Close
 • Ana
 • /
 • Giyilebilir Cihazlar
 • /
 • En iyi fitness takipçisi: adımlarınızı, aktivitenizi, uykunuzu ve kalbinizi takip edin

En iyi fitness takipçisi: adımlarınızı, aktivitenizi, uykunuzu ve kalbinizi takip edin

2020'de formda kalmak mı istiyorsunuz? En iyi fitness takipçisi (diğer adıyla bir fitness grubu, diğer adıyla 'adımlarınızı sayan giydiğiniz şeyler') başlamak için iyi bir yerdir, özellikle de sadece sonbahar olmasına rağmen Yeni Yıl kararlarına bağlı kalmaya çalışıyorsanız. Fitness takipçileri bir bütün olarak başlamak için pahalı değildir ve aynı zamanda düzenli olarak yeniden fiyatlandırılmış fiyatlarla ortaya çıkarlar.


En ucuz Fitbit fırsatları
En ucuz Garmin saat fırsatları

Piyasanın son derece iyi bir şekilde kurulmuş olmasıyla, farklı derecelerde yanlışlık ile adım saymaktan ve 'uykuyu takip etmekten' biraz daha fazlasını yapan ürünlerle, fiyatlar açısından yaklaşık 20 £ ila 200 £ + arasında gerçekten herkes için bir şeyler var. daha çok küçültülmüş gibi kalp atış hızı izleme özelliğine sahip cihazlara kadarkoşu saatleri.

 • En iyi çalışan kulaklıklar
 • Yeni başlayanlar için en iyi koşu ipuçları
 • En iyi uyku izci

Yıllar boyunca adımları saymanın ötesinde çok az şey yaptıktan sonra, izleyiciler ve bant üreticileri artık birçok tüketicinin ne kadar formda olduklarına ve nasıl fit olacağına dair daha faydalı geri bildirimler istediğini fark ediyor. Bunu 'değişen' başarı dereceleri ile ele alıyorlar. Ya da daha az diplomatikseniz, pek başarılı olamazsınız.

Uzun lafın kısası, fitness ile ilgileniyorsanız, güçlü tavsiyem bunun yerine bir koşu saati almanızdır. 'Koşu saati' terimi sadece kısaltmadır - bisiklet sürerken, yürüyüş yaparken, spor salonunda ve hatta birkaç durumda yüzerken de faydalı olan fitness saatleridir.


Bununla birlikte, bir Fitbit veya benzerine sahip olmanız gerekiyorsa, yeni Charge 4'ü veya daha çok yönlü saatlerinden birini alın.Versa 2.

 • Yeni başlayanlar için en iyi egzersiz
 • Vücut yağı ve ağırlığı nasıl kaybedilir
 • Kapalı alanda bisikletle evde nasıl hızlı fit olunur?

Ama en iyi fitness takipçisi nedir?

Tamam, bu bir Fitbit. İşlevsellik açısından çok benzer olduklarına karar vermek oldukça zor, ancak şu anda onları şu şekilde sıralıyoruz:


Fitbit Charge 4: genel olarak en iyi fitness takipçisi. Son olarak, Fitbit koşuculara, HIIT egzersiz kahramanlarına ve daha yoğun egzersiz yapmaktan hoşlanan herkese istediklerini verdi. Dış mekan aktivitesini izlemek için GPS, geliştirilmiş nabız izleme doğruluğu ve SWEAT'i ödüllendiren yeni bir puan sistemi var.

Fitbit Versa 2: akıllı saat unsurlarına sahip en iyi fitness takipçisi. Oldukça iyi nabız takibi, Alexa ve mükemmel bir uygulama ile bu, akıllı saat tarzı bir ekranı ve işlevselliği birleştirecek kadar büyük yapılmış iyi bir fitness grubudur. Yerleşik GPS yok, ancak telefonunuza dokunabilirsiniz.


Fitbit Versa Lite: en ucuz fitness takipçisi ve çoğu insan için yeterince iyi.

Garmin Vivoactive 4: Fitbit dışında biri tarafından yapılan en iyi fitness takipçisi. Yerleşik GPS, daha yoğun antrenmanların takibi ve etkileyici doğruluğu ile bu, Şarj 4'ün üstlenmek için tasarlandığı cihazdır. Bununla birlikte, görünüşü ve hissi, ayrıca sosyal ve uygulama öğeleri biraz daha berbat.

Fitbit'in uygulaması, sosyal ağı ve genel ekosistemi açık ara en iyisidir. Cidden, yakın bile değil. Garmin'in yeni, sıkılaştırılmış uygulaması bazı açılardan doğru yönde atılmış bir adımdır, ancak yine de çok yaygındır, çünkü günde 10.000 adım anneden elit triatletlere kadar herkes için tasarlanmıştır.

Buradaki aykırılıklardan biri, kullanışlı ses koçluğu ve uzun pil ömrü sunan, ancak şimdi biraz yaşını hisseden Moov Now.


En iyi fitness takipçilerinde bugünün en iyi fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit Charge 4 Advanced ... Fitbit Charge 4 Amazon $ 249.95 $ 197 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa 2 Sağlık ve ... Fitbit Versa 2 Amazon $ 299.95 $ 228.95 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Versa Lite Smart ...Fitbit Versa LiteEbay150 $ Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin vivoactive 4S, ... Garmin Vivoactive 4 Amazon $ 579 $ 509,80 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin 010-02172-32 ... Garmin Vivoactive 4S Amazon $ 579 $ 509,80 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Inspire HR (Leylak)Fitbit Inspire HRDick Smith179 ABD doları 129 $ Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Fitness takipçileri: bilmeniz gerekenler

Yani, günde 10.000 adım yürümek kesinlikle hiç yürümekten daha iyidir, ancak sizi Sör Mo Farah'a çevirmez.

Uykunuzu takip etmek size bazı ilginç bilgiler verebilir, ancak daha iyi uyumanıza mutlaka yardımcı olmayacaktır. Kelimenin tam anlamıyla adım saymak yerine, daha fazlasını yapmaya çalışan grupları seçerek bu eksiklikleri gidermeye çalıştım.

Fitness takipçileri, özellikle yoğun egzersiz sırasında kaç kalori yaktığınızı, ne kadar mesafe kat ettiğinizi ve kalp atış hızınızı doğru bir şekilde hesaplamakla ilgili sorunlar yaşar.

Belki de en kötüsü, çoğu eski fitness takipçisi size ne kadar formda olduğunuzu söylemek için hiçbir çaba sarf etmedi veya fit olmanın herhangi bir yolunu sunmadı. Markalar nihayet, büyük ölçüde normal egzersizler sırasında VO2 Max'inizi tahmin ederek bunu ele alıyor. Bu size, ne kadar formda olduğunuza dair temel bir puan verir; bu, ölçekte nerede oturduğunuza bağlı olarak ödüllendirici veya korkutucu olabilir.

Sırayla bugün satın alınabilecek en iyi fitness takipçileri

En iyi fitness takipçisi: Fitbit Charge 4


(Resim kredisi: Fitbit)

1. Fitbit Ücreti 4

En iyi fitness takipçisi

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 7 gün Kalp atış hızı izleme: Evet GPS: Evet
Satın alma nedenleri
+ GPS ve Aktif Bölge Dakikaları, önceki Fitbitlerden daha ciddi bir hava verir + Mükemmel uygulama + Birden fazla spor için iyi + İyi kalp atış hızı takibi
Kaçınılması gereken nedenler
-Hafif can sıkıcı kapasitif 'düğme' BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 197 $ Amazon'da görüntüle199 $ Dick Smith'te Görüntüle 199 $ Kogan.com'da görüntüle

Fitbit Charge 4, satın alabileceğiniz en iyi fitness takipçisi ve Fitbit için büyük bir adımdır. Kuşkusuz, ileriye doğru adım biraz geç geliyor, çünkü artık kullanıcıların yıllardır dilediği ve Garmin'in yıllardır fitness takipçilerinde sunduğu özellikleri ekliyor. Ama sonra, Tanrı doğruluk yoluna geç dönenler için Cennette özel bir yer tutar. O yüzden teşekkürler Fitbit.

En önemlisi, Fitbit Charge 4, koşuları, sürüşleri, yürüyüşleri ve yumurta ve kaşık yarışlarını izlemek için GPS içerir. Ve en önemlisi, adımlarınızı saymak için normal Fitbit ücretinin yanında oturan yoğun egzersizi izlemek için yeni bir sistem var.

GPS'in bir uydu kilidi edinmesi biraz zaman alabilir - adil olmak gerekirse, genellikle bir GPS kara noktasında çalışmaya başlarım - ancak işe başladıktan sonra doğruluğu çok iyidir. Aslında orada pahalı Garmin saatleri var.

Kalp atış hızı takibi de fena değil, onu takmak için en iyi yeri bulduğunuzda - genellikle bu sadece birküçükbenim durumumda beklediğinizden daha kolun yukarısında. Şınav ve şınav çekmeye başlamak istiyorsanız, nabzınızı güvenilir bir şekilde okumaya devam etmek gerçekten zor olsa da, kesinlikle koşmak için yeterince iyidir. Bu, tüm bilekten kalp atış hızı izleyicileri için geçerli, ancak Şarj 4, çoğundan daha fazla mücadele ediyor gibi görünüyor ve bunun sadece fiziksel olarak daha küçük ve daha dar olduğunu varsayabilirim.

Aktif Bölge Dakikaları özelliği size yürüyüşe çıkmanın ötesinde aktivite için günlük ve haftalık puan verir. Bu, biraz şaşırtıcı olan Şarj 4'e özeldir. Diğer cihazlar, görünüşte benzer ama aslında biraz daha ilkel 'aktivite dakikalarını' kullanmaya devam ediyor.

Ücret 4'e özel, yaşınıza ve kondisyon seviyeniz olarak algıladıklarına göre kalp atış hızı bölgenizi sizin için otomatik olarak seçmesidir. Bu, Şarj 4'ü ne kadar uzun süre kullanırsanız daha doğru hale gelecektir.

Kalp atış hızı bölgeleriniz kurulduğunda, Aktif Bölge Dakikaları oldukça iyi çalışır. 'Yağ yakma' bölgesinde geçirdiğiniz her dakika için bir puan ve daha yoğun 'kardiyo' ve 'zirve' bölgelerinde her dakika için iki puan alır. Yani ne kadar uzun ve sıkı egzersiz yaparsanız o kadar çok puan kazanırsınız.

Bu aynı zamanda 17 saat süren yavaş bir yürüyüşe çıkabileceğiniz ve büyük olasılıkla SIFIR Aktif Bölge Dakika puanı kazanacağınız anlamına gelir. Elbette birçok adım atacaksınız, çünkü Ücret 4 adımlar, yakılan kaloriler ve gidilen tahmini mesafe gibi daha nazik ölçümleri atlamadı.

Şahsen ben Aktif Bölge Dakikalarını çok daha faydalı buluyorum. Evet, hemen hemenkesinlikleGarmin'in yıllardır kullandığı sistemle aynı, ancak Fitbit'in cihazları ve uygulamasının kullanımı Garmin'inkinden daha keyifli. Ve taklit dalkavukluktur, değil mi?

Eğer uyku takibi yapıyorsanız (neden ?!) Şarj 4 de çok iyi özelliklere sahiptir. Genel bir 'uyku puanı', gecenizin uykuya dalma çabalarını derecelendirmeye çalışır ve Fitbit Premium hesabına sahip olanlar, hafiften derine, REM'den uyanmaya kadar çeşitli uyku aşamalarında ne kadar süre harcadıklarının ayrıntılı bir dökümünü görebilirler. . Yani bu güzel.

Belki de daha kullanışlı olanı, sizi uyku apnesi gibi sağlık sorunlarına karşı uyarabilecek bir kan oksijen izleme özelliğidir. Şarj 4 tıbbi bir cihaz değildir, bu yüzden olmayacakkelimenin tam anlamıylaherhangi bir mesajlaşma yoluyla sizi 'uyarır'. Bununla birlikte, gecelik kan OX grafiğinize bakarsanız ve seviyesindeki vahşi değişiklikleri fark ederseniz, bu, doktora gitme zamanının geldiği anlamına gelebilir.

Fitbit'in yeni, daha ciddi yaklaşımıyla evlenme girişimiyle ilgili her şey, dünyanın tüm adımlarını saymak için uzun süredir devam eden arayışı değil. Ve ciddi koşucular ve bisikletçiler, muhtemelen Garmin'den daha ciddi bir saatle daha iyi durumda. Bununla birlikte, adım sayan seyircilerin ve maraton koşanların ortasında birçok insan var ve Şarj 4, makul bir fiyata çok iyi bir şekilde onlara hitap ediyor.

Ve bu yüzdenCharge 4, Pingtwitter Awards 2020'de En İyi Fitness Takibi ödülünü aldı.

Fitbit Versa 2

Fitbit Versa 2: Versa ailesinin başı

(Resim kredisi: Fitbit)

2. Fitbit Versa 2

En iyi fitness takipçisi / akıllı saat karması

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 6 gün Kalp atış hızı izleme: Evet GPS: bağlı telefon aracılığıyla
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel uygulama + Birden fazla spor için iyi + İyi kalp atış hızı okuyucusu + Genel kondisyon puanı verir
Kaçınılması gereken nedenler
-Dahili GPS yok

Fitbit Versa 2, satın alabileceğiniz en iyi fitness takipçisi ve akıllı saatidir. Dahili Alexa'ya sahiptir, kalp atışı ve adım sayma makul derecede doğrudur ve görünüm ve kullanılabilirlik açısından iyi tasarlanmıştır.

Derin ve hafif uykuyu, adımları, mesafeyi ve kalorileri izler, ancak bu, yeteneklerinin yüzeyini zar zor kazmaktadır. Fitbit'in mükemmel bir şekilde sunulan uygulaması ve genişleyen ekosistemi aracılığıyla, onu eksiksiz bir fitness ve diyet programının temeli olarak kullanabilirsiniz. Pek çok rakibin aksine, hızlı ve güvenilir bir şekilde senkronize olur.

Çok sayıda hedef ve hedef belirlenebilir (adımlar, çıkılan merdivenler, orta ila şiddetli egzersiz için 'Aktivite Dakikaları', Aktivite Dakikaları hedefine ulaşan gün sayısı için haftalık hedefler vb.) Ayrıca tüketilen kalorileri kaydetmek için öğünlerinizi girebilirsiniz, ve onları Şarj 3'ün kaç kalori yaktığına dair tahminiyle değiş tokuş et.Buna şahsen güvenmezdim, ama sanırım bu yarı faydalı kaba bir kılavuz.

Kabul edilebilir derecede doğru ve güvenilir bir kalp atış hızı okuyucusu sayesinde, ciddi egzersizler için birçok gruptan daha kullanışlıdır.

Bu, pilin korunması için ekranın birkaç saniye sonra kendi kendine kapanması ve mevcut kardiyo bölgenizin ekranda gösterilmemesi gerçeğiyle zayıflatılır. Yaptığım neredeyse tüm egzersizlerin temeli olarak kardiyo bölgelerini kullanan biri olarak, bunu kesinlikle şaşırtıcı buluyorum. Evet, teorik olarak, bileğinizi çevirerek ekranı açabilirsiniz, ancak bu yalnızca zamanın yaklaşık yarısı kadar işe yarar ve eğer gerçekten bir koşu, bisiklet veya spor seansında bunun için gidiyorsanız, bu büyük bir PITA'dır.

Fitbit Versa 2'nin daha hoş bir özelliği, çeşitli yaygın egzersiz türlerini otomatik olarak algılayabilmesidir, böylece her koşuya çıktığınızda veya bisiklete bindiğinizde veya eliptik bisiklete bindiğinizde bir düğmeye basmayı hatırlamanıza gerek kalmaz. eğitimci.

Fitbit'in bandı, telefonunuzun GPS'ine de erişebilir ve bir koşu / bisiklet saati olarak işlev görebilir, telefonunuzun pilini boşaltma pahasına da olsa, makul derecede doğru hız ve mesafe istatistikleri verir. Birçok koşucu, biliyorum, telefonlarını geride bırakmayı tercih ediyor, bu yüzden Şarj 3'te şansları kalmıyor.

Bu bir yana, Versa 2 ile ilgili en iyi şey, uygulama kontrol panelinin 'kalp atış hızı' bölümüne gizemli bir şekilde gömülü olan genel fitness skoru aracılığıyla size daha formda olduğunuzu söylemeye çalışmasıdır. Bu, sizi bir bütün olarak popülasyona göre derecelendirmek için çok şiddetli egzersiz sırasında kalbinizin analizini kullanır (bu konuda teknik bilgi edinmek istiyorsanız bir VO2 Max tahminidir). Ben 'Mükemmel' sorduğun için teşekkürler.

Aşağı tarafta, Versa Lite, daha fazla adım atmanın ötesinde, nasıl daha fit olacağına dair gerçekten önerilerde bulunamaz, ancak gelecekteki yazılım güncellemeleriyle size nasıl daha iyi olacağına dair daha derin bir analiz vaat edilir.

Versa 2 ile ilgili kişisel çekincelerim var - sadece bileğimde biraz aptal görünüyor; daha ufak tefek erkekler ve bayanlar için daha fazlası, gerçekten - ve küçük dokunmatik ekran gezinmesi en kolay şey değil, özellikle de büyük, tıknazkoşu saatleribirden çok, belirgin düğmeli. Bununla birlikte, orijinal Versa'dan belirgin şekilde daha iyi görünüyor (aşağıya bakın)

Düşük maliyetli, kullanıcı dostu uygulaması, uzun pil ömrü ve adımların ve saatlerce uykunun ötesine geçen izleme özelliği ile çoğu insan için en iyi izleyicidir. Ayrıca su geçirmezdir ve yüzmeleri izleyebilir ve temassız ödeme de dahil olmak üzere bazı uygulamalara sahiptir - ne yazık ki, Fitbit Pay yalnızca çok az sayıda İngiltere bankasıyla uyumludur, bu nedenle bu göründüğü kadar kullanışlı değildir. Mikrofonlar oldukça yüksek sesle ve net konuşmanızı gerektirse de Alexa çok iyi çalışıyor. Yalnızca ekrandaki metin yoluyla yanıt veriyor, bu da Alexa'yı kullanmanın şaşırtıcı derecede eğlenceli bir yolu.

Fitbit Versa ve Versa Lite

Eski Versa (mark one) ve Versa Lite, Versa 2'nin daha eski, daha ucuz versiyonlarıdır. Versa, temassız ödemeler için NFC ile Versa 2 ile tamamen aynıdır (her ne kadar Fitbit Pay, biraz da olsa bir iştir. destek açısından devam ediyor), yüzme izleme ve birkaç ekstra düğme var, ancak Alexa yok. İndirimde iseler, değerlendirmeye değer.

Günün en iyi Fitbit Versa fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit Versa Health & Fitness ... Mighty Ape279 ABD doları 229 ABD doları GörünümFitbit Versa Special Edition ... Amazon Prime $ 248,54 Fitbit Versa Saatini Görüntüleyin ... Cotswold Outdoor260 ABD doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Fitbit Versa Lite fırsatları Fitbit Versa Lite Smart ...150 $ GörünümFitbit Versa Lite Sağlık ve ... Amazon Prime $ 230,99 Fitbit Versa Lite'ı Göster Sağlık ve ... Amazon Prime $ 235,82 Daha Fazla Teklif Göster Bugünün en iyi Fitbit Versa - Özel Sürüm fırsatları En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Fitbit Versa Special Baskı ... Ebay139,95 ABD doları GörünümFitbit Versa Özel Sürüm ... Ebay185,90 ABD doları GörünümFitbit Versa Health and ... Amazon Prime $ 295,88 Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi fitness takipçisi: Garmin Vivosport

3. Garmin Vivosport

Dahili GPS'li en iyi fitness takipçisi

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 7 gün Kalp atış hızı izleme: Evet GPS: Evet
Satın alma nedenleri
+ Uzun pil ömrü + Dahili GPS ve HR + Su geçirmez
Kaçınılması gereken nedenler
-Dodgy UI ve uygulama-Crappy ek özellikler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 147,31 $ Amazon'da Görüntüle150 $ Cotswold Outdoor'da görüntüle 255 Dick Smith'te Görüntüle

Bu, yazılım ve giyilebilirliğin, giyilebilir formda giyilebilir cihazlar için özellikler kadar önemli olduğu konusunda bir ders. Belki daha çok.

Ve Vivosport'un yerleşik GPS ile Şarj 2'yi yenmesi, spor salonunda tekrarları otomatik olarak saymak için bir uygulama, stres seviyenizi izlemek için bir şey, bunun daha iyi bir ürün olduğunu düşünebilirsiniz. Ve kağıt üzerinde.

Bununla birlikte, Vivosport çok sağlam bir performans sergilese de, takması biraz korkunç. Kötü hissettiriyor, oldukça kötü görünüyor, sanırım ve aptal bir düzen nedeniyle ekrana bakmak Şarj 2'den daha kötü.

Garmin'in uygulamasına girdiğinizde, aynı zamanda Fitbit uygulamasından çok daha zahmetlidir. Aynı ölçümler orada ve daha fazlası var, ancak bulması ve kullanması daha zor. Senkronizasyon, bazen kabul edilemez derecede acı verici olabilir.

Tüm bunlar, Vivosport'un estetik ve UI sorunlarıyla yaşayabilirseniz, çok şey yapar ve Charge 2 gibi, genel zindeliğinizi ölçmek için kullanabileceğiniz tahmini bir VO2 Max puanı ve derecelendirme sunar.

Uyku izleme belki de Fitbit'inkinden biraz daha az ayrıntılıdır, ancak tamamen işe yaramaz işlevlerin sevenler, gemide gelişmiş stres izleme olduğunu bilmekten memnun olacaklardır. Ne zaman stres altında olduklarını kim bilmez ?!

En iyi fitness takipçisi: Polar Ignite

(Resim kredisi: Polar)

4. Polar Ignite

Mükemmel doğrulukta uyarlanabilir eğitmen

Satın alma nedenleri
+ Harika uygulama + Entegre GPS + Faydalı uyku ve egzersiz bilgileri + Sürekli İK takibi
Kaçınılması gereken nedenler
-NFC veya müzik depolama yok -GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI geceleri takmak için çok hantal280,20 ABD doları Wiggle Avustralya'da görüntüle 280,20 ABD doları Zincir Reaksiyon Çevrimlerinde Görüntüle280,61 $ Amazon'da Görüntüleyin

Polar Ignite, esas olarak koşuculara yönelik harika bir fitness takipçisidir, ancak dağlarda kayak sporu dansı gibi diğer milyonlarca fitness aktivitesini de izleyebilir. Aktivitelerinizi takip etmenin yanı sıra, uykunuzu da izleyebilir ve gün boyunca kalp atış hızınızı da takip edebilir.

Yerleşik GPS sayesinde, parkurunuzu izleyebilmek için koşuya çıktığınızda yanınızda telefonu yanınızda taşımanıza gerek yoktur. Bir egzersizi kaydetmek, yan taraftaki düğmeye basmak ve istenen aktivitenin simgesine dokunmak kadar kolaydır, sizi iki saniyeden fazla sürmez.

Bilekten kalp atış hızı izleyicileri en hassas yöntem değildir, ancak Polar Ignite kondisyon seviyelerinize, yaşınıza, cinsiyetinize vb. Dayalı olarak size bir tahmin vermek için iyi bir iş çıkarır. Ayrıca 'Kondisyon Testi' özelliği ile VO2 Max'i de ölçebilir. .

Polar Ignite tarafından izlenen ölçümler, bu fitness saatinin tasarlandığı çoğu ciddi amatör için fazlasıyla yeterli. Egzersiz saat yüzünde bittikten sonra size istatistik vermekle kalmaz, Polar Flow uygulamasıyla senkronize edildikten sonra egzersizinizi daha da derinlemesine analiz edebilirsiniz.

Polar Ignite ile uykunuzu da takip edebilirsiniz. Tek sorun - ve bu, tüm fitness takipçilerinin ortak noktasıdır - bir takip cihazı takmanın uzun vadede rahat olmamasıdır.

Polar Ignite, bu listedeki en ucuz izci iyon değildir, ancak özellikleri göz önüne alındığında, değerli bir ensestliktir.

En iyi fitness takipçisi: Moov Now

5. Harekete Geç

Sesli antrenörlü spor izci

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 6 ay Kalp atış hızı izleme: GPS yok: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Altı aylık pil ömrü + Bazen kullanışlı koçluk tavsiyeleri + Nispeten ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazen kullanışlı değil koçluk tavsiyesi BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 85,50 $ Amazon'da 88,75 $ görüntüleyin Amazon'da 100,92 $ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

Tamam, bunun kardiyo takibi yok ama yine de dahil edilmeyi hak edecek kadar iyi. Bunun nedeni, standart bir saat pilinden altı aylık pil ömrü, 30 metreye kadar su geçirmezlik, bilek ve ayak bileği kayışları seçimi ve ses koçluğunun eklenmesi ile Moov Now, spor giyilebilir cihazlarında çok ilginç bir yaklaşım.

Konumunuzu ve nabzınızı izlemek için telefonunuza ve ikincil bir cihaza ihtiyacınız olacak, ancak bu hafif, makul fiyatlı, oldukça çekici grubun eklediği şey, bir telefon uygulamasıyla veri alışverişi yapmaktır, böylece koşularınız boyunca sizinle konuşabilir. Size ne zaman hızlanacağınızı söyleyecek, adımlarınız hakkında tavsiyelerde bulunacak ve yere ne kadar sert vuracağınızı.

Ayrıca yüzme, bisiklete binme, koşu, kardiyo boks ve yedi dakikalık HIIT antrenmanlarını takip edecek ve gittikçe daha az derecelerde size koçluk yapacak.

Koçluğun değiştiğini söylediğimizde, gerçekten değişiyor. Kardiyo boksu, neredeyse Guitar Hero'ya benziyor, ancak çok fazla ses girişi var. Yedi dakikalık aralıklı egzersizler de bol miktarda motivasyon sağlar, ancak bisikletçiler sadece kadans hakkında belirsiz ipuçları ve RPM ve güç hakkında yanlış veriler alır.

Moov Now ayrıca günlük adım ve uyku takibini de yönetir. Pil, altı aya kadar takıp unutabileceğiniz standart, şarj edilemeyen bir saat türüdür - çok iyi.

Genel olarak, Moov karışık bir çanta, ama en azından deniyor. Fiyat için denemeye değer.

En iyi fitness takipçisi: Fitbit Inspire HR

6. Fitbit Inspire HR

En ucuz Fitbit

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 5 gün Kalp atış hızı izleme: Evet GPS: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel uygulama + Çok ince + Çok sayıda işlevsellik
Kaçınılması gereken nedenler
Nabız izleyici, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI egzersiz için pek kullanılmaz129 $ Dick Smith'te Görüntüle 129 $ Kogan.com'da görüntüle 179 ABD doları Rebel'da görüntüle

İşlevsel olarak tümü, ancak Şarj 3 ile aynı, ancak biraz daha derli toplu ve doğrudan kadınları hedefleyen Inspire HR, geçen yıl Alta HR'nin yerini aldı.

İşlev açısından sağlam bir cihaz, ancak his açısından oldukça zayıf bir cihaz - ama o zaman çok ince ve çok uygun fiyatlı. Buna 'Inspire' demek onu biraz zorluyordu ama bir şekilde 'Fitbit Workmanlike HR' veya 'Yeterli HR'nin onlar için aynı yüzüğe sahip olmadığını hissediyorsunuz.

En iyi fitness takipçisi: Withings Steel

(Resim kredisi: Withings)

7. Withings Çelik

Hibrit saat spor izleyicilerinin en iyisi

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 6 ay Kalp atış hızı izleme: GPS yok: Hayır
Satın alma nedenleri
+ En iyi görünen adım sayacı + Ayrıntıdan yoksun uygulama ise davet ediyor + Kullanışlı titreşim alarmı işlevi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 159 $ 'lık Amazon'da Görüntüle193 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 193 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Withings Activité, adımları ve uykuyu da takip eden analog saat trendini başlattı. O kadar büyük bir başarıydı ki Withings sonunda Nokia'nın bir parçası oldu ve halefi Nokia Steel hala oldukça iyi.

Bir bakışta, bu sadece bir Swatch benzeri saate benziyor, ancak küçük ikincil kadran, gün boyunca adım hedefinize doğru ilerlemenizi ölçer. Çelik ayrıca koştuğunuzu veya yüzdüğünüzü algılayacak ve oyunla onu izlemeye çalışacaktır. Bu, GPS yerine atılan adımlara / darbelere dayalı bir mesafe hesaplaması yapar, ancak her zaman tamamen yanlış değildir. Nokia Steel ayrıca uykunuzu takip etmede gevşek bir sapmaya sahip olacak (uyurken hareketinize bağlı olarak) ve sizi uyandırmak için kullanışlı bir titreşimli alarm işlevine sahip olacak.

Nokia uygulaması yeterince kullanıcı dostudur, ancak veriler zaman zaman can sıkıcı bir şekilde yavaş senkronize edilir. Üzerinde görülecek çok şey yok - sadece adımlar, mesafe ve yakılan kaloriler (tüm bu verileri bir tutam çok sağlıklı olmayan tuzla alsam da). Daha fazla ölçüm eklemek için vücut ölçekleri gibi diğer Nokia / Withings ürünlerini ekleyebilirsiniz.

Gerçekte, Steel ile ilgili en iyi şeyler, bir fitness grubu gibi görünmemesi ve kullandığı standart saat pilinin etkileyici bir altı ay dayanmasıdır.

Steel'i biraz ucuz görünümlü bulursanız, eski, en üst seviye Withings Activité'nin stokları hala mevcuttur. Bu, yumuşak deri kayış, kubbeli safir cam ve paslanmaz çelik kasa ile gerçekten kaliteyi yansıtıyor, ancak her türlü güvenilirlik ve senkronizasyon sorunlarına sahip / var.

Daha işlevsel olan Withings Steel HR, Steel'e kalp atış hızı izleme ve akıllı telefon bildirim özellikleri ekler. Fazladan 50 £ için.

En iyi fitness takipçisi: Fitbit Ionic

8. Fitbit İyonik

Koşucular ve bisikletçiler için en iyi Fitbit - daha çok izci / koşu saati / akıllı saat hibrit

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 4 gün Kalp atış hızı izleme: Evet GPS: Evet
Satın alma nedenleri
+ İyi uygulama, harika ekran + Çok kapsamlı özellik listesi + Kılavuzlu egzersizlerin potansiyeli var + Smartwatch tarzı ekstralar
Kaçınılması gereken nedenler
Nabız izleme sorunları - Bugüne kadar çok az uygulama, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 245,49 ABD doları Amazon'da görüntüleyin249 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 249 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Tüm Fitbitler ve Garmin'ler bildirimlerde bir bıçak tutuyor, ancak Ionic, smartwatch'lı bir fitness bandından çok fitness unsurlarına sahip bir akıllı saat olarak pazarlanan bu tür ilk saattir. Bu birplatform, adam.

Ionic, Charge 2'nin tüm güçlü yanlarına sahip ancak çok daha iyi bir ekran, video destekli rehberli egzersiz programları ve temassız ödeme yapma, bildirim alma ve üçüncü taraf uygulamaları kullanma becerisine sahip. Ancak sonuç olarak biraz daha pahalıdır.

Bugüne kadar neredeyse hiç üçüncü taraf uygulaması yok (Deezer çalma listelerini senkronize edebilirsiniz, Strava'nın biraz zayıf bir gölge sürümü ve Starbucks'tan kahve satın almak için bir şeyler var). Temassız ödemeler oldukça ağrısızdır, ancak Ionic'in minik tuş takımına günde bir veya iki kez bir PIN girmeniz gerekir.

Ayrıca yalnızca üç video egzersiz programı vardır. Fitbit Eminim bunu genişletmek istiyor ama bileğe takılan videolu kişisel eğitimin kullanışlılığını sorguluyorum - hiç baskı yaparken bileğinizden bir eğitim videosu izlemeyi denediniz mi?

Ionic ile bugüne kadarki ana sorunum, görünüşe göre daha yoğun egzersizler için optimize edilmiş olan kalp atış hızı izleyicisiydi. Teoride bunun harika olduğunu düşünüyorum, ancak pratikte alt kardiyo bölgelerinde oldukça düzensiz olduğu anlamına geliyor ve kalp atış hızınız üst kardiyo, performans ve zirve bölgelerine yükseldiğinde gerçekten iyi çalışmaya başlıyor. Yağ yakma nedenlerinden dolayı kasıtlı olarak daha düşük yoğunluklu bir antrenman yapmak istiyorsanız bu ideal değildir.

Ayrıca Fitbithalaegzersiz sırasında hangi kalp atış hızı bölgesinde olduğunuzu göstermeyi reddederse; yalnızca nabız hızını gösterir ve her bölgenin nerede başladığını ve nerede bittiğini hatırlamanızı sağlar. En azından, Şarj 2'den farklı olarak, Ionic, etkinleştirmek için bileğinizi çevirmenizi gerektirmek yerine ekranı kalıcı olarak açık tutmanıza izin veriyor - bu benim için çok sık başarısız olan bir eylem.

İyonik yalnızca zaman geçtikçe daha iyi hale gelecektir ve Fitbit uygulaması, en son koşu / bisiklet / jimnastik / vb. Takip etmek için kaç adım attığınızı söylemekten VO2 Max'inizin genel nüfusa kıyasla nasıl olduğuna kadar her şeyi yapar. .

Aslında, bazı açılardan kusuyorum. Ionic giyilebilir çok iyi bir fitness. Sadece, zindeliği de takip eden bir akıllı saat istiyorsanız, bir Apple Watch ile daha iyi olursunuz ve 7/24 takip eden bir takip cihazı istiyorsanız, Fitbit'in kendi Charge HR daha iyi bir seçenek.

En iyi fitness takipçisi: Garmin Vivofit JR 2

9. Garmin Vivofit JR 2

Çocuklar için en iyi fitness takipçisi

Teknik Özellikler
Pil ömrü: '1+ yıl' Kalp atış hızı izleme: GPS yok: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Uzun pil ömrü + Çocuklar buna bayılıyor + Disney / Marvel / Star Wars tasarımları
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 44,85 $ 'a büyük miktarda yapmıyor Amazon'da görüntüle71,35 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 71,35 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Narsist olan çocuklar, kendileri hakkında alabilecekleri her türlü bilgiyi severler, bu yüzden özellikle çocuklar için bir adım sayacı çok mantıklıdır.

Garmin'in ölçeği küçültülmüş Vivofit, Minnie Mouse'dan Captain America'ya kadar her türden temalı tasarıma sahiptir ve kullanıcıyı temayla ilgili bir oyunda ilerlemesine izin vererek günde 60 dakikalık aktiviteyi tamamladığı için ödüllendirir -Ultron'un İntikamıKaptan Amerika için, örneğin.

Çocuğunuz için uyarılar ve 'ev işi yönetimi' de ayarlayabilirsiniz. İkincisi, göründüğünden daha eğlenceli. Önceden belirlenmiş (sizin tarafınızdan) hedeflere ulaşılıncaya kadar, hangi aşamada McDonald's'a gidecekleri veya her neyse, belirli işleri veya zaman içinde biriken etkinlikleri yapmak için puan tahsis edebilirsiniz.

Kayış, küçük / küçük çocuklar için biraz büyük olabilir ama sağlamdır ve Vivofit JR 2'yi kaybetmeyi zorlaştırır. Saat su geçirmezdir ve pilin değiştirilmesi gerekmeden önce bir yıldan fazla dayanmalıdır. 7 yaşındaki çocuğunuz 12 ay sonra hala işin içindeyse, bu elbette küçük bir mucize olur.

Bence buna standart olarak 60 dakikalık bir aktivite hedefi eklenmiş, oysa görünüşe göre sadece yetişkinler için çok fazla görülüyor.

En iyi fitness takipçisi: Myzone MZ-3

10. Myzone MZ-3

Rekabetçi spor salonu tavşanları için en iyi fitness takipçisi

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 6 ay Kalp atış hızı izleme: Evet GPS: Evet
Satın alma nedenleri
+ Doğru kardiyo takibi + İyi sosyal platform + Uzun pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugün spor salonunun dışında minimum kullanışlılık, 199,99 $ 'lık EN İYİ FIRSATLAR Amazon'da görüntüle

Bu, özellikle adım ve aktivite takibi yerine 'uygun' egzersizler içindir.

Myzone, uygulamasıyla birlikte egzersiz sırasında kardiyo çabanızı doğru bir şekilde izler ve lig tabloları ve her şeyle akran grubunuz arasında resmi olarak kimin en uygun olduğunu bulmak için bir sosyal platform aracılığıyla rekabet etmenize olanak tanır.

İlginç bir şekilde, puanlaması çabaya dayandığından, teorik olarak uygun olmayan insanların daha gelişmiş sporculara karşı rekabet etmesine izin veriyor. Bu adil mi, birisi bu kadar uygunsuz olduğunda, bir ip atlamak kadar bakarsa, nabzını tavan yapar mı? Karar vermeniz için bunu bırakacağız.

Adımlar ve uyku saatleri gibi günlük sağlık ölçümlerini izleme söz konusu olduğunda bu, Fitbit, Garmin ve hatta Microsoft Band ile rekabet edemez.

Bununla birlikte, sadece biraz kilo vermek veya biraz daha aktif hissetmek yerine, uygun şekilde formda olmak istiyorsanız, çok daha faydalı olacağını düşünebiliriz. Spor salonu tavşanları için, dikkate değer.

Myzone, bağımsız bir kalp atış hızı kayışı olarak ve oldukça çekici olan bu kompresyon başlığının bir parçası olarak (80 £ ve ekstra) mevcuttur. Bayanlar için bir de sütyen var.

En iyi fitness takipçisi: Huawei Band 3 Pro


(Resim kredisi: Huawei)

11. Huawei Grubu 3 Pro

Uykunuzu takip edin ve iyileştirin

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 12 güne kadar Kalp atış hızı izleme: Evet GPS: Dahili Uyku takibi:: Evet
Satın alma nedenleri
+ Dahili GPS + Harika fiyat + Doğru uyku takibi
Kaçınılması gereken nedenler
-Ekran akıllı telefon bildirimleri için yeterince büyük değil-GPS, BUGÜNÜN EN İYİ SATIŞLARI en kesin değil50,99 Ebay'de görüntüle 56,76 ABD doları Ebay'de görüntüle 123,19 $ Dick Smith'te Görüntüle

Huawei Band 3 Pro, vaat ettiklerini yerine getiriyor: yerleşik GPS ve uyku takibi gibi bazı bonus özelliklere sahip uygun fiyatlı bir fitness takipçisi. Bu şık küçük cihaz, inovasyon için herhangi bir tasarım ödülü kazanmayacak, ancak yine de kazanması beklenmiyor.

Band 3 Pro'nun AMOLED dokunmatik ekranı, kalp atış hızı ve atılan adımlar gibi tüm temel bilgileri gösterir ve açık ve kapalı bisiklet ve koşu, havuz ve açık suda yüzme veya serbest form dahil olmak üzere çok çeşitli egzersizler kaydetmeyi seçebilirsiniz. Söylemeye gerek yok, Band 3 Pro su geçirmezdir, aksi takdirde egzersizleri suda kaydetmek oldukça zor olacaktır.

Uyku istatistikleri dahil olmak üzere Huawei Health uygulamasında (grubu kurmanız için ihtiyaç duyacağınız bir şey) bir dizi ölçümü kontrol edebilirsiniz. Uygulama, TruSleep özelliğini kullanarak uyku kalitenizi iyileştirmenin yollarını da önerebilir. Grup başlangıç ​​seviyenizi değerlendirdikten sonra (onu üç uyku boyunca taktınız), bu özellik size daha iyi uyumanıza ve sabahları kolaylaştırmanıza yardımcı olacak 200'den fazla potansiyel çözüm ve öneri sağlayabilir.