksel bir yarış bisikleti gibi tasarlanmakla kalmaz - ince sele, düşme gidon ve çift su şişesi kafesleri - aynı zamanda her iki yönde de yüzde 20'ye kadar otomatik eğim simülatörü ile dik bir eğimin veya düşüşün telaşını kopyalayabilir.

Patentli Sessiz Manyetik Dirençli tahrik sistemi, özellikle gürültülü hava eğitmenlerine kıyasla çevredeki en sessiz sistemlerden biridir ve pedal hareketi yumuşak ve gerçekçidir.

10 inçlik dokunmatik ekran konsolu, ayrıntılı istatistikler sunmanın yanı sıra çok sayıda fitness uygulamasına ev sahipliği yaparken, çocuklar diğer odada CBeebies izlerken Alpe d'Huez ile savaşıyormuş gibi hissetmek isteyenler için HD eğitim videoları çağrılabilir. .

en iyi egzersiz bisikleti

(Resim kredisi: TechFit)

10. TechFit R400

En iyi yaslanmış egzersiz bisikleti

Satın alma nedenleri
+ Rahat kruvazör + İyi değer + Yaralıların iyileşmesi için harika
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok yer kaplıyor-Gerçekçilikten yoksun BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 32 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Daha rahat bir sürücü düşünülerek tasarlanan bu yatık makine, ayarlanabilir, bel destekli bir koltuk, ulaşılması kolay şişe tutucular ve sırtın alt kısmındaki gerginliği ortadan kaldıran rahat bir bisiklet pozisyonuna sahiptir.

Yine de terli bir seansı teşvik etmeyeceğini düşünmeyin, çünkü 7kg çelik volan ve manyetik direnç seviyeleri cezalandırıcı seviyelere yükseltilebilir. Kadans ve direnç seviyeleri hakkında bilgi veren küçük bir monitör var, nabız sensörleri ise tutma kollarında bulunabilir.

Biraz hantal bir şey, ancak arka tarafta bu listedeki daha gerçekçi sürüş deneyimlerinden bazılarına göre çok daha kolay.

en iyi egzersiz bisikleti

(Resim kredisi: NordicTrack)

11. NordicTrack GX 8.0 Kapalı Stüdyo Bisikleti

WattBike'a spin-tastik bir alternatif

Satın alma nedenleri
+ Canavar çarkı + Döndürme sınıfına hazır + Çift pedal
Kaçınılması gereken nedenler
-Temel monitör-ANT + uyumlu değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Tıpkı yerel spor salonunuzdaki spin stüdyosunda bulacağınız bisikletler gibi, bu canavar 22 kg'lık frenli bir volan kullanıyor, bu da kullanıcıların direnci serbest dönüş güzelliğinden 'hamstringlerimi agggghhhh' çılgınlığına kadar ayarlayabileceği anlamına geliyor. kadran.

Kaynaklı çelik çerçeve ve genel yapı, bu ünitede harika bir his veriyor, bu da bağlantı eksikliğinden dolayı gerçekten hayal kırıklığına uğruyor. Kardiyo seansları konusunda ciddi olan herkes için satın alması gereken isteğe bağlı bir göğüs kemeri kalp atış hızı monitörü olmasına rağmen.

(Resim kredisi: Wolverson Fitness)

12. Assault AirBike Classic

Ciddi bir HIIT makinesi

Satın alma nedenleri
+ HIIT için mükemmel + CrossFit favori + Hızlı yağ yakar
Kaçınılması gereken nedenler
-Gerçek bir bisiklet deneyimi değil-Çok terli BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Çok kısa bir süre içinde bu kadar çok yağ püskürtmek isteyenlerin başka hiçbir yere bakmasına gerek yoktur - Assault AirBike, HIIT'in tartışmasız kralı ve ağır sıklet kardiyo spin bisiklet seansları için mutlak bir canavardır.

Hava direnci oluşturmak için dev bir fan kullandığından, pürüzsüz ve kullanımı doğaldır, ancak aynı zamanda kolları da içerdiği için (birEliptik makine) kalp atış hızının sonu gelmez.

Doğal bir bisiklet deneyimi gibi hissettirmiyor, bu nedenle kış eğitim ayları boyunca Lycra tugayı için bir deneyim olmayacak, ancak eğitim hedefleri olan herkes için son derece iyidir: yumuşak tutun ve dayanıklılık iyileştirmelerini hedefleyin veya en çok vurun Tahmin edebileceğiniz cezalandırıcı aralıklı eğitim.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın WATTBIKE ATOMWattbike AtomWattbike1.899 £ Görünüm Tüm fiyatları görün