Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Erkekler için en iyi yüz maskeleri 2020: kabuklardan tabaka maskelerine ve kilden jellere

Erkekler için en iyi yüz maskeleri 2020: kabuklardan tabaka maskelerine ve kilden jellere

Artık, tüm cilt sorunları için çok sayıda çözüm vaat eden, aralarından seçim yapabileceğimiz çok sayıda yüz maskesine sahip olduğumuz bir dünyada yaşıyoruz. Erkekler ve kadınlar biraz çalışmama süresine ve TLC'ye düşkünken yavaşlama belirtisi olmayan, gelişen bir pazar.


Telaşlı ve yorucu bir yaşam tarzının belirtileri genellikle yüzünüzde görülür, bu nedenle cildinize biraz daha fazla dikkat göstermek için harcadığınız birkaç dakika, mumu her iki ucundan da yakmanızın belirtilerini ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilir!

Kumaştan yapılmış bir yüz maskesi mi arıyorsunuz? Rehberimize gidinyüz maskeleri nereden alınır

Grup Medikal Direktörü Dr Daron Seukeran'a maske kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini sorduk.

& ldquo; Glikolik asit gibi tahriş edici herhangi bir madde içeriyorsa, bu tahriş edici dermatite yol açabilir. Bu madde kısa sürede tahriş etmeyebilir, ancak ciltte çok uzun süre bırakılırsa kızarıklık, kaşıntı ve kuruluğa neden olabilir.


'Yüz maskesinden sonra her zaman nemlendirici kullanmanız önerilir ve herhangi bir sorundan kaçınmak için ürünün kılavuz zamanlamalarına uyduğunuzdan emin olun!'

Doğru yüz maskesi nasıl satın alınır?

Cilt problemlerinizi kendi kendinize teşhis etmeye başlamadan önce (eğer varsa) cilt tipinizi belirlemeniz gerekir.


  • Kuru - cildiniz her şeyden tüm nemi ve eğlenceyi aldığında. Kesintisizlik, ince çizgiler ve hafif pürüzlü bir doku bekleyin.
  • Yağlı - yağ bezleriniz vermeye devam eden bir hediye olduğunda.
  • Kombinasyon - cildiniz bir türe bağlı olmak istemediğinde. Bazı bölgelerde yağlı (genellikle merkezi T bölgesi), bazılarında kurur. İşiniz sizin için biçilmiş kaftan ama her zaman çoklu maskeleme var! Hassas - cildiniz çok sayıda içerikten kolayca rahatsız olduğunda; dikkatli yürümeniz gerekir.

Bunu bir kez denedikten sonra, onu en iyi şekilde nasıl yöneteceğinizi anlayabilirsiniz. Kabuklardan yaprak maskelere, kil maskelerinden jellere kadar çeşitli maske çeşitleriyle şımarık durumdayız.

Çok fazla endişeniz yoksa, iyi bir nemlendirici maske veya peeling maskesi, sağlıklı bir cilt için her zaman güvenli bir seçenektir.


Kil maskeleri yağlı cildi yönetmek için en iyi sonucu verir ve Hyaluronik Asit (HA) ile zenginleştirilmiş maskeler kuru, susuz ciltler için en iyisidir.

Kuru ciltler için en iyisi

1. Tom Ford For Men Arındırıcı Çamur Maskesi

Satın alma nedenleri
+ Harika kokuyor + Kurumayan
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI biraz dağınık Amazon'a bakın

Louis Litt’in çamurluğunun şişe biçiminde olduğunu düşünüyoruz. Hoşgörülü, rahatlatıcı ve sadece 'iyi, temiz, çamur'. Naziktir ve kurumaz, bu nedenle cilt tazelenmiş ve nemlenmiş hisseder, kirleri çekmeye çalışırken renkte bir değişiklik fark edeceksiniz, ancak sonuçlar belirgindir.


2. Givenchy hydra köpüklü

Satın alma nedenleri
+ Yalnızca beş dakika sürer + Cildin görünümünü ve dokusunu belirgin şekilde iyileştirir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI57 ABD doları NORDSTROM.com'da görüntüleyin57,69 $ Amazon'da Görüntüle 59,76 $ Amazon'da Görüntüle

Bu ev isminden en üst düzeyde lüks bekliyorsunuz ve bunu başaramıyor. Dokunması sıvı satene benzer - inanılmaz derecede yumuşak ve hoşgörülü. Doku, ince bir kokuya sahip ince, yoğun bir köpük gibidir. Uygulamada soğuma hissi verir ve tek kullanımdan sonra cildi dolgun ve sönmüş hissettirir.

3. Kiehl’in Zerdeçal ve Kızılcık Tohumu Enerji Verici Parlaklık Maskesi

Satın alma nedenleri
+ Cilt daha pürüzsüz ve temiz hisseder
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok uzun süre bırakılırsa kurur ve çıkarması zor olabilir. -GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 45 $ 'lık Macy's'de görüntüleyin45 ABD doları NORDSTROM.com'da görüntüleyin 45 ABD doları NORDSTROM.com'da görüntüleyin