Close

En iyi oyun klavyeleri 2020: mekanik şaheserler

Piyasadaki en iyi oyun klavyelerinden biri için alışveriş yapmak 2020'de zor, çünkü kısacayüzlercemekanik oyun klavyeleri ve hangilerinin kaliteli ve hangilerinin yarı oranlı taklitçi olduğunu bilmek zordur.


Dahası, şu anda pazarın tamamen su basmış olduğunu görüyoruz, tıpkı küratörlüğünü yaparken yaptığımız gibien iyi oyun faresikılavuz, profesyonel düzeyde görünmek üzere tasarlanmış, ancak gerçekte gerekli olduğu yerde teslim etmeyen oyun klavyesi ürünleriyle. Önemli olan nokta ise inşa kalitesi, stil, temel teknoloji, aydınlatma, bağlantı ve özelliklerdir.

Kısmen görünen ama oyun içinde sizi hayal kırıklığına uğratan tatlı bir tahtaya sahip olmanın ne anlamı var? Kesinlikle, pazarlık gibi görünen şey aslında maliyetli bir hatadır.

Burada Pingtwitter'te kötü, kötü teknolojiden nefret ediyoruz ve bilgi işlem ve oyun donanımını gözden geçirme ve derecelendirme konusunda sınıfının en iyisi mirasımız olduğundan, bu nedenle en iyi 2020 oyun klavyesi satın alma kılavuzumuzu hazırladık.

Bu kılavuzda, çok çeşitli fiyat noktalarında ve amaçlanan kullanım senaryolarında mükemmel bir mekanik ve membran pano seçimi oluşturduk. Bu nedenle, en iyi RGB oyun klavyesini, en iyi kablosuz oyun klavyesini, en iyi bütçeli oyun klavyesini veya en iyi oyun klavyesi ve oyun faresi kombinasyonunu arıyorsanız, işte size en yüksek oranlı bir öneri.


Üst düzey bir oyun klavyesinin, yalnızca gelişmiş oyun performansı açısından değil, aynı zamanda gelişmiş yanıt süresi (bu mekanik anahtarlar sayesinde) ve programlanabilir düğmelerle daha fazla esneklik açısından da kurulumunuzda büyük bir fark yaratabileceğini kimse bizden daha iyi bilemez.

Son olarak, öneriler listemizi kaydırırsanız, bir oyun klavyesi satın alırken en çok nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklamaya yönelik bazı yararlı alıcı bilgilerini ve ipuçlarını da ekledik.


2020'de mevcut en iyi oyun klavyeleri

Das Keyboard X50 en iyi oyun klavyeleri

Das Keyboard X50 RGB Mechanical, oyuncuların çoğu için dünyadaki en iyi oyun klavyesidir.


1. Das Klavye X50Q RGB

Çoğu insan için en iyi oyun klavyesi

Satın alma nedenleri
+ Gamma Zulu mekanik tuş anahtarları + Premium, alüminyum yapı + Güçlü RGB parlaklığı + Tam N-Key Rollover BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 109,99 £ Overclockçularda Görüntüle 289,72 £ Amazon 1'de görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

Şaşırtıcı, birinci sınıf bir yapı, ünlü Japon üretici Omron tarafından üretilen inanılmaz derecede yüksek kaliteli Gamma Zulu mekanik anahtarlar ve bir dizi üst düzey premium özellik ile Das Keyboard X50 RGB Mekanik Oyun Klavyesi bize göre en iyi pound- dünyada pound için oyun klavyesi.

Estetik (birçok oyun klavyesinin aksine) abartısız ve sınıfını yansıtırken, alüminyum üst plaka parmak uçlarının altına da sağlam bir ağırlık ve lüks bir his katıyor.

Daha sonra, düzenli bir oyun modu göstergesi ve Windows tuşlarını devre dışı bırakma yeteneği, ekstra uzun 2 metrelik örgülü kablo, yumuşak dokunuşlu kaplamalı avuç içi dayanağı ve yerleşik bir kontrol düğmesi eklediğinizde, X50'nin nasıl olduğunu görmek kolaydır. RGB Mekanik Oyun Klavyesi en iyi tavsiyemizdir.

2020'nin en iyi oyun klavyesi listemizin en üst sıralarında yer alan çarpıcı, güzel tasarlanmış bir oyun klavyesi.


En iyi oyun klavyeleri 2020 Razer Huntsman Elite

Razer Huntsman Elite, para önemli değilse en iyi oyun klavyesidir.

(Resim kredisi: Razer)

2. Razer Huntsman Elite

En iyi premium oyun klavyesi

Satın alma nedenleri
+ Devrim niteliğindeki optomekanik anahtarlar + RGB arka aydınlatmaya etkileyici odaklanma + Olgun ve minimalist tasarım + İnanılmaz derecede hızlı yazma performansı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 189 £ Amazon'da Görüntüle 189 £ Currys PC World'de Görüntüleyin pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click303 Amazon müşteri değerlendirmesi

Razer, klavye serisine yapılan en son eklemelerden biri de dahil olmak üzere, PC oyun çevre birimleri söz konusu olduğunda sınırları zorlamaya devam ediyor - satın alma işleminizde para dikkate alınmıyorsa en iyi tavsiyemiz olan Huntsman Elite ile tanışın.

Bu kartın en büyük satış noktası, Razer'in kendi 'optomekanik' anahtarlarını oluşturmak için optik sensörleri ve mekanik anahtarları bir araya getirme cesur kararıdır. Hızdaki fark, en azından etkileyici, rakipsiz düzeyde giriş hızı ve gecikme azaltma sunuyor.

Tek uyarı, çalıştırmak için oldukça fazla güç gerektirmesi, bir değil, iki USB kablosu gerektirmesi ve oldukça pahalı bir yatırımdır.

Ancak, bu hibrit anahtarlar arasında hoş bir RGB ışığı dizisi ve en zorlu oyuncuları bile mutlu etmek için yeterli özelleştirme seçenekleriyle, bu, ateşli PC oyuncuları için bir çevre birimi canavarıdır. Ayrıca, normal 'tahta olarak ikiye katlamak istiyorsanız, ipeksi pürüzsüz bir yazma deneyimi sağlar.

Bugün piyasadaki en iyi birinci sınıf mekanik oyun klavyesi.

oyun klavyeleri steelseries apex 3

Bugün piyasadaki en iyi bütçeli mekanik oyun klavyesi? Bu, SteelSeries Apex 3.

(Resim kredisi: SteelSeries)

3. SteelSeries Apex 3

En iyi bütçeli oyun klavyesi

Satın alma nedenleri
+ 10 bölgeli RGB aydınlatma + Sessiz oyun anahtarları + Cazip fiyat noktası BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 59,99 £ Amazon'da 69,99 £ Amazon'da Görüntüle 106,72 £ Amazon'da Görüntüle

SteelSeries Apex 3, sıkı bir bütçe fiyat noktası için gerçekten güçlü, çok yönlü bir paket sunan, üreticinin ürün yelpazesine yeni ve harika bir ektir.

Özellikler açısından, kartın mükemmel 10 bölgeli RGB aydınlatma sistemi, düşük fiyat noktası göz önüne alındığında etkileyici olan IP32 su geçirmezlik derecesi de, evde yazılacak bir şeydir.

Tasarım açısından Apex 3, tam boyutlu bir oyun klavyesidir ve bu nedenle, on tuşlu bir sayısal tuş takımının yanı sıra özel medya kontrolleriyle birlikte gelir. Üst plaka temizdir ve rahat bir bilek desteğine doğru aşağı doğru eğimlidir.

Temel performans açısından Apex 3, SteelSeries'in Whisper-Quiet anahtarları sayesinde gerçekten sessiz çalışma sağlar. Bunlar mekanik olmaktan ziyade bir membran anahtarlar, ancak oyuncular için ayarlanmış gibi görünüyor ve parmakların altında hızlı ve duyarlı hissettim.

Yönetim kurulunun mükemmel SteelSeries Engine 3 özelleştirme yazılımı ve güçlü kablo yönetimi ile uyumluluğunu düşünün ve bu bütçe kurulunun neden bu kadar beğeni topladığını görmek kolaydır.

Logitech G915 TKL en iyi oyun klavyeleri 2020

(Resim kredisi: Logitech)

4. Logitech G915 TKL

Sayısal tuş takımı olmayan en iyi oyun klavyesi

Satın alma nedenleri
+ Harika yazma deneyimi + Kompakt form faktörü + Birçok aydınlatma seçeneği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 199 £ Currys PC World'de Görüntüle 201,07 £ Amazon'da Görüntüleyin

88 tuş (artı medya tuşları), milyonları bulan arka plan aydınlatmalı renk kombinasyonları, hoş bir ince form faktörü, özel bir ses kaydırma tekerleği, anında kablosuz bağlantı ve isteğe bağlı Bluetooth ve kullanımı kolay bir makro düzenleyiciyle, muhtemelenLogitech G915 TKLçok sayıda hayranı çekecek.

Aynı zamanda şaşırtıcı Logitech G915'in daha küçük, daha kompakt bir versiyonu olan bu 'tenkeyless' versiyonu bir masa üzerine yerleştirmek ve etrafta dolaşmak daha kolaydır, ancak yazma deneyiminin hiçbirini kaybetmez - ve bu arada bu harika. Bu klavye ile üç mekanik tuş türü arasından seçim yaparsınız, böylece tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Pahalı tarafta ve klavye kısayolları açısından birkaç özelleştirme seçeneği istiyoruz, ancak bunlar gerçekten endişelenmenize gerek olmayan küçük dezavantajlardır. Günlük bilgi işlem görevleri için de size iyi hizmet edecek fantastik, düşük gecikmeli bir oyun klavyesi.

Corsair K95 RGB Platinum en iyi mekanik oyun klavyesi

Corsair K95 RGB Platinum, piyasadaki en iyi oyun klavyelerinden biridir.

4. Corsair K95 RGB Platinum

Corsair K95 RGB Platinum, fiyat etiketinden daha fazlasını ifade ediyor

Satın alma nedenleri
+ Tonlarca aydınlatma seçeneği + Güzel yapı ve tasarım + Özel medya tuşları BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 149,99 £ Amazon'da Görüntüle 184,98 £ Amazon'da Görüntüleyin184,98 £ Ebuyer'de görüntüle501 Amazon müşteri yorumu

Hiç şüphe yok ki Corsair K95 RGB Platinum, Cherry MX anahtarları, USB geçişi, özel medya kontrolleri ve karışıma eklenen özelleştirilebilir USB aydınlatmasıyla şu anda piyasadaki en iyi oyun klavyelerinden biridir.

Tamam, size biraz paraya mal olacak ve masanızda önemli miktarda yer kaplayacak - ancak oyun klavyelerinde en iyiyi istiyorsanız, o zaman bunun kesinlikle kısa listenizde olması gerekir.

Anotlanmış, fırçalanmış alüminyum çerçeve gerçekten parçaya benziyor ve ayrıca aydınlatma özelleştirmelerinde de şehre gidebilirsiniz. Özel makro tuşları, çok yönlü ve etkileyici bir pakette başka bir zarif dokunuş.

HyperX Alloy Elite 2 en iyi oyun klavyesi 2020


(Resim kredisi: HyperX)

5. HyperX Alloy Elite 2

Bir oyun klavyesinde isteyebileceğiniz her şey

Satın alma nedenleri
+ Keskin, duyarlı anahtarlar + Tam set medya tuşları BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 140 £ Currys PC World Check Amazon'da görüntüleyin

HyperX, oyun klavyeleri söz konusu olduğunda iyi bir geçmişe sahiptir ve Alloy Elite 2 bir başka kazanan: esnek aydınlatma ve çeşitli özel medya ve ses tuşları ile çok iyi inşa edilmiştir ve genel bilgi işlem için de aynı şekilde çalışacaktır. oyun için olacağı gibi görevler.

Verilen HyperX yazılımı, özelleştirmeleri çocuk oyuncağı haline getirir ve bu klavyeden inanılmaz derecede korkak görünümlü efektler üretebilirsiniz ... veya sadece basit ve incelikli olmasını sağlayın, bu size kalmıştır. Sağlam çelik çerçeve ve HyperX mekanik anahtarlar, aynı zamanda zevkli, sağlam bir yazma deneyimi sağlar.

USB 2.0 geçişi, gölgelenmeyi önleme teknolojisi ve eğlenceli N tuşlu rollover işlevselliğinin yanı sıra çoklu platform uyumluluğuyla, bu, herkesin o anın en iyi oyun klavyeleri listesine girmeye değer

SteelSeries Apex 7 en iyi oyun klavyesi 2020

Apex 7, kırmızı, mavi veya kahverengi anahtar seçenekleriyle birlikte gelir.

6. SteelSeries Apex 7

En iyi kompakt mekanik oyun klavyesi

Satın alma nedenleri
+ Özel OLED akıllı ekran + Kompakt, minimalist tasarım + Anahtar başına dinamik aydınlatma BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 120 £ Currys PC World'de görüntüleyin£ 127,50 Ebuyer'de görüntüle£ 127,56 Amazon'da 190 Amazon müşteri değerlendirmesini görüntüleyin

SteelSeries'den yeni olan Apex 7 TKL Kompakt Mekanik Oyun Klavyesi, oyuncuları etkilemek için bir dizi zarif dokunuşa sahip - en azından doğrudan oyunlardan ve uygulamalardan (Discord ve Tidal dahil) bilgi sağlayabilen OLED akıllı ekran değil.

Bu SteelSeries ile, yapım kalitesinin her zaman olduğu gibi mükemmel olacağını biliyorsunuz ve Apex 7 gerçekten de parçaya benziyor: Seri 5000 uçak sınıfı alüminyumdan yapılmış, yorgunluğu daha da uzak tutacak geniş ve derin bir bilek pedi ile en uzun oyun oturumları.

SteelSeries'in kendi Cherry MX mekanik anahtarlarını kullanarak, bu tuşlar yaklaşık 50 milyon tuşa basmak için iyidir. 2020'nin en iyi oyun klavyesini ararken ihtiyacınız olan tüm kutuları işaretler.

En iyi oyun klavyesi Roccat Vulcan 120 Aimo mekanik oyun klavyesiPingtwitter Ödülleri 2020 - Yüksek Övgü

Roccat Vulcan 120 AIMO, özellikle etkileyici bir aydınlatma sistemine ve mükemmel mekanik tuşlara sahiptir.

