Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • İndirilecek en iyi ücretsiz MP3 oynatıcılar ve yönetim yazılımı

İndirilecek en iyi ücretsiz MP3 oynatıcılar ve yönetim yazılımı

Çoğu insan, bilgisayarlarının etrafında noktalı mp3 ve diğer müzik dosyalarına sahiptir, bu yüzden onları tutarlı bir şekilde organize etmenin bir yolunu bulmak mantıklıdır. Mp3 oynatıcılar artık mp3 dosyalarını çalmanın ötesine geçiyor.


İyi bir oynatıcı, diğer dosya formatlarını çalmanın yanı sıra, dosyaları şarkı ve sanatçı hakkındaki bilgilerle etiketlemek, dosyaları sıralamak ve eksik bilgileri verimli bir şekilde eklemek gibi özellikler de sunmalıdır. Harika müzik yönetimi yazılımı da ses kalitesini ayarlamalı ve dönüştürmelidir.

Winamp

Bu yazılım görünüşte sonsuza kadar ortalıkta ve hala ücretsiz. Yazılım, müzik dosyalarınızla ilgilenmek için tek noktadan bir mağaza sunar. Yazılım, bir akıllı telefondaki bir müzik çalara senkronize olabilir ve ayrıca arkadaşlarınızla müzik paylaşmak için internet üzerinden yayın yapabilir.

Yazılım aynı zamanda çok sayıda çevrimiçi müzik istasyonuna bağlanabilir. Yazılım, CD kopyalama ve kodlamanın yanı sıra çok çeşitli dosya formatlarını destekler. Araç, işlevsellik aralığını genişletmek için eklentileri de kabul edebilir.


İndirWinampburaya

MediaMonkey


Bu yönetim aracı, bilgisayarınızda müzik dosyalarını düzenlemenin ve çalmanın mükemmel bir yoludur. MediaMonkey, müzik parçalarını yeniden adlandırabilir ve yinelenen dosyaları bulabilir. Ayrıca, şarkıları aynı ağdaki Android ve iOS cihazları, Smart TV'ler ve DNLA etkin teknoloji gibi diğer cihazlarla paylaşmanıza da olanak tanır.

İndirMediaMonkeyburaya


Audacity

Audacity kesinlikle mp3 dosyalarını çalabilir, ancak bu sadece bu güçlü araçla yüzeyi gözden geçirmektir. Yazılım, 192.000 Hz'ye kadar yüksek (veya Mac OS X ve Linux'ta 384.000 Hz'ye kadar) örnek hızlarında ses kaydedebilir ve düzenleyebilir.

Yazılım, bir dizi farklı dosya formatını içe ve dışa aktarır ve çok kanallı düzenleme ve yumuşak solma gibi işlevleri kullanarak ses kalitesini ayarlayabilir ve dosyaları düzenleyebilir. Eşitleme, Bas ve Tiz, Yüksek / Düşük Geçiş ve Çentik Filtresi efektleriyle frekansları değiştirebilirken, Kompresör, Kuvvetlendirme, Normalleştirme, Fade In / Fade Out ve Ayarlanabilir Fade efektleri kullanılarak ses seviyesi değiştirilebilir.

İndirAudacityburaya


VLC

VLC sadece mp3 dosyalarını çalabilen bir yazılım değildir; aynı zamanda DVD'ler de dahil olmak üzere hemen hemen her tür video dosyasını açabilir ve oynatabilir. Sadece müziği bir formattan diğerine dönüştürebilmesi, videodan ses çıkarabilmesi, bir ağ üzerinden içerik akışı yapabilmesi değil.

Oynatıcı ayrıca sıkıştırılmış dosyaları sıkıştırmadan oynatabilir ve H.264 / MPEG-4 AVC video, Cinepak, Theora ve Real Video gibi formatları destekler.

İndirVLCburaya

MP3 Etiketi

Bu, birçok ses dosyası formatının meta verilerini düzenlemek için kullanışlı küçük bir araçtır. Dosyaları etiket bilgilerine göre yeniden adlandırabilir, etiketlerdeki ve dosya adlarındaki yedek karakterleri veya kelimeleri, etiket bilgilerini içe / dışa aktarabilir, çalma listeleri oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilir.

Amazon, diskolar veya freedb gibi çevrimiçi veritabanı aramalarını destekler ve kullanıcıların bir müzik kitaplığı için uygun etiketleri otomatik olarak toplamasına ve kapak resimlerini kapatmasına olanak tanır. Mp3tag, birçok ses çalarla kullanmak için çalma listeleri de oluşturabilir. Program bir dizi dönüştürme de gerçekleştirebilir.

İndirMP3 Etiketiburaya