Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Aralık 2020 için En İyi Fosil Spor fırsatları

Aralık 2020 için En İyi Fosil Spor fırsatları

Google henüz kendi akıllı saatini yapmadı. Bunun yerine, saatçi Fossil ve Sport akıllı saati dahil olmak üzere çok çeşitli teknoloji şirketleri ve moda markaları tarafından kullanılan bir akıllı saat işletim sistemi olan Wear OS'ye sahip.


Fossil Sport, çeşitli renklerde ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli kayışlarla sunulan uygun fiyatlı, spor odaklı bir akıllı saattir ve birçok temel özelliği kapsar.

50 metreye kadar suya dayanıklı ince ve çekici paslanmaz çelik kasaya sahiptir. Fossil Sport ayrıca endüstri standardı bağlantı çubuklarını kullanan bir kayışa sahiptir, böylece istediğiniz herhangi bir diğeriyle değiştirebilirsiniz.

Entegre GPS vardır, böylece akıllı telefonunuz evde güvenli bir şekilde kalırken saat dış mekan koşularını doğru bir şekilde takip edebilir. Kasanın arkasına bir kalp atış hızı izleyici takılı ve ön kısımda dairesel bir dokunmatik ekran ve Google Fit egzersiz uygulamasını içeren Google'ın Wear OS işletim sistemi bulunuyor.

Fossil Sport ayrıca, Google Pay kullanarak temassız ödemeler için NFC'ye, yanınızda müzik götürmek için 4 GB dahili depolama alanına (yine telefon olmadan) sahiptir ve hem Android'ler hem de iPhone'lar ile çalışır.


Wear OS'yi çalıştırmak, Google Asistan'ın sorularınızı yanıtlamaya, hayatınızı düzenlemeye ve akıllı evinizi kontrol etmeye hazır olduğu anlamına gelir.

Fossil Sport'u satın almaya gelince birkaç seçenek var. İlk olarak 41 mm veya 43 mm kasa çapı arasından seçim yapabilirsiniz.


41mm modeli altın, yeşil, sarı, kırmızı, iki mavi ve iki pembe olmak üzere sekiz farklı renkte geliyor. Daha büyük olan 43 mm versiyonu beş renkle sunulur; bunlar kırmızı, yeşil, gri ve mavinin iki tonudur.

Aşağıdaki en iyi Fossil Sport fırsatlarına göz atın:


Günün en iyi Fosil Spor Smartwatch fiyatları 538 Amazon müşteri yorumu Fossil Ladies Sport Gen 4 ... The Jewel Hut £ 152.99 Anlaşmayı Görüntüle Fossil Mens Sport Gen 4 ... The Jewel Hut £ 152.99 Fırsatı Görüntüle Erkekler Fosil Smartwatch İzle ... Amazon £ 160,80 Anlaşmayı Görüntüle Fosil Erkek Akıllı Saat ... Amazon 219 £ Anlaşmayı Görüntüle Fossil Erkek Dokunmatik Ekran ... Amazon Prime £ 238,12 Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?