7. Roccat Vulcan 120 Aimo

Çok yönlü harika bir premium oyun klavyesi

Satın alma nedenleri
+ Sessiz mekanik tuşlar + İnanılmaz yapı kalitesi + Çarpıcı AIMO aydınlatma BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 139,99 £ Amazon'da görüntüle 149,99 £ very.co.uk'de görüntüle 194,90 £ Littlewoods'ta görüntüleyin 389 Amazon müşteri incelemeleri

Roccat, Vulcan 120 Aimo'yu bir 'hassas oyun aracı' olarak tanıtıyor ve elimizi tahtaya alıp resmi Roccat Vulcan 120 Aimo incelememizi ürettikten sonra, bunu tartışmak zor.

Kullanılabilirlik açısından, Vulcan 120 Aimo'nun kullanımı gerçekten rahattır ve en iyi programlanabilir tuş karışımına sahiptir, bu nedenle hem oyun hem de günlük PC görevleri için kullanışlıdır. Titan anahtarları aynı zamanda parmak uçlarımızı çok doğrusal bir çalıştırma, süper hızlı giriş tanıma ve harika bir şekilde birleşen süper hafif kapaklarla şimdiye kadar yerleştirdiğimiz en iyiler arasındadır.

Sessiz anahtarlar çoğu zaman en iyi oyun klavyelerini ararken çok fazla stok yaptığımız bir kalite değildir, ancak ısmarlama tuşların Roccat'in inanılmaz derecede etkileyici Vulcan 120 Aimo'unda ne kadar duyarlı olduğunu düşünürsek, onları görmek istediğimizi düşünmeye başladık. daha sık.

Eloksallı alüminyum plakası ile klavye, parmak uçlarının altında inanılmaz derecede iyi inşa edilmiş hissediyor (kart, sağlam bir 1,150 gram ağırlığında) ve dikkat çekici derecede parlak Aimo aydınlatma motoruyla, aynı zamanda kılavuzumuzdaki görsel olarak en çekici panolardan biridir.

32 bitlik bir ARM Cortex işlemci ile güçlendirilmiş ve şık bir çıkarılabilir bilek dayanağı ve 1.8 metrelik uzun örgülü kablo içeren Roccat Vulcan 120 Aimo, kartın her tarafını sunar - bu, en üstte alışveriş yapıyorsanız kontrol etmeniz gereken bir pakettir. 2020'de oyun klavyesi pazarının sonu.

Ve Pingtwitter Ödülleri 2020'deki jüri üyelerinden birçoğu, 120 Aimo'nun övgüye değer bir oyun klavyesi olduğunu kabul etti ve en iyi Oyun Klavyesi ödülünü kazandı.Pingtwitter Ödülleri 2020.

Whirlwind FX Element en iyi oyun klavyeleri 2020

(Resim kredisi: Whirlwind FX)

8. Whirlwind FX Öğesi

RGB aydınlatma parlaklığı için en iyi oyun klavyesi

Satın alma nedenleri
+ Sektördeki en iyi RGB aydınlatma + Süper duyarlı yazma + Birinci sınıf malzemelerden güzel bir şekilde oluşturulmuş BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

RGB aydınlatma özelleştirmeleri, her şeyden önce bir oyun klavyesinden istediğiniz şeyse, Whirlwind FX Element kesinlikle ilgi çekici olacaktır. Milyonlarca renk arasından seçim yapmanın yanı sıra aydınlatmayı tek tek tuşlara göre kişiselleştirebilir ve ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi animasyon efektine de sahipsiniz (yeşil yanıp sönen bir Matrix modu gibi).

Buna ek olarak, Call of Duty ve PUBG gibi bazı efektler piyasadaki en büyük oyunlarla bağlantılı. Bir oyun doğrudan desteklenmese bile, Whirlwind FX Elementi yine de ekranda ne olduğunu analiz edecek ve klavye aydınlatmasını eşleşecek şekilde değiştirecektir. Yine de hepsi seçenek - sadece sabit bir renge veya sabit bir desene razı olmak ve bunu böyle bırakmak istiyorsanız yapabilirsiniz.

Oynaması çok eğlenceli olan aydınlatma efektlerinin yanı sıra, bu hemen hemen her alanda mükemmeldir: Kailh mekanik anahtarlar, fırçalanmış alüminyum, sağlam, örgülü USB kablosu ... paket ve kesinlikle en iyi oyun klavyeleri listemizde yer almaya değer.

GXT 830-RW Avonn en iyi oyun klavyesine güvenin

Çok dar bir bütçeyle alışveriş yapanlar için Trust GXT 830-RW Avonn en iyi seçimdir.

(Resim kredisi: Güven)

9. GXT 830-RW Avonn'a güvenin

Süper dar bir bütçeyle en iyi oyun klavyesi

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz uygun fiyat + 'Rainbow Wave' aydınlatması BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 19,99 £ Amazon'da görüntüle 19,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin £ 25,99 Littlewoods'ta görüntüleyin

Bir oyun klavyesinin stilinden ve işlevselliğinden biraz istiyorsanız, ancak aynı zamanda olabildiğince az harcamak istiyorsanız, Trust GXT 830-RW Avonn'a biraz düşünün - gerçekten çok fazla parayla parçaya benzeyen bir klavye elde edersiniz, Oynamak için sağlam bir his veriyor ve bazı özelleştirme seçeneklerine de sahip.

Yapı kalitesi ve malzemeleri, diğer bazı klavyelerde bulabileceğiniz birinci sınıf seviyelere tam olarak ulaşmaz, ancak Trust GXT 830-RW Avonn kesinlikle hayal kırıklığına uğratmaz. Membran tuşlar sağlam ve duyarlıdır, bol miktarda seyahat sağlar (ve aynı anda altıya kadar basabilirsiniz), 140 santimetre (55 inç) kablo ise bol miktarda bulunur - sadece Windows'a (veya macOS'a) takın ve siz ' gitmek güzel.

Klavye aydınlatması, fiyatı göz önünde bulundurarak, buradaki gerçek yıldızdır: 104 tuş, Trust'ın 'gökkuşağı dalgası' olarak adlandırdığı renkle desteklenir ve tabii ki hem renk hem de parlaklık açısından özelleştirebilirsiniz. Gerçekte çok net görünüyor ve 12 özel multimedya tuşunu ekliyor ve sizi yarı yolda bırakmayacak bir oyun klavyesi.

Xbox One Corsair K63 Wireless için en iyi oyun klavyesi

Kablosuza geçmek istiyorsanız, Corsair K63 Wireless sizin için oyun klavyesidir.

10. Corsair K63 Kablosuz

Kablosuz, mekanik oyun kurulumu için en iyi oyun klavyesi

Satın alma nedenleri
+ Güvenilir kablosuz sinyal + 128 bit AES şifreleme modu + Birinci sınıf yapı kalitesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI114,97 £ Dizüstü Bilgisayarlarda Doğrudan Görüntüle119,99 £ Amazon'da Görüntüleyin119,99 CORSAIR'de görüntüle622 Amazon müşteri değerlendirmesi

PC oyunları söz konusu olduğunda kablosuz ve oyun çoğu zaman iyi bir şekilde birbirine karışmadı, ancak o zamanlar değişiyor ve Corsair'in yeni K63 Wireless'ı, şarjı yönetiyor ve 2020'nin en iyi oyun klavyeleri listemize değerli bir katkı.

1 ms'lik ultra hızlı bağlantısı, makinenizden uzakta oynasanız bile düşük gecikmeyle gerçek bir PC oyun deneyimi için 2,4 GHz optimize edilmiş kablosuz kurulum kullanır.

Bazı Cherry MX Red anahtarların (altın kaplamalı kontaklarla, daha az değil) tıkırtılı güzelliğine, tam bir RGB arka ışık setine ve kontrolü elinizde tutmanızı sağlayacak çok sayıda medya tuşuna sahip olursunuz.

Tek bir şarjla 15 saat kullanım elde edeceksiniz, bu nedenle bu kablosuz vahşi çocuğun sizi tüm gece boyunca bile bağlantıda tutmasını bekleyin.

en iyi oyun klavyesi mekanik RGB ROG Strix Scope

Birinci şahıs nişancı hayranları için mükemmel olan mükemmel bir kompakt oyun klavyesi.

11. Asus ROG Strix Kapsamı

FPS meraklıları için ideal olan kompakt bir oyun klavyesi

Satın alma nedenleri
+ Dayanıklı alüminyum üst plaka + Cherry MX RGB anahtarlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 111,73 £ Amazon'da görüntüle 112,33 £ Amazon'da görüntüle 139,99 £ Currys PC World'de görüntüle 10 Amazon müşteri yorumu

Asus, son zamanlarda en iyi PC oyun çevre birimlerini gerçekten üretmeye başladı ve ROG Strix Scope, sadece kaliteli bir oyun klavyesi değil, aynı zamanda FPS oyuncularına yönelik bazı özel özellikler de sunan bu trendin güzel bir örneğidir.

Bu kompakt mekanik oyun klavyesi, örneğin tam bir makro özelleştirmesi sunarken, savaş sırasında daha kolay basılmasını sağlamak için sol Ctrl tuşu genişletilmiş ve WASD kontrolleri, görülmesi kolay gümüş ile tamamlanmıştır. Kompakt düzen aynı zamanda, kısaltılmış uzatma süresi nedeniyle hızlı düğmeye basmanın daha kolay olduğu anlamına gelir.

Yapı açısından, klavye birinci sınıf bir alüminyum üst plakadan etkilenirken, Asus'un Aura Sync RGB LED teknolojisi, ünitenin tam istediğiniz gibi aydınlatılması anlamına gelir. Sektörün en iyisi Cherry MX RGB mekanik anahtarlar, oyuncunun ihtiyaç duyduğu yanıtı, hissi ve anahtar seyahatini de sağlar.

Strix Scope'un sahip olduğu bir başka zarif özellik de 'gizli anahtar'. Aslında F12 tuşu olan gizli tuş, bir kez basıldığında, ekrandaki tüm uygulamaları anında gizler ve tüm sesleri de kapatır. Tuşa bir kez daha basılması tüm eylemleri tersine çevirir.

En iyi oyun klavyeleri 2020 Logitech G413 Carbon

İnanılmaz derecede abartısız bir yüzey ve kaliteli bir mekanik deneyim. G413 Carbon, kaliteli bir oyun klavyesidir.

(Resim kredisi: Logitech)

12. Logitech G413 Carbon

Harika bir bütçeli mekanik oyun klavyesi

Satın alma nedenleri
+ Precision Romer-G aydınlatma sistemi + Sağlam yapı kalitesi + Düşük fiyat noktası BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 79,99 £ Amazon'da görüntüle 90,90 £ Amazon'da £ 91,30 Görüntüle Amazon 851'de görüntüle Amazon müşteri incelemelerini görüntüle

Logitech'in size sunabileceği çok sayıda üst düzey oyun modeli vardır (bunun kanıtı için Logitech G513'e bakın), ancak banka bakiyenizi baltalamadan PC oyun mekanik değiştirme partisine girmenize yardımcı olacak G413 Carbon benzerleri de var.

Bu kılavuzdaki birçok anakartın maliyetinin yaklaşık yarısı karşılığında, 1.5 mm'lik kaygan bir çalıştırma noktası elde edersiniz, bu da mekanik anahtarlarını süper hassas ve doğru hale getirir (MOBA'lar veya MMORPG'ler gibi seğirme oyun deneyimleri için mükemmel).

Bu Romer G anahtarları, masanızın üzerinde minimalist bir tarz için her biri sağlam, uçak sınıfı alüminyum alaşımlı bir kasada oturarak Cherry MX'e iyi bir alternatif oluşturuyor.

Özellikle abartısız, olgun bir tasarımı seven oyuncular için harika bir bütçeli mekanik oyun klavyesi seçeneği.

En iyi oyun klavyesi mekanik oyun klavyesi

Bugün piyasadaki en iyi oyun klavyelerinden birini seçerken oyun tarzınıza uygun mekanik anahtarlar aldığınızdan emin olun.

Sizin için en iyi oyun klavyesi nasıl seçilir

En iyi oyun klavyesini satın alırken, her biri farklı türde bir geri bildirim sunan çeşitli farklı türlerde mekanik anahtarlarla karşılaşacaksınız ve bu klavyelerden hangisinin ihtiyacınız olduğuna karar vermeniz için hangisinin sizin için en iyisi olduğuna karar vereceksiniz. almak.

Bazıları Beyaz Alpler veya Siyah Alpler kullanır - bunlar ortak anahtarlardır ve Beyaz Alpler, belirgin dokunsallıkları nedeniyle ikisinden daha popülerdir.

Ancak çoğu, Cherry MX olarak bilinen bir anahtar biçimi kullanır. Bunlar siyah, kırmızı, kahverengi, mavi ve açık renklere ayrılmıştır ve her biri farklı bir his verir. Bunların çoğu tercihe bağlıdır, ancak belirli türler belirli görevlere diğerlerinden daha çok uyar.

Bu tuşlar, tıklamalı / tıklamasız ve doğrusal / doğrusal olmayan varyantlar arasında seçim yapma yeteneği nedeniyle oyuncular arasında özellikle popülerdir. Çoğu klavye, kullandığınız klavyelerden hoşlanmıyorsanız anahtarları değiştirmenize olanak tanır; bu nedenle, bir modele yatırım yaptıktan sonra sonsuza kadar tek bir modele bağlı kalmış gibi hissetmeyin.

Cherry MX black, çevrimiçi oynayan birçok oyuncu için tercih edilen anahtardır. Siyah varyant 'doğrusaldır', yani tuş vuruşu size çok fazla takırtı vermez ve hararetli bir anda tuşları parçalarken geri bildirim miktarını azaltır.

Satın almadan önce birkaçını denemekten korkmayın, çünkü neredeyse kesinlikle sizin için mükemmel bir anahtar türü vardır. Bazı üreticiler artık, genellikle mevcut standartlardan birine dayalı olarak kendi anahtarlarını yapıyor.

HyperX Alloy Elite 2

(Resim kredisi: HyperX)

Son olarak, oyun klavyelerini küçük veya yeni üreticilerin elinden çıkarmamalısınız, ancak tetiği çekmeden önce mümkün olduğunca çok okuduğunuzdan emin olun, çünkü bu uygun miras eksikliği uzun vadede size mal olabilir. Bir başlangıç ​​şirketinden ucuz, hızlı, sessiz, mekanik bir pazarlık gibi görünen şey, bir pazarlık gibi görünebilir, ancak yapı kalitesi veya uzun vadeli güvenilirliği arzulanan çok şey bırakabilir.

Roccat, Das Keyboard, Corsair, HyperX, SteelSeries, Logitech, Topre ve Cooler Master gibi üreticiler, en iyi oyun klavyelerini yapma konusunda ciddi bir mirasa sahiptir, bu nedenle onlardan satın alırsanız, kırılmayan bir ürün alma şansınız vardır. altı aylık kullanımdan sonra. Bu zor ve hızlı bir kural değil, yine de kararınızı verirken akılda tutulması gereken bir şey.

Bu özellikle uygun fiyatlı bir oyun klavyesi satın alırken doğrudur, çünkü ideal olarak yaklaşılabilir bir fiyat noktası için özelliklerle dolu olmasa da sağlam bir model istersiniz - hiç kimsenin yapmadığı benzer fiyatlı bir model yerine, para için daha fazla özellik paketlenmiş görünürken, aylar içinde sizi hızla yarı yolda bırakacak.

Bunu göz önünde bulundurarak, zaman ayırın - bir araya getirdiğimiz karşılaştırmaları okuyun, bir sonraki oyun klavyenizden tam olarak ne istediğinizi tartın ve paranızın mümkün olduğunca akıllıca harcanmasını sağlayın.

Kurulumunuzu 2020'nin en iyi oyun klavyelerinden biriyle yükseltmek isteyen bir PC oyuncusuysanız, başlamak için harika bir zaman seçtiniz: yeni modeller pazara girmeye devam ediyor ve mevcut modellerin fiyatları da düşüyor.

Oyun klavyelerindeki satışlar neredeyse tüm yıl boyunca gerçekleşiyor, bu nedenle yararlanabileceğiniz tüm anlaşmalara dikkat edin. En iyi oyun klavyesi seçimlerimizin yanına en iyi çevrimiçi fiyatları ekledik.

Profesyonel oyuncular hangi klavyeleri kullanır?

Profesyonel oyuncular ve espor şampiyonları mekanik oyun klavyeleri kullanır. Bunun nedeni, membran kartlardan daha doğru ve hassas tıklama performansı sunmalarıdır. Ek olarak, profesyonel oyuncu oyun klavyeleri, çeşitli oyun içi kombinasyonları veya eylem dizilerini depolamalarına izin veren güçlü makro tuş takımlarına sahip olma eğilimindedir.

Elbette, e-spor oyuncusunun yarıştığı oyun türüne bağlı olarak, yalnızca düz oyun stili ve kişisel tercih gibi, seçtikleri oyun klavyesi üzerinde bir etkisi olacaktır. FPS profesyonel oyuncuları tarafından en çok kullanılan anakartlardan bazıları Razer Blackwidow Chroma TE V2 ve Logitech G Pro'dur.

100 £ / 100 $ altındaki en iyi oyun klavyeleri

Anlıyoruz, herkesin oyun aksesuarlarına harcayacak parası yok, ancak yine de onları oyun içinde hayal kırıklığına uğratmayacak güçlü bir donanım parçası istiyorlar. Bu nedenle, 100 £ / 100 $ 'ın altındaki en iyi oyun klavyelerine ayrılmış bu bölüme sahibiz. Bunlar, diğer bazı premium kartların taleplerinin yarısından daha azına mal olmasına rağmen, yine de harika temel işlevler sunan oyun klavyeleri için en iyi seçeneklerimizdir.

100 £ / 100 $ altındaki en iyi oyun klavyeleri:

1. SteelSeries Apex 3

2. GXT 830-RW Avonn'a güvenin

3. Asus Rog Strix Kapsamı

4. Logitech G413 Karbon

5. Dolayısıyla Mekanik Oyun Klavyesi

Bu anakartlar fiyat ve stil açısından çeşitlilik gösterir, bu nedenle bir göz atın ve hangisinin bütçenize ve estetik tercihinize en uygun olduğunu görün.

Kablolu ve kablosuz oyun klavyeleri: en iyisi hangisi?

Burada Pingtwitter'te, oyun konusunda ciddi olan herkesin kablolu bir oyun klavyesi için her zaman dolgun olması gerektiğini düşünüyoruz.

Kablosuz oyun klavyeleri, oyun alanınızın görünümünü düşüren görünür kablolar olmadan minimal ve temiz bir kuruluma sahip olduğunda harikadır ve ayrıca oyun oturumları arasında forumlarda yazı yazmak gibi daha sıradan uygulamalar için de kullanışlıdır.

Ancak, kablosuz oyun klavyeleri sinyallerindeki parazitten zarar görebilir, şarj edilmesi gerekir ve en önemlisi, fiziksel girişlerinizle onu kaydettiren oyun arasında yine de bir gecikme olur. Doğal olarak, milisaniyeler, pwnage ile pwned olma arasındaki farkı yaratabildiğinde, her türlü gecikmeGerçekten miUygun değil.

Ancak evet, evde RPG gibi tek oyunculu yavaş tempolu oyunları oynama eğilimindeyseniz ve rekabetçi bir şekilde oynamıyorsanız, evet, kablosuz oyun klavyesi bir seçenek olabilir. Ve evet, kablosuz oyun klavyeleri son birkaç yılda çok daha iyi hale geldi.

Şu anda Pingtwitter için sadece bir kazanan var - kablolu oyun klavyeleri.

Oyun klavyesi haberleri

Razr Üretkenlik Paketi

(Resim kredisi: Razr)

14 Eylül, 2020 -Son haftalarda çok fazla oyun klavyesi lansmanı görmedik (ne yapmakla meşgulsünüz, üreticiler?), ancak Razr verimlilik klavyesi olarak adlandırdığı şeyi başlattı (yukarıya bakın).

Görünüşte yaratıcılara ve profesyonellere yönelik olsa da, Pro Type klavye, Pro Click mouse ve Pro Glide mouse dahil üretkenlik paketi kesinlikle oyuncular için de bir iş yapabilir ... tabii ki diğer Razr oyun klavyeleri.

en iyi oyun klavyesi Razer Cynosa V2

(Resim kredisi: Razer)

23 Temmuz 2020- Razer duyurduyeni Cynosa V2 oyun klavyesi. 'Giriş seviyesi oyun klavyesi' olarak tanımlanan klavye, Fortnite, Overwatch ve Warframe gibi özel oyun entegrasyonu için ideal olan, ayrı ayrı arkadan aydınlatmalı tuşlarla birlikte gelir.

Cynosa V2, membran tipi bir oyun klavyesidir ve ayrıca tamamen programlanabilir tuşlara ve Razer Chrome RGB entegrasyonuna sahiptir. Oynatma, duraklatma ve atlama gibi özel medya tuşları ve kabloları gözden uzak tutmak için bazı yivli kablo yönlendirmeleri de vardır.

Cynosa V2 şu anda 59,99 $ / 59,99 £ / 69,99 € fiyatla satışta.

Burada Pingtwitter'te Cynosa V2'nin, bir yükseltme için harcayacak çok fazla parası olmayan oyuncular için çok başarılı bir klavye gibi göründüğünü düşünüyoruz. Evet, pakette mekanik anahtarlar bulunmuyor ancak bunun dışında birçok özellik ve şık, minimalist bir tasarım elde ediyorsunuz.

oyun klavyesi haberleri

Yepyeni Logitech G915 TKL mekanik oyun klavyesi.

(Resim kredisi: Logitech)

26 Mayıs, 2020- Logitech, popüler G915 kablosuz klavyesinin Logitech G915 TKL'nin yeni ve daha küçük bir sürümünü duyurdu. TKL, Tenkeyless olduğu için bu şekilde adlandırılmıştır, ancak bunun dışında, tam gelişmiş G915'in bir tür paketini sunar.

Kablosuz, mekanik, RGB klavye, tek bir şarjla 40 saatlik pil ömrüne sahiptir ve bu yüzde 100 RGB aydınlatması da açıktır. Kartın düşük profilli anahtarları, standart mekanik anahtar anahtarlarının yarısı yüksekliğinde olan GL mekanik anahtarlar tarafından desteklenmektedir ve bunlar GL Linear, GL Tactile ve GL Clicky varyantlarında mevcuttur.

Logitech Gaming'in başkan yardımcısı ve genel müdürü G915 TKL Ujesh Desai'nin lansmanı hakkında konuşan Logitech Gaming şunları söyledi:

& ldquo; G915 TKL, LIGHTSPEED Kablosuz, RGB aydınlatma ve şaşırtıcı pil ömrünü, oyun klavyeleri için yeni bir standart oluşturan şık, ultra ince bir tasarımda bir araya getiriyor. & rdquo;

Doğal olarak, Pingtwitter bir G915 TKL'yi mümkün olan en kısa sürede ele geçirmeye çalışacaktır, böylece size resmi görüşümüzü sunabiliriz, bu yüzden siteyi yakında tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Günümüzün en iyi fırsatlarını tamamlayın KLAVYE X50Q USB RGB YUMUŞAK ... Das Klavye X50Q Hız AşırtmacılarTüm fiyatları görünRazer Huntsman Elite -... Razer Huntsman Elite Amazon £ 189 GörüntüleTüm fiyatları görünSteelSeries Apex 3 - RGB ... SteelSeries Apex 3 Amazon £ 59.99 GörüntüleTüm fiyatları görün