Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • En iyi sahte bronzlaşma 2020: Plaja gitmeden önce bronzlaşın

En iyi sahte bronzlaşma 2020: Plaja gitmeden önce bronzlaşın

Oyun o zamandan beri olgunlaştığı için, tüm yıl boyunca taze bir tatil parıltısı için acımasız bir taleple, bir kez teslim edildiğinde düzensiz, turuncu, kötü kokulu sonuçların sahte bronzluğa dair düşüncelerini unutabilirsiniz.


Sahte güneşte öpüşmüş bir parıltıya olan sevginizi yeniden canlandırmak istiyorsanız veya tamamen sahte bir bronzluk acemi iseniz, doğal, çizgisiz sonuçlar elde etmenizi sağlamak için hepsini denediğimizden emin olabilirsiniz.

İster Miami Pro düzeyindeki tangolu portakal hakkında olun, ister St.Tropez'deki on günü anımsatan o altın parıltıyı size verecek bir kapsama alanını tercih edin, size yardımcı olmak için en iyi sahte bronzlukların bir listesini hazırladık mükemmel bronz seviyesine ulaşın.

Sahte bronzluk seviyenizi doğru bir şekilde elde etmenin neredeyse imkansız bir başarı olduğunu inkar etmek mümkün değildir, ancak yüksek kalitede bir tane satın almak kesinlikle iz bırakmadan atılacak bir adımdır.

St.Tropez Self Tan Express Bronzlaştırıcı Mousse'ı listemizin en üstüne yerleştirdik çünkü nasıl bronzlaşmak istediğinizi seçmenize olanak tanıyor ve beş yıldızlı incelemeler ile kesinlikle her açıdan başarılı.


Ertesi sabah David Dickinson gibi uyanacağından korkuyorsan, ne kadar çok sürersen yavaş yavaş renk katan sahte bir bronzluk losyonu kullan. La Mer Yüz ve Vücut Kademeli Bronzlaşma, altın bir parıltıya kademeli yaklaşımı tercih ediyorsanız, en iyinin en iyisidir.

En iyi sonuçları elde etmek için, kuru cildi kaldırmak için bir gün önce pul pul dökün ve ardından özellikle dirsekler ve ayak bilekleri çevresinde yoğun bir nemlendirici uygulayın. Nemlendiricinin sihrini göstermesi ve ertesi akşam çalışmaya başlaması için kendinize 24 saat verin. Hazırlanamamak ve tüm bunlar ... Size bir daha söylememize izin vermeyin.


Arkadaşlarınızı ve ailenizi aldatmak için en iyi sahte fırınları topladık. Bir kutudan mı yoksa Fransız Rivierasından mı bir St Tropez parıltısı alıp almadığınızı söylemeye zorlanacaklar.

En iyi sahte bronzluk


1. St.Tropez Self Tan Express Bronzlaştırıcı Mus

Mükemmel seviyede bronzlaşmanızı sağlayan% 100 doğal tabaklama maddesi

Satın alma nedenleri
+ Mousse, aplikatör eldiveni ile kolayca uygulanır + Çizgisiz parıltı + Bronzluk seviyesine siz karar verin BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 18,45 £ Amazon'da 22 £ Boots.com'da görüntüleyin 32,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemesi

Etkili bir şekilde uygulandığında size iz bırakmayan altın bir ışıltı sağlayacak, cep dostu bir bronzlaşma köpüğü. Bu yüksek cadde ürününün listenin en üstüne çıkmasının birkaç nedeni var.

1, 2 ya da 3 saat açık tutmanız, rengin derinliğini etkileyecektir, bu nedenle yanlışlıkla parlak turuncuya dönmemelisiniz… açıkken uykuya dalmadığınız sürece, bu sizin hatanızdır.

Xen-Tan Transformation Ultra Weekly Self-Tan

2. Xen-Tan Dönüşümü Ultra Haftalık Kendini Tanıma

Brokolinin (ve diğer doğal bileşenlerin) gücünü kim bilebilirdi?

Satın alma nedenleri
+ Hafif ila orta ten rengi için sadece 45 dakika sonra durulayın + Seviyeyi kontrol ediyorsunuz + Turuncu işaret yok
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 28.99 LOOKFANTASTIC UK'de Görüntüleyin £ 28.99 Beauty Expert UK'de Görüntüleyin £ 28.99 HQhair'de Görüntüleyin

Bu losyonu sıradan sahte bronzluğunuzdan daha fazla yapan bileşenlerle dolu olan bu losyonun size biraz daha pahalıya mal olmasının bir nedeni var. Hafif bir parıltının peşindeyseniz, sadece 45 dakika sonra durulayın, ancak o derin, güneşin öptüğü ışıltıyı arıyorsanız tam on saat boyunca gelişmesine izin verebilirsiniz.


Hepsinden iyisi, bu sahte bronzluğun bileşiminin çarşafınızda suçlayıcı turuncu izler bırakmamasıdır; brokoli tohumu ve Fas Yağı gibi bileşenler cildinizi en iyi durumda tutmaya yardımcı olur.

La Mer Yüz Ve Vücut Kademeli Bronzlaştırıcı

3. La Mer Yüz Ve Vücut Kademeli Bronzlaşma

Bu kademeli bronzlaşma losyonu ile mükemmel bronzluğunuzu zaman içinde oluşturun

Satın alma nedenleri
+ Doğal görünümlü bronzluk için + Günlük krem ​​olarak uygulanır + Çizgisiz
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Pahalı £ 80 Selfridges'te görüntüle 169,99 £ Amazon 2 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüle

Sahte bronzlaşma eğilimi var, yani sahte, bu yüzden cildinizin daha doğal bir ışıltıya sahip olmasını istiyorsanız, o zaman La Mer'in bu oldukça pahalı seçeneği hile yapmalı.

Bu losyonu günlük bir krem ​​olarak uygulayabilirsiniz, bu da istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman doldurabileceğiniz kademeli, iz bırakmayan bir örtü ile sonuçlanmalıdır.

4. Omorovicza Glam Glow

Macar güzellik markası Omorovicza'dan lüks bir bronzluk

Satın alma nedenleri
+ İpeksi pürüzsüzlükte + Kusursuz sonuçlar + Nemlendirici BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 29,10 £ Amazon'da Görüntüle 66,77 £ Amazon'da Görüntüle

Macar güzellik markası Omorovicza'dan lüks bir bronzluk olan bu bronzluk, daha geniş ürün yelpazesi kadar iyi bir kullanım hissi veriyor. Kaplıca suyu ve zengin jojoba yağlarının ilavesi sayesinde uygulamada ipeksi yumuşaklıkta olan bu nemlendirici formülün ödüllerini alacak ve kusursuz sonuçları fark edeceksiniz.

5. Bondi Sands Günlük Tabaklama Sütü

Nemlendiren sahte bir bronzluk

Satın alma nedenleri
+ Nemlendirir + Yavaşça sıcak bir parıltı oluşturur + Başlangıçta güzel kokar
Kaçınılması gereken nedenler
-Bir süre sonra kokuyor (biraz) BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 7,99 Boots.com'da görüntüle pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click£ 11,98 Amazon 327 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Bu Bondi Sands kademeli tabaklayıcıyla bir taşla iki kuş öldürün. Önce bir nemlendirici, cildinizi nemlendirirken, darbeyle şok etmeyecek şekilde yavaşça ısınan bir ışıltı oluşturabilirsiniz. Başlangıçta güzel kokuyor, ancak birkaç saatlik geliştirmeden sonra, klasik sahte bronzluk kokusu içeri sızıyor.

6. Sienna X 1 Saat Kendinden Bronzlaştırıcı Losyon

Bir saatin altında sahte bir bronzluk için

Satın alma nedenleri
+ Hızlı + Besleyici bir bileşen nemlendirmek + Oldukça kusursuz sonuçlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 24 Amazon'da görüntüleyin 19 Amazon müşteri incelemeleri

Cildinize biraz hayat pompalamanız gerekiyorsa, ancak zamana karşıysanız, bu sahte bronzluk bir saat içinde çalışmaya başlar. Q10 ve E Vitamini gibi bir dizi nemlendirici ve besleyici bileşenle zenginleştirilmiş, kuru bölgelerin etrafında bile neredeyse kusursuz bir sonlandırma garanti edersiniz.

7. Ambre Solaire Doğal Bronzlaştırıcı Kendinden Bronzlaştırıcı Kuru Yağ

İlk zamanlayıcılar için harika bir sahte bronzluk

Satın alma nedenleri
+ Kokulu + Kademeli bronzlaşma + İlk zamanlayıcılar için harika
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 9,33 £ 'a biraz yağlı Amazon'da görüntüleyin

Kendinizi bronzlaşmaya rahatlatmak istiyorsanız, bu harika bir başlangıç ​​kendi kendine bronzlaşmadır. Çok kademelidir, böylece herhangi birinin sprey bronzluğunu varsaymasına gerek kalmadan istenen rengi etkili bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Hindistan cevizi ile zarif bir şekilde kokulu, ergenlik yıllarınızın sahte bronzluklarının alışılagelmiş boğucu kokusuna sahip değil. Yağ nemlendiricidir ve çabuk emilir, ancak kuru bir yağdır, bu yüzden yağlı dokuları sevmeyenler için değil.

Vita Liberata pHenomenal 2-3 Hafta Tan Mus

8. Vita Liberata pHenomenal 2-3 Hafta Tan Mus

Uzun süren hızlı etkili köpük

Satın alma nedenleri
+ Üç farklı renkte mevcuttur + Mükemmel sonuç + Kolay uygulama
Kaçınılması gereken nedenler
-Geliştirme zaman alıyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 15,50 Amazon'da görüntüle 25 £ Boots.com'da görüntüle 37,50 £ HQhair 775'te görüntüle Amazon müşteri incelemeleri

Açık, orta ve koyu olmak üzere seçilebilecek üç farklı cilt tipiyle, bu sahte ten rengi köpüğün doğru tonda harmanlanmasını sağlayabilirsiniz. Bazı yorumcular, kalıcı sonuçlar için 4-8 saat süren geliştirme ile bu köpüğün ortaya çıkan rengini St.Tropez'e tercih ediyor.

Uygulaması da kolaydır; sadece eldiveni kullanın ve çizgisiz bir yüzey için dairesel hareketlerle uygulayın.

James Hindistan Cevizi Kuru Yağ Tanını Oku

9. James Coconut Dry Oil Tan Oku

Anında kuruyan, uygulaması kolay sprey sahte bronzluk

Satın alma nedenleri
+ Yağlı olmayan ve iyi içeriklerle dolu paketlenmiş + Köpük ve losyona alternatif + Hızlı
Kaçınılması gereken nedenler
-6-8 saat bekleyin BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI£ 20 Feelunique'de görüntüleyin£ 25 Amazon'da Görüntüle £ 25 LOOKFANTASTIC UK'de Görüntüle

Köpük ve losyona alternatif olarak, bu kuru yağlı bronzluğun uygulanması kolaydır ve çabuk kurur, böylece uyguladıktan sonra gününüze hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Çabuk kurumasına rağmen, cildi kirleticilerden ve elementlerden korumaya yardımcı olan koruyucu probiyotiklerle cildi nemlendirilmiş ve zenginleştirilmiş hissetmeye devam etmelidir. Bronzluğu yıkamak için 6-8 saat beklemeniz gerekir, ancak durulandıktan sonra 5-7 gün sürmelidir.

Clinique For Men Yüz Bronzlaştırıcı

10. Erkekler İçin Cilt Bronzlaştırıcı Clinique

Gün içinde şapka takarsanız, yüzünüze renk katmak için bu sahte bronzluğu kullanabilirsiniz.

Satın alma nedenleri
+ Düzensiz vücut kapsama için geçici bir çözüm + Özellikle erkekler için + Sağlık ışıltısı + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kolayca kaldırılır18,90 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyin £ 19 Mr Porter İngiltere'de görüntüleyin£ 25,84 Amazon 204 Amazon müşteri değerlendirmesinde görüntüleyin

Gün içinde dışarıda olduğunuzda ve şapka taktığınızda, kollarınızın ve bacaklarınızın güneşi tutması kolaydır, ancak yüzünüz onu özleyebilir. Yüzünüzün farklı görünmesinden endişeleniyorsanız, erkekler için bu bronzlaştırıcı yüzünüze sağlıklı bir ışıltı sağlayacaktır.

Yapmanız gereken tek şey, bozuk para büyüklüğünde bir miktarı elinize alıp ovalamaktır; sabun ve suyla kolayca çıkarılabilir, böylece aşırıya kaçma riski olmaz.

Skinny Tan 7 Gün Tanner

11. Skinny Ten 7 Gün Tanner

Bütçede olanlar için çok değerli bir sahte bronzluk

Satın alma nedenleri
+ Vegan dostu + Tropikal koku + Kokusuz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 13,33 £ Boots.com'da görüntüleyin pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click£ 15,40 Amazon 87 Amazon müşteri değerlendirmesinde görüntüleyin

Bu sahte bronzluk, hem renk hem de içerik olarak doğal kalmakla ilgilidir. Tropikal kokusu ve Aloe Vera zenginleştirmesi ile, ortaya çıkan renk size güneşte hafif bir ışıltı verirken uygulamak bir zevk olmalı.

Marka, Skinny Tan'ın çizgisiz, kötü kokusuz ve zulümsüz bir ürün olduğunu söyleyerek, bu tamamen iyilik yapmakla ilgili.

12. Palmers Kakao Yağı Doğal Bronz Vücut Losyonu

Harika bir bütçe sahte bronzluk

Satın alma nedenleri
+ Uygun Fiyatlı + Kullanım Keyfi
Kaçınılması gereken nedenler
-Patchy, BUGÜNÜN EN İYİ İNDİRİMLERİ 3,62 £ Amazon'da görüntüle 7,49 £ Boots.com'da görüntüleyin

Kakao Yağı, sonsuza kadar somut hidrasyonun ölçütüdür. Öyle görkemli ve hoşgörülü bir malzeme, kullanmak bir zevk. Neyse ki Palmers bize bu lüksü çok düşük bir maliyetle sağlıyor. Bu bronzlaşma losyonunu haftada üç kez kullanın ve sonsuza dek tatil evine sık sık gelen birinin ışıltısına sahip olacaksınız.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın