Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Ağustos ayı için en iyi Fitbit fırsatları: ucuz Fitbit saat ve izleyici fırsatları artı satışlarda ölçekler

Ağustos ayı için en iyi Fitbit fırsatları: ucuz Fitbit saat ve izleyici fırsatları artı satışlarda ölçekler

Yeni bir Fitbit'e ihtiyacınız var ama çok fazla harcamak istemiyor musunuz? Sahip olduğumuz gibi başka yere bakmatümEn iyi Fitbit fırsatları burada. Fitbit, fitness bantlarıyla ünlü olabilir, ancak burada, en iyi Fitbit sağlık-akıllı saat tekliflerini, Fitbit fitness takipçisi satışlarını ve hatta bazı Fitbit akıllı ölçek fırsatlarını da topladık.

Almaken iyi fitbitlermevcut en düşük fiyat için! En popüler Fitbit modellerinde de en iyi fırsatları bulabilirsiniz.en iyi fitness takipçileribugüne kadar yayınlandı, ör. Fitbit Charge 4 fırsatları.2021'de formda kalınBu pazarlık Fitbit fırsatlarıyla daha azına.

Amazon'da genellikle ucuz Fitbit'ler bulunur ve Amazon'da herhangi bir resmi Fitbit teklifi varsa, bunları Amazon'daki özel Fitbit fırsatları sayfasından edinebilirsiniz. Bu Fitbit fırsatları, eğer gidiyorsanız da kullanışlı olabilir.okula dönüşyakında: Kısıtlı bir bütçeniz olduğunda birinci sınıf giyilebilir cihazlar için en yüksek dolarları ödemenize gerek yok.

Daha ucuz izleyiciler alabilirsiniz, ancak Fitbit, yapı ve uygulama desteği açısından sattıklarının kalitesi konusunda haklı bir üne sahiptir. Bu nedenle, ürünleri oldukça yüksek fiyatlara sahiptir, ancak Fitbit'in kendi web sitesinde veya başka yerlerde onlarla ilgili fırsatlar elde edebilirsiniz ve bunlar formda kalmanıza yardımcı olacaktır. Muhtemelen, zaten formda olan insanlara yardımcı oluyorlar.daha fazlafit, ancak antrenmana yeni başlayanlar için çok motive edici.


Widget'larımız bu sayfayı yüklediğiniz anda interneti taradığından ve listelenen tüm modellerde size en güncel fiyatları verdiğinden, ziyaretinizin saati veya günü ne olursa olsun burada her zaman en iyi Fitbit fırsatlarını göreceğinizden emin olabilirsiniz. Daha doğrudan bir yaklaşımı tercih ederseniz, Fitbit'in web mağazasına bakın veya en son Fitbit fiyatları için yukarıdaki perakendeci bağlantılarını kontrol edin.

Daha sağlam bir spor giyilebilir mi arıyorsunuz? Şuna bir göz atınen iyi koşu saati,en iyi triatlon izle, veyaen iyi kalp atış hızı monitörüdaha fazla bilgi için toplamalar.


En iyi Fitbit fırsatları

En iyi Fitbit Sense / Versa fırsatları

en iyi fitbit fırsatları: Fitbit Sense

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Sense: EKG ve stres ölçümü akıllı giyilebilir

Yeni Fitbit OS 5.1 sayesinde Sense, EKG ve stres ölçüm yetenekleri bir yana, artık daha da hassas SpO2 ölçümleri yapabilmektedir. Artı şimdi Google Asistan ve Amazon Alexa akıllı asistanları arasından seçim yapabilirsiniz. Bir sesli asistan seçeneğinin sizin için yeterli olmaması durumunda.


en iyi fitbit fırsatları: Fitbit Versa 3

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Versa 3: Çoğu insan için en iyi Fitbit

• Yazımızın tamamını okuyunFitbit Versa 3 incelemesiBurada

Fiziksel olarak Versa 3, Sense ile neredeyse aynıdır (birkaç sensör dışında) ve neredeyse aynı kullanıcı deneyimini sağlar. Versa 3 alarak kaçırdığınız şey stres takibi ve EKG'dir, ancak bunlar olmadan yaşayabilirseniz yaklaşık 100$/100£ tasarruf edebilirsiniz.

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Versa 2Fitbit Versa 2: Bütçeniz kısıtlıysa en iyi Fitbit akıllı saat

Versa 2, öncekinden biraz daha çekici ve yerleşik Alexa ile birlikte geliyor - Alexa'nın garip ama eğlenceli bir versiyonu, sözlü talimatlarınıza ve isteklerinize bileğinize dokunmak yerine yalnızca metin biçiminde yanıt veriyor.

Versa 2'de GPS çipi yok, konumunuzu dışarıda takip etmek istiyorsanız telefonunuzu yanınızda taşımanız gerekecek. Bununla birlikte, Versa 2'nin her zaman açık bir ekran modu var - kuşkusuz pil ömrü açısından en uygun özellik değil - ayrıca saatte 300'den fazla şarkı saklayabilirsiniz.veen iyi çalışan kulaklıklarınızı da saatinize bağlayın. Versa 2 ayrıca temassız ödeme için NFC ile donatılmıştır, uyku moduna sahiptir, ekranda antrenmanları ve daha fazlasını görüntüleyebilir.

En iyi fitbit fırsatları: Fitbit Versa 2 Special Edition

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Versa 2 Special Edition: süslü kayışa sahip olan

Versa 2 Special Edition, Versa 2 ile aynıdır ancak daha kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Ayrıca Fitbit'in ilginç ancak kusurlu Premium hizmetinin 3 aylık deneme sürümüyle birlikte gelir.

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Versa


Fitbit Versa: hala mevcut

Versa 2, satın alabileceğiniz en iyi Fitbit olsa da - çoğu insanın amaçları için zaten - orijinal Versa, fırsat avcıları için olanıdır. Bilekleriniz oldukça ince olduğu sürece, Versa 2 gözle görülür şekilde daha şık olsa da, yeterince çekici bir saat. Dahili GPS yoktur, ancak koşuları, yürüyüşleri ve sürüşleri izlemek için telefonunuzu kullanabilir. Bunun yanı sıra, kardiyo takibi, uygulamalar, bildirimler, yüzme takibi, Fitbit Pay ve 5 günlük pil ömrü ile Fitbit işlevselliğinin tam İngiliz kahvaltısını elde edersiniz.

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Versa Lite/Versa Special Edition

Sol-sağ: Fitbit Versa Lite, Fitbit Versa, Fitbit Versa Special Edition

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Versa Lite/Versa Özel Sürüm

Ayrıca dikkate almaya değerPingtwitter Ödülü 2019 kazanan Versa Lite. Bu, Fitbit Pay'i ve Versa'nın bilek üstü video koçunu kaybeder - büyük bir kayıp değil - ve yüzmeleri takip etmez, ancak genellikle daha ucuzdur.

Versa Special Edition, Versa ile aynıdır, ancak 2 premium kaplama seçeneği daha vardır. Açıkça görülse de genellikle daha pahalıdır, orada fırsatlara dikkat edin.

En iyi Fitbit Charge fırsatları

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Charge 4

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Charge 4: en iyi Fitbit fitness takipçisi

Üretim hatlarından çıkan Charge 4, akıllı saat tarzı izleyicinin aksine, en yeni Fitbit ve şimdiye kadarki en iyi fitness grubudur. Charge 4, yerleşik GPS'e sahip ilk daha küçük ve daha uygun fiyatlı Fitbit'tir. Kabul edilebilir düzeyde iyi kardiyo takibi, gelişmiş bildirim yönetimi ve Fitbit'in olağan, mükemmel pil ömrü ile mükemmel bir fitness takipçisidir. Henüz birçok Fitbit Charge 4 fırsatı veya indirimi göreceğinizden şüpheliyim.

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Charge 3

Fitbit Charge 3: ikinci en iyi Fitbit grubu

Bu daha çok 'Fitbit' dediğinizde çoğu insanın düşündüğü şeye benziyor: küçük ekranlı bir grup. Charge 3, Versa gibi, kalp atış hızı izleme, koşuların ve döngülerin izlenmesini (telefonunuzun GPS'i aracılığıyla ve akıllı saat işlevini kapatmasına rağmen bildirimler aracılığıyla) sunar.

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Charge 2

Fitbit Ücreti 2

Alta HR, Inspire HR için olduğu gibi, Ücret 2, Ücret 3 için geçerlidir. Yani oldukça benzer ama genel olarak daha eski ve daha az iyi. Fiyat doğruysa (yani: düşük tarafta) yine de dikkate almak için yeterince iyi.

En iyi Fitbit Inspire / Luxe / Alta fırsatları

en iyi fitbit fırsatları: Fitbit Inspire 2

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Inspire 2: Fitbit'ten en ucuz fitness takipçisi

• Yazımızın tamamını okuyunFitbit Inspire 2 incelemesiBurada

Fitbit'in orta seviye fitness takipçisi Inspire 2, 7/24 kalp atış hızı izleme, Aktif Bölge Dakikaları ve daha fazlası gibi özelliklere sahip, kullanımı kolay bir fitness takipçisidir. Ayrıca fiyata dahil 1 yıllık ücretsiz Fitbit Premium deneme sürümü ile birlikte gelir. Fitbit Uygulamasında kişiselleştirilmiş rehberlik, özel bilgiler ve uyku araçları edinin.

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Inspire HR

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Inspire HR: bir ebeveynin favorisi

Belki de bunun Charge 3 olduğunu, ancak daha çok kadınlara yönelik olduğunu söylemek aşırı basitleştirme olacaktır. Ama olmazdıfazlaaşırı basitleştirme.

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Inspire

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit İlhamı

Ancak olurduyapmaKardiyo izleme veya GPS erişimi olmaması dışında, bunun Inspire HR ile tamamen aynı şey olduğunu söylemek için aşırı basitleştirme.

en iyi fitbit fırsatları: Fitbit Luxe

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Luxe: Fitbit'in bugüne kadarki en ince dokunmatik ekran takipçisi

Fitbit Luxe, adından da anlaşılacağı gibi, birinci sınıf bir fitness takipçisidir, ancak şık görünmesinin yanı sıra, Fitbit'in bu 'moda ileri' fitness takipçisi, 6 aylık Fitbit gibi kolunda birkaç numaraya daha sahiptir. Premium abonelik fiyata dahildir.

Yeni bir Luxe satın almak, Fitbit Uygulamasındaki Sağlık Metrikleri Panosuna ve stres yönetimi araçları, otomatik aktivite/uyku takibi ve daha fazlasını içeren diğer premium özelliklere erişmenizi sağlayacaktır.

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Alta HR

Fitbit Alta İK

Bu aslında Inspire HR'nin daha eski bir versiyonudur. Su geçirmez değil ama bunun dışında çok benzer. Etkili bir şekilde durdurulduğundan, ucuza gittiğini görebilirsiniz. Değilse satın almayın.

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Alta

Fitbit Alta

Fitbit Alta tam olarak beklediğiniz şeydir: Alta HR, kalp atış hızı takibinden yoksun.

En iyi Fitbit İyonik / Blaze fırsatları

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Ionic

Fitbit Ionic: en iyi Fitbit koşu saati

Ionic, Versa'ya çok benziyor, ancak daha büyük ve kendi dahili GPS'i var. Bu nedenle, daha ciddi açık hava egzersizleri için en iyi Fitbit. Görünüşü konusunda aşırı hevesli değiliz, ancak Fitbit'in geniş ürün yelpazesinin en tam özellikli ve 'profesyonel'idir.

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Blaze

fitbit alevi

Fitbit'in bir fitness akıllı saatindeki ilk bıçağı hala çeşitli yerlerde mevcut ve fena değil, ancak açıkçası bunun yerine daha yeni Ionic veya Versa'yı tavsiye ediyoruz.

En iyi Fitbit Aria fırsatları

en iyi fitbit fırsatları: Fitbit Aira Air

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Aira Air: en şık Fitbit akıllı tartı

• Yazımızın tamamını okuyunFitbit Aria Air incelemesiBurada

Fitbit Aria Air, piyasadaki en akıllı banyo tartısı olmayabilir, ancak diğer Fitbit cihazlarıyla ve en önemlisi Fitbit Uygulamasıyla uyumlu bir şekilde çalışır. Fitbit Aria Air, ağırlığı ölçmenin yanı sıra, ağırlığı ölçmekten başka bir şey yapmaz, ancak diğer istatistiklerinize dayanarak, BMI'nizi Fitbit Uygulamasında da görebilirsiniz. Oh, Aria Air çok pahalı olmamasının yanı sıra oldukça iyi görünüyor.

en iyi fitbit fırsatları: Fitbit Aira 2

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Aria 2: en özellikli Fitbit ölçeği

Fitbit Aria 2, Aria Air'den neredeyse iki kat daha pahalı ama aynı zamanda daha fazla işlevsellik sunuyor; fazla değil, akıl. Aynı zamanda Aria Air'den biraz daha tıknaz ama üzerine basmak için iyi, geniş bir platforma ve sevimli, emoji benzeri kullanıcı simgelerine sahip. Aria 2, Fitbit Uygulamasında ölçekte vücut yağ yüzdesini ve yağsız kütleyi ölçebilir ve görüntüleyebilir. Ayrıca WiFi kullanır ve güzel olan Fitbit Uygulaması ile otomatik olarak senkronize olur.

Diğer Fitbit fırsatları

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Ace 2

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Ace 2: Çocuklar için en iyi Fitbit

Bu, çocukların açamayacağı bir durumda bir Fitbit Inspire'dır (aşağıya bakın) ve ebeveyn olarak siz, Fitbit uygulamasındaki ek ayarlar aracılığıyla yönetilebilir. Çok popüler bir cihaz, siz çocukları harekete geçirmenin harika bir yolu. GPS olmaması, bir fitness cihazı olarak biraz sınırlı olduğu anlamına gelir, ancak aynı zamanda kimsenin çocuğunuzun nerede olduğunu izleyemediği anlamına gelir, bu da dengede A Good Thing gibi görünüyor.

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Flex 2

Fitbit Esnek 2

Olabildiğince basit, bu, Fitbit'in uygulamasına ve sosyal topluluğuna erişmenizi sağlar ve adımlarınızı sayar. Bazı insanların ihtiyacı olan tek şey bu…

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Surge

Fitbit Dalgalanma

Surge, Barack Obama tarafından (ofis için) koşarken giyildi. Bay Obama gibi, Dalgalanma'nın en iyi yılları artık geride kaldı, ancak sıkı takipçiler hala bunun şimdiye kadarki en iyi şey olduğuna yemin ediyor.