Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • 2020 koşusu için en iyi yüz maskesi: koşucular, egzersizler ve egzersiz için en iyi yüz kaplamaları

2020 koşusu için en iyi yüz maskesi: koşucular, egzersizler ve egzersiz için en iyi yüz kaplamaları

Koşmak için en iyi yüz maskesi, ağzınızın ve burnunuzun önündeki havayı tıkayan bir kumaş parçasından daha fazlasıdır. Hayır, günlük kullanım için tasarlanmış maskelerin aksine, koşu, egzersiz ve egzersiz için en iyi yüz kaplamaları, yorucu egzersiz seansları sırasında gelişmiş hava akışı ve daha fazla konfor sağlar. Hatta bazıları maskesini çıkarmadan içmenize bile izin verecek.


Koşu yüz maskeleri gittikçe daha popüler hale geliyor ve muhtemelen uzun yıllar boyunca koşucu olarak kullanılacak. Pek çok insan egzersiz sırasında ve diğer durumlarda başkalarını - ve kendilerini - korumanın ne kadar önemli olduğunu anlamaya başlıyor. Kötü günlere hazırlıklı olmak daha iyidir, bu yüzden sonunda tekrar izole etmek zorunda kalsak bile, en azından koşu için en iyi yüz maskesini takarak koşuya çıkabiliriz.

Neden koşan yüz maskesi takmalısınız?

Egzersiz yaparken maske takmak, virüslerin ve diğer hava yoluyla bulaşan hastalıkların yayılmasını durdurabilecek öksürük damlalarını tutmanıza yardımcı olabilir. Egzersiz sırasında vücudun oksijen ihtiyacının artması nedeniyle, sporcular daha fazla nefes alır ve bu da özellikle iç mekanlarda egzersiz yaparken virüs ve / veya bakteri yayılma olasılığını artırır.

Hepimiz egzersiz için maske takmanın ideal olmadığı konusunda hemfikiriz, ancak koşmak için en iyi yüz maskeleri maskeli antrenmanları daha az korkunç hale getirir. Eğer öyleysezorunluyaşadığın yerde maskelenmek için gerçekten gerekli.

Çoğu çalışan yüz maskesi, yüzünüzün önünde biraz daha fazla nefes alma alanı sağlar, ayrıca çabuk kurur ve kolayca yıkanabilir. Bu, egzersiz maskelerinin daha hızlı terler, egzersiz sırasında daha kolay nefes almanızı ve egzersiz sırasında nemlenmemesini sağlar.en iyi spor çantasıya.


koşucular için en iyi yüz maskesi

(Resim kredisi: Under Armour)

Koşmak için en iyi yüz maskeleri hangileridir?

Yakın gelecekte piyasaya çok daha fazla çalışan yüz maskesinin gelmesini bekliyoruz, ancak şu an itibariyle en iyi yüz maskesi ASICS Runners Yüz Örtüsü. Doğruyu söylemek gerekirse, henüz satın almak mümkün değil ama çok yakında olacak. ASICS Runners Face Cover ucuz değil ama kesinlikle şu ana kadar egzersiz yapmak için en iyi yüz kaplaması.


Çalışan bir yüz maskesinin peşindeyseniz, ASICS Runners Face Cover plus'tan daha ucuz olan Under Armour SPORTSMASK'ı almalısınız ve egzersiz sırasında yüzünüzü serin tutmak için maskenin içinde bir ISO-CHILL tabakası vardır. Aynı zamanda bir taşıma çantasıyla birlikte gelir, paranız için daha fazla patlama!

Sırayla koşmak için en iyi yüz maskeleri

koşucular için en iyi yüz maskesi: ASICS Runners Face Cover


(Resim kredisi: ASICS)

ASICS Runners Yüz Kapağı

Koşmak için en iyi yüz maskesi - hatta içebilirsiniz (tek dokunuşta)

Satın alma nedenleri
+ Çabuk kuruyan, su itici kumaş + Yakl. % 30 geri dönüştürülmüş malzeme + Yıkanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Ortalama 3'lü yüz kaplamalarınızdan iki kat daha pahalı-Yalnızca tek beden BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• ASICS Runners Yüz Kapağını doğrudan ASICS'ten satın alın (Eylül ortasından itibaren mevcut)

Egzersiz yapmak için maske takmanız gerekiyorsa, belki de spor salonunda bir salon dersiniz olduğundan veya koşarken maske takarken kendinizi daha güvende hissediyorsanız, ASICS Runners Yüz Kılıfı size küçük bir nefes alma alanı sağlayarak ve burun ve ağız yeterince örtülmüştür.

ASICS Runners Yüz Örtüsü hafif ve nefes alabilir ve şaşırtıcı bir şekilde, isterseniz gerçekten içebilirsiniz. Daha da iyisi, çabuk kurur, böylece terinizle ya da içinden su içerek ıslatmak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. ASICS Runners Yüz Kapağından gerçekten içecekseniz, maskeyi içinden geçen suyla bir nevi yıkayacağınızı ve bu da yüz kapağından içmeyi daha da çekici hale getireceğini belirtmekte fayda var. Yine de mümkün.

Tüm harika performans özelliklerinin bir bedeli vardır, kelimenin tam anlamıyla: ASICS Runners Face Cover, üç olmasa da kaliteli yeniden kullanılabilir maskelerin yaklaşık iki katı fiyatındadır. Bununla birlikte, en iyi kumaş maskeler bile, bir dereceye kadar ASICS Runners Face Cover'ın aksine spor için yeterince iyi değildir.


• Tamamı okuyunASICS Runners Face Cover incelemesi

koşucular için en iyi yüz maskesi: Under Armour UA SPORTSMASK

(Resim kredisi: Under Armour)

Zırh UA SPORTSMASK Altında

Egzersizler için en iyi yüz maskesi

Satın alma nedenleri
+ Daha iyi oturması için üç boyutta gelir + İç Iso-Chill katmanı cildi soğutur + İç katmanda antimikrobiyal uygulama + Suya dayanıklı dış kabuk
Kaçınılması gereken nedenler
-Kulak döngüleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 30 $ 'lık Zırh Altında Görüntüle ABD Amazon'u Kontrol Et

• Under Armour UA SPORTSMASK'ı doğrudan Under Armour'dan satın alın

UA SPORTSMASK gerekli midir? Sadece maskesiz kendinizi güvende hissetmiyorsanız veya maskelerin zorunlu olduğu bir yerde yaşıyorsanız. Sizi herhangi bir virüsten koruyacak mı? Hiç alışılmadık bir şekilde. Bununla birlikte, nefesinizi / öksürük damlacıklarını tutmanıza yardımcı olur ve özel üç katmanlı yapısı, egzersiz için standart bir maskeden daha uygun olmasını sağlar.

Egzersiz yaparken maske takmanız gerekiyorsa, UA SPORTSMASK'ı en azından biraz daha yorucu aktiviteler için uygun olduğundan takın. Normal yüz maskeleri yüze çok yakın oturur ve ayrıca nefes alabilir değildir, ancak UA SPORTSMASK, antimikrobiyal iç katman ve suya dayanıklı dış kabuk gibi yüz maskesinde çalışmayı daha katlanılabilir hale getiren birkaç özelliğe sahiptir.

ASICS Runners Face Cover'dan farklı olarak UA SPORTSMASK, 'herkese uyan tek beden' yaklaşımını takip etmez ve üç farklı boyutta sunulur. Bu, doğru uyumu bulmayı kolaylaştırır, böylece ağzınız ve burnunuz daha iyi örtülür. Iso-Chill iç katmanı, en azından egzersiz sırasında yüz maskesi takmanın size sağladığı kadar rahatlık seviyelerini daha da artıracaktır.

• Tamamı okuyunArmor UA SPORTSMASK incelemesi altında

koşmak için en iyi yüz maskesi: Adidas Face Cover

(Resim kredisi: Adidas)

Adidas Yüz Kapağı

Nefes alabilir ve spor için yapılmıştır

Satın alma nedenleri
+ Cips kadar ucuz + Birden fazla boyutta gelir + Çoğu zaman mevcuttur +% 40 geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır
Kaçınılması gereken nedenler
- Kuşkusuz, SPORTSMASK veya ASICS Runners kadar gelişmiş değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• Adidas Yüz Kılıflarını doğrudan Adidas'tan satın alın

Adidas Face Cover, en iyi iki seçenekten daha temel bir konsepttir, ancak bunlara göre bazı avantajları vardır, örneğin çoğu zaman satın alınabilir ve ayrıca önemli ölçüde daha ucuzdur. Bu, Adidas Yüz Kapağının ucuz olduğu ve bu egzersiz maskesini takmanın, koşmak için bir boyunluk takmaktan kesinlikle daha iyi olduğu anlamına gelmez.

Daha da iyisi, Adidas Face Cover% 40 geri dönüştürülmüş malzeme kullanıyor (Primegreen modelleri) ve yine de Adidas'a göre kullanımı ve yeniden kullanımı kolay. Fiyat bilincine sahip sporcular için mükemmel olan 15 £ / 20 $ karşılığında üç maske de alırsınız.

koşmak için en iyi yüz maskesi: Shock Doctor PLay Safe Face Mask

(Resim kredisi: Shock Doctor)

Şok Doktor Güvenli Yüz Maskesi Oyna

Biraz tavır göstermek istediğinde

Satın alma nedenleri
+ Birden çok tasarım seçeneği + Nem emici kumaş + Hızlı açılan hidrasyon erişimi
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazıları için biraz fazla tavır olabilir

• Shock Doctor Play Safe Face Mask serisinden alışveriş yapın, fiyatlar 19,99 $ 'dan başlayan fiyatlarla

ASICS Runners Yüz Örtüsü kadar sofistike değil, ancak Shock Doctor Play Safe Yüz Maskesi, yine de patent bekleyen Quick-Flip teknolojisi sayesinde maske takarken su içmenin bir yolunu sunuyor. Adından da anlaşılacağı gibi, maskeyi çıkarmadan su alabileceğiniz ağızlığı ortaya çıkarmak için maskenin üst kısmı 'yukarı çevrilebilir'.

Shock Doctor Play Safe Face Mask, kolayca kuruyan nem emici bir malzemeden yapıldığı için ıslansa bile paniğe kapılmanıza gerek kalmaz, aynı zamanda sırtını saran elastik çift kafa bantları sayesinde rahattır. kafanın. Malzeme aynı zamanda makinede yıkanabilir ve tek kullanımlık tek kullanımlık maskelerin aksine hem Yüz Maskesini hem de Körüğü tekrar kullanılabilir hale getirir.

Shock Doctor Play Safe Face Mask, çeşitli renk gruplarında ve baskı seçeneklerinde gelir ve daha soğuk aylar için ideal olan başın altında daha fazla koruma için bir boyun körüğü seçeneği bile vardır.