Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • En İyi Fitbit 2020: Sizin için en iyi Fitbit fitness takipçisi veya akıllı saat

En İyi Fitbit 2020: Sizin için en iyi Fitbit fitness takipçisi veya akıllı saat

Fitbit,en iyi fitness takipçilerive o pazardaki en büyük oyuncu, öyle bir farkla ki, en iyi Fitbit'lerin bir listesini yapma zamanının da geldiğine karar verdik. Pek çok insan Fitbit kelimesini spor saati veya bandı kastettiklerinde kullanacaktır ve bunun tersi de geçerlidir. Daha ucuz izleyiciler edinebilirsiniz, ancak Fitbit, derleme ve uygulama desteği açısından sattıklarının kalitesi konusunda haklı bir üne sahiptir.


Fitbit, sütyen kayışlarına veya bel bantlarına takılan temel adım ölçerlerle başladı, şimdi GPS aracılığıyla yapılan çalışmalardan kalp atış hızı monitörleri aracılığıyla egzersiz programlarına ve hatta menstruasyona kadar her şeyi takip eden sofistike cihazlar üretmek için çeşitli bantlarda yukarı taşındı - bunun yerine kullanıcı günlüğü girişleri aracılığıyla kuşkusuz herhangi bir sensörden daha fazla.

• Hepsien iyi Ucuz Fitbit fırsatları

Çoğu kullanıcı için en iyi tavsiyemiz Versa 3 veya - eğer kendinizi flaş hissediyorsanız - Fitbit Sense. Saat yerine kordona ihtiyaç duyanlar doğrudanFitbit Ücreti 4. Dahili GPS, daha iyi kalp atış hızı takibi ve atılan adımlar yerine 'aktif dakikalara' odaklandıkları için daha ciddi egzersizler için en iyi Fitbitlerdir.

Bunu söyledikten sonra, çoğu Fitbit bugünlerde sadece adım saymak için değil. Koşarken, spor salonunda veya spor salonunuzda yararlı olabilirler.ev spor salonu, ancak ihtiyaçlarınıza uygun olarak hangisini satın alacağınızı bilmeniz gerekir.


Neden Fitbit satın almalı? Ve hangi Fitbit en iyisidir?

Bugünlerde en iyi Fitbitler bileApple Watch serisi 4yanı sıra Xiaomi, Garmin ve daha az bir ölçüde, Polar ve Amazon'da bulduğunuz Çince isimlerle tuhaf şekilde benzer görünümlü, 30 sterlinlik fitness takipçileri. Şurada:Noel, hayaller gerçekleşebilir. Ve bu rüyalar gerçekten de ucuz Fitbitler içerebilir.

Adım sayma ve kalori hesaplamalarının tam doğruluğu konusundaki şüphelere rağmen - çoğu zaman oldukça farklı görünüyorlar - Fitbit'i popüler yapan şey, iyi kurulmuş sosyal ağı ve kaygan uygulamasının yanı sıra Fitbit deneyimini sunan yeni cihazların sürekli akışıdır. çeşitli şekil, boyut ve fiyatlarda. Daha önce birçok durumda belirttiğimiz gibi,% 100 doğruluk bir fitness takipçisinde en önemli şey değildir.


Başarının gerçek anahtarları giyilebilirlik, iyi, motive edici bir uygulama, çok çeşitli özelliklerdir ve istatistikler mutlaka doğru değilse, en azından yanlış oldukları şekilde tutarlıdırlar. Bu şekilde, aktivite ve zindelik açısından iyileşme, sürdürme veya - cennet korusun - kötüleşme olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Fitbitler tüm bunları maça sunar.

Fitbit ayrıca eski modeller için desteği sürdürme konusunda her zaman başarılı olmuştur. Klipsli ve son derece basit Fitbit Zip, Fitbit Versa 2, Ionic ve Charge 3 gibi özelliklerle dolu beğenilerin yanı sıra dikkat çekici bir şekilde hala satışta.


İster sadece adımları saymak isteyin, ister gelişmiş antrenman bilgileri, koşuların ve döngülerin GPS takibini ve kalbinizin sağlığı hakkında bilgi almak istiyorsanız, sizin için bir Fitbit var.

  • En iyi uyku izci

Bugün satın alınabilecek en iyi Fitbitler

Fitbit Versa 3 incelemesi

Sol-sağ: Fitbit Versa Lite, Fitbit Versa, Fitbit Versa Özel Sürüm

(Resim kredisi: Fitbit)

1. Fitbit Versa 3

Çoğu insan için en iyi Fitbit

Teknik Özellikler
Belirtilen pil ömrü: 5+ gün Kalp atış hızı takibi: Evet Uyku takibi:: Evet GPS: Evet Su geçirmez: Evet Dokunmatik ekran: Evet Ortam ışığı sensörü: Evet Suya dayanıklılık: 50 metreye kadar NFC ödemeleri: Evet Bluetooth: Evet Akıllı telefon bildirimleri: Evet Kadın sağlığı takibi: Evet
Satın alma nedenleri
+ Gelişmiş GPS ve kalp atış hızı takibi + Çekici tasarım + Uzun pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Fitbit Sense özelliklerinden yoksundur - ancak bunun önemli olduğunu düşünmüyoruz, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 301,97 $ Amazon'da görüntüleyin349 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 349 ABD doları Kogan.com'da görüntüle

Fitbit Versa uzun zamandır akıllı saat tarzındaki en iyi Fitbit'tir, ancak Versa 3 bazı uzun süredir talep edilen özellikler ekler ve Versa soyundan gelen her şeyi biraz daha düzgün hale getirir.


En önemlisi, yoğun egzersiz sırasında gelişmiş kalp atış hızı izleme doğruluğu, GPS'de yerleşiktir - bu da oldukça doğrudur, ancak bağlanması en hızlı olmasa da - ve her zaman açık ekran seçeneği. Fitbit'in eski 'ekranı etkinleştirmek için bileğinizi çevirin' yaklaşımını çileden çıkaran bulanlar için, bu sonuncusu harika bir haber.

Bu eklemeler ve ayrıca sizi daha yoğun egzersizler için ödüllendiren aktif bölge dakikaları desteği ile bu, fitness hedefleri konusunda biraz daha ciddi olanlar için çok daha iyi bir Fitbit.

Bununla birlikte, Versa 3, bildirimler ve temassız ödemeler için şık ve kaygan bir akıllı saat isteyen, ancak bir Apple Watch için ödeme yapmak istemeyen veya iPhone kullanmayanlar için de harika.

Ayrıca şunları da göz önünde bulundurun:Fitbit Sense, Versa 3'ten bile daha güzel ve stres izleme ve EKG gibi bazı ilginç özellikler ekliyor. Bununla birlikte, çoğu insan için, bu ekstra özelliklerin özellikle yararlı olmaktan ziyade gerçekten 'ilginç' olacağından şüpheleniyoruz ve bunlar aynı zamanda Sense'in Versa 3'ten 100 £ veya 100 $ daha pahalı olduğu anlamına geliyor.

• Tamamı okuyunFitbit Versa 3 incelemesiburaya

Günümüzün en iyi Fitbit Sense fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit Sense Gelişmiş Sağlık ... Amazon Prime $ 499,95 $ 429,19 Fitbit Sense'i Görüntüle - Carbon / Graphite Ebay439 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

En İyi Fitbit: Fitbit Charge 4

(Resim kredisi: Fitbit)

2. Fitbit Ücreti 4

En iyi Fitbit fitness bandı - yerleşik GPS'e sahiptir

Teknik Özellikler
Belirtilen pil ömrü: 5+ gün Kalp atış hızı takibi: Evet Uyku takibi: Evet GPS: Evet Su geçirmez: Evet Dokunmatik ekran: Evet Ortam ışığı sensörü: Evet Su geçirmezlik: 50 metreye kadar NFC ödemeleri: Evet (Yalnızca Versa ve özel Sürüm) Bluetooth : Evet Akıllı telefon bildirimleri: Evet Kadın sağlığı takibi: Evet
Satın alma nedenleri
+ Sağlam kardiyo takibi + Telefon bildirimleri + GPS yerleşik + Güçlü pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok şık değil -Her zaman açık ekran yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 197 $ Amazon'da görüntüle199 $ Dick Smith'te Görüntüle 199 $ Kogan.com'da görüntüle

Üretim hatlarından yeni çıkan su geçirmez ve kompakt Fitbit Charge 4, en yeni Fitbit ve şimdiye kadarki en iyi fitness bandıdır. Daha akıllı saat tarzı Versa 2'yi tercih ederim, ancak bir grubun peşindeyseniz, bundan daha iyi gelmezler.

GPS ve 'Aktivite Dakikaları' - sadece adım atmaktan daha yoğun egzersiz için bir izleme sistemi - dahil edilmesi, onu Garmin bantları ile uyumlu hale getiriyor. Bununla birlikte, Fitibit'in uygulaması Garmin uygulamasından belirgin şekilde daha iyi ve Charge 4, aynı zamanda rakiplerinin çoğundan daha uygun fiyatlı.

Bildirimler, Ücret 3'tekinden daha iyi ele alınır ve aslında her yönden biraz daha düzgün hissettirir. Ancak, bir antrenman sırasında bile ekranı her zaman açık olacak şekilde ayarlayamamanız gerçeği bir PITA olarak kalır. Sırala Fitbit!

En İyi Fitbit: Fitbit Versa, Versa Lite, Versa Special Edition

Sol-sağ: Fitbit Versa Lite, Fitbit Versa, Fitbit Versa Özel Sürüm

(Resim kredisi: Fitbit)

3. Fitbit Versa 2

Özellikle GPS'e ihtiyacınız yoksa, bu yaşlı adam hala dikkate değer

Teknik Özellikler
Belirtilen pil ömrü: 5+ gün Kalp atış hızı takibi: Evet Uyku takibi:: Evet GPS: Bağlı telefonla Su geçirmez: Evet Dokunmatik ekran: Evet Ortam ışığı sensörü: Evet Su geçirmezlik: 50 metreye kadar NFC ödemeleri: Evet (Versa ve özel Sürüm yalnızca) Bluetooth: Evet Akıllı telefon bildirimleri: Evet Kadın sağlığı takibi: Evet
Satın alma nedenleri
+ Giymek isteyeceğiniz bir giyilebilir cihaz + Tüm Fitbit özellikleri
Kaçınılması gereken nedenler
-GPS sadece akıllı telefonunuz üzerinden BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 228,95 $ Amazon'da görüntüleyin234,99 Ebay'de görüntüle 249 ABD doları Rebel'da görüntüle

Bir Fitbit'i en iyi Fitbit olarak tanımlayacak olsaydık, Versa 3'ü seçerdik. Ancak bu, muhtemelen en iyisi olarak indirimli bir Fitbit Versa 2'yi bırakır.değerFitbit, doğru fiyata olduğu sürece.

Versa 3 ve Charge 4'ün yerleşik GPS'inden yoksun olmanın dışında - telefonunuza bağlayıp GPS'i kullanabilmenize rağmen, çoğu kullanıcı için fazlasıyla yeterli olması gerekir - Versa 2, Fitbit özelliklerinin tam gamına sahiptir. Kalp atış hızı takibi, genel bir fitness skoruna erişim seçeneği, temel adım ve mesafe takibi, Fitbit'in motivasyonel sosyal ağına erişim, bir uygulama mağazası ve Spotify aracılığıyla doğrudan saatten müzik çalma yeteneği var.

Versa 2, komutlarınıza her zamanki gibi uyan ancak sorguları yalnızca metin yoluyla yanıtlayan Amazon Alexa'nın sessiz bir sürümüne sahiptir. Açıkçası bu bir gelişme. Ayrıca su geçirmezdir ve yüzücülerinizin takibini de içerir, bu da yüzücüler için iyi bir haberdir.

Antrenman motivasyonu isteyenler Versa 2'nin bilek üstü video antrenmanlarını beğenebilir. Bileğinize oturan sanal bir kişisel antrenörü izlemeye çalışmanın yeni egzersizler öğrenmenin en kolay yolu olmadığını hemen anlıyorsunuz.

Ayrıca, birçok akıllı telefondan çok daha iyi pil ömrüyle, temel akıllı telefon özelliklerine (çok sayıda uygulama, bildirim ve temassız kart ödemesi) sahip oluyorsunuz. Fitness izleme özelliklerini ve kalp atış hızı monitörünü tam olarak kullansanız bile Versa'dan 5 günlük ömrü oldukça rahat bir şekilde alacaksınız, bu örneğin Apple Watch'tan çok daha fazlası.

Aşağı tarafta, Fitbit Pay sistemi İngiltere'de neredeyse hiç desteklenmiyor. Ama en azından Danske Bank, Starling Bank veya 'lütuf' adını duyduğumuz Santander ve Revolut'la iseniz şanslısınız. Wirecard tarafından 'ne olursa olsun. Aksi takdirde, henüz kartınızı kesmenizi önermeyiz.

Bunun yanı sıra Versa 2 mükemmel bir ürün. Belki de en önemlisi, iyi görünüyor. Bu, Fitbit'in smartwatch tipi giyilebilir cihazlarda önceki bıçakları olan Ionic, Blaze ve Surge için söylenebilecek olandan daha fazlası. Fitbit, Versa'yı lansmanından bu yana, uyku sırasında kan oksijen takibi gibi özellikler ekleyerek honladı ve geliştirdi.

AYRICA DİKKAT EDİNStandart Fitbit Versa 2'nin yanı sıra bir Versa 2 Special Edition da var. İşlevsel olarak aynıdır ancak daha hoş bir kayışla daha hoş görünür.

Günün en iyi Fitbit Versa 2 özel sürüm fırsatları Fitbit Versa 2 Special ... Amazon Prime 251,44 $ Fitbit Versa 2 Smart Fitness'ı Görüntüleyin ...269 ​​ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Fitbit Versa, Versa Lite ve Versa Özel Sürüm

Ayrıca dikkate değer, eski Versa: Alexa'sız Versa 2 ve biraz daha kötü pil ömrü. AyrıcaPingtwitter Ödüllü Versa Lite. Dürüst olmak gerekirse, bu Fitbit Pay ve koçluk işlevini kaybeder, bunların hiçbiri büyük bir kayıp değildir. Ayrıca, hala su geçirmezken, Lite, yüzmeleri herhangi bir yararlı şekilde takip etmez. Oh ve sadece bir düğme var - ancak dokunmatik ekran yine de iyi çalışıyor. Takas, tahmin edebileceğiniz gibi, Versa Lite'ın (genellikle satışlar ve anlaşmalara rağmen) çok daha ucuz olmasıdır. Sade odun kömüründen canlı dutlara kadar renkler daha çeşitlidir.

Günün en iyi Fitbit Versa fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit Versa Health & Fitness ... Mighty Ape279 ABD doları 229 ABD doları GörünümFitbit Versa Special Edition ... Amazon Prime $ 248,54 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Fitbit Versa Lite fırsatları Fitbit Versa Lite Smart ...150 $ GörünümFitbit Versa Lite Sağlık ve ... Amazon Prime $ 209 Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

ŞuradadiğerMaliyet yelpazesinin sonunda, Versa Special Edition işlevsel olarak Versa ile aynıdır, ancak Fitbit'in daha hoş malzemeler olarak gördüğü şeyden yapılmıştır. Mevcut kaplamalar 'grafit' ve pembe altındır. Fitbit'lerin düşük fiyatlarla bu kadar sık ​​mevcut olması, herhangi bir günde Lite, Versa ve Special Edition'ın birbirleriyle aynı maliyete sahip olabileceği veya ekstra garip günlerde, Special Edition'ın en ucuzu olacağı anlamına gelir. 3.

Günün en iyi Fitbit Versa - Special Edition fırsatları Fitbit Versa Special Edition ...139,95 ABD doları GörünümFitbit Versa Health and ... Amazon Prime $ 443,83 Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Fitbit Charge 3: Charge 4'ün eski versiyonu - şimdi de sık sık indirimli

En İyi Fitbit: Fitbit Charge 3

2. Fitbit Ücreti 3

Versa'nın neredeyse tüm özellikleri, daha geleneksel bir spor bandı form faktöründe

Teknik Özellikler
Belirtilen pil ömrü: 7 güne kadar Kalp atış hızı takibi: Evet Uyku takibi:: Evet GPS: Bağlı telefonla Su geçirmez: Evet Dokunmatik ekran: Evet Ortam ışığı sensörü: Evet Su geçirmezlik: 50 metreye kadar Akıllı telefon bildirimleri: Evet Kadın sağlığı takibi: Evet
Satın alma nedenleri
+ Kompakt, iyi yapılmış ve itici değil
Kaçınılması gereken nedenler
-Dahili GPS-Tehlikeli, kapasitif 'düğme' yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 221,91 $ Amazon'da 221,91 $ Amazon'da Görüntüle 248,99 $ Amazon'da Görüntüle

• Fitbit Charge 3 incelemesi

Ücret 4 ile hemen hemen aynı, ancak daha eski, daha yavaş ve GPS ve Etkinlik Dakikaları eksik - bazı nedenlerden dolayı, Fitbit bunu eski gruplarına getirmiyor - Ücret 3, düşük bir fiyata görürseniz dikkate almaya değer olabilir. Muhtemelen yapacaksın.

Şarj 3, kalp atış hızı izleme ve Fitbit uygulamasına erişim istiyorsanız mükemmel bir seçimdir. Koşuların, bisiklet sürmelerinin vb. GPS takibi telefonunuzun GPS'i ile mümkündür - Şarj 4 bindirmeleri telefonunuzun gezinme yeteneklerinde bulunur ve sonuçları Fitbit uygulamasına aktarır.

Bildirimler alırsınız ve - yalnızca sınırlı sürüm sürümünde - Fitbit Pay, ancak burada akıllı telefon özelliklerine daha az vurgu yapılır, bildirimlerle ancak uygulamalarda çok fazla değil. Bizim için sorun değil, çünkü 'uygun' akıllı saatlerinde bile Fitbit uygulama mağazası bir Sovyetler Birliği süpermarketi kadar iyi stoklanmış durumda.

Fitbit Ionic: en iyi Fitbit koşu saati

En İyi Fitbit: Fitbit İyonik

3. Fitbit İyonik

Koşucular ve biniciler için Fitbit

Teknik Özellikler
Belirtilen pil ömrü: 5 güne kadar Kalp atış hızı takibi: Evet Uyku takibi:: Evet GPS: yerleşik Su geçirmez: Evet Dokunmatik ekran: Evet Ekran malzemesi: Gorilla Glass Su geçirmezlik: 50 metreye kadar NFC ödemeleri: Evet Bluetooth: Evet Akıllı telefon bildirimler: Evet
Satın alma nedenleri
+ Fitness özellikleri açısından en güçlü Fitbit + Kullanışlı bildirimler
Kaçınılması gereken nedenler
-Yarı pişmiş uygulama seçimi-Bilekten video koçluğu harika bir fikir değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 245,49 $ Amazon'da görüntüleyin249 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 249 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

İyonik, yine Versa gibidir, ancak iki büyük fark vardır. Birincisi, GPS yerleşiktir, bu nedenle koşarken, bisiklete binerken, yürüyüş yaparken vb. Telefonunuza gerek yoktur. Diğeri ise oldukça korkunç görünmesidir. Bununla birlikte, artı tarafta, Versa'dan biraz daha büyük ve daha erkeksi / daha büyük bilekler için daha uygun.

Fitbit Ionic, eski Fitbit Blaze ve Surge'dan çok daha başarılı bir şekilde çok sayıda çalışan saat işlevselliği ekler. Koşular otomatik olarak algılanır ve GPS ile izlenir ve ayrıca yüksek yoğunluklu egzersizler sırasında nispeten iyi çalışan kalp atış hızı takibi de vardır.

Bir koşu saati istiyorsanız, üzerine bir Garmin öneririz ve koşu / bisiklet / spor salonu dostu bir akıllı saat istiyorsanız, bir Apple Watch Series 4 öneririz. Bununla birlikte, bir koşucuysanız, yürüyüşçü veya bisikletçi, görünüşte daha saat benzeri bir şeye ihtiyaç duyuyor ve basitçezorunluBir Fitbit al, o zaman gidilmesi gereken bu. Bu bizim için oldukça dar bir niş gibi görünüyor, ancak görünüşü biraz kazanılmış bir zevk olsa bile, diplomatik olarak ifade etmek gerekirse, çoğu yönden hala mükemmel bir ürün.

Fitbit Inspire HR: Kadınlar için en iyi Fitbit

En İyi Fitbit: Fitbit Inspire HR

(Resim kredisi: Fitbit)

4. Fitbit Inspire HR

Kadınlar için tartışmasız en iyi slimline Fitbit

Teknik Özellikler
Belirtilen pil ömrü: 5 güne kadar Kalp atış hızı takibi: Evet Uyku takibi:: Evet GPS: bağlı telefon aracılığıyla Kardiyo Fitness Seviyesi: Evet Su geçirmez: Evet Dokunmatik ekran: Evet Su geçirmezlik: 50 metreye kadar NFC ödemeleri: Hayır Bluetooth: Evet Akıllı telefon bildirimler: Evet
Satın alma nedenleri
+ Çok ince + İyi pil ömrü + Nabız takibi dahildir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Yoğun egzersizler sırasında ayak uydurmak için mücadele eder129 $ Dick Smith'te Görüntüle 129 $ Kogan.com'da görüntüle 179 ABD doları Rebel'da görüntüle

Fitbit serisine yapılan bu son ekleme, Alta HR'nin yerini alıyor. Özellikler açısından Şarj 3'ten neredeyse ayırt edilemez - nabız takibi, 5 günlük pil, su geçirmez, koşuları vb. izlemek için telefonunuzun GPS'ine dokunabilir - ancak belirgin şekilde daha incedir.

Bunun iyi yanı ... Şarj 3'ten daha ince ve biraz daha sağduyulu. Kötü tarafı, siz terlediğinizde ve yoğun bir şekilde egzersiz yaparken kalp atışınızı takip etmek için Şarj 3'ten biraz daha fazla mücadele ediyor olmasıdır. Daha uygun bir düğme ile, Ücret 3'ten biraz daha iyi hissettiriyor. Daha çok kadınları hedeflediğini söyleyebiliriz ama aslında üniseks. Çok sayıda yedek kayış mevcuttur.

Fitbit Ace 2: Çocuklar için en iyi Fitbit

En İyi Fitbit: Fitbit Ace 2

(Resim kredisi: Fitbit)

5. Fitbit Ace 2

Küçükler için tasarlanmış bir Fitbit

Teknik Özellikler
Belirtilen pil ömrü: 5 güne kadar Kalp atış hızı takibi: Evet Uyku takibi:: Evet Su geçirmez: Evet Dokunmatik ekran: Evet Su geçirmezlik: 50 metreye kadar NFC ödemeleri: Hayır Bluetooth: Evet
Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda kişiselleştirme seçeneği + Ebeveyn denetimleri
Kaçınılması gereken nedenler
- Biraz tıknaz tarafta BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 73,90 $ Amazon'da görüntüle109 Mighty Ape'de Görüntüle 139 Dick Smith'te Görüntüle

Temelde kauçuk koruyucu kılıf içinde bir Fitbit Alta olan Fitbit Ace'nin ilk neslinin aksine, Ace 2 aslında başından beri çocuklar için üretildi. Ace 2, öncekinden daha fazla kişiselleştirme seçeneğine sahiptir: Classic, Print ve Family Print bantları da dahil olmak üzere, seçim yapabileceğiniz 7 farklı bilek kayışı vardır, herhangi bir çocuğun ne kadar zor olursa olsun sevdiğini bulması için fazlasıyla yeterlidir. bugünlerde lütfen çocuklar.

Animasyonlar ve yarışmalar da çocukları daha fazla motive etmek için kullanılır: örneğin, küçük bir disko topu, eklenen funk efekti için bir günde atılan 10.000 adımı kutlamak için düşer.

Fitbit Ace 2, Fitbit uygulaması sayesinde çocuğunuzun aktivite seviyelerini de takip etmenize yardımcı olacaktır. Aile hesabını kurun ve çocuğunuzun rozetler ve istatistikler gibi görmek istediklerini kontrol etmesine izin verirken, siz de ebeveyn görünümünde daha kapsamlı bir dizi metriğe göz atabilirsiniz. Gerçekten bütün aile için eğlenceli.

En İyi Fitbit: Fitbit Alta HR

6. Fitbit Alta HR

Inspire HR'nin eski versiyonu

Teknik Özellikler
Belirtilen pil ömrü: 7 güne kadar Kalp atış hızı takibi: Evet Uyku takibi:: Evet GPS: bağlı telefon üzerinden Otomatik egzersiz tanıma: Evet Dokunmatik ekran: Evet Bluetooth: Evet Akıllı telefon bildirimleri: Evet
Satın alma nedenleri
+ Gizli tasarım + Hafta boyu pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Dokunmaya duyarlı ekran, bugünün en iyi teklifleri yeterince hassas değil136,80 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 136,80 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle170,14 $ Amazon'da Görüntüle

Fitbit Alta İKtemelde zayıflatılmış bir Fitbit Charge 2 (aşağıya bakınız) ve Fitbit Inspire HR'nin öncülüdür. Muhtemelen daha çok kadınları hedefliyor ve kalp atış hızı izleme yerleşik olsa da, yoğun egzersiz sırasında nabız aktivitesini izlemek için kullanmamızın bir yolu yok.

Çağrı, metin ve takvim bildirimleri burada, ancak telefonunuz aracılığıyla bile su geçirmezlik ve GPS'e erişim yok. Bununla birlikte, diğer tüm olağan temel Fitbit satış noktaları, uygulamaya ve sosyal şeylere erişim, basit kullanım ve haftalık pil ömrü ile yerinde.

Ultra düşük bir fiyata olmadığı sürece bunu Inspire HR üzerinden almamızın bir yolu yok.

En İyi Fitbit: Fitbit Inspire

(Resim kredisi: Fitbit)

7. Fitbit Inspire

Birkaç zil veya ıslık içeren temel adım sayacı

Teknik Özellikler
Belirtilen pil ömrü: 5 güne kadar Kalp atış hızı takibi: Evet Uyku takibi:: Evet GPS: bağlı telefon aracılığıyla Su geçirmez: Evet Dokunmatik ekran: Evet Su geçirmezlik: 50 metreye kadar NFC ödemeleri: Hayır Bluetooth: Evet Akıllı telefon bildirimleri: Evet
Satın alma nedenleri
+ Su geçirmez + Uygun fiyatlı + İyi pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 118 $ 'a Amazon'da çok şey yapmaz118 ABD doları Bing Lee'de görüntüle 139 Kogan.com'da görüntüle

Bu, Inspire HR ile aynıdır ancak 'HR' (kalp atış hızı izleme) biti yoktur. Bununla birlikte telefonunuzun GPS'ine de erişemezsiniz. Yani, annenizin taktığı gibi klasik adım sayacı grubunuz kaldı. Oldukça hareketsizseniz ve hareket etmek istiyorsanız, bu dikkate değer olabilir, ancak Xiaomi gibi birinin size benzer bir grup yapacağını, daha az şık olsa da çok daha ucuza yapacağını düşünmeye değer ...

En İyi Fitbit: Fitbit Charge 2

8. Fitbit Ücreti 2

Seçeneklerle dolu, bu bizim Fitbit eski muhafızlarının favorisi

Teknik Özellikler
Belirtilen pil ömrü: 5 güne kadar Kalp atış hızı takibi: Evet Uyku takibi:: Evet GPS: bağlı telefon aracılığıyla Kardiyo Fitness Seviyesi: Evet Su geçirmez: Evet Dokunmatik ekran: Evet Su geçirmezlik: 50 metreye kadar Kılavuzlu solunum seansları: Evet Bluetooth: Evet Akıllı telefon bildirimleri: Evet
Satın alma nedenleri
+ Büyük ekran + Çok spor takibi
Kaçınılması gereken nedenler
-GPS Yok - Ücretli 3 BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATI 205,03 $ Amazon'da Görüntüle 212,04 $ Amazon'da Görüntüle 230,28 $ Amazon'da Görüntüle

Adında İK bulunmamasına rağmen (bu serideki ilk model Charge HR olarak adlandırıldı) Ücret 2yaparNabız takibi yapın. Kardiyo sensörü, dinlenme ve aktif kalp atış hızınızı izlemenin yanı sıra, Şarj 2'nin VO2 Max'inizi hesaplayarak size genel kondisyonunuz için bir puan verebileceği anlamına gelir.

Fitbit Ücreti 2açıkça Ücret 3 kadar iyi değil, ancak fiyat doğruysa, aralarında çok fazla fark olmadığı için satın almaya değer olabilir. Kredi sütununda başka bir işaret: Şarj 3'te kullanılan kurnaz ve dokunulmaz ped yerine gerçek bir düğme var

En İyi Fitbit: Fitbit Alta

9. Fitbit Alta

Flex'ten biraz daha az basit ama daha pahalı bir fitness grubu

Teknik Özellikler
Belirtilen pil ömrü: 5 güne kadar Kalp atış hızı takibi: Evet Uyku takibi:: Evet GPS: bağlı telefon aracılığıyla Su geçirmez: Evet Dokunmatik ekran: Evet Su geçirmezlik: 50 metreye kadar Bluetooth: Evet Akıllı telefon bildirimleri: Evet
Satın alma nedenleri
+ Çarpıcı tasarım + Haftalık pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Dokunmaya duyarlı ekran yeterince hassas değil-Bugünün en iyi indirimi değil, 28,70 $ Amazon'da görüntüle 86,80 $ Amazon'da 189 $ görüntüle Amazon'da görüntüle

Fitbit AltaAltın olanı satın almadığınız sürece Fitbit'in ürettiği daha çekici fitness takipçilerinden biri ve kesinlikle en ayrık olanı. Aynı zamanda oldukça basit ama tek istediğiniz adım sayma ve uyku takibi ise, Fitbit'in pazar lideri uygulamasına ve topluluğuna bağlıysa, o zaman ihtiyacınız olan tek şey bu - ancak bunun için daha yeni, su geçirmez Inspire'ı öneriyoruz.

En İyi Fitbit: Fitbit Blaze

10. Fitbit Blaze

Fitbit'in bir akıllı saatte yaptığı ilk bıçak ... harika değildi

Teknik Özellikler
Belirtilen pil ömrü: 5 güne kadar Kalp atış hızı takibi: Evet Uyku takibi:: Evet GPS: Bağlı telefon aracılığıyla Su geçirmez: Evet Dokunmatik ekran: Evet Ekran malzemesi: Gorilla Glass NFC ödemeleri: hayır Bluetooth: Evet Akıllı telefon bildirimleri: Hayır
Satın alma nedenleri
+ İyi değer
Kaçınılması gereken nedenler
Ekran zaman zaman yanıt vermiyor - BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI çoğu akıllı saat kadar sağlam değil249 ABD doları Ebay'de görüntüle299,99 $ Amazon'da Görüntüle

Fitbit Blazebir fitness takipçisi ile akıllı saat arasında bir tür melez olan 'akıllı fitness saatidir'. Fitbit'in önceki modellerinden ne elde edersiniz? Başlangıç ​​için renkli bir dokunmatik ekran. Bu, saatin gerçek akıllı saat bildirimleri ve müzik kontrolü gibi daha gelişmiş işlevleri gerçekleştirmesini sağlar. Bu model su sıçramasına dayanıklıdır ancak su geçirmez değildir.

Bu kesinlikle lansmanda satın alabileceğiniz en çok yönlü Fitbit'ti, ancak halefi Ionic'ten daha az çirkin. Örneğin Black Friday civarında ucuz bulabilirseniz satın almaya değer olabilir.

En İyi Fitbit: Fitbit Flex 2

11. Fitbit Flex 2

En ucuz Fitbit adım sayacı

Teknik Özellikler
Belirtilen pil ömrü: 5 güne kadar Kalp atış hızı takibi: Hayır Uyku takibi:: Evet Hareket etme hatırlatmaları: Evet Su geçirmez: Evet Su geçirmezlik: 50 metreye kadar Bluetooth: Evet Akıllı telefon bildirimleri: Evet
Satın alma nedenleri
+ Rahat ve hafif + Fitbit'in mükemmel uygulamasına ucuz giriş
Kaçınılması gereken nedenler
-Yavaş şarj-Ekran yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI57,80 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 57,80 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle64,85 $ Amazon'da Görüntüleyin

Fitbit Flex 2, sütyen askınıza, bel bandınıza veya okul PE yeleğinize klipslenen eski Zip dışında tüm Fitbitler arasında en bataklık standardıdır. Tüm gün adımlarınızı takip edecek ve ilerlemenizi müjdelemek için ışıklar yanacak. Aynı zamanda tamamen su geçirmezdir; bu, ilk çıktığında Fitbitler için nadirdi.

Bunun dışında, pek bir şey yapmaz, ancak onunla Fitbit uygulamasının tüm güzelliğine erişebilir ve 'adım mücadelelerinde' arkadaşlarınızla mücadele edebilirsiniz.

Açıkçası, 'Fitbit uygulamasının tüm iyiliği' dediğimizde, 'Fitbit uygulamasının GPS, nabız izleme veya telefonunuzda yerleşik olarak bulunan adım sayacından daha karmaşık bir şey içermeyen tüm iyiliklerini' kastediyoruz.

En İyi Fitbit: Fitbit Surge

12. Fitbit Dalgalanması

Fitbit'in Barack Obama tarafından kullanılan ilk çalışan saati

Teknik Özellikler
Belirtilen pil ömrü: 7 güne kadar Kalp atış hızı takibi: Evet Uyku takibi:: Evet GPS: yerleşik Su geçirmez: Evet Dokunmatik ekran: Evet Ortam ışığı sensörü: Evet Su geçirmezlik: 5 ATM Dijital pusula: Evet Bluetooth: Evet Akıllı telefon bildirimleri: Evet
Satın alma nedenleri
+ Her zamanki Fitbit trappings ile yetkin koşu saati + Barack Obama tarafından kullanıldığı gibi
Kaçınılması gereken nedenler
- Bilekte oldukça büyük - Ve çok da iğrenç BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 266,18 $ Amazon'da görüntüle 368,32 $ Amazon'da görüntüle 369,87 $ Amazon'da görüntüle

Fitbit DalgasıUzun süredir Fitbit'in en ciddi fitness teklifiydi, içinde GPS ile birlikte 7 günlük uzun bir pille paketlendi, böylece koşunuzu veya arka arkaya 10 saate kadar yürüyebildi. Blaze, Ionic ve Versa'dan çok önce, Surge Fitbit'in bir adım sayacından daha maceralı bir şeye yaptığı ilk bıçaktı. O zamanlar bir 'fitness süper saati' olarak konumlandırılmış, şu anda hala mevcut. Ama o kadar da süper olmadığı için bugün tavsiye etmiyoruz.

Tercih sırasına göre mevcut en iyi Fitbit fitness takipçilerinde bugünün en iyi fiyatları İndirimli Fiyat Fitbit Versa 2 Sağlık ve ... Fitbit Versa 2 Amazon $ 299.95 $ 228.95 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Ücreti 4 Gelişmiş ... Fitbit Ücreti 4 Amazon $ 249.95 $ 197 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Versa Lite Smart ...Fitbit Versa LiteEbay150 $ Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Versa Special Edition ... Fitbit Versa Amazon $ 248.54 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Versa Özel Sürüm ...Fitbit Versa - Özel SürümEbay139,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit şarjı 3 spor ... Fitbit Charge 3 Amazon $ 221,91 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Ionic Smart Fitness ...Fitbit İyonikEbay209,90 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Inspire HR (Leylak)Fitbit Inspire HRDick Smith179 ABD doları 129 $ Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Inspire Health and ... Fitbit Inspire Amazon $ 129.95 $ 118 GörüntüleTüm fiyatları görünHer gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Bugünün en iyi fiyatları, tercih sırasına göre en eski Fitbit fitness takipçilerinde İndirimli Fiyat Fitbit Alta HR Aktivitesi ...Fitbit Alta İKKogan.com199 $ 136,80 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Charge 2 Nabız + ... Fitbit Charge 2 Amazon $ 205.03 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Blaze Boyut LFitbit BlazeEbay249 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünAnlaşma 23 Aralık Çarşamba günü sona eriyor Fitbit Dalgalanması, Mandalina, Küçük Fitbit Dalgası Amazon $ 266,18 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Flex 2 Aksesuar ...Fitbit Flex 2Kogan.com99 $ 57,80 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit FB158RCC Alta Şarj Ediliyor ... Fitbit Alta Amazon $ 28.70 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Zip Kablosuz Aktivite ... Fitbit Zip Amazon $ 315.12 GörüntüleTüm fiyatları görünHer gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Fitbit ayrıca bu kaliteli banyo tartılarını, kulaklıkları ve çocuklar için fitness takip cihazlarını da yapıyor Fitbit Aria 2 Wi-Fi Smart ... Fitbit Aria 2 Amazon $ 198 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Flyer Bluetooth ... Fitbit Flyer Amazon $ 129,67 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Ace 2 Activity Tracker ... Fitbit Ace 2 Amazon $ 88.54 $ 73.90 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Ace Çocuk Aktivitesi ... Fitbit Ace Amazon $ 130,93 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz