Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • En iyi ayak spa 2020: Ayaklarınıza bir ziyafet verin

En iyi ayak spa 2020: Ayaklarınıza bir ziyafet verin

Ayak kaplıcaları her evde görülen bir şey değildir. Ancak günün sonunda ağrılı, yorgun veya ağrılı ayaklarınız varsa, belki sizde bir tane olmalıdır. En iyi ayak kaplıcaları, bir kaseyi sıcak suyla doldurarak elde edebileceğinizin çok ötesine geçer: kabarcıklar, titreşimler, silindirler, akupunktur noktaları, kızılötesi ve manyetik terapi ve daha fazlasını sağlarlar.


'Satın Al' a basmadan önce, baloncukların ve titreşimlerin, örneğin, şunlardan birine gireceğiniz kadar güçlü olmayacağının farkında olmalısınız.en iyi sıcak küvetlerveya şunlardan birini kullanaraken iyi masajcılar. Bu, ayaklarınızı boyun eğdirmekten çok nazikçe gevşetmekle ilgilidir ve ikincisini bekliyorsanız, çok (hiçbir şekilde) hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Ancak, peşinde olduğunuz yorgun ayak parmakları için nazik bir rahatlama ise, doğru yerdesiniz. En iyi ayak kaplıcalarını seçmemiz için okumaya devam edin.

  • Bazıları ile rahatlatıcı bir ortam yaratın.en iyi mumlar...
  • Ya daen iyi uçucu yağlar
  • ...veen iyi yağ difüzörlerionlarla kullanmak

Sizin için en iyi ayak spasını nasıl seçersiniz?

Ayak spası seçerken dikkate alınması gereken birçok faktör vardır. En önemlisi, elbette hangi özellikleri sunduğunu bilmek isteyeceksiniz. Farklı modeller, kabarcık jetleri, titreşim ve suyunuzu ısıtma veya en azından tutarlı bir sıcaklıkta tutma yeteneği içerebilir veya içermeyebilir. Ayrıca manyetik terapi, kızılötesi terapi ve / veya aromaterapi difüzörleri sunabilirler. Ayrıca, ünitenin tabanında tabanlarınızı sürmeniz için taban düğümleri veya refleksoloji silindirleri olabilir.

Bunun ötesinde, ayarlara bakacaksınız. Tek tek özellikleri veya hepsini aynı anda açıp kapatabilir misiniz? Emdikten sonra pedikür yapmak için aletler gibi herhangi bir ek var mı?

Ayak kaplıcasının ne kadar büyük olduğunu düşünmek de önemlidir. Ne kadar büyükse, ayaklarınız için en fazla alan olur, ancak tam tersine, saklamak ne kadar zor olur. Son olarak, bir üretici garantisi olup olmadığının farkına varmaya değer, çünkü anekdot olarak, bu makineler bozulmadan önce her zaman uzun süre dayanmaz.


Bunu akılda tutarak, bugün piyasadaki en iyi ayak kaplıcaları için en iyi seçimlerimiz. Her birinin neler sunması gerektiğini, artılarını ve eksilerini ve hangi ayakkabı bedenlerine uydukları gibi küçük ama önemli ayrıntıları açıklıyoruz.

Şu anda satın alınabilecek en iyi ayak spası

En iyi ayak kaplıcaları: Beurer FB35 Ayak spa(Resim kredisi: Beurer)

1. Beuer FB35 ayak spası

Genel olarak en iyi ayak spası

Teknik Özellikler
Boyutlar: 41 x 38 x 17cm Ağırlık: 3.17kg Ayakkabı boyutu: 10 Baloncuk: Evet Titreşim: Evet Kızılötesi: Evet Su ısıtma: Hayır Garanti: 3 yıl
Satın alma nedenleri
+ Mıknatıs tedavisi + 3 yıl garanti dahildir
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece iki işlev düğmesi-Yalnızca 10 fit uzunluğa kadar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 94,95 $ Amazon'da Görüntüle

Bir ayak spasında aradığınız her ne ise, muhtemelen onu Beurer FB35'te bulacaksınız. Sadece titreşim ve köpük masajları değil, aynı zamanda refleksoloji silindirleri, manyetik ve kızılötesi ışık terapileri ve esansiyel yağla aşılanmış banyo tuzları veya kristalleri ekleyebileceğiniz bir aromaterapi difüzörü sunar.


Kolay taşıma ve saklama için bir tutamak, dökülmeleri önleyen bir sıçrama koruması ve spayı yerinde tutmak için kaymaz lastik ayaklar vardır. Ayrıca, ıslanmanızın ardından kendinize bir pedikür yaptırmanız için üç adet değiştirilebilir aksesuar vardır: dolaşım için bir fırça, bir masaj aparatı ve bir mısır ve nasır giderici. Ve hepsi üç yıl garantilidir.

Listemizdeki diğer modellerde olduğu gibi, refleksoloji ayak silindirlerinin otomatik olarak hareket etmediğini unutmayın: onlara masaj yapmak için ayaklarınızla ileri geri yuvarlarsınız. Ayak spası da suyu ısıtmaz: ılık su eklemeniz gerekir ve su ısıtıcısı sıcaklığı korur.

Dikkat edilmesi gereken bir şey daha, sadece iki işlev düğmesi olduğudur. Biri titreşim masajını açar ve kapatır. Diğeri kabarcıkları, kızıl ötesi ışığı ve su sıcaklığı kontrolünü açar ve kapatır; ancak bunların her birini ayrı ayrı çalıştıramazsınız.

En iyi ayak kaplıcaları: Rio Deluxe Ayak Banyosu ve Spa


Rio Deluxe Ayak Banyosu ve Spa, çok sayıda tedavi seçeneği sunar

(Resim kredisi: Rio)

2. Rio Deluxe Footspa ve Masaj Aleti

En iyi bütçe ayak spası

Teknik Özellikler
Ayakkabı numarası: 13 Kabarcık: Evet Titreşim: Evet Kızılötesi: Evet Su ısıtma: Hayır Garanti: 2 yıl
Satın alma nedenleri
+ Ucuz + Çoklu ayarlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Kabarcıklar naziktir-Suyu ısıtmaz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon Sitesini Ziyaret Edin

Listemizdeki en ucuz ayak spası, bu çok çeşitli işlevler sunar. Ayaklarınızdaki önemli basınç noktalarına masaj yapmak için refleksoloji ayak silindirlerini ve kaslarınızı rahatlatmak için hafif titreşimler ve kabarcık jetleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu farklı yaklaşımları 'yalnızca masaj', 'yalnızca ısıtma', 'ısı ve masaj' ve 'ısı ve kabarcıklar' gibi ayarlarla karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Sizin için doğru dengeyi bulmak için, bu ayarlar arasında istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca kızılötesi LED'ler ve aromaterapi uçucu yağları eklemek için özel bir difüzör vardır.

Bir tutamak taşıma kolu vardır, kurulumu kolaydır ve taşıması ağır olsa da, bu onu hoş ve sağlam yapar. Dürüst olacağız, jetler ve titreşimler özellikle güçlü değil ve bazıları için fazla yumuşak olabilir. Artı, bu listedeki modellerin çoğu gibi, suyun kendisini ısıtmıyor. Ancak bunun yanı sıra, uygun fiyata, bu ayak spa'sının paranızın tam karşılığını verdiğini söyleyebiliriz.

En iyi ayak kaplıcaları: HoMedics Foldaway Luxury Foot Spa


(Resim kredisi: HoMedics)

3. HoMedics Foldaway Footspa

En iyi katlanabilir ayak spası

Teknik Özellikler
Boyutlar: 40,5 x 20,5 x 43,5 cm Ağırlık: 1,73kg Ayakkabı boyutu :: Kabarcıklar: Hayır Titreşim: Evet Kızılötesi: Evet Su ısıtma: Hayır Garanti: 2 yıl
Satın alma nedenleri
+ Katlanabilir + Makul fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Hareket yok -Bugünün en iyi teklifleri kabarcık yok60 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

HoMedics Foldaway Footspa'nın büyük bir satış noktası var. Adından da anlaşılacağı gibi katlanabilir, yüksekliği 9 cm'nin biraz üzerinde yarıya indiriyor ve bir sandalye veya yatağın altına veya bir dolapta saklanmasını kolaylaştırıyor. Kaplıcanın zemininde tabanlarınıza masaj yapmanız için temelde küçük yumrular olan keskin düğümler vardır; yuvarlanmazlar, ancak titreşim masajı işlevini etkinleştirdiğinizde titreşirler.

Yine de kabarcık jetleri veya benzer fiyatlı modellerde sunulan kızılötesi veya manyetik terapi işlevleri yoktur. Suyun kendisini de ısıtmaz. Yani genel olarak bakıldığında, bu muhtemelen yalnızca birincil endişeniz depolama ise yatırım yapmaya değer.

En iyi ayak kaplıcaları: Revlon Ultimate Indulgence Foot Spa


(Resim kredisi: Revlon)

4. Revlon Ultimate Indulgence Ayak Spa

Suyu gerçekten ısıtan en iyi ayak spa'sı

Teknik Özellikler
Boyutlar:: 12,2 x 41,6 x 45cm Ağırlık: 2,63kg Ayakkabı ölçüsü: Kabarcıklar: Evet Titreşim:: Evet Kızılötesi: Hayır Su ısıtma: Evet Garanti: 3 yıl
Satın alma nedenleri
+ Suyu ısıtır + Katlanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Su çok sıcak olabilir-Sınırlı sayıda baloncuklar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin Siteyi Ziyaret Edin

Revlon Ultimate Indulgence Foot Spa'yı ayak kaplıcaları arasında öne çıkaran bir şey var: aslında suyu ısıtır. Bu listedeki diğer tüm cihazlarla, sıcak suyu kendiniz sağlamak zorundasınız ve sadece sıcaklığı koruyorlar. Ancak bu modelle, yalnızca ılık suyla doldurmanız, üç sıcaklık ayarından birini seçmeniz yeterlidir ve onu ısıtacaktır. Hazır olduğunda size haber veren kırmızı bir ışık var. Dikkatli olun, hava oldukça ısınır.

Küvetin içinde, isterseniz ayaklarınızı sürmek için çıkarılabilir bir lastik paspas üzerinde üç akunot pedi (iki yumuşak, bir sert) vardır. Ayrıca, evdeki ayak kaplıcalarında olduğu gibi, bunlar masaj yapmaktan daha gıdıklayıcı olsa da, bir balon işlevi de vardır. Üç yıllık garanti etkileyicidir, 11 cm yüksekliğe kadar katlanabilir ve bir uçucu yağ tedavisi çantasıyla birlikte gelir.

En iyi ayak kaplıcaları: InvoSpa Shiatsu Ayak Masajı


(Resim kredisi: InvoSpa)

5. InvoSpa Shiatsu Ayak Masajı

En iyi kuru ayak spası

Teknik Özellikler
Boyutlar: 410 x 308 x 168mm Ağırlık: 3.5kg Ayakkabı boyutu: 12 Kabarcıklar: Hayır Titreşim: Hayır Kızılötesi: Evet Su ısıtma: Yok Garanti: 1 yıl
Satın alma nedenleri
+ Çok az bakım gerektirir + Fonksiyon aralığı
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı-Ayaklarınızı temizlemez BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon Sitesini Ziyaret Edin

İnsanların ayak kaplıcaları satın almasının ana nedenlerinden biri rahatlamaktır. Ancak suyu boşaltmak ve daha sonra temizlemek zorunda kalmak biraz güçlük çıkarabilir ve kesinlikle kendi içinde rahatlamayabilir.

Bununla birlikte, InvoSpa Shiatsu Ayak Masajı ile bu sorunu yaşamazsınız, çünkü temelde bir kuru ayak spasıdır. Sıcak su ve kabarcıklar yerine, ayaklarınızı iki bağımsız ayak masajından kızılötesi terapi, hava kompresyonu ve shiatsu yoğurma kombinasyonu ile tedavi eder.

Bunun pratikte nasıl çalıştığı, ayağınızı cihaza sokmanız, cihazı açmanız ve size geri sayım sayacı ile 15 dakikalık bir masaj yapmasıdır. Üç masaj modu seçeneği vardır: yuvarlama ve presleme ile derin yoğurma; yuvarlama ve presleme ile ters derin yoğurma; ve tek başına hava sıkıştırması.

Takmak için cömert iki metrelik akoru ve ayak kılıfının bir fermuarla kolayca çıkarılabilmesi ve makinede yıkanabilmesi gerçeğini seviyoruz. Tek gerçek endişe, üreticinin normal yasal haklarınızın kapsamı dışında ayrı bir garanti veya garanti sunmamasıdır.

  • Sıcaklığınızı ve yumurtlamanızı takip edin.en iyi termometreler
  • İle rahat bir yuva oluşturun.en iyi elektrikli battaniyeler