Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • En iyi oyun koltukları 2020: premium ve rahat koltuklar

En iyi oyun koltukları 2020: premium ve rahat koltuklar

Pingtwitter'ün 2020 için en iyi oyun koltukları kılavuzu, bütçeleri veya vücut boyutları ne olursa olsun oyunculara onlar için mükemmel oyun koltuğunu bulmalarında yardımcı olmak için oluşturuldu.


Her yıl büyük bir kısmını hem PC hem de konsollarda oyun oynayarak harcıyoruz ve bunu piyasadaki en iyi oyun koltuklarını test ederken yapıyoruz.

Secretlab'den Nobelchairs'e ve GTOmega'dan Vertagear'a dünyanın en ilgili üreticilerinin her birinden oyun için en iyi sandalyeleri gönderiyoruz. Piyasadaki en iyi oyun sandalyelerini yaptık ve oynadık, böylece burada listelenen koltukların kaliteli olduğundan emin olabilirsiniz.

Yine de çok açık olmak gerekirse. Oyun koltuğu satın alma kılavuzumuz, yalnızca en zengin oyuncuların karşılayabileceği aşırı pahalı oyun tahtlarını değil, aynı zamanda bütçe pazarlıklarını ve mükemmel, orta fiyatlı çok yönlü oyunları da içerir. Ayrıca farklı vücut boyutları için oyun koltukları ve daha genç oyuncular için oyun sandalyeleri de dahil ettik.

Bunun nedeni, kaliteli bir oyun koltuğunun birönemliHerhangi bir oyun kurulumunun bir parçası - oyun oynarken elinizden gelenin en iyisini hissetmek istersiniz, destansı bir tek oyunculu RPG veya aksiyon dolu çok oyunculu frag festivali sırasında, bu yüzden kesinlikle düşük konfor seviyeleri ve yararlı özelliklerin eksikliği nedeniyle hayal kırıklığına uğramamalısınız.


Sonuç olarak, bu kılavuzda çok sayıda PC odaklı sandalye ve PS4 için en iyi oyun koltuğu, Xbox One için en iyi oyun koltuğu, Nintendo Switch için en iyi oyun koltuğu ve daha fazlası için en iyi seçimler bulacaksınız.

Bu kılavuzdaki her oyun koltuğu Pingtwitter tarafından onaylanmıştır ve hayal kırıklığına uğratmayacaklarından eminiz.


Son olarak, mevcut en iyi oyun sandalyeleri listemizin altına, bir yükseltme sırasına koyarken nelere dikkat etmeniz gerektiğiyle ilgili bazı kullanışlı ipuçları ve bilgiler de ekledik.

En iyi oyun sandalyeleri 2020: Pingtwitter'ün en iyi oyuncu koltuğu seçimleri

en iyi oyun sandalyeleri 2020 secret lab titan softweave


Çoğu insan için en iyi oyun koltuğu? SecretLab Titan SoftWeave Kumaş Oyun Koltuğu.

(Resim kredisi: SecretLab)

1. SecretLab Titan SoftWeave Kumaş Oyuncu Koltuğu

Çoğu insan için en iyi oyun koltuğu

Satın alma nedenleri
+ Fantastik SoftWeave kumaş + Olağanüstü çok yönlü yapı kalitesi + Etkileyici sırt, kol ve boyun desteği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI649 ABD doları SecretLab'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

SecretLab Titan SoftWeave oyun koltuğuna çekildiğinizi hissetmenizin ilk nedeni, deri kadar kaliteli hissettiren ancak sandalyenin görünümüne tamamen farklı bir estetik katan muhteşem (ve çok rahat) SoftWeave kumaşıdır. Gerçek bir sersemletici görünüyor ve sandalyenin görünümünün mükemmel yapı kalitesiyle eşleştiğini bildirmekten memnuniyet duyuyoruz.

Tüm vücudunuz için mükemmel bir destek, gördüğümüz en iyi kurulum kılavuzlarından biri ve kutuda bulunan bir araç takımı ve sandalyeyi gerçekten inşa ettiğinizde çok sayıda ayar seçeneği ekleyin ve bunu yapmak zor değil Bunun neden 2020'nin en iyi oyun sandalyeleri listemizde en üst sırada yer aldığını görün.

Aslında, sandalye zaten o kadar popüler olduğunu kanıtlıyor ki, SecretLab üzerinde çalışması gereken bir dizi sipariş birikimine sahip. Bunun için çok şey var ve hem genel görünümde hem de Titan SoftWeave'in formunda ve bitiminde öne çıkıyor. Kuşkusuz bu bir bütçe sandalyesi değildir, ancak yatırımınızda hayal kırıklığına uğramayacağınızdan eminiz.


Daha fazlasını bul: SecretLab Titan SoftWeave Kumaş Oyuncu Koltuğu kılavuzu

NOBLECHAIRS

Gerçek bir deri oyun koltuğu istiyorsanız, temelde Noblechairs Epic'ten daha iyisini yapamazsınız.

2. NobleChairs'den Epic Serisi Gerçek Deri Sandalye

En iyi premium oyun koltuğu

Satın alma nedenleri
+ Sağlam tasarım ve kaliteli yapı + Ciddi derecede rahat + Çok sayıda ayar seçeneği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI809 ABD doları Scorptec Computers'da görüntüle1.533,99 $ Amazon'da Görüntüleyin

Noblechairs'in Epic serisi oyun koltuğu, lüks deriyi, sınıfının en iyisi kaliteyi ve üst düzey yarış arabası koltuklarını anımsatan klasik stili birleştirmekle ilgilidir. 2020'nin en iyi oyun koltuklarından biri için kolay bir seçimdir ve sağlıklı bir bütçeniz varsa onu kısa listenize eklemenizi öneririz.

Bu deri kaplı güzelliğin kurulumu kolaydır ve maksimum konfor için yüksek yoğunluklu soğuk köpük döşemeye sahiptir - ve aynı zamanda sağlamdır, bu nedenle satın aldıktan sonra uzun süre dayanması gerekir. Dikkat edin, listemizdeki en büyük sandalyelerden biri, bu yüzden dar alanlar için uygun değil.

Genel olarak, oyun koltuğu pazarının birinci sınıf ucunda alışveriş yapıyorsanız, o zaman NobelChairs'in Epic Serisi Gerçek Deri Sandalye listenizin başında olmalıdır.

En iyi oyun koltukları bütçe GTPlayer Oyun Koltuğu

En uygun bütçeli oyun koltuğunu ister misiniz? Bu GTPlayer Oyun Koltuğu.

(Resim kredisi: GTPLAYER)

3. GTPlayer Oyun Koltuğu

Uygun fiyatta en iyi oyun koltuğu

Satın alma nedenleri
+ Pürüzsüz yapıştırılmış deri kaplama + 90 ~ 150 ° uzanma ve sallanma hareketi + Ekstra sırt ve boyun yastıkları + İnanılmaz uygun fiyatlı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Küçük bir bütçeyle harika bir oyun koltuğu yükseltmesi için alışveriş yapıyorsanız, GTPlayer Oyun Koltuğu harika bir seçimdir.

İlk olarak, öyleinanılmaz şekildeucuz. Bu kılavuzdaki diğer sandalyelerin bazıları 3 veya 4 kat daha pahalı, gerçekten öne çıkan bir şey değerdir.

Bu değer, sarsıntılı veya kötü yapı kalitesi veya temel özelliklerin eksikliği anlamına gelmez. Düzgün yapıştırılmış deri, ilave koltuk ve koltuk başlığı yastıkları, pürüzsüz dönen tekerlekler ve mükemmel idare edilebilirlik ile tamamlanmış şık bir tasarım elde edersiniz.

Koltuğun kendisi tam 360 derece dönebilirken, koltuk da 90 ~ 150 derece arasında uzanabilir ve sallanabilir, yani oyun seansları arasında hızlı bir şekerleme istiyorsanız o zaman yapabilirsiniz.

GTPlayer Oyun Koltuğu, Beyaz, Mavi, Yeşil, Gri ve Kırmızı dahil olmak üzere 5 şık renkte de mevcuttur. Kurulum da basittir ve her koltuk 30 günlük iade garantisi ile birlikte gelir.

Genel olarak, gerçekten güçlü bir bütçeli oyun koltuğu paketi.

En iyi oyun sandalyeleri

Ciddi sırt desteğine ihtiyacınız varsa, GT Omega Pro Racing Oyun Koltuğu mükemmel bir seçimdir.

