Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • 2020 Yürüyüşü İçin En İyi Parmak Arası Terlik: Yaz Yürüyüşleri İçin Kolay Havalı Ayakkabılar

2020 Yürüyüşü İçin En İyi Parmak Arası Terlik: Yaz Yürüyüşleri İçin Kolay Havalı Ayakkabılar

Yürüme için bir çift parmak arası terliğe hızlı bir bakış, size bu tür yaz ayakkabısının normal moda parmak arası terliklerden farklı olduğunu söyleyecektir. Örneğin taban farklı olacak ve göze çarpan ark desteği olacaktır.


Aslında, yürümek için en iyi parmak arası terlikler, yaşadığınız herhangi bir bacak ve ayak ağrısını azaltmaya yardımcı olmak ve bu nedenle, 'normal' parmak arası terliklerin yapmayacağı şekilde yürüme rahatlığınızı artırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Bu giyimi kolay sıcak hava ayakkabısı, yol dışı maceraya atılırken (dağ yollarından ziyade kırsal şeritlerden bahsediyor olsak da), sahillerde ve hatta parkta dolaşırken artırılmış destek sağlar.

Bu nedenle yürüme parmak arası terlikleri, normal parmak arası terlikler veyürüyüş sandaletleriBu, sıcak havalarda biraz fazla kapalı hissedebilir.

Bu dedi ve biz üstte örttüğümüz gibikadın yürüyüş ayakkabılarıveerkek yürüyüş ayakkabılarıalıcı kılavuzları, parmak arası terlikler neredeyse uygun yürüyüş ayakkabıları kadar destekleyici değildir. Bunun nedeni, ayakkabıların tüm ayağınızı daha iyi koruma sağlamasıdır.Yürüyüş botlarıbunu tamamen başka bir seviyeye taşıyın.


Yapacağınız yürüyüşe ne tür ayakkabıların uygun olduğundan emin değil misiniz? Öyleyse kontrol edinyürüyüş botları vs yürüyüş ayakkabılarıönemli farklılıkları görme rehberi.

Yürümek için bir çift parmak arası terlik alırken, üst kısımların nelerden yapıldığına dikkat edin. Ayaklarınızı okyanusa veya akıntıya daldırmayı planlıyorsanız sentetik malzemelerin kuruması daha hızlıdır, ancak dayanıklılık ve genel aşınma ve yıpranma için deri daha iyidir.


Açıkçası, parmak arası terlikler yürümek için iyi midir?

Yukarıda bahsedildiği gibi, ayak parmaklarınızı saran serin bir esinti hissetmek istiyorsanız ve bu özgürlük seviyesini elde etmek için bir yürüyüş ayakkabısının daha sağlam desteğini feda etmeye istekliyseniz, bunlar harika bir uzlaşmadır.

Yürümek için en iyi parmak arası terlikler, öncelikle kemer desteğini artırmaya odaklanır. Bu neden önemlidir? Uygun ark desteği, yürürken hissedebileceğiniz herhangi bir ağrıyı hafifletir ve arklarınızın çökmesini önlemeye çalışır - bu da plantar fasiit gibi ağrılı ayak koşullarına yol açabilir.


Tek dezavantajı, moda parmak arası terlikler kadar şık olmamaları. Dolayısıyla, yaptığınız seçim neye öncelik verdiğinize bağlıdır: daha fazla ayak konforu ve desteği ya da geliştirilmiş stil. Tabii ki, her ikisini de (bir dereceye kadar) kapsayan nadir bir flip flop vardır - aşağıdaki Olukai Ohana ve Crocs Capri V Flip'e bakın.

Şimdi satın almak için yürüyüş için en iyi parmak arası terlik

Yürümek için en iyi parmak arası terlikler: Yeşil Vionic Islander

(Resim kredisi: Vionic)

1. Vionic Adalı

Plantar fasiitiniz varsa yürümek için en iyi parmak arası terlikler

Teknik Özellikler
Boyutlar: 3-12 Dış malzeme: naylon dokuma, yastıklı jarse Orta taban: EVA Dış taban: kauçuk
Satın alma nedenleri
+ Ayak yorgunluğunu ve ağrıyı azaltır + Ayaklarınızı doğal pozisyonuna yeniden hizalar + Yumuşak dokunmuş burun direği cildi ovmaz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 36 £ Amazon'da görüntüleyin 49 £ Amazon'da görüntüleyin 50 £ Amazon'da görüntüleyin 57 Amazon müşteri incelemeleri

Vionic, plantar fasiit ve çökmüş kemerler gibi ağrılı ayak rahatsızlıkları ve hatta bel ağrısı (okumaya devam edin) gibi ağrılı ayak rahatsızlıklarıyla uğraşan insanlar için tercih edilen bir markadır. Marka bir ayak hastalıkları uzmanı tarafından yaratıldı ve o zamandan beri ayak ağrısını azaltmak ve yürüme konforunuzu artırmak için çeşitli teknolojiler geliştirdi.

Öyleyse, Vionic Islander'ın yürüyüş için en iyi parmak arası terlikler arasında en iyi seçimimiz olmasına şaşmamalı. Islander, kutudan çıkar çıkmaz süper rahattır ve doğru hizalamayı elde etmenize yardımcı olmak için Vionic'in FMT Teknolojisini kullanır. Bunun amacı ayak toplarınızdaki, topuklarınızdaki, inciklerinizdeki, dizlerinizdeki ve belinizin alt kısmındaki ağrıyı azaltmaktır - hepsi birbirine bağlanır.


Her gün ters flopları takarken ayaklarınızı stabilize etmek ve desteklemek için derin topuk çanağına sahip Üç düzlemli Hareket Kontrol ayak tabanı vardır, bu da ayaklarınızı doğal pozisyonlarına geri döndürmenize yardımcı olur. EVA orta tabanlar, şoku emmek ve eklemlerinizdeki stresi azaltmak için vardır.

Bazı insanlar parmak uçlarından nefret ettikleri için ters floplardan kaçınırlar. Vionic Islander, herhangi bir malzemenin cildinize kazılmasını veya ovalamasını önlemek için yastıklı bir jarse üst kısmı, yumuşak dokuma burun direği ve köpük astarlı kayışa sahip olduğundan, bu konuda endişelenmenize gerek yok.

Yürümek için en iyi parmak arası terlik: Olukai Ohana

(Resim kredisi: Olukai)

2. Olukai Ohana

Bu rahat parmak arası terlikler, her adımda kemer desteği sağlar

Teknik Özellikler
Boyutlar: 3-12 Dış malzeme: naylon dokuma, yumuşak örgü jarse Orta taban: EVA Dış taban: Kauçuk
Satın alma nedenleri
+ Üstün ark desteği + Jersey örgü astarlı kayışlar + Anatomik şekilli tabanlık BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Vionic Islander gibi, Olukai Ohana da kadın ve erkek beden ölçülerinde gelir. Bunlar suya dayanıklıdır, kumsalda son derece mutludur ve gün boyu kullanım için ideal olan yastıklı, yumuşak dokunuşlu bir ayak tabanına sahiptir.

Ayak tabanı kalıplanmış EVA'dan yapılmıştır ve anatomik bir uyum sağlamak için ayak parmaklarına doğru yumuşak bir şekilde eğilir. Bu parmak arası terlikler, ayaklarınızın doğal şekline tam olarak uyarak yürüme rahatlığınızı sürekli olarak artıracaktır.

Olukai Ohana yumuşak bir naylon ayak parmağı direğine sahiptir, böylece cilde karşı yumuşak olan çabuk kuruyan jarse astarlı kayışların yanı sıra orada herhangi bir kötü sürtünme veya sürtünme deneyimi yaşamazsınız. Onlar da dayanıklıdır, bu yüzden birçok yaz macerasına dayanırlar.

Yürümek için en iyi parmak arası terlikler: FitFlop iQ Cushion Ergonomik

(Resim kredisi: FitFlop)

3. FitFlop iQ Cushion Ergonomik Parmak Arası Terlik

Plajdan havuz barına kadar giymek için ideal seçim

Teknik Özellikler
Boyutlar: 3-9 Dış malzeme: naylon dokuma, yumuşak örgü jarse Orta taban: EVA Dış taban: Kauçuk
Satın alma nedenleri
+ Yastıklı tabanlık + Kaydırması kolay / çıkarması + Yumuşacık mikro kabarcık tabanlık BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 15,59 £ Amazon'da görüntüle 15,59 £ Amazon'da görüntüle 15,59 £ Amazon'da görüntüle 720 Amazon müşteri incelemeleri

İlk bakışta pek bir şeye benzemediklerini kabul edin, ancak bu temel özelliklere sahip FitFlop'ların yol açtığı yürüme rahatlığını hafife almayın. İQ Cushion Ergonomik Flip Floplar, attığınız her adımın rahat ve desteklendiğinden emin olmak için havalı köpük yastıklama kullanır.

FitFlop bunları & lsquo; darbe yastıkları & rsquo; ile tasarladı. (yastıklama cepleri) ayaklarınızın topları, kemerleriniz ve ayak parmaklarınızın altı gibi yüksek basınç noktalarında. Yani ayağınızın ağır olması veya ayağınızın arkasına veya yanlarına doğru daha çok yaklaşmanız fark etmez, bunlar sizi destekleyecektir.

FitFlop iQ Cushion, çeşitli renk ve yüzeylerde (örneğin mat veya sedefli) gelir, bu da onları yürüyüş için en iyi parmak arası terlikler yapar, eğer bir ayakkabı istiyorsanız, bunları yaz gardırobunuzla renklendirebilirsiniz. Bütçe dostu olduklarını düşünürsek, birkaç çifte stok yapabilirsiniz.

Yürümek için en iyi parmak arası terlikler: Columbia Kea II

(Resim kredisi: Columbia)

4. Columbia Women & rsquo; s Kea II

Kır parkurları boyunca yürümek için en iyi parmak arası terlikler

Teknik Özellikler
Boyutlar: 3-10 Dış malzeme: deri Orta taban: TechLite EVA Dış taban: Omni-Grip kauçuk
Satın alma nedenleri
+ Çeşitli arazilerde iyi kavrama + Dayanıklı yapı + Konfor için yastıklı tabanlık BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 33,49 £ Amazon'da 33,49 £ Amazon'da 33,49 £ Görüntüle Amazon'da görüntüleyin 154 Amazon müşteri incelemeleri

Arttırılmış şok emilimi, Columbia Women & rsquo; s Kea II'yi her türlü nazik arazi yürüyüşleri ve kırsal yürüyüşler için en iyi seçeneğiniz yapar. Bu yüksek performanslı parmak arası terlikleri şimdiden çok sayıda yürüyüşte giydik ve ne kadar rahat hissettiklerini değerlendirdik.

Kapalı, sarılı ayak parmağı direği ve cildimizi tahriş edip etmeyeceği konusunda biraz endişeliydik ama olmadı. Columbia & rsquo; nın Techlite EVA orta tabanları da oyunda, her adımda daha iyi şok emilimi ve enerji geri dönüşü sağlıyor.

Kea II ile ana olay Kolombiya'nın Omni-Grip kauçuk tabanıdır ve arazide giderken veya kaygan yüzeylerde gezinirken daha fazla çekiş sağlar. Yine, uygun bir yaz yürüyüşü planlıyorsanız, yürüyüş ayakkabılarını veya hafif yürüyüş botlarını tercih edin.

Yürümek için en iyi parmak arası terlikler: Crocs Capri V Flip

(Resim kredisi: Crocs)

5. Crocs Capri V Flip

Yazlık gardırobunuza sığacak sade ama şık görünümlü bir seçenek

Teknik Özellikler
Boyutlar: 3-9 Dış malzeme: mikrofiber Orta taban: EVA Dış taban: kauçuk
Satın alma nedenleri
+ Yastıklamalı tabanlar + Şok emilimi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 53,83 Amazon'da görüntüle 387 Amazon müşteri incelemeleri

Capri V Flip'ler, yürüyüş için en iyi parmak arası terliklerimizde yer alan diğer ayakkabıların çoğundan daha geleneksel görünüme sahiptir ve orijinal Crocs ayakkabılarının tasarımından daha az bölücüdür. Böylece yaz açık hava gardırobunuza fark edilmeden girecekler.

Fark edeceğiniz şey, yürürken artan konfor seviyeleridir. Bunun nedeni, Crocs'un bu hafif yazlık ayakkabılarını Croslite kalıplı EVA köpük dış tabanlar ve Dual Crocs Comfort (derin yastıklı) tabanlıklarla donatmış olmasıdır. Bunlar birlikte zıplamayı, enerji geri dönüşünü iyileştirir ve mega ayak konforu için daha yüksek seviyede yastıklama sağlar.

Crocs Capri V ayrıca ayaklarınızın topuklarını sarıp sarmalayan derin bir topuk kabına sahiptir. Unutmayın: daha fazla topuk desteği = daha az ayak ve bacak ağrısı.

Yürümek için en iyi parmak arası terlikler: Skechers Go Walk Pizazz

(Resim kredisi: Skechers)

6. Skechers Go Walk Pizazz

Uzun mesafelerde yürümek için en iyi parmak arası terlik

Teknik Özellikler
Boyutlar: 3-8 Dış malzeme: Sentetik İç malzeme: Tekstil Dış taban: Kauçuk kauçuk
Satın alma nedenleri
+ Hafif + Sportif his + Yükseltilmiş yastıklama seviyeleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 77,54 Amazon 734'te görüntüle Amazon müşteri incelemeleri

Bu klasik Skecher'larla ayaklarınızı yazın serin ve destekli tutun. Go Walk Pizazz, burada öne çıkan diğerlerinin çoğundan daha derin bir taban sunan, yürüyüş için parmak arası terliklere sportif bir yaklaşımdır.

Ayak tabanında Skechers & rsquo; Goga Mat teknolojisi, 'kendinizi yoga matının üzerinde yürüyormuş gibi hissettirmek' için tasarlanmıştır. Tuhaf, ama kısaca, bu parmak arası terliklerin tamamen ayak altında daha yüksek süngersilik olduğu anlamına geliyor, bu yüzden üzerinde yürüdüğünüz yüzeyi neredeyse hiç hissetmiyorsunuz.

Bu, onları çeşitli arazilerde daha iyi kavrama sağlayan çok yönlü çekiş tabanıyla birlikte kilometrelerce katlanmak için harika bir seçenek haline getirir. Enjeksiyonla kalıplanmış orta tabanlar, şok emilimini artırmak, etkiyi azaltmak ve bacak ve ayak yorgunluğunu azaltmak için vardır.

Yürümek için en iyi parmak arası terlikler: Birkenstock Gizeh

(Resim kredisi: Birkenstock)

7. Birkenstock Giza

Çok yönlü klasik bir araç ama arazi için değil

Teknik Özellikler
Boyutlar: 2.5-9 Dış malzeme: Deri İç malzeme: Sentetik Dış taban: PU / EVA
Satın alma nedenleri
+ Geniş ve dar kesimde mevcut + Destekleyici konturlu yatak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 18,15 £ Amazon'da görüntüle 18,15 £ Amazon'da görüntüle 60 £ The Hut'ta görüntüle İngiltere 728 Amazon müşteri yorumu

Kısa mesafelerde yürümek için basit, fırfırsız bir flip flop ve kayması ve başlaması kolay bir flip flop istiyorsanız, Birkenstock Gizeh'i deneyin. Ayağın altında biraz daha sert bir his verir, ancak bu ayakkabılar uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir ve dayanıklılıklarını artırmak için tokalı deri üst kısımlara sahiptir.

Birkenstocklar aynı zamanda geniş ve derin mantar konturlu tabanlıklarıyla da bilinir, bu da onları dışarıda yürürken şişmeye eğilimli olan herkes için iyi bir seçim haline getirir. Gizeh parmak arası terlik giymek rahattır ve kot pantolonlarla ve açık hava ekipmanlarıyla güzel görünür.

Onları dağlarda yıpratmayız veya günlük yürüyüşlerde dışarı çıkarmayız, ancak ek yastıklama ve daha iyi şok emilimi için hafif EVA orta taban sayesinde yaz aylarında günlük yürüyüşler için mükemmel derecede iyidirler.

Yürümek için en iyi parmak arası terlik: Reef Fanning 2.0

8. Reef Fanning 2.0

Bu parmak arası terliklerin tabanında bir şişe açacağı var (şaka yok)

Teknik Özellikler
Boyutlar: 5-13 Dış malzeme: Sentetik Dış taban: kalıplanmış kauçuk
Satın alma nedenleri
+ Kemer desteği + Su dostu + Topuk hava yastığı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 32,29 Amazon'da görüntüle£ 44 Cotswold Outdoor İngiltere'de görüntüleyin696 Amazon müşteri değerlendirmesi

Profesyonel sörfçü Mick Fanning, su içinde ve dışında kullanılmak üzere tasarlanmış bu klasik Reef parmak arası terlik adını verdi. Eğlenceli bir şekilde, tabanda bir şişe açacağı bile var, ama buradaki ana çekim bu değil ...

Ayak tabanı, yukarıdaki Birkenstock kadar derine yakın olmasa da şekillendirilmiştir ve sahilde veya parkta koşarken veya dururken şok etkisini azaltmak için 360 derecelik topuk hava yastığına sahiptir. Tüm gün ayaklarınızın üzerinde durduğunuzda ayak ve bacak ağrısını azaltmak için ayak kemeri desteği de vardır.

Yaz yürüyüşü ve suda ve yakınında eğlenmek için gösterişsiz bir flip flop istiyorsanız ve ideal olarak bankayı bozmayacak bir flip flop istiyorsanız, burada istersiniz.

Bugünün en iyi fırsatlarını toparlayın Vionic Women's Islander Flip ... Vionic Women's Islander Flip Flop Amazon £ 36 GörüntüleTüm fiyatları görün