Close

2020/21 sezonu için en iyi kramponlar: işte ilk 11imiz

Yeni futbol sezonu burada ve normalde bu tek bir anlama gelir: en iyi yeni kramponları satın alma zamanı. JD Sports'tan 10 yaşındaki Umbros'unuzu buluyorsanız, yavaş ve hantal görünmenize neden oluyorsa - cennet korusun - çözüm bizde: futbol dünyasının '2020-21' olarak adlandırmayı sevdiği yerde satın alınabilecek en iyi kramponlar . İster bir orta saha generali, ister zorlu kanat oyuncusu, ister 'kutudaki tilki' forvet veya zanaatkâr back-line engelleyici olun, studs seçimi bizde. Ancak kaleciler için hiçbir şeyimiz yok, çünkü hepsi 'deli'.


Tabii ki, Birleşik Krallık'ta ve diğer pek çok ülkede, kilitlenme bununHayırprofesyonel bir futbolcu değilseniz hemen kullanamazsınız. Ancak, oraya gidip oynamak gerçekten mümkün olduğunda tam bir güncellememiz olacak. Bazılarını çok iyi bekliyoruzBlack Friday fırsatlarıarz ve talep arasındaki mevcut dengesizliğin (veya yeni kramponları kullanma becerisinin) bir sonucu olarak futbol kramponlarında.

En iyi krampon nedir?

Kicky-ball-o-land'daki sonsuz çeşitlilikteki oyun tarzı ve oyun koşulları nedeniyle, buna cevap vermek neredeyse imkansız.

Bununla birlikte, modern teknolojinin sağlıklı bir şekilde aşılanması ve 20 yıl önceki botlara kıyasla zar zor tanınan bir tasarımın gülünçlüğü için,Adidas Nemezis 18+.

Botlar için nasıl alışveriş yapılır

Buradaki seçenekler, sağlam, orta sınıf botlardan ayakkabı teknolojisi fantezi çılgın uçuşlarına kadar uzanır. Sert ve yumuşak zemin çeşitleri gibi, çoğunun sunduğu çeşitli seçenekler arasından dikkatlice seçim yapmayı unutmayın.


Ayrıca becerileriniz konusunda muhtemelen gerçekçi olmalısınız. Süper hafif olan ve neredeyse hiç koruma sağlamayan bir bota sahip olmak, bir zamanlar olduğu kadar ayaklı değilseniz harika bir fikir değildir. Öte yandan, süper hızlı bir çizme setine sahip olmak, ilk etapta tamamen umutsuz değilseniz, size daha fazla güven ve daha iyi bir ilk dokunuş sağlayabilir.

Perakende ortaklarımızın nasıl çalıştığına dair bir tuhaflık nedeniyle, aşağıda bazı botlar için çok çeşitli fiyatlar bulacaksınız. Özellikle Amazon gibi büyük çevrimiçi mağazalarda, tüm büyük botların geçen yılki versiyonunun stokları satışta kalıyor - ve bazen ondan yıllar önce de.


Size küçük bir sır vereceğiz: çoğu durumda, herhangi bir kramponun geçen yılki versiyonu sadece renk grupları ve birkaç tasarım ve teknik ince ayar açısından bu yılınkinden farklıdır. Şimdi, botların kendilerine ...

  • Trent Alexander-Arnold'unZırh Manyetik Klon Pro Altındakramponlar sahada benzersiz bir çeviklik sağlayacak

NIKE PHANTOM VSN


1. NIKE PHANTOM VSN

Dünyanın en zorlu oyuncuları için baştan aşağı tasarlandı

Satın alma nedenleri
+ Üstteki malzemenin altına gizlenmiş tek çekmeli hayalet bağcıklar + Kutudan çıkarılmış
Kaçınılması gereken nedenler
-Yepyeni modeller biraz bilinmeyen bir miktar olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 30,64 £ Amazon'da görüntüleyin 30,64 £ Amazon'da görüntüleyin 34,09 £ Amazon'da görüntüleyin