Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • En İyi Galaxy Note 9 Kılıfları: Şimdi En İyi Samsung Note 9 Kılıfını Alın

En İyi Galaxy Note 9 Kılıfları: Şimdi En İyi Samsung Note 9 Kılıfını Alın

Bunlar, bugün piyasadaki en iyi Galaxy Note 9 kılıfları ve yeni birGalaxy Note 9kesinlikle üst korumaya ihtiyacınız var.

Bunun nedeni, Samsung Galaxy Note 9'unen iyi akıllı telefonrehber, çoken iyi Android telefonlardünyada.

Bu nedenle, en iyi Note 9 kasalarından birini alıp almadığınız sorusu değil, ama neden zaten almadınız? Devam eden veya 800 £ 'dan fazla olan bir cihazı gerçekten düşürmek istiyor musunuz? Kesinlikle…

Ancak endişelenmeyin, Pingtwitter.com'a geldiniz ve en iyi telefon vakalarını seçme, derecelendirme ve gözden geçirme konusunda ciddi bir soyağacımız var.


Ve her zamanki gibi, sizi yalnızca en iyiyi bulmak için aniden pazarı dolduran çok sayıda Note 9 vakasını sıralamak için inanılmaz derecede sıkı çalıştık. Bunlar, şüphesiz, amiral geminizi yeni Galaxy cihazınızı korumak için en iyi Note 9 telefon kılıflarıdır.

Size bugün piyasadaki en iyi, en premium kasaların bir kataloğunu sunmanın yanı sıra, dünyanın en iyi Note 9 kasa üreticilerinin bir listesini de sunduk. Bunlar, kasa yapımında uygun mirasa sahip üreticilerdir, masrafları size ait olmak üzere hızlı bir para kazanmaktan başka hiçbir konuda uzmanlaşmayan johnny-come-latelies değil.


İlk olarak, sizin için en iyi Galaxy Note 9 kılıfını seçmek için ihtiyacınız olan tüm bilgiler.

En İyi Galaxy Note 9 kılıfları: İyi bir Note 9 kılıfını nasıl seçersiniz?

En İyi Galaxy Note 9 kılıfları


Samsung Galaxy Note 9 kılıfı seçmek, kolay kolay vereceğiniz bir karar olmamalı. Note 9 şu anda sadece dünyanın en iyi Android telefonu değil, aynı zamanda cep telefonu endüstrisinde de en yeni Galaxy'nin premium özellikler ve özelliklerle yüklü olduğu teknik bir lider.

Modele bağlı olarak cebinizde taşıdığınız şeyin maliyetinin 1000 sterlin veya daha fazla olmasının bir nedeni vardır, bu nedenle size uygun bir çanta seçmek çok önemlidir.

Hiçbir vaka her şeyin en iyisini sunmaz, bu nedenle tetiği çekmeden önce bir Not 9 kasasından en çok neyi ödüllendireceğinize gerçekten karar vermeniz gerekir. Örneğin, maksimum korumaya yönelme eğilimindesiniz ve taşınabilir veya güzel kılıfları pek umursamıyor musunuz? Yoksa kesinlikle bir milyon dolar gibi görünen ancak piyasadaki en ağır görev korumasını sunmayan bir tasarımcı etiketine sahip olmanız mı gerekiyor?

Kullanım senaryolarınızı düşünün ve bunu hem görünüm hem de his açısından kişisel zevkinizle harmanlayın ve sizin için mükemmel Note 9 kılıfını daraltmanın çok daha kolay olduğunu göreceksiniz.


En İyi Galaxy Note 9 kılıfları: Note 9 kılıfının en iyi tasarımı nedir?

En İyi Galaxy Note 9 kılıfları

Farklı Galaxy Note 9 kasa tasarımları, farklı koruma, görünüm ve his veya özellik paketi gibi farklı şeylerde mükemmeldir ve bu nedenle, diğerlerini geride bırakan göze çarpan bir kasa tasarımı yoktur.

