Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi buzdolabı dondurucu 2020: buz gibi soğutma teknolojisi

En iyi buzdolabı dondurucu 2020: buz gibi soğutma teknolojisi

İyi bir boyutta en iyi buzdolabı dondurucu, hem sıradanlığı hem de temelliği açısından şaşırtıcı olan bir evin vazgeçilmezidir. Ve bunlar, arkadaşlarım sizin için mevcut en iyi buzdolabı donduruculardır.

Burada seçtiğimiz şey, karakter, üst düzey işlevsellik ve bazı durumlarda içindeki kameralarla dolu bağımsız buzdolabı donduruculardır. Balık parmaklarını, pastayı ve bitmemiş sütü sevdikleri kadar teknolojiyi ve tasarımı seven insanlar için buzdolabı donduruculardır.

Hiçbiri süper ucuz, öğrenci tarzı şeyler değil, ancak burada, eşdeğer bir satın almaktan daha ekonomik bir rota olabilecek makul bir fiyat aralığı var.buzdolabıve ayrıdondurucu. Bu da daha iyi bir alan kullanımı. Aslında, çok yeriniz varsa,en iyi Amerikan tarzı buzdolabı dondurucu- yani: iki bölümü birbirinin üstünde ve altında değil, yan yana olan büyük bir dondurucu.

Bir göz atın bizimEn iyi Siber Pazartesi fırsatlarıBu güzelliklerden bir veya ikisinin zamanı gelince orada göründüğünü görebilirsiniz.


Sizin için en iyi buzdolabı dondurucu nasıl alınır

Genellikle, buzdolabı dondurucuları orada durur, sıkıcı ve yiyecekle dolu görünür. Ama onsuz yaşamayı dene ve nasıl yaşadığını gör. Peki hangisine ihtiyacınız var? Bunun en bariz yanıtı, 'ihtiyaçlarınız için yeterince büyük ve işe yarayan bir cevaptır'. Anonim, yerleşik bir birimi kolayca satın alabilir ve 10 yıl kadar bir daha düşünmeyebilirsiniz.

Buzdolabı dondurucuları üç stilde gelir: 60/40 ve 50/50 buzdolabı ve dondurucu arasında bölünmüş tek kapılı modeller ve ekstra alana sahip olanlar için iki kapılıAmerikan stilibaşka bir evrene portalları andıran leviathans tamamen yiyecek ve içkiden yapılmıştır.


Çoğu modern buzdolabı dondurucu modeli, nemi ve sıcaklığı kontrol eden akıllı teknoloji ile kirişlere istiflenmiş olarak gelir. Diğerleri uygulama tabanlı teşhis, otomatik kapı açma ve internet bağlantısı dahil olmak üzere daha da ileri gidiyor.

Yiyecek saklama pastanızın üst kısmına uygulanan o teknik buzlanmaya ihtiyacınız var mı? Hayır yapma. Onlara sahip olmak ister misiniz? Kesinlikle evet.


En iyi buzdolabı dondurucu nedir?

Pound için pound, geniş depolama ve kabul edilebilir maliyet için en sevdiğimiz buzdolabı dondurucumuz hala Bosch Serie 4 KGN34VB35G'dir. Bununla birlikte, daha da az harcamayı seviyorsanız, yeni Beko HarvestFresh CXFG3691VA çok ilgi çekici bir olasılıktır. Bununla birlikte, bu iyi yarışmacılardan herhangi biri işini yapacak ve iyi yapacak.

BUZDOLABI STOKTA MI?

En sevdiğimiz buzdolabı dondurucularından bazılarının satılmaya devam ettiğini keşfedebilirsiniz. Sonuç olarak, gözden geçirdiğimiz ve sağlanan perakende bağlantı üzerinden bulunmayan bir model bulursanız, İngiltere ve ABD'deki genellikle çok iyi alternatifler sunan bu perakendecileri deneyin.

İngiltere'de:

John Lewis ve Ortakları


Amazon

KİME

ABD'de:

Ana Depo

Walmart

En iyi satın alım

Bugün satın alınabilecek en iyi buzdolabı dondurucuları

En iyi buzdolabı dondurucu: Bosch Serie 4 KGN34VB35GPingtwitter Best Buy logosu

1. Bosch serisi 4 KGN34VB35G

600 £ altındaki en iyi buzdolabı dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Bağımsız Soğutucu kapasitesi: 214 litre Dondurucu kapasitesi: 105 litre Enerji sınıfı: A ++ Donma yok: Evet
Satın alma nedenleri
+ Üç nem kontrollü kap + Büyük bir değer + Buz çözme gerektirmez BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 1 Amazon müşteri incelemesini kontrol edin

Bu, parlak siyah giydirilmiş ve ters çevrilebilir bir kapıya, eşit sıcaklıklar için sensör denetimli sabit hava sirkülasyonuna ve üreticinin ömür boyu süreceğini iddia ettiği yumuşak başlatmalı iç LED aydınlatmaya sahip, olağanüstü, orta fiyatlı bir bağımsızdır. cihaz.

Serie 4'ün üst soğutma bölümü 214 litrelik net kapasiteye sahiptir ve ikisi ayarlanabilir üç raf ve kapıda üç ince raf ile birlikte gelir. Sebze ve meyvelerin buzdolabı alanının büyük bir kısmını kapladığı göz önüne alındığında, Bosch, daha gevrek sebzeler ve meyveler, daha uzun ömürlü etler ve daha taze tatlılar için 0 ° C'de kalan üç nem kontrollü VitaFresh kutusu eklemeyi uygun gördü.

105 litrelik üç parçalı dondurucu bölmesi, dört kişilik bir aile için yeterli bakkaliye alanı sağlar ve aylar önce unuttuğunuz Tupperware lazanya kabının buzla kaplı olmasını önlemek için Bosch'un göz alıcı NoFrost teknolojisine sahiptir. Ayrıca hindi, domuz yavrusu ve yavru balinalar gibi şeyler için ekstra büyük bir çekmece ile birlikte gelir.

Bir kralın fidyesine mal olmayacak, iyi görünümlü, iyi yapılmış bir buzdolabı dondurucu için piyasayı araştırıyorsanız, bu modeli bir koşuşturma verin.

en iyi buzdolabı dondurucu: Beko HarvestFresh CXFG3691VA

(İmaj kredisi: Beko)

2. Beko HarvestFresh CXFG3691VA

450 £ altındaki en iyi 50/50 buzdolabı dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Bağlantısız Buzdolabı kapasitesi: 189 litre Dondurucu kapasitesi: 129 litre Enerji sınıfı: A + Don yok: Evet
Satın alma nedenleri
+ Meyve ve sebzeleri taze tutmak için ışık kullanır + Tardis benzeri iç mekan + Mükemmel fiyat BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 389,99 £ Currys PC World'de İncele Amazon'u Kontrol Edin

Türk markası Beko'nun (muazzam şekilde lakaplı Arçelik - Koç Holding'in bir yan kuruluşu) bu yeni yüksek fiyatlı antrasit teklifi tam da aradığınız şey olabilir. Boyutuna göre, içinde büyük çiçek açıyor, beş düşünceli tasarlanmış tam derinlikli çekmece ve hem buzdolabı hem de dondurucu bölmelerinde altı raf ve kullanışlı beş şişe şarap rafı. Bakması da oldukça yakışıklı.

Ancak bunlar, kullanıcıların övgülerini söylemelerinin ana nedenleri değil. Görünüşe göre Beko, rakiplerini şaşırtarak yakaladı ve meyve ve sebze kabı için & lsquo; sebze ve meyvelerdeki vitaminleri mağazadan çıktıktan sonra beş güne kadar korumak için doğal güneş ışığı döngüsünü taklit eden bir iç aydınlatma sistemi geliştirdi & rsquo; . Burada bizimle kal. Pazarlama tanıtımına göre, yeni HarvestFresh modelleri, iç aydınlatma düzenini maviden yeşile kırmızıya ve ardından 12 saat karanlığa dönüştüren daha taze çekmecede şık bir aydınlatma sistemi ile geliyor. Bu yöntemin 'besinleri korumak ve yiyecekleri taze tutmak için mümkün olan en iyi ortamı' yarattığı söyleniyor.

Beko'nun neşeli kullanıcı dilimi arasındaki mevcut fikir birliği, sistemin çok iyi çalıştığı yönünde. Aslında bir kullanıcı, Beko ve daha eski bir buzdolabına aynı yaştaki marul ve domatesleri yerleştirerek kendi deneyini gerçekleştirdi. Kuşkusuz, çok bilimsel olmayan deneyine göre, marullar hemen hemen aynı görünüyordu, ancak Beko'daki domatesler 'kesinlikle daha sertti' ve bu tek başına alkışlanmaya değer. Sonuçta, artık yumuşacık bir domatesten daha kötüsü yok.

