Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi buzdolabı 2020: tezgah altı buzdolabından uzun boylu devlere kadar

En iyi buzdolabı 2020: tezgah altı buzdolabından uzun boylu devlere kadar

Merhaba! En iyi buzdolapları için rehberimize bakıyorsunuz. Bu, ya eski buzdolabınızın öldüğü ya da bir best-fridge-2020-from-under-counter-fridges-tall-standing-behemoths-freezerbuzdolabı ve dondurucuyu ayırmak için. Ya da belki buzdolabının resimlerine bakarsınız. Buince. Biz yargılamayız. Her neyse, nedeni ne olursa olsun, en iyi buzdolabını arıyorsanız doğru yere geldiniz. İnternetin hemen arkasına ulaştık, buzu kazıdık ve piyasadaki en iyi soğutucuları bulduk.

En iyi buzdolabı hangisidir?

İlk defa değil, bir Miele, özellikle K 28202 D ws'yi öneriyoruz. Bu oldukça maliyetli bir canavar, ancak çoğu bağımsız mühendisin güvence altına alacağı için kalitesi inkar edilemez. On yıldan fazla bir süre sonra kolayca kullanmalısınız.

Bununla birlikte, biz buzdolabı meraklıları, ucuz ve neşeli Bosch Serie 2, TARDIS benzeri Liebherr TP 1760 ve muazzam, şaşırtıcı bir şekilde takılan Samsung RR39M73407F / EU ve son derece gürültülü Frigidaire EFR115'ten aynı derecede etkilendik.

Listenin altındaki bazı eski buzdolapları da para için makul bir değer sunuyor.


Oh, ve bizimAmazon Prime GünüÇok uzak olmayan bir gelecekte potansiyel büyük tasarruflar için merkez.

Sizin için en iyi buzdolabı nasıl alınır

Nasıl buzdolabı satın alacağınızın size söylenmesine gerek olmadığını ummak isteriz. Ama tamam ... Ölçtüğünüzden emin olun (çoğu buzdolabının genişliği standart 60 cm olsa da) ve bağımsız buzdolabının çoğunun duvara sıkıştırılamayacağını unutmayın, çünkü arka tarafta ihtiyaç duyan çok sayıda hassas eşya vardır nefes almak için birkaç santimetre boşluk. Birçok model ters çevrilebilir kapılarla gelir, bu nedenle belirli bir yöne açılan bir kapınız olması gerekiyorsa, bu yönü göz önünde bulundurun.


Entegre (yerleşik) bir model için gidiyorsanız, hareket ederseniz onu geride bırakmaya hazırlanın, çünkü bu çıkarmak doğru bir zırvadır ve yeni alıcı geride bıraktığınız boşluktan memnun olmayacaktır.

Soğutma sanatında küçük bir öğrenim ücretine ihtiyaç duyanlar için, yiyecekler kural olarak şu şekilde saklanmalıdır: en üstte süt ürünleri, ortada pişmiş / yenmeye hazır yiyecekler ve çiğ balık ve et alt raf. Salata bölmesine gelince… Orada ne olduğunu biliyorsun.


BUZDOLABI STOKTA MI?

Bu sırada, bu zorlu dönemde, en sevdiğimiz buzdolaplarından bazılarının tükenmeye devam ettiğini keşfedebilirsiniz. Bu nedenle, incelediğimiz bir modelin sağlanan perakende bağlantısı üzerinden mevcut olmadığını tespit ederseniz, İngiltere ve ABD'deki genellikle çok iyi alternatifler sunan bu perakendecileri deneyin.

İngiltere'de:

John Lewis ve Ortakları

Amazon


KİME

ABD'de:

Walmart

Amazon

Ana Depo

Sırayla en iyi buzdolapları

en iyi buzdolabı 2020: Miele K 28202 D ws

(Resim kredisi: Miele)

1. Miele K 28202 D içinde

En iyi buzdolabı

Teknik Özellikler
Tip: Bağımsız Enerji sınıfı: A ++ Kapasite: 380 litre Yükseklik: 185 cm
Satın alma nedenleri
+ Miele güvenilirliği + Kullanışlı kapı kolu + Büyük kapasite
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI gibi ucuz değil, Currys PC World'de £ 899 Görüntüle£ 999 Appliances Direct'te Ön SiparişAmazon'u kontrol edin

Tüm buzdolapları, kapıyı kapatırken hafif bir vakum oluşturur; soğuğu içeride tutmaya yardımcı olan gerekli bir özelliktir. Ancak bu vakum, buzdolabının yeniden açılmasına neden olabilir - özellikle kapıyı kapattıktan hemen sonra - biraz angarya. Buzdolabının altındaki donma önleyici drenaj deliği - genellikle sebze kaplarının tam ortasında yer alır - tıkanırsa açmak daha da zordur. Bu olduğunda, vakum artar ve kapıyı o kadar sıkı kapatır ki, lanet şey birkaç saniye boyunca hiç açılamaz.

Miele, kapı contasını bırakmadan önce öne doğru dönen ve böylece açmayı zahmetsiz hale getiren kaldıraçlı bir tutma çubuğu sayesinde bu rahatsız edici yapışkan buzdolabı kapısı sorununu çözüyor. Bu tür bir sistem yeni bir şey değil ama Miele diğerlerinden çok daha iyi bir yumruk attı.

Dinamik Soğutma işlevi bir başka harika özelliktir. Havadaki nem, gıda maddelerinin taze kalmasına yardımcı olur, ancak bir alanda çok fazla nem olması kötü bir şeydir, özellikle marul gibi solgun yiyeceklerde. Bu model, nemi ve soğuk havayı tüm alanlara eşit olarak dağıtan ve her şeyi daha uzun süre en iyi durumda tutan bir fan ile birlikte gelir.

Yer açısından, yüksekliği ayarlanabilir beş raf, bir şarap rafı, iki sebze kabı (üstte ekstra sabit raflı) ve süt, içecekler, çeşniler, yumurtalar, tereyağı ve peynir için beş dar kapı rafı elde edersiniz. Çoğu uzun erzak buzdolabında olduğu gibi, bu da uçtan tırnağa 1,85 metre uzunluğundadır, bu nedenle üst rafın arkasına ulaşmak gerçek bir streç olabilir.

Hazırlıklarınız ve yukarıda dolaplar olmadan 60 cm'lik bir alanınız varsa, bu şık üst düzey soğutucuyu ilk uğrak noktanız yapın.

en iyi buzdolabı 2020: RUSSELL HOBBS RHTTLF1

2. RUSSELL HOBBS RHTTLF1

En ucuz buzdolabı

Teknik Özellikler
Tip: Tezgah üstü Enerji sınıfı: A + Kapasite: 43 litre Yükseklik: 49 cm
Satın alma nedenleri
+ Satın almak için ucuz + Küçük ayak izi + Dondurucu bölmesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Çiftler için çok küçük BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 83 £ Amazon'da görüntüle 84 £ AO.com'da görüntüle 99,99 £ very.co.uk'de görüntüle