Close
 • Ana
 • /
 • Ses
 • /
 • En iyi oyun kulaklıkları 2020: yüksek kaliteli oyun kulaklıkları

En iyi oyun kulaklıkları 2020: yüksek kaliteli oyun kulaklıkları

Pingtwitter'ün en iyi oyun kulaklıkları 2020 kılavuzuna hoş geldiniz. İşte burada, en iyi oyun kulaklıklarından en iyi seçimlerimiz var, PlayStation'da (PS5ve sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review), Xbox (Xbox Series X,Xbox Serisi SveXbox One),Nintendo Anahtarıveya PC.


En iyi oyun kulaklıkları listemiz, sizin için en iyi oyun kutusu setini seçmenin stresini ve yükünü ortadan kaldırmak için tasarlandı ve size mükemmel bir şekilde uyan bir şey bulabilmeniz için çeşitli bütçe ve özellikleri kapsayan önerilerimiz var - oyun kurulumunuz nasıl olursa olsun.

PS5 için en iyi oyun kulaklığını, Xbox Series X veya S için en iyi oyun kulaklığını, PC kullanımı için en iyi oyun kulaklığını veya eski bir cihaz için en iyi kulaklığı arıyorsanız, aradığınız her şey var burada bazı üst düzey seçenekler.

Bu kulaklıklar çok çeşitli fiyat noktalarını kapsarken, burada ses kalitesinden ödün vermedik - oyunlarınızın en iyi şekilde ses vermesi gerektiğini biliyoruz ve bu cihazlar kulaklarınızı hareketin tam ortasına koyacak, siz de Kuş sesleri veya patlayan gezegenler duyuyor. Pingtwitter'te süper parsonikleri kesinlikle kabul etmeyeceğiz ve sizin de yapmanız gerektiğini düşünmüyoruz.

En iyi oyun kulaklıkları listemizin altında, yeni bir oyun kulaklığı, kablosuz veya başka bir şekilde alışveriş yapıyorsanız, durumunuz ne olursa olsun uygulayabileceğiniz bazı yararlı tavsiyeler de ekledik.


 • En iyi oyun sandalyeleri
 • En iyi oyun faresi
 • En iyi oyun klavyesi
 • En iyi grafik kartları
 • En iyi oyun monitörleri
 • En iyi SSD'ler

En iyi oyun kulaklıkları: oyun için en iyi kulaklıklar

En iyi oyun kulaklığı PS5 SteelSeries Arctis Pro WirelessPingtwitter Ödülleri 2020 - Yüksek Övgü

SteelSeries Arctis Pro Wireless, Sony PS5 ve PS4 oyuncuları için dünyanın en iyi oyun kulaklığıdır.


1. SteelSeries Arctis Pro Kablosuz

PS5 ve PS4 oyuncuları için en iyi oyun kulaklığı

Teknik Özellikler
Sürücüler: Neodimyum Frekans tepkisi: 10-40.000 Hz Kulaklık hassasiyeti: 102 dB SPL Mikrofon tipi: Geri çekilebilir bom Gürültü iptali: Evet Kablosuz menzil: 40 ft, 12m Pil ömrü: 20 saat (pil başına 10)
Satın alma nedenleri
+ PS5 ve PS4 ile çalışır + Yüksek Çözünürlüklü Sertifikalı ses + 40 ft kablosuz menzil + Mükemmel kablosuz verici BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 488,22 $ Amazon'da Görüntüleyin555,95 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 555,95 ABD doları Kogan.com'da görüntüle

Bugün piyasadaki en iyi kablosuz oyun kulaklığı olan SteelSeries Arctis Pro Wireless, PS5 ve PS4 oyuncuları için sınıfının en iyisi ses deneyimi sunan harika bir kit parçası.

Evet, doğru - Arctis Pro Wireless, Sony PlayStation 5 uyumludur, bu da onu hem çok yönlü hem de zekice geleceğe hazır hale getirir. PS4'ten PS5'e geçiş yapan bir Sony oyuncusuysanız, ancak eski sistemlerinizi biraz retro oyun için tutmayı düşünüyorsanız, bu gerçekten harika bir seçenektir.


Donanım ve özellikler açısından, bu kulaklık yalnızca aynı anda hem 2.4G hem de Bluetooth bağlantılarına izin veren (yani oyun oynarken müzik dinleyebileceğiniz veya sohbet edebileceğiniz) çift kablosuz bir ses sistemine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda Hi-Res özellikli paket olarak da gelir hoparlör sürücüleri ve kayıpsız ses de.

Çok etkileyici 40 fitlik bir menzil, iyi inşa edilmiş kablosuz verici, hafif alüminyum yapı ve değiştirilebilir çift pilli güç sistemi, mükemmel bir çok yönlü paketi tamamlar.

Basitçe söylemek gerekirse, Pingtwitter.com 2020'de kablosuz bir oyun kulaklığından daha iyi bir şey duymadı ve şu anda yüksek bütçeli bir çift PS5 oyun kulaklığı için alışveriş yapıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok.

Ve fazla uzağa bakmanıza gerek olmadığını söylediğimizde, kesinlikle haklıydık.Pingtwitter Ödülleri 2020SteelSeries Arctis Pro Wireless için son derece arzu edilen En İyi Oyun Kulaklığı ödülünü veriyor.


LucidSound LS50X en iyi oyun kulaklıkları


(Resim kredisi: LucidSound)

2. LucidSound LS50X

Xbox oyuncuları için en iyi oyun kulaklığı, Xbox Series X ve S veya Xbox One olsun

Teknik Özellikler
Hoparlör boyutu: 50 mm Frekans tepkisi: 20 - 20.000 Hz Ağırlık: 408 g Kablosuz: Evet Kablosuz aralık: 30 ft Mikrofon tipi: Boom Pil ömrü: 20 saat
Satın alma nedenleri
+ Xbox Series X, S ve Xbox One ile çalışır + Çok basit kurulum + Rahat, birinci sınıf tasarım + Mükemmel ses üretimi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 369,86 $ Amazon'da Görüntüleyin

LucidSound, cazip fiyat noktalarında birinci sınıf ses üretimi ve şık, konforlu yapılar sunma yeteneği ve hem yeni nesil Xbox Series X hem de S konsolları ile çalışan LS50X sayesinde Pingtwitter'ün en sevilen oyun kulaklığı üreticilerinden biridir. tüm Xbox One konsolları, bu itibarı alt etmek için hiçbir şey yapmaz.

Yeni nesil konsollar çağına girerken, çok yönlü bir paketle - stil, kurulum, ses - yenmesi çok zor olan kulaklık, oldukça etkileyici bir yeni giriş. Yapı kalitesi birinci sınıftır, ses mükemmeldir ve ek bir avantaj olarak diğer cihazları bağlamak için Bluetooth bağlantısı da vardır.

LucidSound LS50X, hem mevcut Xbox One konsolunuz hem de yeni Xbox Series X veya S ile çalışacak ve 10 saniye içinde oyun oynamaya başlayacaksınız, gerçekten bu kadar hızlı. Arkaplan gürültüsünü ve yankıları iptal etme özelliğine sahip esnek, çıkarılabilir bir kollu mikrofon ve aralarından seçim yapabileceğiniz beş EQ modu var.

LS50X - Forza Horizon 4, Star Wars Jedi: Fallen Order, Rage 2, Fifa 20 ve Halo 5 Guardians'ı test etmek için Xbox One'da çeşitli oyunlar oynadık ve her seferinde ses sürükleyici ve incelikliydi. Bu, geçmişte LucidSound kulaklıklarını kullanmış hiç kimse için sürpriz olmayacak.

en iyi PC oyun kulaklığı Turtle Beach Elite Atlas Aero

PC oyuncuları, Elite Atlas Aero ile ses kalitesi ve özelleştirme açısından şımarıktır.

(Resim kredisi: Turtle Beach)

3. Turtle Beach Elite Atlas Aero

PC oyuncuları için en iyi oyun kulaklığı

Teknik Özellikler
Sürücü: 50 mm Nanoklear Frekans tepkisi: 12 Hz -20.000 Hz Kablosuz: Evet Ağırlık: 870 g Pil ömrü: 30 saat Mikrofon tipi: Çıkarılabilir bom
Satın alma nedenleri
+ Turtle Beach Control Studio inanılmaz özelleştirmeye olanak tanır + Premium 50 mm Nanoclear sürücüler kaliteli ses üretimi sağlar + Uzun ömürlü pil ömrü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 189,97 $ Amazon'da Görüntüleyin229 ABD doları Mwave'de görüntüle 238 ABD doları Gorilla Gaming'de görüntüleyin

Turtle Beach Elite Atlas Aero, PC oyuncularının bir yükseltme için alışveriş yaparken düşündükleri ilk oyun kulaklıklarından biri olmalıdır. Bunun nedeni, yalnızca kulaklığın sunduğu donanım paketi değil, geleceğin endüstriyel, abartısız ve olgun bir estetiği, üst düzey yapı kalitesi ve en üst düzey ses üretimi ile ortak hale getirmesi değil, aynı zamanda ses cihazı düzeyinde kişiselleştirmeye izin vermesidir. Turtle Beach Control Studio Windows uygulaması.

Turtle Beach Control Studio, sekmeler, ayarlar ve daha fazlasıyla birlikte kaydırıcılar, düğmeler ve sola, sağa ve merkeze geçişler ile estetik olarak biraz eski moda görünüyor (yüzyılın başında Hi-Fi yazılımının Pingtwitter'ünü hatırlattı). Bununla birlikte, Elite Atlas Aero üzerinde sağladığı kontrol, tiz, bas ve diyalog seviyelerinden mikrofon değişkenlerine, gürültüye ve ses seviyesine ve Superhuman Hearing ve 3D Audio tweakable gibi üst düzey özelliklere kadar her şeyle gerçekten birinci sınıftır.

Ses ayarlarına gidin ve yazılım, Oyun, Sohbet ve Mikrofon EQ dahil olmak üzere ekolayzer profillerinde değerleri ayarlamaya başlamanıza bile izin verir. Gümbürtüler, patlamalar, vokaller, rüzgar ve yapraklar gibi atmosferik efektler veya araç motorlarından gelen oyun içi efektler ve daha fazlası istenildiği gibi önceliklendirilebilir veya azaltılabilir. Makro oluşturma, oyun ön ayarı içe aktarma ve dışa aktarma ve 3B ses kişiselleştirmeye dahil olun ve kullanıcının emrinde oldukça basit bir şaşırtıcı kontrol sistemidir.

PC bağlantısı küçük, düz bir USB dongle ile sağlanırken, şarj işlemi microUSB - USB kablosuyla gerçekleşir. Elite Atlas Aero ayrıca standart 3,5 mm ses jakı ile de bağlanabilir, bu da en azından yüzeysel olarak bu setin Nintendo Switch gibi bir oyun konsoluyla da kullanılabileceği anlamına gelir. Ancak, bunları gerçekten çaldığınız kablosuz PC işlevselliğidir. Küçük bir çıkarılabilir mikrofon paketi tamamlar.

Bardakların kendisi açısından, Elite Atlas Aero ciddi bir yumruk sunar ve tıknaz bir derinlik, hem elde hem de kafada yoğun ve iyi yapılmış hissettikleri anlamına gelir. Boyut ayarlamaları, çerçeve kollarında yukarı ve aşağı kayan bardaklardan yapılırken, metal çerçevenin altında oturan ve büyükçe oyun seansları için kulaklık takmayı rahat hale getiren yastıklı, yüzen bir kafa bandı vardır.

Bugün piyasada çok sayıda kaliteli PC oyun kulaklığı bulunmaktadır (yukarıdaki SteelSeries Arctis Pro Wireless,inanılmazTeknik olarak ses özellikleri açısından daha da fazlasını sunan bir paket, ancak bu setin iki katı maliyete sahip), ancak, kesinlikle orta seviye olan fiyat için, bunların bir PC oyuncusunun isteyebileceği her şeyi tek bir pakette ve çok ulaşılabilir fiyat noktası.

Logitech G635 en iyi oyun kulaklığı 2020

Rahat bir uyum ve mükemmel ses performansı, Logitech G635 oyun kulaklığını en iyilerden biri yapar.

(Resim kredisi: Logitech)

4. Logitech G635 7.1 Lightsync Oyun Kulaklığı

Uygun fiyata süper ses ve konfor

Teknik Özellikler
Sürücü: 50 mm PRO-G Ağırlık: 344 g Frekans tepkisi: 20 Hz-20 KHz Ses hassasiyeti: 93 DB SPL / mW Mikrofon türü: Bom Kablosuz: Işıklandırma Yok: Lightsync RGB
Satın alma nedenleri
+ Rahat, sıkı oturma + 7.1 surround ses + Özelleştirilebilir LED ışıklar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 229,71 ABD doları Amazon'da görüntüleyin259 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 259 ABD doları Kogan.com'da görüntüle

Logitech'e genellikle sağlam kit parçaları üretmek için güvenilebilir ve bu nedenle kablolu G635 kulaklıkla - 7.1 surround ses, oyun alanınızı aydınlatmak için Lightsync teknolojisi, kulaklığın kendisinde bulunan birçok özellik ve düğme ve uyumluluk PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch ... daha ne isteyebilirsiniz?

Kulaklık gerçekten rahat ve rahattır ve kristal berraklığında ses üretir, bu tabii ki ana satış noktasıdır: Düşmanın ayak seslerinin en zayıf sesini duyabilirsiniz ve kulaklık da müzik dinlemenin iyi bir yolu olarak ikiye katlanır. . Verilen Logitech yazılımı, aydınlatmayı Windows'a bağlıyorsanız özelleştirmenize olanak tanır ve kullanımı çok kolaydır.

İdeal olarak, kulaklıkların üzerindeki menteşelere biraz daha fazla ağırlık vermek isteriz ve köşeli, siyah tasarım herkesin zevkine göre olmayacak, ancak bunlar gerçekten mükemmel bir oyun kulaklığı olanın küçük dezavantajları - en iyilerinden biri aslında iş dünyasında oyun kulaklıkları var, bu yüzden listemizde bir yer kazanıyor.

Astro A50 Gen 4 en iyi oyun kulaklıkları

Astro A50, son haliyle çarpıcı ve kolay bir en iyi oyun kulaklığı önerisidir.

(Resim kredisi: Astro)

5. Astro A50 Gen 4

Şimdiye kadar yapılmış en iyi oyun kulaklıklarından birine güzel bir yükseltme

Teknik Özellikler
Sürücü: 40 mm Neodim Mıknatıs Frekans tepkisi: 20 Hz - 20.000 Hz Ağırlık: 380 g Kablosuz: Evet Kablosuz aralık: 30 ft Pil ömrü: 15 saat Mikrofon tipi: 6,0 mm tek yönlü
Satın alma nedenleri
+ Üstün ses kalitesi + Çok yönlü baz istasyonu + Değiştirilebilir kulaklık yastıkları BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 479 ABD doları Amazon'da görüntüleyin502 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 549 ABD doları Ebay'de görüntüle

Astro A50 Gen 3 mükemmel bir oyun kulaklığıydı ve Gen 4 bunu geliştiriyor: daha kompakt bir baz istasyonuna sahip (kulaklıkların kendisi kablosuz), tasarım artık daha ince ve rafine ve aynı harika ses, İster PC, ister PlayStation veya Xbox One'da oynuyor olun, bu kutular (ancak satın alırken Xbox One veya PlayStation'ı seçmeniz gerekir).

Astro A50 kafanızda rahat hisseder ve her ses seviyesinde kulaklarınıza zengin ve canlı ses getirir - baslar, tizler ve orta sesler net bir şekilde gelir. Kulak yastıkları aslında çıkarılabilir, bu nedenle farklı bir his arıyorsanız bunları farklı bir çiftle değiştirebilirsiniz.

Ayrıca oldukça iyi bir gürültü önleme de elde edersiniz ve A50 kulaklık, pano boyunca ses üretimi açısından gerçek bir yumruk atar. Diyalogdan müziğe ve ses efektlerine kadar her şey net bir şekilde karşımıza çıkıyor ve bunu oyun kurulumumuza eklemek konusunda hiçbir çekincemiz yok. Astro çok fazla bir oyun kulaklığı telif hakkıdır ve bu son kurulum bu soyları devam ettirmektedir.

En iyi oyun kulaklıkları Razer Blackshark V2

Razer Blackshark V2 kablolu oyun kulaklığı, birçok gelişmiş donanım ve ses özelliği sunar.

(Resim kredisi: Razer)

6. Razer Blackshark V2

Pound-for-pound Razer'ın en iyi oyun kulaklığı

Teknik Özellikler
Boyutlar: 235 x 193 x 100 mm (Y x G x D) Ağırlık: 263 g Tip: Kulak üstü Ses çıkışı: 7.1 surround ses Frekans tepkisi: 12 - 28.000 Hz Sürücü boyutu: 50 mm Mikrofon tipi: Boom Kablosuz: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Üstün ses üretimi + Çok rahat kulaklıklar + USB ses kartı ve taşıma çantası dahil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI149 ABD doları Gorilla Gaming'de görüntüleyin 199,95 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 199,99 Kogan.com'da görüntüle

Razer, oldukça az sayıda oyun kulaklığı üretir, ancak burada Pingtwitter'teki paramız için Blackshark V2, çoğu oyuncu için genel olarak en iyisidir.

Oyun kutuları seti, bastan tize kadar spektrumda netliği artırmak için tasarlanan Razer'ın Triforce Titanium 50mm Sürücülerinden güç alıyor.

Oyun içi daldırmayı artıran ve aynı zamanda ses yalıtımını iyileştiren kulak üstü kapaklar tarafından sağlanan gürültü giderme teknolojisi de var.

Razer'ın Flowknit Hafızalı Köpük Kulak Yastıkları ve yumuşak, yastıklı ayarlanabilir kafa bandı sayesinde Blackshark 2'nin kafada ne kadar rahat olduğunu bilhassa seviyoruz. Bu konfor, hiç şüphesiz kulaklığın 262 gramlık hafif tasarımıyla destekleniyor.

Ayrıca, kullanıcının Ambient Noise Reduction, Mic Equalizer ve Voice Gate gibi özellikleri özelleştirmesine izin vermek için Razer Synapse ile birlikte çalışan çıkarılabilir bir Hyperclear Kardioid Mikrofon ve USB ses kartına da sahip oluyorsunuz. THX Oyun Profilleri ile uyumluluk, oyun içi özel olarak ayarlanmış profiller anlamına da gelir.

Bu özelliklerin birçoğu espor ve akışa yöneliyor, ancak Blackshark V2'nin kesin olarak uygun fiyat noktası göz önüne alındığında, sadece espor şampiyonlarının başvurması gerektiğini söylemenin adil olduğunu düşünüyoruz.

Birkaç şey daha: Blackshark V2 kablolu bir oyun kulaklığıdır, bu nedenle kablosuza ihtiyacınız varsa Blackshark V2 Pro'ya yükseltmeniz gerekir. Oh, ve Blackshark V2 ayrıca, onları oyun turnuvalarına taşımayı (veya sadece bir çift kaliteli kulaklık olarak kullanmayı) kolaylaştıran dahili bir taşıma çantasıyla birlikte gelir.

En iyi oyuncu kulaklığı kablosuz 2020 HyperX Cloud Mix

Aynı zamanda giyebileceğiniz bir oyun kulaklığı mı istiyorsunuz? Ardından HyperX Cloud Mix'e göz atın.

7. HyperX Cloud Mix Kablolu Oyun Kulaklığı + Bluetooth

Çok yönlülük ve günlük kullanım tarzı için en iyi oyun kulaklığı

Teknik Özellikler
Sürücü: 40 mm neodim mıknatıs Frekans tepkisi: 10 Hz – 40.000 Hz Ağırlık: 260 g Mikrofon türü: Elektret kondansatör bom Kablosuz: Evet Kablosuz menzil: 10 metre Pil ömrü: 20 saat Gürültü engelleme: Evet
Satın alma nedenleri
+ Modern, abartısız tasarım + Üstün yapı malzemeleri + Çok yönlü Bluetooth işlevi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 261,23 ABD doları Amazon'da görüntüleyin379 ABD doları Ebay'de görüntüle

HyperX, şu anda Pingtwitter'ün en sevilen oyun çevre birimi üreticilerinden biridir ve oyun kulaklığı pazarında, HyperX Cloud Flight ve HyperX Cloud Revolver S (her ikisi de) gibi kaliteli kutu setleriyle geç saatlerde evden başka hiçbir şeye ulaşmıyor. ayrıca bu en iyi oyun kulaklıkları 2020 kılavuzunda da yer almaktadır).

En son çabası olan HyperX Cloud Mix, bizim paramız için şirketin şimdiye kadar ürettiği en iyi oyun kulaklığıdır ve üst düzey ses üretimini birinci sınıf yapı kalitesi ve abartısız modern tasarımla birleştirir.

Bu özelliklerin son ikisi, hafızalı köpük kaplı kulaklıkları güvenli bir şekilde taşıyan pelüş, yumuşak dokunuşlu kafa bandıyla sarılmış sert ve dokunması soğuk alüminyum çerçeve ile kulaklığı paketini açar açmaz size çarpıyor. Her şey lezzetli bir mat siyah kaplamayla tamamlanmıştır ve tek dikkate değer ayrıntı HyperX'in gümüş baskılı logosudur. Harika bir genel görünüm.

Bu birinci sınıf kulaklık stili, Bluetooth işlevi olan Cloud Mix ile büyük satış düşünüldüğünde de çok önemlidir. Bu, kablolamadan kurtulmanıza ve Mix'i, hareket halindeyken taşınabilir oyun oynamanın yanı sıra müzik dinlemek ve medya izlemek için ideal olan çok zengin bir çift normal kulaklık olarak kullanmanıza olanak tanır.

HyperX Cloud Mix'in PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Mac, Mobile ve VR ile birlikte diğer Bluetooth özellikli cihaz veya konsollarla kullanılabilmesi, onu piyasadaki en çok yönlü kulaklıklardan biri haline getiriyor. bugün ve en iyi oyun kulaklıkları 2020 listemiz için kesin bir seçim.

Net ve dengeli Hi-Red Audio, uzun ömürlü 20 saatlik pil ömrü, çıkarılabilir kollu mikrofon, yemyeşil örgülü kablolar ve birlikte verilen taşıma çantası, üstesinden gelmesi zor kaliteli bir paketi tamamlar.

En iyi oyuncu kulaklıkları 2020 Audio Technica ATH-ADG1x

Audio Technica ATH-ADG1x, böylesine köklü bir ses markasından beklediğiniz gibi, en yüksek oran.

8. Audio-Technica ATH-ADG1x

Mükemmel ses üretimi ve kullanım rahatlığı, ATH-ADG1x'i en iyi oyun kulaklıklarından biri yapar

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz konfor + Süper ses kalitesi + Çarpıcı tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Audio-Technica'daki ses sihirbazları, uzmanlıklarını, fiyat etiketi bir yana, hemen hemen mükemmel olan bir ürünle oyun kulaklığı alanına getiriyor.

Bunun nedeni, ATH-ADG1X'in yalnızca oyun sırasında çok yüksek kaliteli bir ses deneyimi sunmakla kalmayıp, 53 mm sürücülerle net ve doğru ses üretimi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ağırlığını tamamen azaltmaya yardımcı olan (zaten oldukça hafif olan) bir 3D Wing destek sistemi.

Sonuç, uzun süreli oyun seanslarında bile mükemmel konfor seviyeleridir. Canlı ve net bir mikrofon, yumuşak kulak pedleri ve birlikte verilen 2 metrelik kablo uzatıcı, 2020'deki en iyi oyun kulaklıkları listemizde yer alan en iyi paketi tamamlıyor.

En iyi oyuncu kulaklıkları 2020 HyperX Cloud Flight

HyperX Bulut Uçuşu

9. HyperX Bulut Uçuşu

Pil ömrü ve güçlü bas için en iyi oyun kulaklıklarından biri

Satın alma nedenleri
+30 saatten fazla pil ömrü + Rahat uyum + Tıknaz bas BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 182,48 $ Amazon'da görüntüleyin 193,30 $ Amazon'da görüntüleyin249 ABD doları Gorilla Gaming'de görüntüleyin

HyperX'in ilk kablosuz oyun kulaklığı denemesi, oyun oynamak veya diğer platformlarda yayın yapmak için çok yönlü ve sağlam bir kutu seti üretti.

Tek bir şarjla 30 saat kadar pil ömrü sayesinde, Bulut Uçuşunun suyunun bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak ve bası, tam orada bulunan etli bir yumrukla, hesaba katılması gereken bir şeydir. piyasadaki en iyi setler.

Bir çift oldukça kullanışlı 90 derece dönen kulak kabı ile birlikte gelir ve hatta iyi önlem için bazı LED aydınlatma efektleri ekler. PC ve PS4 oyuncuları için çok çekici ve uygun fiyatlı bir oyun kulaklığı.

SteelSeries Arctis 1 en iyi oyun kulaklığı 2020

SteelSeries Arctis 1, uygun fiyatta en iyi oyun kulaklıkları arasındadır.

10. SteelSeries Ayılar 1

Harika bir fiyata kaliteli bileşenler için en iyi oyun kulaklıklarından biri

Satın alma nedenleri
+ Çok uygun fiyatlı + Üst düzey bileşenler + Çıkarılabilir mikrofon BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI51 Kogan.com'da görüntüle 51 Dick Smith'te Görüntüle85,32 $ Amazon'da Görüntüleyin

Listemizdeki en yeni SteelSeries teneke çifti de en ucuz olanıdır: Bu, SteelSeries'in sunduğu bütçe teklifidir ve size en kaliteli işçiliği serinin geri kalanından daha düşük bir fiyata alma seçeneği sunar.

Arctis 1, 3, 5, 7 ve 9X modelleriyle aynı tasarımı, hoparlör sürücülerini, yastıkları ve gürültü önleyici mikrofonu kullanıyor, bu nedenle bu kulaklıklar bu ucuz fiyat noktasına ulaşmak için çok fazla köşeyi kesmiyor.

SteelSeries, kafa bandı tasarımını değiştirdi ve burada kablosuz seçeneği yok, ancak bütçenizi aşmadan üstün bir oyun kulaklığı deneyimi elde etmek istiyorsanız mükemmel bir seçim.

Speedlink Orios en iyi oyun kulaklığı 2020

Speedlink Orios, 7.1 surround ses ve aydınlatma efektleri sunar.

(Resim kredisi: Speedlink)

11. Speedlink Orios RBG 7.1 Oyun Kulaklığı

Sağlam değer ve sağlam performans

Satın alma nedenleri
+ Cazip fiyat noktası + Kaliteli uyum ve malzemeler + Geniş aydınlatma efekti seçeneği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 97,09 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Speedlink Orios'un en iyi oyun kulaklığı listemizi oluşturmasının birçok nedeni var: 7.1 surround ses, RGB aydınlatma efektleri (yazılımla özelleştirilebilir), rahat uyum ve kaliteli kaplama ve daha fazlası.

O zaman fiyatın var: Alışveriş seyahatlerinizde daha değerli bir oyun kulaklığı bulmakta zorlanacaksınız. Mümkün olan en iyi sesi istiyorsanız - ister takım arkadaşlarınızla konuşun ister düşmanlara her yönden yaklaşmayı dinleyin - ve yine de cüzdanınızdaki yükü hafifletmek istiyorsanız, Speedlink Orios kulaklığı bir göz atmaya değer.

Diğer kulaklıklar daha şık bir uyum ve daha ince bir tasarım sunar, ancak Orios'un fiyatlandırmasını ve performansını seviyoruz ve sonuçta en önemli olan da bu. Elbette, diğer Orios ürünlerine zaten sahipseniz, hepsi birlikte sorunsuz bir şekilde çalışacakları için mantıklıdır.

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 en iyi oyun kulaklıkları


(Resim kredisi: Turtle Beach)

12. Turtle Beach Stealth 700 Gen 2

İyi tasarlanmış, rahat, mükemmel sese sahip bir konsol kulaklığı

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel rahatlık ve uyum + Açılır mikrofon iyi çalışıyor + Basit kurulum ve çalıştırma BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 226,36 ABD doları Amazon'da görüntüleyin236,36 ABD doları PBTech'te görüntüle 244 ABD doları Mighty Ape'de Görüntüle

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2'yi hem Xbox hem de PlayStation için alabilirsiniz ve her iki seçenek de hem mevcut hem de yeni nesil konsollarla çalışacaktır. Xbox sürümü, incelemeye aldığımız sürümdü ve yapının kalitesinden ve bu kutuların ürettiği sesten çok etkilendik.

Kulak yastıkları, uzun oyun seanslarında rahat olacak bir uyum için hafızalı köpük ve soğutma jelini oldukça iyi bir şekilde birleştiriyor ve yastıklı, metal takviyeli kafa bandı ile bu kulaklıkların kayması konusunda endişelenmenize gerek yok.

Bir dizi oyunda ses, tüm ses seviyelerinde net, zengin ve ayrıntılıydı. Ek bir avantaj olarak Stealth 700 Gen 2, Bluetooth bağlantısının yanı sıra Xbox Kablosuz bağlantısıyla birlikte gelir, böylece dizüstü bilgisayarları ve telefonları da bağlayabilirsiniz - müzik ve film performansı da harika.

Bu kulaklıkla aldığınız her şeyi (açılır kapanır mikrofon dahil) göz önünde bulundurarak, Turtle Beach Stealth 700 Gen 2'nin paranızın tam karşılığını verdiğini ve konsollarınızı Microsoft veya Sony'den satın alsanız da kesinlikle kısa listeye almaya değer olduğunu söyleyebiliriz.

Logitech G Pro X Wireless Lightspeed en iyi oyun kulaklıkları 2020

(Resim kredisi: Logitech)

13. Logitech G Pro X Kablosuz Işık Hızı

Windows makineleri için birinci sınıf kablosuz ses

Satın alma nedenleri
+ En kaliteli ses performansı + Düşük gecikmeli kablosuz bağlantı + Sağlam, abartısız tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 310,98 ABD doları Amazon'da görüntüleyin329,55 ABD doları PBTech'te görüntüle 379 ABD doları Mwave'de görüntüle

Logitech G Pro X Kablosuzyalnızca Windows bilgisayarlar içindir ve yalnızca kablosuz olarak çalışır, ancak bunu kabul ederseniz, bu harika bir teklif - Logitech kitinden beklediğimiz bir şey. Biraz pahalı ama o anın en iyi oyun kulaklıklarından birini istiyorsanız ödemeye değer.

Alüminyum, çelik, suni deri ve hafızalı köpük ile mükemmel tasarım ve yapım kalitesiyle başlar, hepsi gerçekten cilalı - ancak abartısız - bir sonuç için bir araya gelir. Bunlar, kullanmadığınız zamanlarda gösteride bırakmak isteyeceğiniz türden kulaklıklardır, işte bu kadar iyi.

Daha da önemlisi, ister film ister oyun olsun, ister mikrofon eklentisiyle söylemeye çalıştığınız bir şey olsun, ses de mükemmel. Özel bir 2,4 GHz kablosuz bağlantı, minimum gecikme sağlar, böylece oyununuzu geliştirmeye yönelik önemli işlere devam edebilirsiniz.

En iyi oyuncu kulaklığı 2020 Audio-Technica ATH-G1

(Resim kredisi: Audio-Technica)

14. Audio-Technica ATH-G1

Oyun oynamanın ötesine geçen iyi bir çok yönlü oyun

Satın alma nedenleri
+ Son derece çok yönlülük için inanılmaz derecede hafif + Çıkarılabilir mikrofon BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 249 ABD doları Amazon'da görüntüleyin249 ABD doları Mwave'de görüntüle 349 ABD doları Ebay'de görüntüle

Kulaklıklar söz konusu olduğunda çok yönlülük ve uyumluluk listenizin en üstündeyse, kablolu Audio-Technica'nın ATH-G1'i uzun oyun seansları için iyi bir çok yönlüdür, aynı zamanda kulaklarınıza takılır, telefonunuza takılır ve en sevdiğiniz şeyi patlatır. günlük işe gidip gelirken melodiler.

45 mm sürücüler, Audio-Technica'dan beklediğimiz ses kalitesini sunuyor, ancak bas ve düşük tonlarla biraz mücadele ediyor. Tam oturmayan bir hayranınız veya hafif bir kulaklıksanız, ATH-G1 sizin için mükemmeldir, ancak görünüm bölümünde o tatlı noktayı vurmak için tavizler verilmiş olsa da; estetik, 166 sterlinlik fiyat etiketini yalanlıyor.

Bir oyun kulaklığı ve müzik için ikinci bir çift almak istemiyorsanız, bu müzik, telefon görüşmeleri ve maraton oyun seansları için yeterli ses kalitesinden fazlasını sunan harika bir kulaklık çifti.

En iyi oyun kulaklıkları Roccat Noz

Roccat Noz

15. Roccat Noz

Ultra hafif ve yüksek konfor için en iyi oyun kulaklığı

Satın alma nedenleri
+ Premium 50 mm sürücüler + Süper yumuşak kulaklıklar + İnanılmaz derecede hafif BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI49,95 ABD doları Mwave'de görüntüle62.90 $ Amazon'da Görüntüle104,95 ABD doları Kogan.com'da görüntüle

Rahatlık ve hafiflik, bir oyun kulaklığı için ve özellikle saatlerce bir dizi oyun kutusu takması gereken sert veya eSpor oyuncuları için kesinlikle çok önemli iki unsurdur. Bu, Roccat Noz'un anladığı bir şey.

Gülünç derecede hafif 210 gram ağırlığında (karşılaştırma noktası olarak Sennheiser GSP 600, 395 gramdan iki kat daha ağırdır) ve serin kalması için tasarlanmış yastıklı bir kumaşla kaplanmış geniş kulaklıklarla takılmıştır. Noz, uzun süre oyun oynamayı baş ağrısız, nemsiz bir keyif haline getirir.

Noz'un yüksek kalibreli 50 mm sürücüleri, aynı zamanda ses kalitesinde de sorun olmadığı anlamına gelirken, Roccat'in Gerçek Sesli mikrofonu tüm ses spektrumunu kapsayacak şekilde üretildi ve sonuç olarak doğal ve distorsiyon sağlıyor. ücretsiz sesli sohbet.

Sağlam metal menteşeler ve paslanmaz çelik kafa bandı kaydırıcısı gibi diğer zarif özellikler, kulaklığa, fiyatının da ötesine geçen bir premium his seviyesi katıyor ve bu da piyasadaki bazı amiral gemisi oyun kulaklıklarının harcamalarının üçte birini karşılıyor. bugün.

Sennheiser GSP 670 en iyi oyun kulaklıkları

Sennheiser GSP 670

(Resim kredisi: Sennheiser)

16. Sennheiser GSP 670

Kafayı dolduran bir ses sahnesi için en iyi oyun kulaklığı

Satın alma nedenleri
+ Gürültülü, kaliteli ses + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 411,82 $ Amazon'da görüntüleyin429,95 ABD doları The Gamesmen'de görüntüle 586 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Sennheiser, güvenebileceğiniz bir ses markasıdır ve güçlü GSP 670 kablosuz kutuları size Bluetooth üzerinden mükemmel ses sağlar. İster gür bir bas ağırlıklı müzik dinliyor olun, ister en sessiz düşman üslerinde parmak ucunda gezinmeye çalışıyor olun, herhangi bir bozulma konusunda endişelenmeden sesi açabilirsiniz.

Yalnızca ses harika değil, aynı zamanda kulakları güzelce saran suni deri kulaklık yastıkları ve metalle güçlendirilmiş sağlam bir kafa bandı ile takması gerçekten rahat. Oyun seansınız ne kadar uzun olursa olsun, Sennheiser GSP 670 kulaklıklar sizinle ilgilenecek.

Bu kutular PC'ler ve PS4'lerle çalışacak ve aynı zamanda bir dizi kullanışlı özellik de elde edeceksiniz - bir çevirme-sessize alma mikrofon, düşük gecikmeli Bluetooth, şarjlar arasında yaklaşık 20 saatlik kullanım ve 7.1 surround ses desteği. Favori ses yapılandırmanızı bulduğunuzda, bunu bir ön ayar olarak kaydedebilirsiniz.

En iyi oyuncu kulaklığı 2020 SteelSeries Arctis 7

SteelSeries sıkı 7

17. SteelSeries katı 7

İncelik, stil ve ciddi ses, bunu günümüzün en iyi oyun kulaklıklarından biri haline getiriyor

Satın alma nedenleri
+ Mütevazı tasarım + Etkileyici bas ve tiz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI139 Dick Smith'te Görüntüle 139 Kogan.com'da görüntüle221,91 $ Amazon'da Görüntüle

SteelSeries'in Arctis serisi, çeşitli modellerin profesyonel bir DJ'in konsolunun veya PC'nin önündeki bir oyuncudan çok stüdyoda kullanacağı bir şey gibi hissetmesini sağlayan bir tasarım sayesinde, muhtemelen oyun kulaklığı pazarının sanat eserlerine geleceği en yakın şeydir. .

Ve SteelSeries Arctis 7, güçlü çift yönlü ses ve güvenilir gürültü engelleme sağlayan paslanmaz çelik kaplama ve dengeli 7.1 Dolby Surround Ses sunan günümüzün en iyi oyun kulaklıklarından biridir. Ve kablosuz bağlantısı, bir anlık gecikme ile şimdiye kadar test ettiğimiz en net bağlantılardan biri.

Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 en iyi oyun kulaklıkları 2020


(Resim kredisi: Turtle Beach)

18. Turtle Beach Stealth 600 Gen 2

PS4 oyuncuları için özel olarak tasarlanmış harika bir oyun kulaklığı

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede basit kurulum + İyi kablosuz ses kalitesi + Rekabetçi pil ömrü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 147,88 $ Amazon'da Görüntüle149,99 Ebay'de görüntüle 159 $ Mwave'de görüntüle

Bir PS4 oyuncusuysanız ve yeni bir oyun kulaklığı için harcayabileceğiniz 100 poundun altındaysanız, 2. nesil Turtle Beach Stealth 600 çok çekici bir satın alımdır (PS4 sürümünü burada öne çıkardık, ancak bir Xbox One eşdeğeri de var ).

Birlikte verilen kablosuz adaptörü PS4'ünüze takın ve hem ses çıkışı hem de giriş açısından mükemmel performansla gitmeye hazırsınız - ister dinliyor ister konuşuyor olun, bu çok uygun fiyatına inanan bir kulaklıktır. Stealth kulaklıkların önceki sürümünde olduğu gibi, şarjlar arasında 15 saatlik pil ömrü elde edeceksiniz.

Malzemeler ve uyum, gördüğümüz daha pahalı kulaklıklardan bazıları kadar kaliteli olmasa da, bu kulaklıklar, size uzun, uzun süre dayanacaklarını düşünmemiz için yeterince iyi inşa edildi. Kurulumdan yerleşik kontrollere kadar her şeyi yapılandırmak kolaydır.

Bütçede gerçekten iyi bir kulaklık arıyorsanız, Turtle Beach Stealth 600 Gen 2'yi yenmek zor. Bunlar PS5 (ve Xbox Series X ve S) ile çalışmalıdır, ancak testler henüz tamamlanmadı, bu yüzden bunun onaylanmasını bekliyoruz.

En iyi oyun kulaklıkları Razer Thresher Ultimate

(Resim kredisi: Razer)

19. Razer Thresher Ultimate

Razer, PS4 ve Xbox One oyuncuları için mükemmel kablosuz oyun sesi sunar

Teknik Özellikler
Sürücüler: 50 mm neodimyum Frekans tepkisi: 12 Hz-28.000 Hz Kablosuz: Evet Pil ömrü: 16 saat Özellikler: Gürültüyü izole eden kulak yastıkları, hızlı kontrol düğmeleri
Satın alma nedenleri
+ Kablosuz 7.1 ses + Kendi standıyla birlikte gelir + PlayStation ve Xbox varyantlarında gelir Bugünün en iyi Razer Thresher Ultimate fırsatları Amazon AU