Teknede biraz cezbedici teknoloji bulunan, uygun fiyatlı bir 50/50 buzdolabı dondurucu ister misiniz? Bu tasarıya uyuyor gibi görünüyor.

En iyi buzdolabı dondurucu: Liebherr CNel 4713

3. Liebherr CNel 4713

Başka bir 50/50 buzdolabı dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Bağlantısız Buzdolabı kapasitesi: 199 litre Dondurucu kapasitesi: 129 litre Enerji sınıfı: A ++ Donma yok: Evet
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel 50/50 bölme + Aldatıcı derecede ferah + Akıllı stil
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün EN İYİ FIRSATLARI çok uzun £ 549 AO.com'da görüntüle Amazon'u kontrol et

İyi dengelenmiş bir buzdolabı dondurucu arayışındaysanız, buzdolabı alanı ile dondurucu arasında mükemmel bir depolama alanı sunan bu Liebherr'i düşünün. Ve, çok fazla taze ürün alma eğilimindeyseniz ve örneğin, dondurmak için tabak yaparsanız, Liebherr çok mantıklıdır.

Dışarıdan Liebherr CNel 4713, paslanmaz çelik kaplamadan yararlanan temiz çizgilerle şık bir görünüm sergiliyor. Kapıları açın ve tamamen işlevsel olan benzer şekilde gösterişsiz ve zahmetsiz bir tasarımla karşılaşacaksınız. Düzgün bir şişe rafı var ve salata çekmeceleri, örneğin pratik dokunuşlar.

Yenilikçi Liebherr markasından beklediğiniz gibi, CNel 4713, VarioSpace çekmeceleri sayesinde yiyecek ve içeceklerde farklı zevklerinizi de barındırmada mükemmeldir. Özellikle dondurucu alanı, büyük et parçaları gibi daha büyük parçalar için harikadır. Yarım inek depolamayı hedefliyorsanız, bunları tamamen kaldırın. Cihazınızın ne yaptığına dair anında bir fikir veren dijital sıcaklık göstergesi ile temel kontroller de gerçekten güzel bir şekilde düzenlenmiştir. Liebherr & rsquo; ın NoFrost Teknolojisi aynı zamanda herhangi bir tahriş edici iç buz oluşumundan da rahatsız olmayacağınız anlamına gelir.

50/50 tasarımı, satın alımlarınızı buzdolabı ve derin dondurucu arasında eşit olarak yaymanıza izin verirken, Liebherr CNel 4713, eğer biraz kısıtlıysanız zor olabilir. Uzun ve ince. Bununla birlikte, hızlı ve verimli bir buzdolabı dondurucusunun peşindeyseniz, bu özel cihaz # 1'deki Bosch modeline çok değerli bir alternatiftir.

En iyi buzdolabı dondurucu: Beko CSG1571W

Beko CSG1571W

En ucuz buzdolabı dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Bağımsız Soğutucu kapasitesi: 175 litre Dondurucu kapasitesi: 87 litre Enerji sınıfı: A + Don yok: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Paranızın tam karşılığı + 60/40 buzdolabı / dondurucu oranı 50 / 50'den çok daha iyi olacaktır
Kaçınılması gereken nedenler
-Neredeyse tamamen stilden yoksun-Eski moda yöntemle çözmeniz gerekecek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok 349 £ Amazon'da Görüntüleyin

Bu beygir buzdolabı dondurucu, 50 / 50'nin üzerindeki sabit arkadaşı yerine 60/40 bölünmüş durumdadır, bu nedenle buzdolabı öğesi daha fazla yer kaplar. Yine de bol miktarda dondurucu kapasitesi var - buzdolabının 175'ine 87 litre.

Ekonomik bir dondurucudan isteyebileceğiniz her şey, LED aydınlatma, sağlam enerji verimliliği, sağlam ve temizlenmesi kolay raflar ve çekmeceler ile mevcut ve doğru. Kimse mutfağınıza girmeyecek, bunu görmeyecek ve 'Vay canına, bu çok havalı ve güzel bir ürün' diye bağırmayacak, sonra da herkese ne kadar kusursuz bir tada sahip olduğunuzu söyleyeceksiniz. Ancak, bu Beko mükemmel görünüyor ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Kendinizi aşırı derecede gevşek bir durumda bulursanız, çevrimiçi olarak okumanız için olumlu eleştiriler içeren sayfalar ve sayfalar var.

En iyi buzdolabı dondurucu: Haier HRF-450DS6

5. Haier HRF-450DS6

Aileler için harika fiyatlı bir Amerikan tarzı buzdolabı dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Bağlantısız Buzdolabı kapasitesi: 273 litre Dondurucu kapasitesi: 177 litre Enerji sınıfı: A + Don yok: Evet
Satın alma nedenleri
+ Muazzam iç mekan + Buzsuz + Olağanüstü değer
Kaçınılması gereken nedenler
-Güvenilirlik, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 568,97 £ Amazon'da Görüntüle568,97 £ Appliances Direct'te görüntüle£ 589 AO.com'da görüntüle 11 Amazon müşteri yorumu

İki kapıAmerikan stilibuzdolabı dondurucuları, onları barındıracak kadar büyük mutfakları olan trendler arasında çok önemlidir. Yine de, çok büyük aileler, İzlandalı tüketiciler ve buzdolabı alanından yeteri kadar tükenenler için mükemmeldirler. Biraz daha ucuz olsalardı.

İşte Çin, 500 pounddan daha düşük maliyetli bir model krakeriyle geliyor. Bu gümüş kaplıHangi?ödüllü Haier buzdolabı-dondurucu kombinasyonu sadece şık görünmekle kalmıyor - üreticiler logolarını dikkatleri kendine çekmeyecek kadar ince yaptılar - aynı zamanda hızlı soğutma teknolojisi, donma olmadan dondurma ve hem buzdolabı hem de dondurucu bölmelerinde tam hava sirkülasyonu ile birlikte geliyor daha taze, daha uzun ömürlü içerikler.

Sağdaki buzdolabı bölümü 273 litrelik büyük bir gruba sahiptir ve beş iç raf (dört ayarlanabilir), iki dev sebzelik kutusu ve kapıda üç büyük raf ile birlikte gelir. Soldaki donmayan 177 litrelik dondurucu, dondurma ve dondurulmuş meyveler gibi sık kullanılan ürünler için yedi bölme (ikisi kapalı) ve kapıda dört büyük raf ile eşit derecede donatılmıştır.

Bir bütçe canavarı için özlem duyuyorsanız, ancak hiçbir zaman bunu karşılayamadıysanız, buradaki bu Çince giriş, mutfak fantezilerinizin cevabıdır.

en iyi buzdolabı dondurucu: Miele KFN37432iD

(Resim kredisi: Miele)

6. Bal KFN37432iD

En iyi lüks entegre buzdolabı dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Entegre Buzdolabı kapasitesi: 193 litre Dondurucu kapasitesi: 62 litre Enerji sınıfı: A ++ Donma yok: Evet
Satın alma nedenleri
+ Yumuşak kapı kapatma + Olağanüstü performans + Güvenilirlik, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 1.799 £ 'a bakın Currys PC World Check Amazon

Buzdolabının kapısını sürekli çarpan çocuklarınız veya gerçekten yetişkinleriniz varsa, onları bu yüksek kaliteli Cermen teklifinde deneyin. Miele'nin SoftClose anti-çarpma sistemi, kapı 30 ° 'ye ulaştığında kendini yavaşça kapatır. açı. Bu süslü bir numara değil. Şişelerin takırdamasını engellemenin yanı sıra, kapı raflarında saklanan kötü istiflenmiş eşyaların kapı çarpıldıktan sonra yerinden çıkmasını da önler. Şimdiye kadar bir şişe salata sosu her yere çarptıysa, çünkü birisi ona uygun bir yer bulmaktan rahatsız olmazsa, ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Miele'nin 60/40 bölmesi, bir sebzelik çekmecesi, dört raf (üç tam ayarlanabilir), bir şişe rafı ve üç kapı rafı ile geniş bir soğutma alanı sunar. Aşağı açılır ve dondurucu bölümünde üç çekmece daha var.

Dinamik soğutma, iç mekana sabit bir soğutulmuş hava akışı dağıtan bir fan sayesinde yiyeceklerin daha uzun süre taze kalmasını sağlar. Bu, herhangi bir ürünü buzdolabının herhangi bir yerinde saklamanıza olanak tanır.

Bu yerleşik bir model olduğu için, mevcut mutfak dolaplarınıza uygun bir ön cephe satın almanız gerekecek, bu nedenle, özellikle ısmarlama mutfak marangozunuz varsa bunu aklınızda bulundurun.

Miele, enerji verimliliği açısından A ++ derecelendirmesine sahiptir, ancak bir Miele satın aldığınızda, hem içinde hem de dışında hiç kuşkusuz güvenilirlik ve en yüksek kalitede bileşenler elde edersiniz.

BEKO ASD241

7. Beko ASD241

İyi değer, Amerikan tarzı buzdolabı dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Bağımsız Buzdolabı kapasitesi: 364 litre Dondurucu kapasitesi: 190 litre Enerji sınıfı: A +++ Donma yok: Evet
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel fiyatlı + Büyük kapasite + Teknoloji bolluğu
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ön tarafa sıvalı Naff logosu 729 £

ASD241, Türk üretici Beko'nun Amerikan tarzı buzdolabı-dondurucular arenasında sunduğu en son üründür. Fiyat için bir taşçıdır ve ayrıca siyah (ASD241B) veya paslanmaz çelik (ASD241BS) olarak da mevcuttur.

Hem buzdolabında hem de dondurucu bölmelerinde doğru nemi ve Hava Akışı Soğutmasını korumak için NoFrost çift fanlarda olduğu gibi teknoloji cephesinde sarsılmaz.

364 litrelik buzdolabı bölümünün içine bir göz attığınızda iki ana sebze ve meyve kabı, etler ve diğer hassas öğeler için 0˚C soğutma bölmesi, üç ayarlanabilir raf ve bir şarap rafı bulacaksınız. İç kapı üç ana raftan, kapalı bir tereyağı ve yumurta bölmesinden ve kapıya monte su sebili için kabul edilen küçük bir su deposundan oluşur.

Solunuzda, yedi ince saklama bölmesi ve dahiyane bir şekilde iki Double Twist & Serve buz makinesi ile donatılmış 190 litrelik bir dondurucu var.

Bu, zarif bir görünüme sahip güçlü bir model ve bu kadar iri oranlarda bir model için çok makul kabul edilebilecek bir fiyata bazı harika özellikler.

ZANUSSI ZRT23103WV

8. Zanussi ZRT23103WV

Başka bir mükemmel bütçe buzdolabı dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Bağımsız Buzdolabı kapasitesi: 184 litre Dondurucu kapasitesi: 44 litre Enerji sınıfı: A + Donma yok: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Harika fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
- Ucuz görünümlü iç mekan - Nispeten küçük BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 1 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Bağımsız buzdolabı-dondurucular, Zanussi'nin bu nispeten küçültücü modelinden çok daha ucuza gelmiyor. Neredeyse üstünde ayrı bir dondurucu bölmesi olan normal bir tezgah altı buzdolabına sahip olmak gibidir. 44 litrede, kuşkusuz en büyük dondurucu değil, ancak birkaç tencere Häagen-Dazs, biraz dondurulmuş patates kızartması ve küçük bir torba buz saklamak için yeterli. Diğer bir deyişle, esaslar.

Buzdolabının net kapasitesi 184 litredir ve bu bir çift veya ménage-a-trois için hemen hemen doğru.

300 smackers'ın altında bir smidge, standart bir fırfırsız salata ve sebze kutusu, dört iç raf (üç ayarlanabilir) ve birkaç litre süt, iki litre su, yarım düzine yumurta ve bir parça kaşar için kapı alanı sağlar.

Neff KI6873F30G

9. Neff KI6873F30G

En iyi entegre buzdolabı dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: Entegre Buzdolabı kapasitesi: 209 litre Dondurucu kapasitesi: 60 litre Enerji sınıfı: A ++ Donma yok: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Geniş kapasite + Ekstra büyük dondurucu kutusu
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı Bugünün en iyi Neff KI6873F30G fırsatları Amazon'a göz atın

Bu entegre 269 litrelik buzdolabı-dondurucu, tavandan tabana dolaplara sahip mutfaklar için idealdir.

209 litrelik buzdolabı bölümü beş kapı tepsisi, yüksekliği ayarlanabilir dört cam raf ve 60 litrelik küçük dondurucu bölmesinde biri küçük bir devekuşu için yeterince büyük olan iki saklama kabı ile donatılmıştır.

FreshSense işlevi, buzdolabını optimum çalışma sıcaklığında tutmak için sensörler kullanırken, HydroFresh sebze kutusu çabuk bozulan yiyeceklerinize ekstra ömür katar.

Manuel olarak ayarlanan SuperCool ve SuperFreeze seçenekleri, yeni yiyecekler eklerken hem buzdolabının hem de dondurucunun sıcaklığını düşürür ve elektrik kesintisi olması durumunda etlerinizin '26 saate kadar' donmuş kalacağından emin olabilirsiniz.

Samsung Aile Merkezi RF56M9540SR / EU

10. Samsung Aile Merkezi

İçinde kamera bulunan en iyi buzdolabı dondurucu

Teknik Özellikler
Tip: ayaklı Buzdolabı kapasitesi: 351 litre Dondurucu kapasitesi: 119 litre Enerji sınıfı: A + Donma yok: Evet
Satın alma nedenleri
+ Muazzam kapasite + Önde entegre tablet + İç kameralar
Kaçınılması gereken nedenler
-Buzdolabında kameralara kim ihtiyaç duyar ki? -Ya da öndeki bir tablete gelir mi? Bugünün en iyi Samsung Aile Merkezi fiyatları 2.799 £ AO.com'da görüntüle 2.899,99 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin 3.499 £ Amazon'da görüntüleyin

Samsung & rsquo; ev aletleri söz konusu olduğunda her zaman bir adım önde, ancak Güney Koreli üretici Family Hub ile gerçekten mükemmel bir performans gösterdi.

Bu devasa, çift kapılı Amerikan tarzı 550 litrelik model, buzdolabı kapısına sıvanmış 21,5 inç büyüklüğünde internete hazır bir dokunmatik ekran, bir çift 5 watt hoparlör ve içeride ağa bağlı kameralar dahil olmak üzere bilim kurgu teknolojisiyle süslenmiş olarak geliyor. .

Öne monte edilen Android tablet, anında tarifler, web'de gezinme, karalama ve Google ile Outlook takvim senkronizasyonu sağlayan, uygulama yüklü bir çevrimiçi portaldır.

Üç iç kamera içeriğe bakıyor. Buradaki fikir, alışverişe çıktığınızda ve kalan mayoneziniz olup olmadığını hatırlayamadığınızda, iOS veya Android telefonunuzda bir uygulama başlatıp buzdolabının içine bakmanızdır. Doğru.

Ayrıca, buzdolabının iç kısmının anlık görüntüsünü alabilir ve ardından & lsquo; kullanım & rsquo; çeşitli içerikler üzerinde zamanlayıcılar, böylece yaşlı adam Salmonella ziyaret etmeden önce her şeyi yiyebilirsiniz. Doğru.

Bunların hepsi sınırda işe yaramaz, ancak teknik bonuslar ayrıca hassas soğutma, özellikle etleri taze tutmak için bir saklama kapısı, hem buzdolabı hem de dondurucu bölümleri için çift nem kontrolü, otomatik bir buz makinesi ve su dağıtıcısı ve hatta marine edilmiş etleri tutmak için paslanmaz çelik bir tepsi içerir. . Şimdi bu kullanışlı.

Jones'lara ayak uydurmak gibi teknoloji meraklısı biriyseniz veya mantıklı olmaktan çok paranız varsa, lütfen bu tarafa gelin efendim ve oraya kadar ceplerinizi boşaltın.

Bosch Serie 6 KIN85AF30G buzdolabı-dondurucu

(Resim kredisi: Bosch)

11. Bosch Serisi 6 KIN85AF30G

Meyve ve sebzeleri taze tutmak için mükemmel

Teknik Özellikler
Tip: serbest duran Buzdolabı kapasitesi: 154 litre Dondurucu kapasitesi: 92 litre Enerji sınıfı: A ++ Donma yok: Evet
Satın alma nedenleri
+ Hızlı dondurma + Harika dahili düzen + Kaliteli yapı
Kaçınılması gereken nedenler
-Büyük sebze kutusu, yeşilliklerden nefret edenler için yer israf etti BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bosch Serie 6 KIN85AF30G buzdolabı bu yıl yeni ve VitaFresh sıcaklık ve nem kontrolü sayesinde taze ürünleri olabildiğince taze tutma temasını sürdürüyor. Yeşilliklerinizi seviyorsanız bu iyi bir haber, ancak cihaz aynı zamanda pratik iç kısımları sayesinde çok yönlü depolama kazıklarında da çok yeteneklidir.

