Close
  • Ana
  • /
  • Güzellik
  • /
  • Daha koyu cilt tonları için en iyi temeller 2020

Daha koyu cilt tonları için en iyi temeller 2020

Nüfusumuzun her bir insanı için her şeyi kapsayan bir ürün yelpazesine sahip markaları bulmanın zor olduğu çok uzun zaman önce değildi, oysa bugün piyasada daha koyu ten tonları için temeller sunan ve bunları genişleten çok sayıda marka var. Geçtiğimiz birkaç yıldan farklı olarak, daha koyu ten ve çeşitli ten alt tonlarına hitap edecek seriler.


Bununla birlikte, daha koyu ten tonları için bu kadar çok aralık olması, savaşın bittiği anlamına gelmez, sizin için doğru olan bir markadan bir ürün bulmak yine de zordur.

Örneğin, alt ton doğru değilse size uygun olabileceğini düşündüğünüz bir renk tonu satın almanın bir anlamı yoktur ve birçok güzellik markasının gölgeyi / tonları doğru ama alt tonları yanlış aldığı bilinmektedir.

Her zaman olduğu gibi, öncelikle ne tür bir cildiniz olduğunu anlamanız gerekir, yani kuru, yağlı veya karma, cildinizle ilgili endişeleriniz nelerdir, yani hafif veya tam kapatıcı bir şeye ihtiyacınız var mı?

Devam etmeden ve bir vakıf satın almadan önce kendinize bu soruları sormanız gerekir. Temel ışığa / sıcağa ve hatta havaya maruz kaldığında ürünün kendisinin oksitlenebileceğini, yani gölgenin daha koyu olacağını unutmamak her zaman önemlidir, bu nedenle farklı tonları denemek, test etmek, ayarlamadan önce numune talep etmek önemlidir. dışarı çıkıp vakfınızı satın alma tarihi.


Vogue’un güzellik editörü Funmi Fetto, açıkça ifade ettiği gibi, iklimimizin sürekli değişimini göz önünde bulunduran 'mükemmel temel' diye bir şey olmadığını belirtiyor. & ldquo; Herkese, rotasyonda kullandığınız bir üs repertuvarı olan 'Temel Gardırop' dediğim şeye sahip olmalarını söylüyorum. Kişisel olarak, herhangi bir zamanda hareket halindeyken beş ila altı arasında vaktim var.

Evet, tabi ki aşırı hoşgörülü (lütfen beni affet, ben bir güzellik editörüyüm) ama bir şey biliyor musun? İşe yarıyor. Her zaman biraz daha koyu, biri biraz daha açık, biri biraz mat, biri biraz daha şeffaf, biri tam kapsamlı, bir nemli… Bir çok yüzünüz için en üst düzeyde baz dolabı. & Ldquo;

İşte daha koyu ten tonları için en iyi 5 temelin bir özeti.


Daha koyu ten tonları için en iyi 5 temel

koyu ten için en iyi fondöten: Fenty Beauty Pro Filt’r Yumuşak Mat Uzun Giyim Fondöten

(Resim kredisi: Fenty)

1. Fenty Beauty Pro Filt’r Yumuşak Mat Uzun Giyim Fondöten

50'den fazla renk tonu ile en iyi fondöten serisi

Satın alma nedenleri
+ 50 renge kadar tam kapsamlı fondöten mevcuttur + Uygulaması kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok çabuk kurur -Bugün kuru cilde sahip olanlar için uygun olmayabilir. BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR $ 26,48 Amazon'da görüntüle 36,99 $ Amazon'da görüntüle 45,88 $ Amazon'da görüntüle

Fenty Beauty Pro Filt’r Yumuşak Mat, Rhianna tarafından güzellik endüstrisinde asla temsil edilmediklerini hisseden ve mükemmel renk tonunu bulmakta zorlanan renkli kadınlar / erkekler için tasarlandı. Bu seri, daha koyu ten tonları için çok çeşitli tonlarla 40 tonla (şimdi 50 renkte mevcuttur) piyasaya sürüldüğünde güzellik endüstrisini sarstı. Bu fondöten, tüm cilt tipleri için uzun süreli kullanım sağlayan, sodyum hyaluronat ve üzüm çekirdeği yağı gibi cilt yumuşatıcıları içeren, nemlendirici, orta ila tam kapsama alanı sağlayan bir fondöten.

Bu fondöten çok çabuk kurur, bu yüzden onu cilde düzgün bir şekilde karıştırmak için hızlı çalışmanız gerekir ve bu onun tek dezavantajıdır. Bu fondöten ayrıca oksitlenir (cilde uygulandığında bir gölge koyulaşır), bu nedenle tercihinize bağlı olarak bir gölge yukarı veya aşağı almaya değer olabilir veya alternatif olarak, en iyi seçenek önce örnekleri denemek ve nasıl çalıştığını görmektir. cildin. Mat yüzey hayranı değilseniz, nemlendirici uzun giyim fondöten daha nemli bir yüzey arıyorsanız da mevcuttur.

koyu ten için en iyi fondöten: Nars Natural Radiant Longwear Foundation


(Resim kredisi: Nars)

2. Nars Natural Radiant Longwear Fondöten

Yeni başlayanlar ve HD kaplama arayanlar için mükemmel temel

Satın alma nedenleri
+ Ağırlıksız kapsama, orta-tam kapsama + Nefes alabilen formül
Kaçınılması gereken nedenler
-Ürün oksitlenebilir -Cilt üzerindeki dokuyu daha da vurgulayabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 67,70 $ Amazon'da Görüntüleyin

Nars fondöten yelpazesi, koyu ten tonları için en sevilen temellerden biridir, çünkü gölge seçenekleri sonsuzdur ve temeller için alt ton, daha koyu ten tonları için belirgindir. Fondöten uzun süre dayanıklıdır, solmaya karşı dirençlidir ve özel cilt eşleştirme teknolojisi ile geliştirilmiştir. Bu fondöten hiç kurumaz ve zamanla cilt dokusunu iyileştirmeye yardımcı olmak için cildin elastik liflerini destekleyen karpuz, ahududu ve elma özleriyle zenginleştirilmiştir.

koyu ten için en iyi fondöten: Dior Forever Foundation Matte

(Resim kredisi: Dior)

3. Dior Forever Vakfı Mat

2'si 1 arada cilt bakımı infüzyon fondöten arayanlar için ideal

Satın alma nedenleri
+ Tam kapsama ve geniş cilt rengi aralığı + Cilt bakımı bileşenleri ile aşılanmış
Kaçınılması gereken nedenler
-Her zaman kırışmaz - Oldukça pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Dior Forever fondöten, ciltte kadifemsi mat bir yüzeye sahiptir ve 24 saate kadar dayanır, birden çok tonda mevcuttur ve daha koyu ten tonları için iyi bir aralığa sahiptir. Bu fondöten ayrıca cilt bakımı bileşenleri, yani cildin kalitesini çevresel saldırganlardan korumaya yardımcı olan ve gözeneklerin görünümünü azaltan koruyucu kuşburnu özü ile zenginleştirilmiştir. Bu fondöten sadece mükemmel kapatıcılık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda cildi korumak için eklenen SPF 35 Geniş Spektrumlu Güneş Kremi ile cildin dokusunu iyileştirir.

koyu ten için en iyi fondöten: MAC Studio Fix Fluid SPF 15 Foundation

(Resim kredisi: MAC)

4. MAC Studio Fix Fluid SPF 15 Foundation

Sağlam bir temel olmalıdır

Satın alma nedenleri
+ Tam kapatıcı, tüm tonlar ve tüm cilt tipleri + Kusursuz bir temel arıyorsanız mükemmel
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok kalın bir kıvam -Cilt üzerinde ağır hissedebilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 36,68 Görüntüle Amazon'da

MAC Studio Fix fondöten, yağlı, kuru veya karma ciltler fark etmeksizin tüm farklı cilt tipleri için her zaman kapsamlı bir renk yelpazesine sahip olduğu için çoğu insanın makyaj setinde sabittir. Sunulan gölge aralığı, kimsenin dışarıda kalmayacağı anlamına gelir. Bu fondöten, ter ve aşırı parlaklığı azaltan yağ kontrol bileşeni ile bilinir ve yağlı cilde sahip olanlar için oldukça iyidir ve yağlı cildiniz olmasa bile bu ürünle doğal veya nemli bir baz elde edebilirsiniz. veya MAC'ın sunduğu diğer temel türleri.

koyu ten için en iyi fondöten: Huda Beauty Faux Filter Foundation

(Resim kredisi: Huba Beauty)

5. Huda Güzellik Sahte Filtre Vakfı

En popüler kapatıcı

Satın alma nedenleri
+ 30 farklı renkte tam kapsamlı fondöten + Tüm kusurları kapatır ve yüze pürüzlü bir görünüm kazandırır
Kaçınılması gereken nedenler
-Parfüm gibi kokar ve cildi tahriş edebilir. -Bugünün EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Huda Beauty Sahte Filtre temeli, gündüz ve gece boyunca süren inanılmaz derecede kusursuz, tam kapsamlı bir mat HD kaplama sunar. Suya ve tomurcuklanmaya karşı dayanıklı olduğu kanıtlanmıştır ve aynı zamanda cildi beslemeye yardımcı olmak için Argan yağı bakımından zengindir. Bu fondöten hakkında göreceğiniz tek olumsuz yorum, birçok insanın özellikle hassas ciltlerde oldukça rahatsız edici bulduğu petal-esque parfüm kokusudur.

Bunun dışında, bu fondöten o kadar yoğun pigmentlidir ki, sadece yara izlerini ve koyu lekeleri değil, aynı zamanda dövmeleri de kapsar ve bu nedenle vücudun her yerinde kullanılabilir. Bu fondöten, Huda Beauty ürünlerini satan herhangi bir mağazadan alabileceğiniz örnek boyutlarda mevcuttur, böylece satın almadan önce ürün için gerçekten iyi bir fikir edinebilirsiniz. Bu fondöten 30 renkte mevcuttur ve mükemmel uyumu arayan koyu ten tonları için iyi bir seçenek yelpazesine sahiptir.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın