Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi dondurucu 2020: en iyi dikey, göğüs ve tezgah altı buz makineleri

En iyi dondurucu 2020: en iyi dikey, göğüs ve tezgah altı buz makineleri

İnsanlar hala her ihtimale karşı yiyecek stoklamak istediklerinden, en iyi dondurucuyu bulma konusunda hâlâ büyük bir artış var. Eğer süpermarket rafları boşsa, bol bol yedek yemeğiniz olduğundan emin olmak akıllıca olacaktır ve açıkçası, söz konusu yiyecekleri depolamak için en iyi yer bir dondurucudur. Sonra, tüm yiyeceklerin gerçekten tükenmeyeceği ortaya çıktığında, en azından bir sonraki acil durum için 100 kilo donmuş balık parmaklarınız olduğunu söyleyebilirsiniz.


Birçok kişi için küçük bir tezgah altı model yeterlidir - ve gerçekten de en iyi seçenek. Bununla birlikte, süpermarketlerden gerçekten dondurulabilir indirimli ürünler stoklamak istiyorsanız, derin dondurucu veya yüksek dik tam size göre.

Pazarlık için beklemek mi? Gözlerini bizimAmazon Prime Günühub.

• ABD'de misiniz? Doğrudan bu dondurucu kılavuzuna gidin. Avrupa tipi dondurucular genellikle Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunmamaktadır.

DONDURUCU STOKTA MI?

En sevdiğimiz donduruculardan bazılarının satılmaya devam ettiğini keşfedebilirsiniz. Sonuç olarak, gözden geçirdiğimiz ve sağlanan perakende bağlantı üzerinden bulunmayan bir model bulursanız, İngiltere ve ABD'deki genellikle çok iyi alternatifler sunan bu perakendecileri deneyin.


İngiltere'de:

John Lewis ve Ortakları


Köri

Aletleri Doğrudan


Amazon

KİME

ABD'de:

Ana Depo


Walmart

En iyi satın alım

En iyi dondurucu nedir?

Dürüst olalım, dondurucu karmaşık bir şey değildir ve bir tane satın aldıktan sonra yıllarca bozulmamalıdır. Saygın bir markadan bakılamayacak kadar korkunç olmayan bir şey satın alın.

Bana göre, bu belirli ürün kategorisinde bir Miele'ye sıçramanın bir anlamı yok, bu yüzden standart olarak iki yıllık garanti ile gelen John Lewis'in kendi marka dondurucusu gibi, John Lewis'in haklı olarak kutlanan müşteri hizmetleri gibi bir şey seçin - değil bir kez kurulduktan sonra ihtiyaç duymanız gerekir - ve A + enerji sınıfı.

Bunun istisnası, dondurucunuzu dışarıda bir barakada veya garajda saklamak istemeniz olabilir.

İronik bir şekilde, dondurucuların büyük çoğunluğu, kış ortam sıcaklıklarının 10 ° C'nin altına düştüğü yerlerde yerleştirilmek üzere tasarlanmamıştır. Bununla birlikte, bu kuralın bir istisnası, Türkiye'den gelen Beko CF374, hindi depolayabilen ve aynı anda soğuk hindiye gidebilen ürünlerdir.

Bir seçim yaparsak, her zaman bir buzdolabı-dondurucu kombosu veya hatta küçük dondurucu bölmeli bir buzdolabı satın almanızı tavsiye ederiz. Ancak en önemli endişeniz pratiklikse veya doldurmanız gereken çok sayıda ağzınız varsa, o zaman tek başına bir dondurucu şüphesiz gitmenin yoludur.

İşte Pingtwitter.com'un favorileri.

Bugün satın alınabilecek en iyi dondurucular

en iyi dondurucu: LIEBHERR GP1213 COMFORTPingtwitter Best Buy logosu

(Resim kredisi: Liebherr)

1. Liebherr GP1213 Konforu

En iyi dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Tezgah altı Net kapasite: 98 litre Enerji sınıfı: A ++ Yükseklik: 85cm Genişlik: 55cm
Satın alma nedenleri
+ Enerji verimli + Kompakt tasarım + SmartFrost işlevi
Kaçınılması gereken nedenler
-Kapasite herkese göre değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI£ 349 John Lewis & Partners'ta görüntüleyinAmazon 1 Amazon müşteri incelemesine bakın

Bu bağımsız tezgah altı çalışma odası, piyasadaki en büyük dondurucu olmayabilir, ancak yer sıkıntısı çekiyorsanız veya zaten yemeyi unutacağınız tonlarca dondurulmuş yiyeceğe ihtiyacınız yoksa, bu model bir hayalin gerçekleşmesidir. . Bu birinci sınıf markadan bekleyeceğiniz yaratıcılık ve pratiklikle dolu olan Liebherr, küçük statüsü göz önüne alındığında son derece etkileyicidir.