Bunun yerine, kişisel zevkinize ve tercihlerinize bağlı olarak, sizin için daha iyi veya daha kötü olacak bir smorgasbord vaka türü vardır. Bu Note 9 kılıf türleri arasında tampon, folyo, çevirme, çorap, çanta, kılıf, deri, cüzdan ve klips bulunur ve bunların kombinasyonları bazen çok yönlü, 7/24 korumayı garanti etmenin en iyi yoludur.

Örneğin, hafta içinde işiniz nedeniyle durmaksızın telefonla görüşüyorsanız, şehirdeki randevular arasında yarışıyor, yürürken konuşuyor, telefonu elinize alıp sık sık çantanıza veya cebinize koyuyorsanız, o zaman bir çorap veya kese kılıf çok ideal değildir, çünkü onlar çok yönlü koruma sağlarken, her kullanmak istediğinizde telefonu çıkarmanızı gerektirirler.

Bu durumda bir tampon veya klips Not 9 durumu daha iyi olacaktır.

Öte yandan, bir klips veya tampon, o zaman randevu geceleri veya bazı arkadaşlarla şehirdeyken, deri, kapak veya folyo gibi daha şık ve kompakt bir şeyle daha iyi bir tasarım seçeneği için ideal olmayacaktır.

Note 9 kılıfının sizin için en iyi tasarımı, telefonunuzu nasıl taşımayı düşündüğünüze de bağlı olacak mı? Anahtarlar, deodorantlar, tabletler, nakit cüzdanlar, saç fırçaları, tırnak makası gibi çeşitli diğer eşyalarla dolu bir çantada mı olacak? Çünkü eğer öyleyse, iç çizilmeyi önlemek için ekran koruması bir ZORUNLULUKTUR.

Bununla birlikte, normalde telefonunuzu pantolon cebinizde taşıyorsanız, o zaman lastik kaplı bir tampon kılıfının dolgunlaştırmak için harika bir tasarım olmayacağını söyleyin. Bunun nedeni, yüksek derecede kavranabilir kauçuğun cep duvarlarına yapışarak çıkarma ve yerleştirmeyi zorlaştırmasıdır.

Öyleyse, çıkarılması gereken kilit nokta, her Not 9 kasa tasarımının artı noktaları ve eksi noktaları olmasıdır, bu nedenle parayı parlatmadan önce seçimlerinizi amaçlanan kullanım senaryolarınıza uygun hale getirdiğinizden emin olun.

en iyi Galaxy Note 9 vakaları: Kaliteli bir Note 9 kasası için ne kadar ödemelisiniz?

Samsung Galaxy Note 9 kılıf

Bak, bu kalite maliyetlerinden kurtulmak yok. Piyasadaki en iyi Note 9 kasalarından birini istiyorsanız, daha fazla beşlik ödeyeceksiniz ve tada göre tasarımcı veya daha egzotik bir şey istiyorsanız, biraz daha fazla.

Bu, nappa deri, altın astarlı, tasarımcı folyo kılıf için 150 sterlin harcamanız gerektiği anlamına mı geliyor? Tabii ki değil. 20 ila 30 sterlin arasında ve kesinlikle 50 sterlin altında şık, kaliteli bir Note 9 çantası alabilirsiniz, bu nedenle Pingtwitter.com'daki tavsiyemiz, bir bütçeye göre alışveriş yapmak ve mutlu bir şekilde ödediğiniz tatlı bir orta yol bulmaktır.

Vaka 10 £ 'dan daha düşük bir maliyete sahipse, özellikle yapım kalitesini değerlendirdiğinizden emin olun, çünkü cazip bir fiyat noktasına sahip mükemmel bir durum olsa da, hepsi gömlek olabilir ve pantolonsuz olabilir, iyi bir vaka gibi görünebilir, ancak gerçekten sonuç verir. sıfıra yakın gerçek koruma.

En İyi Galaxy Note 9 vakaları: En iyi Note 9 kasası üreticileri kimler?

En İyi Samsung Note 9 Kılıfı

Şu anda bir sopa sallayabileceğinizden daha fazla Note 9 kasa üreticisi var, mutlak bir damperli kamyon dolusu ucuz üreticinin kasaları tek bir amaçla çalkalaması: Galaxy Note 9'un popülerliğinden para kazanın ve hızlı para kazanın.

Bu yapımcılara yüksek sesle DOLDURUN!

Burada Pingtwitter olarak biz sadece dünyadaki en iyi Note 9 kasa üreticileriyle ilgileniyoruz. Devam eden veya bir binden fazla maliyetli bir cihaz için mutlak en iyi korumayı talep ediyoruz ve korumadan kesinlikle ödün vermeyeceğiz.

Bunlar, kanıtlanmış bir sicile ve çok sayıda premium kasa mirasına sahip Samsung Galaxy Note 9'u doğru şekilde korumak için güvendiğimiz kasa yapımcıları:

Nodus,Greenwich,Yılan kovanı,Foxwood,MophieTed Baker, X-Doria, Griffin, Proporta, Speck,Yerli Birlik, Tech21,Spigen,Ringke,Carl Friedrik,Mujjo,Dişli4,Vakaoloji,Olixar,Mous, Casetify veVRS Tasarımı.

Ve söylemeliyiz ki, bu yılki Galaxy Note kasaları seçimi, bu üreticilerin bugüne kadarki en iyi çalışmalarından bazıları. Aşağıdakiler, bugün piyasadaki mutlak en iyi Samsung Galaxy Note 9 kılıflarıdır.

En İyi Galaxy Note 9 kılıfları

En İyi Galaxy Note 9 Kılıfları Olixar Sentinel

1. Olixar Sentinel Samsung Galaxy Note 9 kılıfı

Cazip bir fiyata eksiksiz paket

Satın alma nedenleri
+ Temperli cam ekran koruyucu + Birinci sınıf dokulu kaymaz tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Premium mat kaplaması, kaymaz karbon elyafı ve fırçalanmış metal tasarımı ve - fiyata dahil olan temperli cam ekran koruyucusu sayesinde - 360 derece koruma ile Olixar Sentinel, mükemmel bir çok yönlü Galaxy Note 9'dur. durum.

Ayrıca dokunsal düğmeler, mükemmel bağlantı noktası ve kamera kesikleri ve ince bir profil içeren bir çanta da elde edersiniz. Sadece 16,99 £ 'da çınlamasıyla, bankayı da bozmayacaksınız.

Olixar Sentinel Samsung Galaxy Note 9 kılıfını görüntüleyin

En İyi Not 9 kılıfları Gear4 Battersea Galaxy

2. Gear4 Battersea Galaxy Note 9 kılıfı

Çarpıcı, modern tasarım ve üst düzey koruma

Satın alma nedenleri
+ D3O çerçeve çerçevesi + Muhteşem, yumuşak dokunuşlu kaplama

Gear4'ün bu çarpıcı Galaxy Note 9 kılıfı sadece dinamit görünmekle kalmıyor, aynı zamanda üreticinin D3O teknolojisi sayesinde koruyucu parçalara da sahip. D3O malzemesi, darbede enerjiyi emmek ve dağıtmak için tasarlanmıştır, bu da Note 9'un düşme ve çarpma sırasında korunmasına yardımcı olur.

Kolay erişilebilen bağlantı noktası kesikleri, yemyeşil yumuşak dokunuşlu siyah polikarbonat arka plakası ve zarif ince profili ile Battersea, aynı zamanda piyasadaki en iyi çok yönlü Note 9 kasalarından biridir ve 34,99 £ karşılığında onu çekici bir teklif yapar.

www.gear4.com/gear4-battersea-for-galaxy-note-9-black/

En İyi Galaxy Note 9 Vaka Spigen Ultra Hybrid

3. Spigen Galaxy Note 9 Kılıf Ultra Hibrit

Mil sınıfı korumalı son derece taşınabilir bir çanta

Satın alma nedenleri
+ Hava Yastığı Teknolojisi ile mil dereceli sertifikalı + Süper ince ve taşınabilir şeffaf tasarım

Pingtwitter'ün en sevilen Spigen'ı, uzun süredir devam eden Ultra Hibrit kasa serisinin şık bir uzantısı ile bir kez daha geri dönüyor; bu, Note 9 enkarnasyonunda her zamankinden daha iyi görünüyor.

Galaxy Note 9 Ultra Hybrid için minimalizm, şok emici tamponu şeffaf arka plakayla ve Mil sınıfı sertifikalı Hava Yastığı teknolojisiyle birleştiren kasanın anahtarıdır. Bu, süper ince ancak çok sert bir duruma yol açar.

Kablosuz şarjla uyumlu ve mükemmel bağlantı noktası erişimiyle uyumlu olan 17,99 £ 'luk Ultra Hibrit, taşınabilirliğiniz için kesinlikle bir kazmaya değer.

Spigen Galaxy Note 9 Kılıf Ultra Hibrit'i Görüntüleyin

En İyi Not 9 vaka Speck Presidio Grip

4. Speck Presidio Grip Samsung Galaxy Note 9 kılıfı

Mükemmel kavranabilirliğe sahip şık bir kasa

Satın alma nedenleri
+ Impactium kauçuklu polikarbonat kabuk + Ömür boyu sınırlı garanti BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Speck kesinlikle harika bir vaka oluşturma hakkında bir iki şey biliyor ve burada Presidio Grip Samsung Galaxy Note 9 kasası ile her zamanki gibi iş.

Darbeyi emmeye ve dağıtmaya yardımcı olan Impactium kauçuğa sahip polikarbonat kabuğa sahip iki koruma katmanı standart olarak gelirken, arka plakadaki açılı kauçuk çıkıntılar güvenli bir kaymaz tutuş sağlar.

Kasanın etrafındaki yerleşik yükseltilmiş çerçeve, yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirildiğinde ekranı korumaya yardımcı olurken, ömür boyu sınırlı garanti başka bir gönül rahatlığı düzeyi sağlar. 44.95 $ 'da Presidio Grip, fiyat açısından da oldukça orta sınıf.

Speck Presidio Grip Samsung Galaxy Note 9 kılıfını görüntüleyin

En iyi not 9 davası

5. Terrapin Deri Düşük Profilli Cüzdan Note 9 Kılıfı

Lüks gerçek deri ve dar kesim

Satın alma nedenleri
+ Hakiki inek derisi deri dış yüzey + Güçlü manyetik toka

İngiltere kılıf üreticisi Terrapin'den Samsung Galaxy Note 9 Hakiki Deri Düşük Profilli Cüzdan Çantası, bu tür bir kılıftan istediğiniz her şeyi sunar.

Öncelikle, dış kısımda lüks hakiki inek derisi derisi ve elde harika bir his veren birinci sınıf sentetik deri iç kısım ile kaliteli bir yapı elde edersiniz. İnce, düzgün dikiş ve ince bir profil de çok hoş karşılanır.

İkincisi, hem Note 9'u cüzdanda çok güvenli bir şekilde tutan hem de çift katmanlı koruma sağlayan bir TPU iç kısım elde edersiniz.

Ve üçüncü olarak, güçlü bir manyetik toka, medya izlemek için destek işlevi ve ayrıca kart ve nakit yuvaları da dahil olmak üzere çok çeşitli kasa özelliklerine sahip olursunuz.

Sadece 14,95 sterlin olan bu kasa çok iyi fiyatlandırılmış.

www.terrapinaccessories.co.uk/index.php/product/samsung-galaxy-note-9-leather-low-profile-cover-black/

En İyi Galaxy Note 9 Kılıfları Resmi Samsung Galaxy Note 9 Silikon Kapak

6. Resmi Samsung Galaxy Note 9 Silikon Kapak Kılıfı

Samsung'un kendisinden basit, ince tasarım

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel bağlantı noktası ve kamera kesikleri + Qi kablosuz şarj uyumlu

Samsung, kendi telefonları için kılıf yapma konusunda oldukça güçlü bir geçmişe sahip ve bunu Galaxy Note 9 serisinde de devam ettiriyor. En güzellerinden biri, işleri basit ve şık tutan Silikon Kapak Kılıfı (beyaz, bizim için burada Pingtwitter'te).

İnce ve hafif olmasının yanı sıra Qi kablosuz şarj uyumlu olan bu resmi kasa, bir kasadan isteyeceğiniz her şeyi yapar ve bunu da cazip bir fiyat noktasında yapar (22,99 £).

Destek ayakları ve kart yuvaları gibi gelişmiş özelliklerle yüklü değildir, ancak stil ve sağlam bir korumaya ihtiyacınız varsa, Silikon Kapak Kılıf listenizde üst sıralarda yer almalıdır.

Resmi Samsung Galaxy Note 9 Silikon Kapak Kılıfını Görüntüle

En İyi Galaxy Note 9 kılıfı Krussell Sunne 2 Foliowallet

7. Krussell Sunne 2 Foliowallet Galaxy Note 9 kılıfı

Zarif, hakiki deri folyo kılıf

Satın alma nedenleri
+ Dahili kredi kartı yuvası ve not cebi + Yumuşak, hakiki vintage deri kaplama.

Daha geleneksel, cüzdan tarzı bir folyo tasarımı arıyorsanız, Krussel'in bu sevimli küçük numarası size hitap etmeli. Galaxy Note 9 için Sunne 2 Foliowallet, hakiki eski deriden yapılmıştır ve Siyah, Konyak, Kırmızı ve Çıplak dahil olmak üzere dört çekici renkte mevcuttur.

Ayrıca, medya içeriğini izlemek için ideal olan yerleşik bir stand işlevine ve 4 kredi kartı için yuvalara sahiptir. Kasa ayrıca not taşıma kapasitesine de sahip. 39,90 € 'luk orta sınıf bir fiyat noktası da uygun.

Krussell Sunne 2 Foliowallet Galaxy Note 9 kılıfını görüntüleyin

En İyi Samsung Note 9 Kılıfları Tech 21 Evo Cüzdan

8. Tech21 Evo Cüzdan Galaxy Note 9 Kılıfı

360 derece koruma sağlayan bir Note 9 çantası

Satın alma nedenleri
+ Bilimsel olarak kanıtlanmış 12 ft düşmeye karşı koruma + Yerleşik dahili kredi kartı yuvaları

Başka bir kaliteli cüzdan çantası, ancak bu sefer daha modern bir görünüme sahip olan Galaxy Note 9 için Tech21 Evo Cüzdan, her yerde iyi bir performans sergiliyor.

12 ft (3,6 metre) düşme koruması, üreticinin, düşme ve çarpmalardaki hasarı önlemek için tasarlanmış yüksek performanslı bir darbe malzemesi olan FlexShock malzeme yapısı ile ortaktır.

Bir çift dahili kart yuvası da bir miktar taşıma kapasitesi sağlarken 90 gramlık kasa da kablosuz şarj pedleriyle mükemmel şekilde çalışmak üzere üretilmiştir.

Tech21 Evo Cüzdan Galaxy Note 9 kılıfını görüntüleyin

En İyi Samsung Galaxy Note 9 Kılıf Caseology Parallax

9. Caseology Parallax Galaxy Note 9 kılıfı

Üst düzey kavrama kabiliyetine sahip hafif, fütüristik tasarım

Satın alma nedenleri
+ Ödüllü bal peteği kaplama + Net geri bildirime sahip duyarlı düğme kapakları

Caseology, kasa tasarımları açısından sınırları zorlamak için güvenilebilir ve beklediğiniz gibi, Parallax Note 9 kasasıyla burada bir kez daha teslim etti.

Gerçekten de, Parallax, ödüllü bir bal peteği desenli kaplamaya sahiptir ve 3D geometrik efekti, kasayı hem elde hem de ekran aşağıya yerleştirildiğinde öne çıkarır.

Polikarbonat bir dış yüzeye, yükseltilmiş çerçeveye ve canlı geri bildirime sahip duyarlı düğme kapaklarına sahip olan Parallax ile hepsi estetik değil. 14,99 $ 'da para için mükemmel bir değerdir.

Caseology Parallax Galaxy Note 9 kılıfını görüntüle

En İyi Galaxy Note 9 kılıfları Snakehive Vintage Erik Deri Cüzdan

10. Snakehive Vintage Mürdüm Deri Cüzdan Galaxy Note 9 kılıfı

Göründüğü kadar iyi hissettiren bir Note 9 kılıfı

Satın alma nedenleri
+ Yumuşak Avrupa Nubuk deriden üretilmiştir + Gizli manyetik toka

Snakehive, Pingtwitter.com'daki favori kılıf üreticilerimizden biri ve Vintage Plum Deri Cüzdan Galaxy Note 9 kılıfı, bugüne kadarki en iyi çalışmalarından bazıları.

İç kaplamalı telefon tutucusunun etrafına sarılmış, Avrupa'dan özenle seçilmiş sırçalı inek derisi nubuk deriden üretilen Vintage, eşit ölçülerde stil ve işlevsellik sunar.

İç kısımda üç kredi kartı yuvası ve banknotlar için daha büyük bir bölme bulunurken, kasanın ön kapağı mütevazı bir manyetik toka ile sabitlenmiştir. Yine de en dikkat çekici olan şey, hakiki derinin yalnızca 24,95 £ karşılığında teslim edilmesidir.

/collections/samsung-galaxy-note-9-cases/products/vintage-plum-leather-wallet-samsung-galaxy-note-9

En İyi Galaxy Note 9 Kılıfları Ringke Onyx

11. Ringke Onyx Galaxy Note 9 kılıfı

Ölmek üzere görünüyor ve bazı güzel özellikler de

Satın alma nedenleri
+ Kaymaz kaplamalı hassas kesim tasarımı + Yükseltilmiş çerçeve ekranı ve kamerayı korur

Pek çok telefon kullanıcısı Ringke'yi bilmiyor, ancak yapımcı birkaç yıldır en kaliteli kılıfları çıkardığı için gerçekten yapmalılar.

Ringke Onyx Galaxy Note 9 kılıfı, birinci sınıf bir fırçalanmış metal görünüm, hassas bağlantı noktası ve kamera kesikleri, ekran koruması için yükseltilmiş bir çerçeve ve oldukça kavranabilir kaymaz bir kaplama sunan bunun harika bir örneğidir.

Kentsel modern tasarımı herkesin gözdesi olmayacak, ancak telefonun güç ve üretkenlik odağını ileten düzenli hatlarını ve endüstriyel görünümünü seviyoruz.

14,99 £ 'da, Note 9 kasa yelpazesinin daha uygun fiyatlı ucunda da.

Ringke Onyx Galaxy Note 9 kılıfını görüntüleyin

En İyi Galaxy Note 9 kılıfı

12. Krussell Sandby Kapak Galaxy Note 9 kılıfı

Abartısız cilalı kumtaşı kaplamalı bir Note 9 çantası

Satın alma nedenleri
+ Hafif yapı + Benzersiz kumtaşı dokusu

Krussell'in en iyi Note 9 kılıf kılavuzumuza bir başka sıcak yeni giriş, Sandby Cover oldukça benzersiz bir şey sunuyor - cilalı bir kumtaşı doku kaplaması.

Kumtaşı tasarımı, İsveç kıyı şeridinden ve yakındaki kayalık adalardan esinlenerek elde tazelik ve sağlamlığı yansıtıyor. Aynı zamanda, şu anda piyasadaki mat veya parlak arka plakalara eğilme eğiliminde olan diğer Note 9 kasalarının büyük çoğunluğuyla karşılaştırıldığında belirgin bir tezat oluşturuyor.

Benzersiz estetiğin yanı sıra Sandby Cover kılıf, tüm bağlantı noktaları için hassas kesikler sunar ve Stone (resimde Pingtwitter'ün favorisi), Rust, Moss ve Gray dahil olmak üzere dört benzersiz renk grubuyla gelir.

Krussel Sandby Kapak Galaxy Note 9 kılıfını görüntüleyin

Tech 21 Evo Check Note 9 Kılıfı

13. Tech 21 Evo Check Galaxy Note 9 Kılıfı

Çekici bir kontrol deseni arka plakası ve hafif yapı

Satın alma nedenleri
FlexShock + Üç katmanlı yapı ile + 10 ft düşme koruması

Tech 21, zevkli ve benzersiz ekose desenli arka plakaya sahip şeffaf bir tampon kılıfı olan Evo Check ile yine en iyi Galaxy Note 9 kılıfları listemizi oluşturuyor.

Bilimsel olarak kanıtlanmış 3 metrelik (10 ft) düşme korumasının yanı sıra mükemmel bağlantı noktası kesikleri, FlexShock ile üç katmanlı yapı, ince cep dostu 11 mm derinlik ve her zaman takdir edilen sınırlı ömür boyu garantiye sahip olursunuz.

Resimde gösterilen Smokey Black ve Orkide ve Ultra Violet olmak üzere üç renk mevcuttur, ancak Note 9'un çarpıcı yapısının ve tasarımının onu güvenli ve sağlam tutarken gerçekten parlamasını sağlayan kaya gibi sağlam, klasik bir tasarımdır.

Tech 21 Evo Check Galaxy Note 9 Kılıfını Görüntüle

Whitestone Dome Samsung Galaxy Note 9 Case Best Note 9 Case

14. Whitestone Dome Samsung Galaxy Note 9 Kılıfı

Bir cam ekran koruyucuyla ortak çalışacak şekilde tasarlanmış çekici ve şeffaf bir kasa

Satın alma nedenleri
+ Çift polikarbonat ve TPU yapı + Dome Glass ile sorunsuz şekilde çalışmak üzere takılan Form

Yeni bir üretici, ortak bir cam ekran kapağıyla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış bir kasa ile en iyi Note 9 kasa kılavuzumuza girer.

Whitestone Dome Samsung Galaxy Note 9 Kılıfı, polikarbonat ve TPU'dan üretilmiştir ve üreticinin Dome Glass eklentisiyle çalışmak üzere formla donatılmıştır. Bu tamamen cam ekran kapağı standart kasa fiyatına dahil değildir, ancak ayrı olarak satın alındığında 360 derecelik Not 9 korumasına izin verir.

Şeffaf bir tasarım burada da iyi çalışıyor, Note 9'un kıvrak hatlarının nefes almasına izin verirken, hafif ve ince bir profil de toplu olarak pek bir şey eklemiyor. Yükseltilmiş çerçeveler, düzgün bağlantı noktası erişimi ve orta sınıf bir fiyat noktası paketi tamamlar.

Whitestone Dome Samsung Galaxy Note 9 Kılıfını Görüntüle

  • Samsung Galaxy Note 9 vs Note 8: Birebir üretkenlik güçleri