Close
  • Ana
  • /
  • Cinsel Mutluluk
  • /
  • En İyi Fleshlight 2020 - erkekler için en iyi Tenga oyuncağı dahil

En İyi Fleshlight 2020 - erkekler için en iyi Tenga oyuncağı dahil

Pingtwitter'ün en iyi Fleshlights kılavuzuna hoş geldiniz. Buraya çok talihsiz bir yazım hatasıyla gelmediyseniz, muhtemelen et ışığının ne olduğunu biliyorsunuzdur; Eğer ikinci kategorideysen, açıklayalım. Fleshlight, penisi olanlar için hem anatomik hem de fantastik bir dizi deneyimi simüle edebilen bir mastürbasyon oyuncağıdır. Genellikle bir el feneri şeklindedirler, içten dokunuşlu bir içseldir, dolayısıyla bu akıllıca isimdir.


Bir vajinanın, anüsün veya ağzın görünümünü ve hissini taklit etmek için tasarlanmış iç kollu ve hatta yetişkin eğlencesinin bazı popüler yıldızlarının gerçek parçalarının mevcut kalıplarına sahip, gerçekçiliği amaçlayan pek çok et rengi var. Ancak en popüler (ve en iyisinin tartıştığına göre) dış ışıklardan bazıları gerçek dünyayı kopyalamaya çalışmıyor. Mümkün olduğunca çok zevk sağlamak için inşa edilmişlerdir ve doğanın sağlayamayacağı deneyimler sunarlar. Bir partnerle utanmadan kullanmak için mükemmel.

Bir et ışığı, bazıları eğitim için özel olarak tasarlanmış olsa da, gücün korunmasına yardımcı olabilir. Ne ararsanız arayın, sunabileceğimiz seçeneklerimiz var - veya farklı bir şey arıyorsanız, genel kılavuzumuza göz atın.en iyi seks oyuncakları.

  • Stok yapmayı unutmayınen iyi prezervatifler
  • Veya görüntüleyinen iyi yağlarseks sırasında ve seks oyuncakları ile kullanım için
  • Pazarlık mı? Güncellenmiş listemize göz atınen iyi Lovehoney fırsatları

Bu makalede 'Fleshlight' terimini kullandığımıza dikkat edin, çünkü şirket bu oyuncaklarla o kadar eşanlamlıdır ki neredeyse jenerik bir ticari marka haline gelmiştir. Konu penis için mastürbasyon yardımları olduğunda tek seçeneğiniz olmaktan uzaktır; Tenga, Lelo, Lovehoney ve diğerleri gibi büyük isimler gibi en iyi seks oyuncak şirketlerinin çoğu dahil oluyor ve bunlar genellikle çok farklı şeyler sunuyor. Seçiminizi yapmadan önce, göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz bazı noktalara bakalım ...


Kara Cuma 2020
Kara Cuma, cinsel mutluluk şirketleri gibi her türden seks oyuncakları için bir pazarlık yapmak için mükemmel bir fırsat olabilir.Lovehoneygenellikle harika indirimler sunar. Fiyat aracımız, Black Friday teklifleri de dahil olmak üzere en ucuz fiyatları otomatik olarak çekecek ve burada, Pingtwitter.com'da da her tür seks oyuncakları için en iyi fırsatları rapor edeceğiz.

Sizin için en iyi Fleshlight'ı seçmek

Bu bir beyinsiz gibi görünüyor, ancak en iyi Fleshlight mastürbasyon kılıfları arasından seçim yaparken, ne tür bir seks simüle etmek istediğinizi ve nasıl hissetmesini istediğinizi düşünmeniz gerekir. Vajinal ve anal seks için tasarlanmış Fleshlights vardır ve bazıları oral seks hissi sağlar. Bazıları tamamen farklı bir şey yapar, ancak hangi açıklık söz konusu olursa olsun, size uygun bir şey elde etmenizi sağlamak için iç manşonun dokusuna ve uzunluğuna bakın.


Temizlik, bu türseks oyuncak, ancak çoğu Fleshlight ile yapmak kolaydır - sadece kılıfı dış kabuktan çıkarın, ılık suyla durulayın ve ardından kurumasını bekleyin. Bu kadar.

Amazon'dan satın alabileceğiniz Fleshlight'ın kendi Fleshwash Sex Toy Cleaner gibi uzman temizlik ürünleri, derinlemesine yıkama için iyidir - kılıf malzemesini etkileyebileceğinden asla sabun kullanmayın. Fleshlight'ın Yenileyici Pudrası, Superskin malzemesinin yıkandıktan sonra yapışkan hissini azalttığı için dikkate alınması gereken başka bir üründür. Bu tozu Amazon'dan satın alabilirsiniz. Biraz kayganlaştırıcı bu oyuncakları daha da iyi hale getirir, ancak yalnızca su bazlı kullanılıryağlarburaya. Başka herhangi bir şey kovana zarar verebilir.


Fleshlight'ınızı kullanmak söz konusu olduğunda, kullanmadan önce eki ısıtmaya değer. Bu, onu daha doğal ve et gibi hissettirir ve oyuncağınızı ısıtmak için özel aletler alabilseniz de, bir süre ılık suda dinlendirmek genellikle yeterlidir.

Şimdi satın almak için en iyi Fleshlights

En İyi Fleshlight: Fleshlight Flight Pilot

(Resim kredisi: Fleshlight)

1. Fleshlight Uçuş: Pilot

Genel olarak en iyi Fleshlight

Satın alma nedenleri
+ Süper yumuşak iç + Gizli paketleme + Evrensel açılma + Ayarlanabilir emiş BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 126,37 $ Amazon'da görüntüle

En iyi Fleshlight için en iyi seçimimiz, en çok satanlardan biridir ve iyi bir sebepten dolayıdır. Şirket, orijinal modelini aldı ve süper ayrık dıştan başlayarak ve başından sonuna kadar çalışarak her yönünü geliştirdi. Kendine özgü dokulu bir kanal ile çok sayıda zevk vaat eden iç mekan hissi, eskisinden daha yumuşaktır. Berrak malzeme ve anatomik olmayan bir açıklık, bunun gerçek herhangi bir şeyin kopyasından çok fantezilerinizin malzemesi olduğu anlamına gelir - zevkleri ne olursa olsun her erkek için uygundur. Oynarken emiş seviyesini değiştirmek için bir bükülme tabanıyla deneyler için bolca yer var.

En iyi fleshlights: Geo Var


(Resim kredisi: Ayı)

2. Geo var

Neredeyse heykelsi olan geometrik eğlence

Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda seçenek + Bir süre dayanmalı + Ters çevrildiğinde oldukça düzgün görünüyor + Temizlemesi kolay BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 60,86 $ Amazon'da 73,56 $ Amazon'da Görüntüle 73,56 $ Amazon'da Görüntüle

Oh Tenga. Asla uyandırmayı ve eğlendirmeyi başaramazsın. Burada şirket, hayranlık duyduğu alışılmadık şekilleri alıyor ve bunları dışarıya uyguluyor - ve bunu oynamak için ters çevirdiğinizde, içini - küre şeklindeki bir elastomer oyuncağın içine uyguluyor, böylece gerçekten yakınlaşabilmeniz için ekstra esnek hale getirilmiş ve onunla kişisel.

Geo'nun üç tasarımı vardır: dalgalı su, dalgalı hatları ve çıkıntıları ile; daha karmaşık olan Mercan, sıkışmak için çok sayıda dar köşeler sunar; ve tamamen başka bir şey sunması gereken düpedüz geometrik Buzul.

Geo aralığı, Tenga'nın popüler Yumurta seçiminden çok daha pahalıdır, ancak aynı zamanda uzun ömürlülük avantajına da sahiptir. Bir Geo, düzgün bir şekilde temizlenir ve bakılırsa, ihtiyacınız olduğu kadar çok seans sürmelidir. Yine de, işler biraz yapışkanlaşmasın diye iyi bir yağ kullandığınızdan emin olun.

En iyi fleshlights: Myhixel I

(Resim kredisi: Myhixel)

3. Myhixel I

Çok yetkin bir oyuncak ve aynı zamanda harika bir eğitim yardımı

Satın alma nedenleri
+ İsteyebileceğiniz tüm işlevler + Ayarlanabilir emiş + Uygulama eğitimi eğlenceli olabilir veya BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI yararlı olabilir Siteyi Ziyaret Edin

Myhixel I, özellikle bir erkek mastürbasyon oyuncağı olarak faydaları üzerine satılmamaktadır, ancak bu bölümde ilgili tüm kutular işaretlenmiştir. Açıkça doğru şekle sahip, yumuşak dokulu bir iç kısım, entegre bir vibratör, açık uçlu bir kapakla değişken emiş ve hatta kendi kendine ısınma var. Her şeyi yapabileceğiniz bir oyuncak arıyorsanız, bu o.

Ancak bu sadece bir oyuncak değil, cinsel sağlığınızı iyileştirmeyi amaçlayan bir araçtır. Myhixel, telefonunuzla eşleştirebilir, bu noktada iki programdan birine katılabilirsiniz. Play MED, erken boşalmadan muzdarip olanlar içindir ve bir seks terapisti ile konsültasyonun yanı sıra, size biraz daha fazla kalma gücü vermek için sekiz aşamalı uyarımla fiziksel ve psikolojik uyarılma tetikleyicilerinizi eğitme sürecini oyunlaştırır. Daha ucuz seçenek olan TR oyna, ejakülatuar kontrolü zaten kontrol edebilenler için daha uzun seviyelerle bir sonraki aşama.

En İyi Fleshlight: Lelo F1s Developer

(Resim kredisi: Lelo)

4. Lelo F1s Developer & rsquo; s Kit Kırmızı

Bu uygulama kontrollü erkek mastürbatör, oyununuzu geliştirmek için AI kullanır

Satın alma nedenleri
+ İşlev yelpazesi + Dayanıklılık için harika + Performansı izler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Lelo, kadın seks oyuncakları bölümünde önemli bir beceriye sahiptir (Soraya 2,en iyi vibratör, sonuçta) bu yüzden erkek pazarına atılan bu büyük adımın özel bir şey olması şaşırtıcı olmamalı. Eşit parçalarda mastürbasyon yardımı (pencereden görülebilen yıkanabilir spiral dokulu silikon kılıf ile), dayanıklılık antrenörü, performans izleyici ve zevk veren Lelo F1s, son derece benzersiz hisler vaat ediyor.

Hem titreşim fonksiyonlarını hem de şirketin penisin her tarafına ultrasonik dalgalar ateşleyen SenSonic teknolojisini içerir. Tüm bunlar bir dizi on sensör tarafından izlenir ve isterseniz bir AI & lsquo; cruise control & rsquo; tarafından otomatik olarak kontrol edilebilir. motor. Lelo, aranızdaki kod meraklılarının yeni favori mastürbasyon oyuncağınız için kendi zevk uygulamalarınızı geliştirebilmesi için bir yazılım geliştirici kiti (SDK) bile yayınlıyor.

En İyi Fleshlights: Tenga Egg Hard Boiled Pack

(Resim kredisi: Ayı)

6. Haşlanmış Yumurta Paketine Sahip Olun

Kullanışlı bir kutuda altı deneyim

Satın alma nedenleri
+ Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey + Süper kompakt + Tamamen farklı bir şey BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Tenga'nın eğilimi, sizin de anlamış olabileceğiniz gibi, mastürbasyonun daha tuhaf ve deneysel tarafına doğru ve şirketin yumurtalarının bu altı paketi - gerçek bir yumurta kutusunda paketlenmiş, çünkü neden olmasın - yarım düzine farklı deneyim sunuyor.

Birini açın ve biraz daha yoğun bir deneyim için Tenga'nın daha güçlü elastomerini kullanan Hard Boiled paketi ile içinde küçük, yumuşak ve çok esnek bir oyuncak bulacaksınız. Her yumurtanın farklı bir dokusu vardır - Gök gürültüsü küçük şimşeklerle kaplıdır, Sörfçü çıkıntılı bir dalga düzenine sahiptir vb. Öyleyse gerçek bir çeşitlilik paketi, bazıları bir oyuncağı penise germe hissini önemsemese de ve bazı dokular diğerlerinden daha etkili olabilir.

Gerçek dezavantajı, bunların tek seferlik kullanım için tasarlanmış olmasıdır. Temizlemeye dikkat ederseniz biraz daha uzun ömürlü olabilirsiniz, ancak Tenga Yumurtaları kesinlikle daha tam özellikli oyuncakların kalma gücüne sahip değildir.

En İyi Fleshlight: Fleshlight Go Torque

(Resim kredisi: Fleshlight)

7. Fleshlight Go Torku

Tüm aksiyonu izlemek için en iyi Fleshlight

Satın alma nedenleri
+ Yarı saydam malzemeler + Farklı bölümler + Daha kompakt + Ayarlanabilir emiş BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 98,95 $ Amazon'da görüntüle 149,41 $ Amazon'da görüntüle

Çevresindeki en uygun erkek seks oyuncakları arasında, engebeli kanalına kadar cömert 9 inç uzunluğunda olan buzlu, yarı saydam Tork, içeride neler olup bittiğine dair heyecan verici bir görünüm sunduğu için küçük bir partner oyunu için kesinlikle mükemmel. Birçoğunun aksine, kolunun her tarafında, ne kadar ileri götürdüğünüze bağlı olarak farklı hisler sunan bir dizi ayrı bölüm vardır.

Bu şeffaf kasa, tasarım gereği en sağduyulu değil (kullanılmadığında iyi saklamak isteyeceksiniz), ancak çoğundan biraz daha küçük. Fleshlight'ın 'siklonik' olarak tanımladığı, cinsiyetten bağımsız 5 mm'lik sıkı bir açıklığa sahip şeffaf iç kısım, hala Fleshlight'ın çok sevilen SuperSkin malzemesinden yapılmıştır, böylece herhangi bir hissi kaybetmezsiniz.

(Resim kredisi: Ayı)

8. Spinner'a sahip olun

Oldukça dokulu oyuncakları seven erkekler için en iyi mastürbatör

Satın alma nedenleri
+ Kolay temizlik + Heyecan verici eylem + Olağandışı dokular + Kuruması kolay BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR $ 32,22 Amazon'da görüntüle 36,22 $ Amazon'da görüntüle 37,28 $ Amazon'da görüntüle

Tenga & rsquo; nın genellikle dışarıda bulunan tasarımlarına farklı bir bakış, burada, iç kanalının etrafında üç yumuşak geometrik modelden birini kullanan bir erkek mastürbatör oyuncağı. Üçgen Tetra, altıgen Hexa ve kabuk şeklindeki Kabuk tasarımları arasından seçiminizi yapın. Büküm, olduğu gibi, Spinner'ın dış tarafının etrafındaki renkli yay benzeri bir aparattır ve yukarı ve aşağı hareket ederken bükülmesine neden olur. Tabanı veya ucu kavramak, bazı ilginç çeşitlilik için deseni değiştirir.

Spinner, içinden su akıtarak kolayca temizlenebilir ve herhangi bir yağlayıcı eklemeden önce tamamen su içermediğinden emin olmak için dahil edilmiş bir kurutma tabanı vardır; bu kesinlikle ihtiyaç duyacağınız bir şey çünkü bu kesinlikle bu cihazların daha sıkı ucunda.

En İyi Fleshlights: Fleshlight Pink Lady / Pink Butt Original

(Resim kredisi: Fleshlight)

9. Fleshlight Pink Lady / Pink Butt Orijinal

Her şeyi başlatan - duyarlılar için pürüzsüz bir Fleshlight

Satın alma nedenleri
+ Rahat giriş + Fazla uyarıcı değil + Klasik ayrı ambalaj GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bazı daha hassas kullanıcılar, tipik Fleshlights'ın dokulu kanallarını biraz fazla buluyor. Ancak her şeyin yumrulu, engebeli olması ve her türden geometrik şekille kaplı olması gerekmez - her şeyi başlatan Pembe Bayan ve Pembe Popo, içini pürüzsüz tutar.

Tam olarak bol değiller. Çoğu erkek, oldukça sıkı bir kanal bulacaktır (ve Pembe Popo'da uygun şekilde küçük bir açıklık), penisin tüm kısımlarını içeri girerken bol bol deneyim sağlar, ancak yumuşak malzeme, girmek için savaşmayacağınız anlamına gelir ve arkada emme ve kayma dengesini bulan bir basınç tahliye vanası var.

Tek gerçek dezavantajı, eğer buna öyle diyebilirseniz, uzunluktur - çoğunun sonuna kadar ulaşamayacağına bahse gireriz ve eğer onu gizleme ihtimaliniz varsa, birini tercih edebilirsiniz. Fleshlight'ın daha kompakt modelleri.

En İyi Fleshlight: Flip Hole Var

(Resim kredisi: Ayı)

10. Kapak Deliği Var

Çeşitli mastürbasyon için iyi bir Fleshlight rakibi

Satın alma nedenleri
+ Karmaşık iç mekan + Temizlemesi kolay + Ekstra basınç düğmeleri + Çeşitli dokular BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Farklı dokulara ve sıkılığa sahip bir dizi renkte mevcut olan (en dar olan Siyah ile, belki de çoğu için biraz fazla rahat olduğu belirtildi), Tenga's Flip Hole, standart formüle biraz farklı bir bakış açısı getiriyor.

Tüm kasa, temizlik için açılır ve size içinde neyin gizlendiğini net bir şekilde görmenizi sağlar ve kapatıldığında sert dış kasada bir dizi düğme bulunur. Bunları kullanım sırasında sıkın ve belirli kilit alanlardaki baskıyı artırmaya yardımcı olabilirler.

En İyi Fleshlight: Fleshlight Quickshot Vantage

(Resim kredisi: Fleshlight)

11. Fleshlight Quickshot Vantage

Seyahat kullanımı için en iyi Fleshlight

Satın alma nedenleri
+ Bir iş ortağıyla iyi çalışır + Birden çok mod + Açık uçlu + Tersinir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 57,77 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Standart form faktöründen farklı olan Fleshlight'ın Quickshot'ı, çok daha küçük ve seyahat için mükemmel olan açık uçlu bir cihazdır.

Bir kapağı açık bırakabilir ve geleneksel bir et farı ile aynı şekilde kullanabilirsiniz, uç kapağın ne kadar sıkı uygulandığına bağlı olarak değişen emiş gücüyle, ancak ikisini de çıkarın ve çok daha esnek hale gelir.

Duygu şeklini değiştirmek için çevirin, daha gevşek bir deneyim için dış halkayı çıkarın veya bir partnerle oynarken daha kısa olan düz iç kanaldan gerçekten yararlanın.

En İyi Fleshlight: Fleshlight Girls & Fleshlight Fleshjack Boys

(Resim kredisi: Fleshlight)

12. Fleshlight Girls & Fleshjack Boys

Yeni cinsel fantezileri keşfetmek için en iyi Fleshlight

Satın alma nedenleri
+ Gerçekçi dış görünüşler + Vajina veya anüs seçeneği + Çeşitli iç deneyimler + Değiştirilebilir iç mekanlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 120,72 $ Amazon'da 120,72 $ görüntüleyin Amazon'da 133,80 $ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

Gerçekten anatomik bir şey arıyorsanız, cevabı Fleshlight'ta. Şirket, hem erkek hem de kadın birçok porno yıldızının gerçekçi kopyalarını lisansladı ve kalıpladı ve bunları geleneksel yapılarına uyguladı. Bunların her biri, gerçeğe yakın dış görünüme ek olarak, farklı bir deneyim için çok çeşitli benzersiz iç kanallardan birini taşır. Bir koleksiyon oluşturmakla ilgileniyorsanız, Fleshlight aynı zamanda sadece içindekileri de satıyor. Fleshlight bir fanteziyi tatma yolunuzsa, sunulan bir sürü isim var, bu yüzden ister Riley Reid ve Alexis Texas, ister Kevin Warhol ve Brent Corrigan, uygun bir şey - veya birini - bulacaksınız.