Cihazın işini yapmasına izin verirken aynı zamanda pazarlığa A ++ enerji derecesi kazandıran bir SuperFrost işlevi ile yiyeceklerinizi dondurmada da hızlı ve etkilidir. Akıllıca, Liebherr GP1213 Comfort, barındırdığı iç organlara eklediğiniz yiyecek doğru şekilde donduğunda ve orijinal çalışma moduna geri döndüğünde dışarı doğru fırlar. Bu, zaman içinde paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Ek verimlilik göz önünde bulundurularak tasarlanmış önü net FrostSafe dondurucu çekmeceleriyle, içeride bir miktar yaratıcılık da var. Aslında, bir bütün olarak cihaz, buz seviyelerini dikkatli bir şekilde yönetebilir, bu nedenle, bir süre çalıştırdıktan sonra arka tarafta herhangi bir sürpriz 'buzdağı' olmayacaktır.

Ve bölmeye 'VarioSpace' adı verildiği için, Liebherr'daki bu akıllı çerezler, çekmeceleri uygun gördüğünüzde ve istediğiniz zaman taşımanın ve çıkarmanın çok kolay olmasını sağladı. Benzer şekilde, kapının üstündeki saçma sapan kontroller basit ancak harika, tıpkı kazayla kapanmasını önleyen çocuk kilidi gibi. En çok satın alın.

En iyi dondurucu: SAMSUNG RZ32M71207F

2. SAMSUNG RZ32M71207F

Küçük taburlar için en iyi büyük dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Uzun Net kapasite: 315 litre Enerji sınıfı: A + Yükseklik: 185cm Genişlik: 59.5cm
Satın alma nedenleri
+ Bütün bir inek için yeterli alan + Mükemmel donma önleyici özellik + Manuel buz makinesi + İyi fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Tall tavan gereklidir BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 729 £ PRC Direct'te £ 829 Görüntüle Amazon'da Görüntüle£ 829,99 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin7 Amazon müşteri yorumu

Kabul edelim, bir dondurucunun buzunu çözmek popo için pahalı bir ağrıdır. Yiyeceklerin çoğunu atma zorunluluğunun yanı sıra, buz kütlelerini ve suyu bir kovaya atmanın sıkıcı işiyle yüzleşmeye başlamadan önce lanet şeyin çözülmesini saatlerce beklemeniz gerekir. Oh, ve fazladan suyu emmek için gerekli havlu fazlalığından bahsetmiş miydim?

Samsung’un True NoFrost özelliğinin soğutulmuş havayı iç mekanda dolaştırarak tüm don ve buzu tamamen ortadan kaldırdığı söyleniyor. Bu sadece iç sıcaklıkları sabit tutmakla kalmaz - ve donmaz - aynı zamanda yiyeceklerin, özellikle marul, salatalık ve domates gibi kısa ömürlü sebzelerin taze kalmasına yardımcı olur.

Bu arada Samsung’un dijital invertör kompresörü, çeşitli aralıklarla açılıp kapanan standart kompresörlerden daha ekonomik ve daha sessiz olduğu söylenen sürekli olarak çalışıyor.

315 litrelik bu devasa model, olduğundan daha pahalı görünmesini sağlayan fırçalanmış çelikle kaplanmıştır. İçinde dört büyük çekmece, küçük bir kanatlı üst raf, iki açık raf artı bir İnce Buz Yapıcı ve daha küçük eşyalar için birkaç dar kapıya monte tepsi vardır. Eşleşen buzdolabı versiyonunu satın alın ve bir canavar Amerikan tarzı buzdolabı-dondurucu kombinasyonu oluşturmak için yan yana koyabilirsiniz.

En iyi dondurucu: RUSSELL HOBBS RHTTFZ1B

3. RUSSELL HOBBS RHTTFZ1B

Çıplak temel malzemeler için en ucuz dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Masa üstü Net kapasite: 32 litre Enerji sınıfı: A + Yükseklik: 49,2cm Genişlik: 47,2cm
Satın alma nedenleri
+ Küçük miktarlar için sadece bilet + Çok az yer kaplıyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Bog standart özellik seti BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 104,99 £ Amazon'da 106 £ AO.com'da görüntüleyin 114,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin 561 Amazon müşteri yorumu

Beslenecek büyük bir ailen olmadıkça, bu küçük pazarlık dondurucu hemen hemen ihtiyacınız olan tek şey. Yalnızca 492 mm uzunluğunda ve 472 mm genişliğinde, piyasadaki en küçük ev tipi donduruculardan biridir, bu nedenle kolayca bulabileceğiniz bir yer bulmalısınız.

110 £ (veya bazı mağazalarda 120 £) altındaki bir smidgeon, size iki veya üç küvet Häagen-Dazs, bazı dondurulmuş patates kızartmaları, bir paket dondurulmuş bezelye ve meyve ve birkaç paket paket için yeterli olan 32 litrelik saklama alanı satın alır. buz. Ve tek rafı çıkarırsanız, daha da büyük öğeleri saklayabilirsiniz. Aslında, içine ne kadar şey sığdırabileceğinize şaşıracaksınız.

Ufak Russell Hobbs'un gemide akıllara durgunluk veren bir teknolojisi yok çünkü buna ihtiyacı yok. Sadece eşyaları etkili bir şekilde dondurur. Bunu biliyorum çünkü bir tanesine sahibim. Evet, zaman zaman buzunu çözmeniz gerekecek, ancak en azından bunu yaptığınızda bir yığın yiyecek israf etmeyeceksiniz.

Bu nedenle, en önemli düşünceniz buzdolabı alanıysa, ancak yine de zaman zaman tuhaf öğeleri mutfağın yarısını kaplamadan dondurabilme seçeneğini istiyorsanız, bu mikro soğutucu tek kelimeyle mükemmeldir.

En iyi dondurucu: Zanussi ZCAN38FW1

4. Zanussi ZCAN38FW1

Toplu alıcılar için en iyi derin dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Göğüs Net kapasitesi: 371 litre Enerji derecesi: A + Yükseklik: 84.5cm Genişlik: 130cm
Satın alma nedenleri
+ Kıskanılacak depolama kapasitesi + Dengeli kapak + Şaşırtıcı derecede şık
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için alan gerektirir: 471,90 £ Amazon'da Görüntüle489,97 £ Appliances Direct'te görüntüle

İster dağ etli dağlarda anlaşma yapmaya hevesli olun, ister sadece kıyamet için hazırlanıyor olun, buna bayılacaksınız. Doyurucu bir iştahı vardır ve 371 litrelik cömert iç alanına koyduğunuz her şeyi yutarken daha fazlası için yer bırakmaya devam eder. Evet, gerçekten de bu derin dondurucu, sevdiğimiz galon dondurma da dahil olmak üzere bol miktarda yiyeceği barındırabilir.

Ancak Zanussi ZCAN38FW1, beyinden daha güçlü bir göğüs dondurucu değildir. Aslında, bu özel beyaz kutu tasarıma bazı düşünceler kattı. Her şeyden önce dengeli bir tasarıma sahip olan kapağı seviyoruz. Bu, yüklüyorsanız veya boşaltıyorsanız, kafanıza belirsiz bir şekilde çarpmayacağı anlamına gelir. Her zaman bir bonus.

Bu model süper geniştir, böylece istediğiniz gibi stok ve malzeme biriktirebilirsiniz - Zanussi, 22 torba alışveriş için iyi olduğunu düşünüyor ve biz buna inanabiliriz. En çok kullanılan eşyalar için üç pratik saklama sepeti paketin bir parçası olarak dahil edilmiştir ve bunların ne kadar kullanışlı olduğunu yeterince vurgulayamayız. Ayrıca kolay manevra kabiliyeti için küçük tekerleklerle birlikte gelir. Kontroller sınırlıdır, kabul edilir, ancak bu model esasen bir tak-çalıştır kiti olduğu için, kurulum sırasında telaş veya sıkıntı yoktur.

Yatay olarak tasarlanmış bir göğüs dondurucu olması, herkes için uygun olmayabileceği anlamına gelir. Ancak büyük bir aileniz varsa, sık sık İzlanda'da alışveriş yapıyorsanız veya bir pansiyon işletiyorsanız, o zaman bu geniş oranlarda dik bir dondurucu tercih etmelisiniz.

En iyi dondurucu: Beko CF374

5. Beko CF374

En iyi küçük göğüs dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Göğüs Net kapasitesi: 104 litre Enerji derecesi: A + Yükseklik: 86cm Genişlik: 54cm
Satın alma nedenleri
+ Sıfırın altındaki sıcaklıklarda çalışır + Ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
- Eşyaları çıkarmak için eğilmelisiniz - Buz çözme bugünün en iyi teklifleri£ 183 Appliances Direct'te görüntüle£ 264,97 Amazon 5 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Pek çok insan dondurucularını - özellikle göğüs tasarımlıları - garajına, dışarısına, kulübesine veya çardağına koyar.

Ancak bu bölgeler kışın aşırı derecede soğuyabilir ve göründüğü kadar tuhaf görünebilir, dondurucular bundan hoşlanmaz; hassas kompresörleri ve elektronik cihazları buna göre tıslama yapmaya başlayabilir.

Beko'ya Freezer Guard teknolojisiyle girin. Bu Sınıf A + gibi, 104 litrelik göğüs dondurucuya sahip modeller -15˚C'ye kadar düşük sıcaklıklarda çalışabilir.

Tersine, yiyeceklerinizi 43 ° C'ye varan sıcaklıklarda dondurmak kadar mutludur. Bu oldukça geniş bir çalışma marjıdır ve dondurucuyu yalıtımsız bir alanda barındırmayı planlıyorsanız, kesinlikle dikkate almaya değerdir.

Tüm derin dondurucularda olduğu gibi, bu iştah açıcı olmayan, üstünde bir kapak bulunan beyaz bir metal yumru. Ama, hey, eğer barakanda ise, kimin umurunda?

Çok fazla elektrik kullanmadan malzemeleri verimli bir şekilde dondurur, ancak zaman zaman buzunu çözmeniz gerekecektir.

Olumsuz tarafı, her zamanki gibi, en çok kullandığınız eşyalarınız için üstte kayan bir sepet olmasına rağmen, eşyaları bulmak için büyük bir kutunun altını bükmek ve karıştırmak zorunda kalabilmenizdir.

En iyi dondurucu: SIEMENS IQ500 (GU15DA50GB)

6. Siemens iQ500 GU15DAFF0G

Güvenilir bir markadan mükemmel yapı kalitesi

Teknik Özellikler
Tip: Tezgah altı Net kapasite: 98 litre Enerji sınıfı: A + Yükseklik: 82cm Genişlik: 59.8cm
Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için büyük kapasite£ 489 Appliances Direct'te görüntüleAmazon'u kontrol edin

Bir buzdolabı, bir dondurucudan çok daha yaygın olarak kullanılır, bu nedenle boşluğunuz varsa, dondurma, dondurulmuş gibi az kullanılan ancak inkar edilemeyecek kadar kullanışlı ürünler için uzun boylu bir buzdolabı ve küçük bir tezgah altı dondurucu bulundurmanız daha iyi olur cips, dondurulmuş sebze, yedek et parçaları, garip buz torbası ve dün geceki İtalyan yemeği için yaptığınız fazla bol bol soslu sos.

Kazanan Liebherr gibi, bu yerleşik 98 litrelik model, mutfak tezgahının altına ve dolapların arasına sığacak doğru boyutlara sahiptir. Üç adet çekmeceye ve yeni alışveriş yükleri eklerken sıcaklığı hızla düşüren bir superFreeze işlevine sahiptir. Cermen kökenli olduğu için takdire şayan bir performans gösterdiğine bahse girebilirsiniz.

en iyi dondurucu: Lec CF250LW

(Resim kredisi: Lec)

7. Lec CF250LW

İzlandalı tüketiciler için derin dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Göğüs Net kapasitesi: 250 litre Enerji derecesi: A + Yükseklik: 85cm Genişlik: 98.5cm
Satın alma nedenleri
+ 250 litrelik büyük kapasite + Makul fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok yer kaplar-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI günah kadar çirkin Sonic Direct Check Amazon'da £ 299 Görüntüle

Geniş bir aileniz varsa, bu son derece kavernöz 250 litrelik derin dondurucuyu düşünün. Unutmayın, bunun için bir yardımcı odaya ihtiyacınız olacak çünkü bu sadece kapaklı kocaman beyaz bir kutu.

Bölmelere ayrılmadıkları için genellikle derin dondurucular en büyük kapasiteye sahiptir. Ve bu, onlara itebileceklerinizin sınırı olmadığı anlamına gelir. Bununla birlikte, tüm bu alan pratiklik pahasına gelir çünkü kavernöz bağırsaklarının derinliklerinden herhangi bir şeyi çıkarmak çok fazla eşya karıştırmayı içerir.

Bu modelin bazı bağlantı noktalarında manuel buz çözme gerektireceğini ve çoğu dondurucu gibi dış mekan, garaj veya baraka yerleştirme için tasarlanmadığını unutmayın. Donma noktasının altındaki sıcaklıklarda çalışabilen bir dondurucu istiyorsanız, yukarıda incelenen Beko modeline göz atın.

En iyi dondurucu: AEG AGB62226NX

(Resim kredisi: AEG)

8. AEG AGB62226NX

En iyi parlak bağımsız dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Dik Net kapasite: 177 litre Enerji sınıfı: A ++ Yükseklik: 155cm Genişlik: 59.5cm
Satın alma nedenleri
+ Sessiz ve verimli + Kapasitif iç kısımlar + Kaliteli görünüm ve his
Kaçınılması gereken nedenler
Paslanmaz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI beğenmeyebilirsiniz690,30 £ Appliances Direct'te görüntüleAmazon'u kontrol edin

Dondurucular eskiden düz beyaz kutulardı ve tarzı çok azdı. Artık AEG AGB62226NX'in de onayladığı gibi, gerçekten işe benzeyen paslanmaz çelik bir dış cepheyle geldiği gibi gelmek yok. Kapıyı çekerek açın ve içi geleneksel beyazdır, ancak aynı zamanda yaklaşık 9 torba alışveriş için de bol miktarda alan vardır, bu da en büyük kapasiteli cihaz olmasa da etkileyici olduğu anlamına gelir.

AEG yapı kalitesi, sunulan mükemmel son rötuşlarla burada da üstündür. Özellikle soğuk sıcaklık göstergesini seviyoruz. Bu arada, AEG altı iç çekmece bölmesiyle harika bir iş çıkardı, çünkü çoğunlukla şeffaf plastik olsalar da güven verici bir şekilde üst düzey görünüyorlar. Ayrıca Noel için aldığınız türden büyük şeyleri tutan dev boyutlu bir konteyner olan MaxiBox çekmecesini de seviyoruz - burada Türkiye'yi düşünün.

Sunulan FastFreeze işlevi vardır, yani dondurucu kutularınıza yeni eklemeler koyarsanız, cihaz bunları telafi edecek ve hızlı bir şekilde doğru sıcaklığa indirecektir. Bu, özellikle sebze temelli ürünler söz konusu olduğunda tazeliğe kilitleneceğiniz anlamına gelmelidir. AGB62226NX, AEG'den beklediğiniz gibi donmaz, bu bakımdan düşük kiraya sahiptir, ayrıca sessiz 42dB çalışma gürültüsü de çekicidir.

Oh, ve eğer paslanmaz çeliğin görünümünü beğenirseniz ve ondan sürekli yağlı parmak izlerini sileceğinizi düşünmekten kaçınırsanız, artık endişelenmeyin. Usta işi AEG, kapıyı parmak izi bırakmayan bir kaplama ile kapladı. Pratik bir not olarak, parlak kapı, açık kapı uyarısı olmasa da gereksinimlerinize bağlı olarak her iki yönde de monte edilebilir. Bu güzel bağımsız modelin genel çekiciliği söz konusu olduğunda, bu pek de kırıcı sayılmaz.

En iyi dondurucu: Bosch Serie 6 GIN81AEF0G

(Resim kredisi: Bosch)

9. Bosch serisi 6 GIN81AEF0G

Süper boyutlu entegre dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Dikey entegre Net kapasite: 215 litre Enerji sınıfı: A ++ Yükseklik: 177,2cm Genişlik: 56cm
Satın alma nedenleri
+ Enerji açısından verimli + Çok sayıda bölme + Entegre
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI bağımsız değil£ 987 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin999 £ Sonic Direct'te Görüntüle 1,079 £ AO.com'da Görüntüle

Bosch Serie 6 GIN81AEF0G, bağımsız entegre bir dondurucudur, yani H177,2 cm x W55,8 cm x D54,5 cm boyutları izin verirse, şık bir mutfak düzenine sorunsuz bir şekilde sığar. Ufak bir değiş tokuş, 211 litrede, diğer bağımsız modeller kadar çok depolama sunmamasıdır. Yine de, kapıyı açtığınızda daha da çekici gelen güzel görünümlü bir cihazdır.

Bosch, dahili parçalar üzerinde güzel işler yaptı. İçeride, her türlü dondurulabilir eşya için yedi büyük kap var. Bosch, Specsavers'a gitmemiş olmanız durumunda, bunlardan birkaçını Big Box yazan büyük harflerle de işaretledi. Ne olursa olsun, depolama bol ve pratiktir. Bosch'un rafları terletmeden düzeni yeniden düzenlemeyi kolaylaştıracak şekilde tasarlamasını da seviyoruz.

Bu dikey entegre numara, Freshsense'den yararlanarak içerideki havanın daha verimli yönetildiği anlamına gelir. Sonuçta bu, donmuş eşyalarınızın zaman içinde daha iyi durumda kalacağı anlamına gelmelidir. Kontroller açısından, neredeyse yapacak hiçbir şey yoktur - düğmeler kapının arkasında bulunur - bu nedenle GIN81AEF0G, dondurucunuzun ne yaptığına göz kulak olmak için zamanınız yoksa iyi bir bahistir. Bosch, uygun şekilde düşük anahtarlı entegre bir şekilde bununla başa çıkıyor.

Donma yapmayan bir yapı sayesinde buz çözme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz, aynı zamanda A ++ enerji verimliliği derecesine sahiptir, bu nedenle elektrik tüketimi konusunda kolay olacaktır. Hızlı dondurma işlevi, aynı zamanda yeni satın aldığınız alışverişinizin, mevcut donmuş ürünlerin yanında hızla ve anında ikamet edebileceği anlamına gelir. Ayrıca, dondurucunun ters çevrilebilir bir kapısı vardır, böylece erişim sağlamak için uğraşmadan tercih ettiğiniz noktaya entegre edebilirsiniz. Kolay yapar.

En iyi dondurucu: BOSCH SERIE 4 GSN33VW3PG

10. Bosch Serie 4 GSN33VW3PG

Büyük kapasiteli dondurucu seçeneği kırma

Teknik Özellikler
Tip: Uzun Net kapasite: 211 litre Enerji sınıfı: A ++ Yükseklik: 177,2cm Genişlik: 54,5cm
Satın alma nedenleri
+ Donmadan dondurma + Hızlı 'Süper Dondurma' işlevi + 220 litrelik büyük kapasite
Kaçınılması gereken nedenler
-Hulk'un boyutu bugünün en iyi Bosch Serie 4 GSN33VW3PG fırsatları Amazon'a göz atın

Bu heykelsi 225 litrelik dondurucuda yedi bölme vardır, bunlardan biri hindi ve pastacılık gibi büyük biletli ürünleri saklamak için yeterince büyüktür.

A ++ Serie 4, bir NoFrost modelidir ve bu, ılık, nemli havanın düzenli olarak iç kısımdan çıkarıldığı anlamına gelir, böylece geçen ayın lazanyasının kalıntılarını ragbi topu büyüklüğünde bir delinmez buz yığınında kaplamaz. Ayrıca ekstra yiyecek eklerken iç sıcaklığı geçici olarak düşüren bir SuperFreeze işlevine sahiptir.

Bosch oldukça derin bir ünitedir (65 cm), bu nedenle arkasında borular veya çıkıntılı süpürgelik gibi engellerin olmadığından emin olun, aksi takdirde dışarı çıkıp dikkatlice düşünülmüş mutfağınızın simetrisini bozabilir.

En iyi dondurucu: Liebherr GNP1913

(Resim kredisi: Liebherr)

11. Liebherr GNP1913

İhtiyaç anında bonus depolama için en iyisi

Teknik Özellikler
Tip: Dik Net kapasite: 149 litre Enerji sınıfı: A ++ Yükseklik: 122.5cm Genişlik: 60cm
Satın alma nedenleri
+ Otomatik SuperFrost + VarioSpace sistemi + A ++ enerji sınıfı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI649,97 £ Appliances Direct'te Ön Sipariş679 £ Sonic Direct'te İnceleyin Amazon'u Kontrol Edin

Ek dondurucu kapasitesine ihtiyacınız varsa ve mevcut cihazınız doluysa, Liebherr GNP1913 harika bir ikincil seçenek olabilir. Liebherr olmak, bu Alman beyaz eşya sadakasından beklediğimiz olağan yapı kalitesi ve tasarımıyla birlikte geldiği anlamına gelir. Aslında basit, temiz beyaz çizgilerle dışarıdan oldukça havalı görünüyor.

İçeride, bu ters çevrilebilir kapının arkasında, yeni satın aldığınız yiyeceklerin çok daha esnek bir şekilde düzenlenmesine olanak tanıyan zarif bir VarioSpace depolama sistemi sayesinde çok daha fazlası var. Beş katı bölme, eşyalarınızı tercih ettiğiniz bölümlere ayırmanıza izin verirken, kullanımı kolay kontroller cihazın üst kısmında kapının üzerinde yer alır. Sadeliğin kendisi.

İkincil bir cihazın enerji kullanımından endişeleniyorsanız, GNP1913 etkileyici bir A ++ enerji derecesine sahiptir. Çalışma seviyeleri de iyi, 42db'de çalışıyor ve daha fazla güvenlik için çocuk kilidi var. Otomatik SuperFrost özelliği daha az buz oluşumu ve daha verimli çalışma anlamına gelirken, sesli kapı alarm uyarısı da kullanışlı ve pratik bir eklentidir.

En iyi dondurucular 2020 ABD

En iyi dondurucu: GE 7.0 Cu. Ft. Manuel Buz Çözme Göğüs Dondurucu

(Resim kredisi: GE)

1. GE Garage Ready 7.0 cu. Ft. Manuel Buz Çözme Göğüs Dondurucu

Garaj için mükemmel

Teknik Özellikler
Tip: Göğüs Dondurucu kapasitesi: 7.0 Cu. Ft. Don yok: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Kullanışlı boyut + Pratik tasarım + İyi kapasite
Kaçınılması gereken nedenler
-Kompakt kapasite BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

Çeşitli konumlara sığabilecek saçma sapan bir derin dondurucu arıyorsanız, bu GE modeli cevap olabilir. Yüksek teknolojili hile konusunda pek bir şeyle dolu olmasa da, mütevazı GE güzel bir boyuttadır, bu da onu ortalama bir aile için neredeyse doğru kılar. Gerçek bonus, garajda tutulabilmesidir, bu nedenle evde zaten sahip olabileceğiniz bir buzdolabı / dondurucu kombinasyonuna ideal bir tamamlayıcı olabilir.

GE, fırfırları minimumda tutsa da, bu göğüs dondurucu oldukça pratiktir. Uygun saklama alanı ile birlikte, en düzenli olarak neyi dışarı çekme eğiliminde olduğunuza bağlı olarak iç organları organize etmenize izin veren iki sepet vardır. Cihazın boşaltılması gerektiğinde manuel buz çözme vardır. Bununla birlikte, iç aydınlatma yoktur, ancak bu göğüs dondurucunun yönetilebilir boyutu göz önüne alındığında, aslında hiç de önemli değil.

Bu belirli GE ile ilgili bir başka kesin pozitif, hareket ettiremeyeceğiniz kadar büyük olmamasıdır, bu da çok fazla karışıklık olmadan konumunu değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Diğer dev dondurucular hakkında söyleyebileceğiniz bir şey değil. Çalışma gürültüsü çok etkileyici görünürken stil temiz ve basittir. Sonuç olarak, Amerikan hane halkı için göğüs dondurucuları gittikçe, bunun daha iyi modellerden biri olması gerektiğini söyleyebiliriz.

En iyi dondurucu: Danby 11.0 cu. Ft. Göğüs Dondurucu

(Resim kredisi: Danby)

2. Danby 11.0 cu. Ft. Göğüs Dondurucu

Tamamı Amerikan derin dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Göğüs Dondurucu kapasitesi: 11.0 cu. Ft. Manuel buz çözme: Evet Boyutlar: 29.94 x 44.06 x 33.25 inç
Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda depolama + LED ekran + Manuel buz çözme
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için alana ihtiyacınız olacak Amazon'a göz atın

Danby 11.0 cu. Ft. Göğüs dondurucu, tüm market alışverişi ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılayabilecek bir cihazdır. Büyük iç kısımları ile beyaz duvarlarının içine her türden gıda maddesini sığdırabilirsiniz, dış tasarım ise koymaya karar verdiğiniz her yere uyum sağlayan kolay temiz bir kaplamaya sahiptir. Danby, iç mekanı tasarlamada harika bir iş çıkardı, böylece daha sık kullanılan yiyecekler en üstte tutulurken, daha az popüler olan öğeler altta saklanabilir.

Ünite, çevre dostu R600a soğutucu akışkan içerir ve bir kez çalıştırdığınızda, her şeyi anında güven verici bir şekilde soğutur. Buz giderme sürecini kolaylaştırmak için ön tarafa monte edilmiş buz çözme tahliyesi ile birlikte kullanışlı bir manuel buz çözme seçeneği vardır. Ayrıca, öne bakan mekanik termostat ve güç açık gösterge ışığı sayesinde Danby'nizin güzelce çalışıp çalışmadığını görsel olarak kontrol edebileceksiniz.

Yapı kalitesi, Danby derin dondurucunun sağlam hissettirdiği anlamına gelir, ancak içine yiyecek koyulmadan cihaz şaşırtıcı bir kolaylıkla tercih ettiğiniz konuma taşınabilir. Danby'nin -12.9 & ordm; C (8.78 & ordm; F) ile -23 & ordm; C arasında optimum donma sıcaklıklarını koruduğunu söyleyen, tüm bu soğuk havayı içeride tutan sağlam bir dolap kapağının altında, iç tarafta ayarlanabilir bir tel sepet bulacaksınız. -9.4 & ordm; F). Gerçekten ürpertici.

En iyi dondurucu: Danby 8.5 Cu.Ft. Dik Dondurucu

(Resim kredisi: Dandby)

3. Danby 8.5 Cu.Ft. Dik Dondurucu

Tamamen Amerikan mücevheri

Teknik Özellikler
Tip: Bağımsız Dondurucu kapasitesi: 8,5 cu. ft. Manuel buz çözme: Evet Boyutlar: 25.44 x 23.94 x 50.63 İnç
Satın alma nedenleri
+ Energy Star uyumlu + Sağlam stil + Pratik saklama
Kaçınılması gereken nedenler
- Oldukça uzun BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Havalı görünümü ile Danby 8.5 cu. ft. dikey dondurucu her tür ortam için mükemmeldir ve modern özellik seti aynı zamanda güncel olduğu anlamına gelir. Danby, cihazı Energy Star uyumlu olacak şekilde tasarladı ve aynı zamanda çevre dostu R600a soğutucu kullanarak da çalışacak. Bu arada kapasite, onu ortalama bir aile için uygun kılan ideal bir orta zemine vurur.

Danby dışarıdan harika görünebilir, ancak içeriden işler daha da etkileyici. Genellikle aceleyle ihtiyaç duyduğunuz daha küçük öğeler için üç hızlı dondurma rafı ve kapıda dört raf vardır. Çizilmeye dayanıklı dış kaplamayı da tamamlayan pürüzsüz tasarım sayesinde tüm yüzeylerin temiz tutulması kolaydır.

Pratik açıdan Danby, 5 fitlik cömert bir güç kablosu varken, herhangi bir yere yerleştirilmesine izin veren ters çevrilebilir bir kapıya sahiptir. Ayrıca, rahatsız edici derecede düz olmayan bir zemin konumunuz olsa bile, cihazın kolay ve güvenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlayan ayarlanabilir ayakları da seviyoruz. Kullanışlılığa ek olarak, eriyen buzun en kötüsünü yakalamak için bir damlama tepsisi ile birlikte manuel buz çözme seçeneğidir.

Bugünün en iyi fırsatları Liebherr GP1213 Konforu toplayın ...Liebherr GP1213 KONFORJohn Lewis ve Ortakları£ 349 Görünüm Tüm fiyatları görünSamsung RZ32M71207F A + Uzun ... Samsung RZ32M71207F PRC Direct £ 729 GörüntüleTüm fiyatları görünSINIF A2 - Russell Hobbs ...Russell Hobbs RHTTFZ1BAletleri Doğrudan89,40 £ Görünüm Tüm fiyatları görünZanussi ZCAN38FW1 ... Zanussi ZCAN38FW1 Amazon £ 471.90 İnceleTüm fiyatları görünBeko CF374W 104 Litre Sandık ...Beko CF374Aletleri Doğrudan£ 183 Görünüm Tüm fiyatları görünSiemens GU15DAFF0G iQ500 ...Siemens GU15DAFF0GAletleri Doğrudan£ 489 Görünüm Tüm fiyatları görün