50/50 bölünmüş tasarım, buzdolabı bölümünde düzenli 154 litre saklama alanı ve derin dondurucuda 92 litre saklama alanıyla dengeli bir cihaz elde edeceğiniz anlamına gelir. Bosch, buzdolabı paketinin bir parçası olarak 4 raf, 3 kapı bölmesi ve bir tıknaz salata sebzeleri ile çok sayıda temiz saklama bölmesiyle de donatılmıştır. Her şey LED aydınlatmada da yıkanıyor. İyi ölçü için 2 yumurta rafı, artı bir şişe ve şarap rafı vardır.

Ayrıca Bosch Serie 6 KIN85AF30G buzdolabının buz oluşumunu önleyen kendi NoFrost sistemi ile birlikte sunulduğunu görmekten de memnuniyet duyuyoruz. Daha da önemlisi, bu aynı zamanda asla buz çözme ile uğraşmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir ve bu gerçekten çok iyi bir haber. Bu dondurucu, tesadüfen 4 saklama çekmecesine yerleştirilmiş.

Bu Bosch, 39dB'de çalışan sessiz çalışma çekiciliğiyle de övgü aldı. A ++ enerji derecelendirmesi de bir izlenim bırakıyor, belki de oldukça yaya stili, 'vay canına' çok şey vermeyen tek şey. faktör. Yine de, Bosch Serie 6 KIN85AF30G buzdolabı-dondurucuyu sadece işe devam etmeyi tercih ettiği için suçlamak zor, ki bu gerçekten çok hoş bir şekilde teşekkür ediyor. 1772 x 558 x 545 mm (Y x G x D) boyutlarındadır, bu da onu büyük yapar ancak çoğu mutfak alanı için bunaltıcı değildir.

LG InstaView GMX844MCKV

(Resim kredisi: LG)

12. LG InstaView GMX844MCKV

Büyük alışveriş listeleri için en iyisi

Teknik Özellikler
Tip: Bağlantısız Buzdolabı kapasitesi: 280 litre Dondurucu kapasitesi: 143 litre Enerji sınıfı: A + Don yok: Evet
Satın alma nedenleri
+ Süper boyutlu + Çok sayıda teknoloji + Yenilikçi tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün en iyi teklifleri 2,299 £ 'luk yiyeceklerinizde tutumluysanız Sonic Direct Check Amazon'da Görüntüleyin

LG, yakın zamanda ürün yelpazesini InstaView GMX844MCKV İnce Amerikan Tarzı Akıllı Buzdolabı ile artırdı. Genel olarak 423 litrelik depolama alanı içerdiğinden, birçok bakkaliye için bir ev bulmanız gerekiyorsa, bu harika bir modeldir. Bu, buzdolabında 280 litreye, dondurucuda 143 litreye bölünür ki bu çok fazladır. Aynı zamanda, LG InstaView GMX844MCKV İnce Amerikan Tarzı Akıllı Buzdolabı tam da bu; ince. Amerikan standartlarına göre.

LG, yeni modeli evlerimize daha iyi uyacak şekilde tasarladı, bu nedenle Amerikan Tarzı Akıllı Buzdolabı olarak faturalandırılsa da çok fazla yer kaplamıyor. Sonuç olarak, boyutları 1787 x 835 x 734 mm'dir (Y x G x D), bu da benzer modellere göre biraz daha dar olduğu için birçok mutfak için uygun olmasını sağlar.

Tasarım, yeni modelin bir başka göze çarpan özelliği, mat siyah paslanmaz çelik kaplaması onu gerçekten diğerlerinden ayırıyor. Ayrıca, cama bir dokunuşla buzdolabınızın içine bakmanıza olanak tanıyan InstaView Kapı İçinde Kapı özelliği ile birlikte gelen LG'den beklediğiniz yenilik var. Cihaz ayrıca Wi-Fi için hazırdır, böylece LG'nin SmartThinQ uygulamasını kullanarak onu takip edebilirsiniz.

Inverter Lineer Kompresör sayesinde performans süper sessizdir, yani hiç rahatsız edici değildir. Ayrıca ezilmiş buzun üstesinden gelebilen su dağıtıcısına da çok meraklıyız. LED aydınlatma ve dijital bir ekran, her şeyi gerçekten çok güzel bir şekilde tamamlıyor.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın