Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat
  • /
  • Seyahat için en iyi göz maskeleri 2020: hareket halindekiler için uyku maskeleri

Seyahat için en iyi göz maskeleri 2020: hareket halindekiler için uyku maskeleri

Herkes iyi bir tatili sever, ancak seyahatlerimizde sık sık feda ettiğimiz bir şey uykudur. İster jet gecikmesi olsun, ister sadece kendi yatağınızda değilken iyi bir şekilde oturmadığınız gerçeği, dışarıda geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmak için fazla huysuz olmadığınızdan emin olmak için doğru miktarda uyku almak zor olabilir.


Sırt çantanıza gidecekseniz, bu düşündüğünüz bir sorun olabilir. Her zaman yoldaysanız ve her varış noktasında çok fazla zaman harcamıyorsanız, uyandığınız her anı olabildiğince çok keşfederek geçirmek isteyeceksiniz; arabalarda, hatta uçuşunuz kaçınılmaz olarak ertelendiğinde havaalanı katında.

Bu durumlarda kurtarıcı zarafetiniz olacak tek şey, mevcut en iyi göz maskeleridir.

Bunlar ışığı engellemeye ve hatta bazıları gürültüyü engellemeye yardımcı olur, bu da saat 3'te gürültülü bir hostel yatakhanesinde uyumanıza kesinlikle yardımcı olacaktır.

Seyahat için en iyi göz maskesi nasıl seçilir

Yerel mağazalarınızdan alabileceğiniz çok sayıda ucuz göz maskesi vardır, ancak çoğu zaman bunlar optimum ışık kapsamı sağlamaz ve takması pek rahat olmayan ucuz malzemeden yapılabilir.


Gün içinde olduğu gibi uyumak yeterince zor olabilir, bu yüzden herhangi bir zamanda herhangi bir yerde uyumana yardımcı olacak bir göz maskesi istiyorsan, onun rahatlatıcı ve inandırıcı olduğundan emin ol.

Uzun mesafeli bir uçuşta size ücretsiz verilebileceklerin aksine, yüzünüze adeta yastık gibi gelen lüks göz maskeleri alabilirsiniz. Kafanızın şekline göre kalıplanırlar, böylece ışık giremez, nefes alabilir ve rahat kalırlar, böylece gözlerinizi kurutmazlar.


Seyahatlerinizde sizi dinlendirecek en iyi 5 göz maskesini seçtik. Tereddüt etmeyin; o çok önemli Zzz'leri şimdi alın!

En iyi göz maskeleri


1. Mayfair Lüks Uyku Maskesinin Ustaları

Başınızı sallamanıza yardımcı olmak için lavanta ile aşılanmış lüks bir göz maskesi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Lüks Renk: Siyah, bordo, gri, lacivert, mavi, pembe Malzeme: İpek Kayış: Elastik
Satın alma nedenleri
+ Lavanta ile aşılanmış + Nefes alabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugün biraz hantal, £ 49.95 Amazon'da £ 49.95'da görüntüle Amazon'da 54 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Bu saten göz maskesi ile hemen hemen her yerde uyumayı lüks gibi hissettirebilirsiniz. Başınızın şekline uyacak şekilde tasarlanan bu maske, uykuya dalmanız için nefes alabilen ve rahat bir atmosfer sağlar.

Bazıları bunu biraz hantal buluyor, ancak en ufak bir ons ışık sizi uyumaktan alıkoyuyorsa, bu maskenin cömert yüz kaplamasının en parlak günlerde bile karanlığa düşmenize gerçekten yardımcı olmasını bekleyebilirsiniz.

İpeksi malzeme ciltte serinlik ve rahatlık hissi verecek şekilde tasarlanmıştır ve lavanta kokusu, nerede olursanız olun şekerlemenizde rahatlamanıza gerçekten yardımcı olacak hoş bir dokunuş. Kullanıcılar, bu göz maskesinin tam oturduğunu ve uyku sırasında kaymadığını fark ettiler, bu da uykunuzda sallanıp dönme eğilimindeyseniz idealdir.


2. PaiTree Göz Maskesi

Burnunuzun etrafını rahat bir şekilde kapatmak için tasarlandı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Burun rahatlığı Renk: Gri Malzeme: Hafızalı Köpük Kayış: Elastik
Satın alma nedenleri
+ Burun çevresinde rahat bir sızdırmazlık sağlar + Nefes alabilen göz kapakları + Uzun garanti
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece gri renkte BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 3,99 £ Amazon'da görüntüleyin

Geleneksel göz maskelerinin gözlerinizi rahatsız ettiğini düşünüyorsanız, PaiTree Göz Maskesini boyut olarak deneyin. PaiTree'nin bu birinci sınıf uyku maskesi, gözlerinizin etrafına mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır, gözlerinize veya burnunuzun köprüsüne baskı yapmaz. Aslında, PaiTree, tam bir karanlık elde etmek ve rahat bir oturuş sağlamak için burun köprüsünde sıkı bir sızdırmazlık sağlayan patentli bir 'gölgeleme burnu tasarımına' sahiptir.

Tıpkı yukarıdaki OriHea gibi, yavaş toparlanan hafızalı köpükten yapılmıştır ve saçı dolaşmayan yumuşak ayarlanabilir bir kayışa sahiptir.

3. Voluex Göz Maskesi

Seyahat için ideal, yüksek teknoloji görünümlü bir göz maskesi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Nefes alabilirlik Renk: Gri Malzeme: Hafızalı Köpük Kayış: Velcro
Satın alma nedenleri
+ Yüksek teknoloji ürünü nefes alabilen köpük + Tam siyah çıkış + Ayarlanabilir velcro kayış
Kaçınılması gereken nedenler
-Diğerlerine kıyasla hantal, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 13,99 Amazon'da Görüntüleyin

Voluex Göz Maskesi, uykusu hafif olanlar için tam bir karanlık yaratmak için geniş bir yastıklı göz kapağı, burun kanadı ve yan taraftaki kanatlar ile yüzde 100 karartma sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Ekstra geniş göz kapağı, tam otururken mükemmel konfor sunar. Önceki iki girişte olduğu gibi, daha geniş ve daha derin tasarımı gözlerinizin üzerindeki baskıyı azaltır ve makyajınızı lekelemez.

Maske, kompakt bir taşıma çantası (ürünle birlikte verilir) halinde katlanabilen, bambu kömür elyafı ile doldurulmuş hafızalı köpüktür. Ayarlanabilir kafa bandı kaymaz jele sahiptir ve cırt cırtlı toka sayesinde tüm kafa boyutlarına uyacak şekilde ayarlanabilir.

4. Alaska Ayısı Uyku Maskesi

Bankayı bozmayacak seyahat için basit bir göz maskesi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bütçe Renk: Siyah, pembe, lacivert veya desenli Malzeme: İpek Kayış: Elastik
Satın alma nedenleri
+ İnce ve hafif + Farklı tasarımlar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 6,99 £ Amazon'da görüntüle 7,99 £ Amazon'da 9,99 £ Amazon'da görüntüle 999 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Bu bütçe göz maskesi aslında gezginler arasında çok saygı görüyor ve yüze çok fazla yüklenmeden ışığı güzelce engellediği söyleniyor. İnce malzeme, bir çantaya koymayı ve çok ısınmayacağı için yazın bile her yere takılmayı kolaylaştırır.

Bazıları, bazen ışığın içeri girmesine izin verdiği için burnun etrafında biraz daha rahat olabileceğini söyledi, ancak genel kullanıcılar bu göz maskesini seyahat için güzelce kalan ve uyku boyunca serin kalan bir maske buldular.

5. Yatma Zamanı Bliss Göz Maskesi

Ücretsiz kulak tıkaçlarına sahip hafif, şekillendirilmiş bir maske

Teknik Özellikler
İçin en iyisi: Hava alabilirlik Renk: Siyah Malzeme: Saten Kayış: Elastik ve Velcro
Satın alma nedenleri
+ Yüzünüze göre şekillendirilmiş + Ayarlanabilir kayış
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 6,50 £ Amazon'da 8,90 £ Amazon'da görüntüleyin 3 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Bu maske, yüzüne dokunan şeylerden nefret edenler için idealdir. Bu göz maskesinin konturlu şekli, maske ile yüzünüz arasında bir miktar nefes alanınız olduğu anlamına gelir, ancak bu ışık kapsamından ödün vermez. Kullanıcılar, ışığın çoğunu engellediğini ve en rahat konumlandırma için başınızın boyutuna göre ayarlanabileceğini söyledi.

Bununla birlikte, eğer yan yatıyorsanız, bu göz maskesinin esnek olmayan tarzının, hareket ederseniz yana kaymasına neden olduğunu görebilirsiniz. Bu nedenle, bu göz maskesi uçaklarda veya diğer ulaşım araçlarında işe yarayabilir, ancak gece bir yatakta uyurken, biraz engel oluşturabilir.

6. Tempur Uyku Maskesi

Gözleri yastıklayan yumuşak ve şekilli bir göz maskesi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Rahat Renk: Yeşil Malzeme: Kadife Kayış: Elastik ve Velcro
Satın alma nedenleri
+ Süper yumuşak + Basınç tahliye malzemesi
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ ANLAYIŞLARI kulaklarınızı biraz gerginleştirebilir£ 30 Combat UK'de GörüntüleAmazon'u kontrol edin

Fazla hacimli bir maske istemiyorsanız, bu Tempur Uyku Maskesi rahat bir gece uykusu için yüzünüzün şekline uyacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılar bu maskenin ışığı engellemede çok iyi çalıştığını buldular ve gözler için çok yumuşak olduğunu hissettiler.

Kayış ayarlanabilir, ancak çok sıkı olursa kulakların çevresinde biraz rahatsızlık verebilir, bu da klostrofobik hissedenler için en iyisi değildir. Ancak, gerçekten bir ışık boncuğunun görülmesini istemiyorsanız, bu sizin için bir maske.

7. Sleep Master Göz Maskesi

Yerleşik kulak tıkaçlarıyla boğuk ses ve ışık

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tam karartma Renk: Mavi Malzeme: Saten ve pamuk Kayış: Velcro
Satın alma nedenleri
+ Gürültü azaltıcı kulak tıkaçları + Esnek
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI çok sıcak olabilir 23,99 TL Amazon 2 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Dikkatinizi dağıtan en ufak bir ışık veya sesle uyumakta gerçekten mücadele ediyorsanız, Sleep Master Eye Mask sizin için hile yapabilir. Bu göz maskesinde tam karartma sağlamanın yanı sıra, çevrenizdeki sesleri de azaltan gürültü azaltıcı kulak tıkaçları bulunur.

Bu, trenlerde veya uçaklarda seyahat ederken gerçekten yardımcı olabilir. Bu göz maskesinin tek olumsuz yanı çok ısınmasıdır, bu nedenle tropikal bir yerde tatildeyseniz ideal olmayabilir!

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Lüks Uyku Maskesi Göz Gölge ... Mayfair Lüks Uyku Maskesi Amazon £ 49.95 GörüntüleTüm fiyatları görün