Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • Erkekler için en iyi eksfoliyatörler 2020: cildinizi temizlemek için yüz fırçalayıcılar ve asit eksfoliyatörler

Erkekler için en iyi eksfoliyatörler 2020: cildinizi temizlemek için yüz fırçalayıcılar ve asit eksfoliyatörler

Cildinizi peeling yapmak, bir yolu yeniden yüzeye çıkarmak gibi olmamalıdır. Cildinizi kırmızılaşmış kırmızılaşan sert aşındırıcı ovalamalarla ovma günleri geride kaldı.


Cildinizde kullanabileceğiniz iki tür eksfoliyatör vardır. Yüzeydeki kiri veya sıvı asitli eksfoliyatörleri aktif olarak kaldırmak için bir yüz ovma. İki tür asit eksfoliyatörü vardır, AHA (alfa hidroksi asit) ve BHA (Beta Hidroksi Asit) ve her ikisi de doğal hücre yenilenmesini teşvik etmek için kimyasal bir eksfoliye edici olarak işlev görür.

Asit genellikle pek çok olumlu çağrışım taşımaz, ancak şu anda cilt bakımında moda olan ve küresel bir fenomendir.

Asitli eksfoliyatörler, bir yüz fırçalamadan elde ettiğiniz manuel olana kıyasla doğal bir peeling ile sonuçlanır.

Kullandığınız ürüne bağlı olarak haftada 2-3 kez peeling yapmanızı öneririz. Yerleşik, kirli bir alandaysanız, daha ısrarcı olmanız gerekir.


Bilinçli peeling, daha pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt sağlar. Ancak, çabalarınızın etkili olmasını sağlamak için bakım sonrası bakım da aynı derecede önemlidir. GP ve CosmedicsUK Tıbbi Direktörü Dr. Ross Perry şunları söylüyor:

& ldquo; Pul pul döküldükten sonra yeni cilt hücreleri açığa çıkar. Cilt, besinleri almak ve nemlendirmek için optimum seviyede olacak ve uygulanan ürünleri kolayca emecektir. En iyi sonuçlar için, cildi rahatlatmak ve nemlendirmek için çok hızlı bir şekilde uygulayarak uygun bir serum ve nemlendirici seçin. '


En iyi yüz fırçaları:

Mikro boncuklar yasaklandığından ve dünya #PassOnPlastic'te bir araya geldiğinden, kozmetik endüstrisinde mikro boncuklar konusunda katı bir itlaf yaşandı ve haklı olarak öyle.

Bununla birlikte, plastik mikro boncuklarla dolu yüz fırçalayan markalar, yeniden formüle etmek için laboratuvara geri dönmek zorunda kaldı. Plastik içermeyen bir formülasyon söz konusu olduğunda standartları hiç bozulmamış en iyi fırçaları topladık.


Erkekler için en iyi eksfoliye ediciler: Acqua di Parma Barber Facial Cleansing Scrub Collection

1. Acqua di Parma Barber Facial Cleansing Scrub Koleksiyonu

Hoş bir kokuya sahip nazik bir peeling peelingi

Satın alma nedenleri
+ Güzel koku + Ciltte nazik
Kaçınılması gereken nedenler
-Doğalmaz FULLPRICEWIDGETTITLE £ 21.95 allbeauty.com'da görüntüleyin UK Amazon modelCodeReviewASINLabel'i kontrol edin

Acqua di Parma’nın yüz fırçalaması, ölü deri hücrelerini ve günlük kiri etkili bir şekilde kaldırmak için yeterli dokuya sahip olduğundan, epiderminizden katmanları yırtmadan daha hassas, rosacea eğilimli ciltler içindir. Güzel kokuyor, hoş görünüyor ve jel benzeri dokusuyla hoş bir his veriyor, ancak köpüğü tatmin ettikten sonra başka bir yere bakmanız gerekecek.

Erkekler için en iyi eksfoliye ediciler: Kiehl

2. Kiehl’in Nadir Toprak günlük fırçalaması

Günlük şehir hayatındaki kirleri ve kirleticileri temizlemek için harika

Satın alma nedenleri
+ Cilde karşı hassas + İyi sonuçlar + Matlaştırıcı kil
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok ince doku FULLPRICEWIDGETTITLE Escentual'da 10,20 £ Görüntüle£ 12 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin£ 19.95 Amazon'da Görüntüleyin

Kiehl’in Nadir Toprak fırçalaması, tatmin edici köpüğü olan yumuşak bir kil dokusuna ve peeling için yulaf taneleri eklenmiştir. Bu soyucudaki çekirdekler, günlük kullanım için yeterince naziktir, eğer bir şehir sakiniyseniz, bunu yatmadan önce kullanmak, günlük şehir hayatının kir ve kirletici maddelerini temizlemek için bir zorunluluktur. Bu Nadir Toprak ovucu kokuyor ve hoş bir his veriyor ve yağ yakan beyaz kil, yağlı bir cildi matlaştırmaya çalışıyor. Siyah noktalara eğilimliyseniz t bölgesini hedefleyin.


Erkekler için en iyi eksfoliye ediciler: Garnier Pure Active 3

3. Garnier Pure Aktif 3'ü 1 Arada Kil

Sakallı erkekler için harika, kalın ve sert çalı

Satın alma nedenleri
+ Harika fiyat + Çok yönlü ürün
Kaçınılması gereken nedenler
-Aşırı kullanılırsa kurur FULLPRICEWIDGETTITLE £ 2.46 Amazon'da görüntüleyin pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click£ 3,30 İncele Tesco Marketler modelinde GörüntüleKod İncelemeASINLabel

Bu 3'ü 1 arada ürünle paranızın karşılığını daha fazla alırsınız ve kesinlikle iyi sonuçlar verir. Cildi yumuşak bir şekilde parlatmak için ince bir kumla her gün kullanılacak kadar naziktir, ilk kullanımdan sonra temiz ve yumuşak bırakır. Doku, Kiehl'lerden daha kalın ve biraz daha kumludur, bu da onu sakallı erkekler için iyi bir seçenek haline getirir.

Yağlı ciltle mücadeleye yardımcı olması için kil ürününü haftada bir 5 dakika açık bırakın.

Erkekler için en iyi eksfoliyatörler: T-Zone Kömür ve Bambu Derin Temizleyici Yüz Ovucu

4. T-Zone Kömür ve Bambu Derin Temizleyici Yüz Ovucu

Aktif kömür içeren harika bir peeling yüz peelingi

Satın alma nedenleri
+ Aktif kömür, kirleri kaldırmak için çalışır + Paranın karşılığını fazlasıyla alır
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok fazla terlemiyor FULLPRICEWIDGETTITLE Amazon'a bakın

Akneli gençlerinizi anımsatan ovalama. T-Zone’un yüz fırçalaması, cilde karşı nazik, ancak cildinizi gerçekten parlatmak için yeterli dokuya sahip hoş bir sürprizdi. Kömür, kirleri dışarı çıkarmaya çalışır ve bunu leke eğilimli ciltler için harika bir seçenek haline getirir.

Asit soyucular

Eğer biliyorsan senbiliyorum.Asitli eksfoliye ediciler, cilt bakımındaki ilerlemelerin bir kanıtıdır. Pul pul dökülme ve hücre çoğalması gibi çok sayıda yararı olan bir ovma yerine cilt üzerinde daha tutucudur. Doğru ürünlerle sivilce izlerinde azalma, incelmiş gözenekler ve kaybolmuş cansız bir cilt göreceksiniz.

İki tür asit vardır; AHA'lar ve BHA'lar. AHA'lar daha peeling yapar ve kollajen üretimini uyarır - glikolik aside dikkat edin. BHA'lar yağlı ciltler ve siyah noktalar için en iyisidir ve dikkat edilmesi gereken temel bileşen salisilik asittir, ciltte bakterilerle mücadele için en iyisi olduklarından, genellikle akne ürünlerinde BHA'lar bulabilirsiniz.

Bilge bir söz: her ikisi de ışığa duyarlılığı artırır, bu nedenle güneş kremine tokat attığınızdan veya gün boyunca minimum SPF20 içeren bir nemlendirici kullandığınızdan emin olun.

Erkekler için en iyi eksfoliye ediciler: Sıradan AHA% 30 + BHA% 2 Soyma Çözümü

1. Sıradan AHA% 30 + BHA% 2 Soyma Çözeltisi

Harika sonuçlar ve mükemmel değer

Satın alma nedenleri
+ Paranızın tam karşılığı + Etkili sonuçlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha fazla zaman alıcı-Hassas ciltler için değil FULLPRICEWIDGETTITLE Amazon modelCodeReviewASINLabel'i kontrol edin

Bu% 30 AHA kabuğunu cildinize uygularken sakin kalmaya çalışın. Kan kırmızısı rengine alışmak biraz zaman alır, ancak The Ordinary, ürünlerinin basit, uygun fiyatlı ancak tamamen etkili olduğunu bir kez daha kanıtladı. Haftada bir veya iki kez yüzünüze bu iksirden birkaç damla ekleyin ve 10 dakikada sihrini nasıl yaptığını izleyin. İyi şeyler zaman alır, ancak yıkadığınızdan emin olun!

Erkekler için en iyi eksfoliye ediciler: Crabtree ve Evelyn Brighten + Hydrate Exfoliating Tonic

(Resim kredisi: Crabtree & Evelyn)

2. Crabtree ve Evelyn Brighten + Hydrate Eksfoliye Edici Tonik

Crabtree & Evelyn'den şık bir peeling toniği

Satın alma nedenleri
+ Hafif koku + Cildi aydınlatır ve pürüzsüzleştirir + Aynı zamanda yatıştırır + Çekici ambalaj FULLPRICEWIDGETTITLE Crabtree & Evelyn'den satın alın

Crabtree ve Evelyn'in bu toniği, cildinizi aydınlatmak ve dengelemek için tasarlanmıştır. Brighten + Hydrate Eksfoliye Edici Tonik, güçlü bileşenlerin süper şarjlı cilt bakımı karışımı sayesinde cildi pürüzsüz, ışıltılı ve daha eşit bir şekilde bırakır. Tonik, cilt yüzeyini pul pul dökmek ve gözenekleri açmak için birlikte çalışan, daha pürüzsüz, daha rafine bir doku oluşturan bir AHA ve BHA karışımına sahiptir. Meyan kökü cildi rahatlatmak için yatıştırırken elma suyu suyu nemlendirir.

Erkekler için en iyi eksfoliye ediciler: Paula’nın Seçimi Cilt Mükemmelleştirici% 2 BHA Sıvı Eksfoliye Edici

2. Paula’nın Seçimi Cilt Mükemmelleştirici% 2 BHA Sıvı Eksfoliye Edici

Eksfoliye edici asit yağlı ciltlerde harika çalışır

Satın alma nedenleri
+ Hassas ciltler için iyi
Kaçınılması gereken nedenler
-Hiçbir FULLPRICEWIDGETTITLE £ 16 Amazon'da Görüntüle £ 26 Selfridges'ta Görüntüle 28 £ Selfridges modelCodeReviewASINLabel'de görüntüle

Cilt bakımı ve endüstri otoritesi için tüketici savunucusunun beyni olan Paula’nın ürünleri, kanıtlanmış etkililikle iyi formüle edilmiştir. BHA'lar yağlı ciltlerde en iyi şekilde çalışır ve siyah noktaları etkili bir şekilde ortadan kaldırır ve kanıt bu% 2 lik sıvıdadır.

Erkekler için en iyi peeling: Sunday Riley U.F.O

3. Pazar Riley U.F.O

U.F.O lüks bir soyucu ve bir arada yüz yağıdır.

Satın alma nedenleri
+ Kullanması lüks
Kaçınılması gereken nedenler
-Scent herkes için değildir FULLPRICEWIDGETTITLE£ 68 Harvey Nichols'da görüntüleyin £ 68 Space NK UK'de görüntüleAmazon'u kontrol edin

Sunday Riley'nin bu kahraman ürününde yabancı hiçbir şey yok, ancak renk endişe verici olabilir. U.F.O hem eksfoliye edici hem de yüz yağı bir arada. Peeling yapmaktansa yenileniyormuş gibi hissedeceksiniz ve ot kokusu tatmin edici derecede temiz. Birkaç damla çok işe yarar ama gözlerden uzak tuttuğunuzdan emin olun.

Erkekler için en iyi eksfoliye ediciler: Alpha H sıvı altın

4. Alpha H sıvı altın

Ağrı izlerini izle, lekelerin kaybolması

Satın alma nedenleri
+ Oldukça etkili
Kaçınılması gereken nedenler
-Mümkünse sıvı altından daha pahalı FULLPRICEWIDGETTITLE 16,99 £ Amazon'da görüntüle 17,95 £ allbeauty.com'da görüntüle İngiltere 30,25 £ Beauty Bay'de görüntüle modelCodeReviewASINLabel

Paramız bu küçük sıvı sihir kabında. Her gece kullanılmak üzere% 5 Glikolik Asit ile formüle edilmiş bir gecelik iksir. Deneyin ve sivilce izlerinin, pigmentasyonun ve lekelerin gözle görülür şekilde iyileşmesini izleyin - merhaba daha parlak, daha sıkı ve daha mutlu bir cilt!

multimodelWidgetTitle wasPricePromo Acqua Di Parma Koleksiyonu ... Acqua di Parma Barber Koleksiyonu Yüz Temizleme Fırçası allbeauty.com TR £ 32 £ 21.95 GörüntüleallDealsBlockLabelwasPricePromo Kiehl'in Nadir Toprak Derin Gözenekleri ... Kiehl’in Nadir Toprak günlük fırçalaması Escentual £ 12 £ 10,20 GörüntüleallDealsBlockLabelwasPricePromo Garnier Pure Active 3'ü 1 arada ... Garnier Pure Active 3'ü 1 arada Kil Amazon £ 5,10 £ 2,46 GörüntüleallDealsBlockLabelwasPricePromo Paula'nın Seçimi Cilt ... Paula'nın Seçimi Cilt Mükemmelleştirici% 2 BHA Sıvı Eksfoliye Amazon £ 18.68 £ 16 GörüntüleallDealsBlockLabelPAZAR RİLEY U.F.O ....Pazar Riley U.F.OHarvey Nichols£ 68 Görünüm allDealsBlockLabelAlpha H Liquid Gold 50ml ... Alpha H sıvı altın Amazon £ 16.99 İnceleallDealsBlockLabelhawkFooterDescription poweredByLabel