4. GT Omega Pro Racing Oyuncu Koltuğu

Tarz, konfor ve uygun fiyatta harika bir oyun koltuğu seçimi

Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı bir seçenek + Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı renkler + Koltuk başlığı yastığı ve bel yastıkları BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Listedeki en uygun fiyatlı ve en iyi oyun sandalyelerinden biri, aynı zamanda en iyi görünenlerden biri olan GT Omega'nın Pro Racing koltuğu, en üst düzeyde destek düşünülerek tasarlandı.

Sandalyenin arkası sırtınızı sarar, bel desteği için bir yastık vardır ve omuz desteği, oyunla geçen bir günün ardından ağrı ve acı olasılığını en aza indirir.

Bu kılavuzdaki çoğu sandalyede olduğu gibi, 85 ila 160 dereceye kadar geriye eğilebilen yerleşik bir uzanma sistemine ve ayrıca hızlı uykular için konum ayarlama seçeneklerine ve sandalyenin yüksekliğini de değiştirmeye sahiptir. Bu çok amaçlı sandalye bir ofiste de işe yarar, ancak konfora odaklanması onu oyun oynamak için ideal kılar.

Bu Noel'de Pingtwitter dergisine abonelik hediyesini verin ve sadece 2,70 £ ödeyin! Hayatınızdaki teknoloji tutkunu için harika bir Noel hediyesi almak ister misiniz? Öyleyse neden kendinize bir Pingtwitter aboneliği için bir pazarlık yapmayasınız: Kapak fiyatından% 46 tasarruf edin, sevdiğiniz kişi Pingtwitter dergisinin her sayısını doğrudan kapısına teslim edecek. Özel teklifimizi kaçırmayın -bugün sadece 2,70 £ bir sayı için!Anlaşmayı Görüntüle

en iyi oyun sandalyeleri Secretlab Omega

Secretlab Omega, gerçek kaliteye sahip birinci sınıf bir oyun koltuğudur.

(Resim kredisi: Secretlab)

5. Secretlab Omega

Tarz, konfor ve özellikler için mutlak en iyi oyun koltuklarından biri

Satın alma nedenleri
+ Üstün yapı kalitesi + Eğim mekanizması, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI daha iyi duruşu destekler549 ABD doları SecretLab'da görüntüle 599 ABD doları SecretLab'da görüntüle 1.099 $ SecretLab'da görüntüle

2020'nin en iyi oyun koltuğunu seçmek söz konusu olduğunda, işlev ve konfor arasında doğru dengeyi sağladığınızdan emin olmanız gerekir. Kalıcı bir yapı kalitesine sahip olması gerekir, ancak sizi borca ​​sürükleyecek bir fiyat değil. Secretlab Omega, tüm bu kutuları ve daha fazlasını işaretler.

Omega oyun koltuğu PU deriden yapılmıştır, bu da onu diğer seçeneklerden biraz daha uygun fiyatlı yapar, ancak aynı derecede dayanıklı, esnek ve su geçirmezdir. Üst katmanın altında soğuk sertleşen köpük ile mükemmel yastıklama ve destek sağlar ve ekstra yumuşaklık için kadife yastık ile birlikte gelir.

Stil açısından, yalnızca oyuncular için tasarlanmış gibi görünen bir yarış arabası koltuğu ile bir yönetici ofis koltuğu arasındaki çizgiyi aşmayı başarıyor. Siyah, beyaz, turuncu ve mavi renklerde gelir, ancak bu renkler vurgu renkleridir, bu nedenle daha parlak gölgeler bile ince görünür.

Bel ve baş desteklerindeki hafızalı köpük, uzun oyun veya akış seanslarını rahat bir deneyim haline getirmeye yardımcı olurken, eğim mekanizması bu rahat deri tahtın koltuğunda hareket ederken birlikte hareket etmesini sağlar. Kalitesine bakıldığında, bunu 359 $ / 300 £ 'dan daha düşük bir fiyata almak mutlak bir çalmadır.

En iyi oyun sandalyeleri Vertagear SL5000

Vegan dostu PU deri ve mükemmel duruş düzeltmesi ve desteği, Vertagear SL5000'i harika bir oyun koltuğu seçimi yapar.

(Resim kredisi: Vertagear)

6. Vertagear SL5000

Doğru bir duruş sağlamak için en iyi oyun koltuğu

Satın alma nedenleri
+ Üstün boyun ve sırt desteği + Montajı kolay ve hızlı + Farklı renklerde mevcuttur BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Vertagear SL5000 oyun koltuğu, boynunuz ve sırtınız için bir sürü destekle oyun oynarken harika bir duruşla oturmanızı sağlama açısından bugün mevcut olan en iyi oyun koltukları arasındadır. Tüm koltuk arkalığı da ayarlanabilir (170 derece), kolçaklar yükseklik ve genişlik açısından hareket ettirilebilir, yani yapınız veya yüksekliğiniz ne olursa olsun tamamen desteklenebilirsiniz.

Sağlam bir çelik çerçeve ve yüksek yoğunluklu esnek köpük levhalar ile orta aralıkta sıkı bir şekilde perakende satış yapan bir koltuktan bekleyeceğiniz gibi sandalyenin yapısı çok güçlüdür. Koltuk, ekstra yumuşak vegan dostu PU deri kaplamaya da sahiptir, bu da göründüğü kadar iyi hissettirdiği anlamına gelir.

GT Omega Element en iyi oyun koltuğu 2020Pingtwitter Ödülleri 2020 - Yüksek Övgü

GT Omega Element sadece tarzı damlatıyor ve mükemmel bir çok yönlü oyun koltuğu paketi sunuyor.

(Resim kredisi: GT Omega)

7. GT Omega Elemanı

Oyun oturumlarınız için basit, modern konfor

Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda ayarlama seçeneği + Gerçekten iyi oluşturulmuş ve sağlam + Minimal, sade tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

GT Omega'nın en yeni Element koltuğu gerçek bir yıldızdır. Sağlam bir şekilde inşa edilmiş, oturması çok rahat ve güven verici birinci sınıf malzemelerden yapılmış olan GT Omega Element, sadece hayranlık uyandırıyor. Görünüşe gelince, bunlar sadece tanrısal.

Geniş ve kolayca ayarlanabilen kol dayamaları da öne çıkan bir özelliktir - onları kendi oturma stilinize tam olarak uydurabilirsiniz ve aynı şey koltuk yüksekliği ve eğimi için de geçerlidir. Sırt ve omuz desteği de iyidir, destek sağlamakla hala içine girebileceğiniz bir sandalye sağlamak arasında iyi bir denge kurar.

Yukarıdaki görüntüden de görebileceğiniz gibi, GT Omega Element şık ve minimalist bir tasarıma gidiyor. İnce ve abartısız ve görünüşünü seviyoruz - ancak oyun masanız veya çalışma masanız var, bu tam olarak sığacak bir sandalye.

İhtiyaç duymanız halinde sandalyeye dahil ekstra baş ve bel destek yastıkları alırsınız ve fiyatı da makul. GT Omega Element'in inşa edilme şekli, bunun yıllarca sürecek bir sandalye olduğu izlenimini edinirsiniz ve oyun maceralarınız sırasında sizi iyi bir şekilde desteklemesi için ona güvenebilirsiniz.

Uzun süreli testlerden sonra Element'te birkaç saat geçirdikten sonra herhangi bir sorun veya sorun fark etmedik ve bu, aynı harika işi yıllarca gerçekleştireceğine dair bir güven yayıyor.

Pingtwitter Ödülleri 2020jüri paneli de GT Omega Element tarafından büyülendi ve ona çok beğenilen En İyi Oyuncu Koltuğu ödülünü vermeye devam etti. Bu gerçekten kaliteli bir oyun koltuğu.

en iyi oyun koltuğu

Geniş, sağlam yapısıyla uygun fiyatlı konfor - işte bu yüzden Brazen Phantom Elite Oyun Koltuğunu değerlendiriyoruz.

(Resim kredisi: Brazen)

8. Brazen Phantom Elite Oyuncu Koltuğu

Bütçeyle alışveriş yapanlar için harika bir oyun koltuğu seçimi

Satın alma nedenleri
+ Pürüzsüz ve sessiz tekerlekler + Altı renk seçeneği + Tamamen ayarlanabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI469 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 469 ABD doları Dick Smith'te GörüntüleAmazon'da 513,95 $ Görüntüle

Pazarlama bütçesinin üzerinde ürün kalitesini savunan bir İngiliz markası olan BraZen'in Phantom Elite oyun koltuğu, döşemeyi sıralamak için altı seçenekten birinde bir renk popu ile ağırlıklı olarak siyah renkte nispeten bastırılmış bir palette uygun fiyatlı konfor ve rahat destek sunuyor.

Bu tür mobilya parçaları üzerindeki logolar söz konusu olduğunda nadiren incelik kazanacaksınız ve BraZen de farklı değil, şirket logosu koltuğun her iki yarısına, boyun ve bel destek yastıklarına işlenmiş.

Bu kadar düşük bir fiyat için Phantom bol miktarda alan sunar ve pürüzsüz PU derisi sağlam bir çelik çerçeve etrafına sarılır, kapitone köpük dolguyla desteklenir, uzun oyun seansları için kramp girmeyecek sağlam ama rahat bir koltuk sağlar. birkaç saat sonra kalkar.

Konfor, Phantom'un bir ofis koltuğu olarak mükemmel bir şekilde ikiye katlanmasını sağlayan özelliklerden biridir. Sınıf 4 gazlı kaldırma, ayarlanabilir kolçaklar, naylon tekerlekler, boyun ve bel destek yastıkları ve yükseklik ve eğim ayarlarına izin veren bir kelebek mekanizma ile donatılmış olan oturma yerinden düz, masanızın altına düzgün bir şekilde yuvalanmış olarak gidebilirsiniz (bunlar sayesinde kolçaklar), neredeyse tam bir yaslanmaya.

İşten oyuna hızlı bir ertelemeye geçebilecek bir şey arıyorsanız, BraZen'in Hayaleti işte budur.

oyun sandalyeleri Corsair Pingtwitter Rush

Corsair Pingtwitter Rush, kumaş döşeme arayanlar için kaliteli bir oyun koltuğu seçeneğidir.

(Resim kredisi: Corsair)

9. Corsair Pingtwitter Rush

Kumaş kaplama hayranları için harika bir oyun koltuğu

Satın alma nedenleri
+ Kumaş döşeme + Büyük koltuk + 4D kolçaklar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bütçeniz, yukarıdaki Secretlab Titan Softweave oyun koltuğuna uzanmıyorsa, Corsair Pingtwitter Rush, benzer bir estetik ve kumaş döşeme sağladığından görülmeye değer, ancak bunu daha az parayla yapıyor.

Rush, performans motor sporlarından esinlenen ve konturlu bir sırtlık, yastıklı boyun yastığı ve köpük bel desteğinin yanı sıra herhangi bir yönde hareket etmelerine olanak tanıyan 4D kolçaklarla birlikte gelen koltukla da sadece bir bakıcı değil.

Koltuğun yapım kalitesi de çok yüksektir, gömülü çelik çerçeve ona dikilmiş, sağlam bir görünüm kazandırır. Bir Corsair oyun koltuğundan beklediğiniz gibi, aynı zamanda güçlü koltuk yüksekliği ayarı ve yatma açısı (sırasıyla 100 mm ve 180 derece) sunar.

Genel olarak, Corsair Pingtwitter Rush, kumaş döşemeli çok güçlü bir oyun koltuğudur.

En iyi oyun koltuğu SECRETLAB TITAN NAPA

Lüks Napa deri, Titan Napa'yı hiper premium bir seçim haline getirir.

10. SecretLab Titan Napa

Lüks Napa deriden yapılmış en iyi oyun koltuğu

Satın alma nedenleri
+ Ultra-premium döşeme + Özel Napa deri + Süper rahat BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI23,56 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 23,56 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 599 ABD doları SecretLab'da görüntüle

SecretLab'den Titan'ın premium olduğunu düşünüyorsanız, henüz hiçbir şey görmediniz.

Titan Napa & rsquo; nın en büyük satış noktası napa deri sayesinde ultra kaliteli döşeme dünyasına hoş geldiniz. Genellikle spor arabalarda ve butik çantalarda bulunan bu süper yumuşak malzeme, sandalyede oturmayı ipek kaplı köpük banyosunda oynamaya en yakın hale getirir.

Sandalyeyi o kadar geriye yaslayabilirsiniz ki neredeyse bir yatağa dönüşür, bu nedenle Twitch'te yayın yapıyor veya en sevdiğiniz yeni oyunla sessiz bir gece geçiriyor olun, 2020'de satın alabileceğiniz en rahat ve en iyi oyun sandalyelerinden biridir. ... sizi oldukça büyük bir değişiklik geri getirecek olsa bile.

NOBLECHAIRS

Icon Oyuncu Koltuğu, gerçekten özel bir tasarıma ve lüks bir gerçek deri kaplamaya sahiptir.

11. Noblechairs Icon Oyun Koltuğu

Profesyonel, olgun bir tasarım için en iyi oyun koltuğu

Satın alma nedenleri
+ Sade, yönetici tasarımı + Kaliteli yapı + Gerçek deri kaplama BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI449 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 499 ABD doları Mwave'de görüntüle549 $ Amazon'da Görüntüle

Epic oyun koltuklarından bir adım ötede, Noblechairs'ten Icon geliyor.

Icon'un kaliteli yapısı ve deri yüzeyi, onu Epic'e benzetir, ancak yarış koltuğundan ziyade süslü bir ofis koltuğuna benzeyen çok daha abartısız bir tasarımdır, bu da onu bir ofis estetiğini korumaya ihtiyaç duyanlar için ideal hale getirirken, aynı zamanda prim ekler. oyun konforu ve özellikleri.

Bu oyun koltuğu ayrıca, daha sıkı bir bütçeye sahip olanlara hitap edecek PU kumaştan yapılmış daha ucuz, deri olmayan bir versiyonda geliyor.

Umi Essentials Oyuncu Koltuğu en iyi oyun koltuğu 2020

Kısıtlayıcı bir oyun koltuğu bütçeniz varsa, Umi Essentials Oyun Koltuğu harika bir seçimdir.

12. Umi Essentials Oyuncu Koltuğu

Cesur tasarıma sahip uygun fiyatlı bir oyun koltuğu

Satın alma nedenleri
+ Bol vücut desteği ile paketlenmiş + Uzun süreli stabilite için tasarlandı + Uygun fiyatlı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Amazon'un kendi markalı oyun koltuğu Umi Essentials, tam olarak bir Amazon markasının yapmasını beklediğiniz şeyi yapar: bir bütçe fiyatı etrafında çok fazla değer sunar. Uygun bir fiyata en iyi oyun koltuğunu istiyorsanız, buna bir göz atın.

Birinci sınıf malzemelerle tam olarak eşleşmese ve bu listedeki diğer bazı sandalyelerin kalitesini oluşturmasa da, kesinlikle bir hayal kırıklığı değil - oyun oynamak hala çok rahat ve size de dayanacak.

Mavi, yeşil ve kırmızı renk seçeneklerinizdir ve ayarlanabilir kol dayama yerleri ve sandalyeyi 150 dereceye kadar yatırma özelliği ile burada da bol miktarda esneklik vardır. Sandalyenin çoğu kumaştan ve bazı deri detaylardan oluşuyor.

Yine de en önemlisi, süper uygun fiyatlı ve tüm oyuncular için ulaşılabilir olan Umi Essentials fiyat noktasıyla tartışamazsınız. Bu nedenle, kısıtlı bir bütçeyle alışveriş yapıyorsanız, bu bariz bir seçimdir.

çocuklar için oyun koltukları Arozzi Verona Junior

Arozzi Verona Junior, genç oyuncular için harika bir oyun koltuğu.

(Resim kredisi: Arozzi)

13. Arozzi Verona Junior

Çocuklar ve genç oyuncular için en iyi oyun koltuğu

Satın alma nedenleri
+ Şık tasarım + Bol miktarda destek + Kompakt BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

Çocuklar için harika bir oyun koltuğu arıyorsanız, Arozzi Verona Junior mükemmel bir seçimdir. Bu sandalye sadece süper şık ve dört keskin renk yelpazesinde sunulmakla kalmıyor, aynı zamanda 5ft 2in altındaki kullanıcılar için özel olarak tasarlandı, yani daha küçük oyuncular için hem vücut şekillendirme açısından birinci sınıf destek hem de sırt ve baş yastıkları dahil .

Verona Junior'ın montajı da kolaydır ve 165 derecelik bir açıya yaslanabilir. Gerçek deri elde edemezsiniz, ancak suni deri kaplama hoş görünür ve dokunuşa yumuşaktır ve ayrıca kol dayama yerlerini ve koltuk yüksekliğini de ayarlayabilirsiniz.

En iyi oyuncu koltuğu VERTAGEAR RACING SERİSİ S-LINE SL4000

Çarpıcı beyaz tasarıma sahip şık bir yarış koltuğu olan SL4000, en iyi oyun koltuğu seçimidir.

14. Vertagear Yarış Serisi S-Line SL4000

Çarpıcı beyaz tasarıma sahip çatlak bir oyun koltuğu

Satın alma nedenleri
+ Çarpıcı görünüm + Süper rahat + Kararlı ve uzun oyun seansları için tasarlandı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 509 $ Amazon'da görüntüleyin

Listedeki en çarpıcı oyun sandalyelerinden biri olan Vertagear'ın SL4000'i, kendinizi bir uzay gemisindeymiş gibi hissettiren beyaz ve siyah bir tasarımla geliyor.

Deri tabakası varmış gibi görünebilir, PU deri koyun, bu da en iyi oyun sandalyeleri 2020 listemizdeki diğer seçeneklerden biraz daha uygun olmasının nedenlerinden biridir.

Bu, sizi uzun süre rahat ettirecek bir modeldir ve her öğe ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir. Satış fiyatı üzerinden, başka bir şey isteyebileceğinizi düşünmüyoruz.

En iyi oyuncu koltuğu CORSAIR T2 ROAD WARRIOR

Bu en iyi oyun koltuğu Mad Max onaylıdır ...

15. Corsair T2 Yol Savaşçısı

Üstün konfor isteyen oyuncular için mükemmel bir oyun koltuğu

Satın alma nedenleri
+ Etkileyici bel desteği + 4D kolçaklar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Corsair, PC bileşenleri ve çevre birimleri dünyasında dikkate alınması gereken bir güç olmuştur ve yeni oyun koltuğu modellerine aynı birinci sınıf, üst düzey kalite anlayışını getirmiştir.

T2 Road Warrior, adına iki ünlü bilimkurgu filminin adını bırakıyor olabilir, ancak bu lüks mobilya kurgusal olmaktan uzak. Akla gelebilecek her yerde minderlerle ergonomik olarak tasarlanmış, 4D kolçaklardan (herhangi bir yönde hareket edebilen) kırılmayan veya kaymayan sağlam bir omurga için sağlam çelik iskelete kadar her şeyi elde edersiniz.

Aynı zamanda bir ilk fiyat etiketi ile birlikte gelir, ancak bu birçok lüks özellik ile nedenini görmek zor değil.

En iyi oyun koltuğu

En iyi oyun sandalyeleri 2020: nelere dikkat edilmeli

Bir oyun koltuğu satın alırken, yükseklik, kol dayanakları ve sandalyenin yatma şekli gibi her modelde bulunan farklı konfor ve destek seviyelerine dikkat edin. Çıkarılabilir yastıklar da bu ekstra konfor katmanı için bir bonus.

Ayrıca, eğer varsa, sandalyenin hangi disiplin veya oyun türüne uyarlanmış olabileceğini de öğrenmelisiniz - piyasadaki en iyi oyun koltuklarından bazıları, örneğin, birçok genel seçenek olmasına rağmen, yarış veya uçuş simülasyonları düşünülerek tasarlanmıştır. , çok yönlü oyun sandalyeleri de mevcuttur.

En iyi oyun koltuğu hangisi?

Boyut, yapı malzemesi (deri gibi) ve özellik grupları farklı olan Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch'te oyun oynamanın yanı sıra PC oyunlarına göre uyarlanmış birçok farklı oyun koltuğu vardır.

Bu nedenle, en iyi oyun koltuğu, her şeyden önce, özel oyun kurulumunuza ve amaçlanan kullanım senaryolarınıza en uygun olandır. Örneğin bazı oyun koltukları, yarışçılar ve uçuş simülasyonları gibi simülasyon oyunlarında kullanılmak üzere üretilirken, diğerleri MOBA veya FPS oyunlarında oyuncuları destekleme konusunda uzmanlaşmıştır.