Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • En iyi bahçe mobilyaları 2020: yazı salıncakla geçirmek için en iyi bahçe ve veranda mobilyaları

En iyi bahçe mobilyaları 2020: yazı salıncakla geçirmek için en iyi bahçe ve veranda mobilyaları

Kendini izole etme sosyal uzaklaşma inzivası için en iyi bahçe mobilyalarını mı arıyorsunuz? Tam ihtiyacınız olan şey bizde. Evinizde yazın kullanabileceğiniz güzel bir çimen parçasıyla kutsanmışsanız, Tanrı aşkına bir havlu sererek ve bunun işe yarayacağını düşünerek boşa harcamayın. Ucuz ve neşeliden lüks ve etkileyiciye kadar çok çeşitli mobilyalarla yaz bahçenizi renklendirebilirsiniz. Hangisinden bahsetmişken ...


• Homebase'de şu anda TÜM bahçe mobilyalarında% 20 indirim var

Kendi jakuziniz kadar saçma bir şey bile düşündüğünüz kadar pahalı (veya kurulumu zor) değildir, ancak yine de bütçenizi bu kadar uzatmanız gerekmez. Paranızı akıllıca ve akıllıca harcayarak, bir Channel 4 gün ortası ev tadilatı özel ürünü tarafından bahçenize pahalı bir makyaj yapılmış gibi görünmesini sağlayacak bir dizi ürün satın alabilirsiniz. İşte paranın satın alabileceği en iyi bahçe mobilyaları için seçtiklerimiz.

Bahçe mobilyaları hızla tükeniyor

En sevdiğimiz bahçe mobilyası ürünlerimizden bazılarının - ve şu anda bir bahçeye sığdırabileceğiniz diğer her şeyin - tükendiğini görebilirsiniz. Şaşırtıcı değil, gerçekten. Sağlanan perakende bağlantısıyla bulunmayan, önerdiğimiz bir ürün bulursanız, bu kaliteli perakendecileri deneyin. Seni halledecekler.

İngiltere'de:


Amazon

B&Q


Waitrose Garden
Thompson Morgan
Çiğdem
Van Meuwen
Suttons
Dobies
Harrod Bahçıvanlık
Hazırlanmış

ABD'de:


Sears
Ana Depo
Lowe's

Bugün satın almak için en iyi bahçe mobilyaları

En iyi bahçe mobilyaları 2020: Deuba Sun Lounger Cushions Waterproof Steamer ReclinerPingtwitter Best Buy logosu

(Resim kredisi: Deuba)

1. Deuba Sun Lounger Recliner

Bahçeniz için bütçe dostu şezlong

Satın alma nedenleri
+ Paranın tam karşılığı + Uzun boylu insanlar için oldukça uzun, mükemmel + Beş renkte mevcut yastık
Kaçınılması gereken nedenler
-Su geçirmez değildir-Montajı zaman alır

• Deuba Sun Lounger'ı Amazon'dan satın alın

Deuba’nın etli şezlongunda hemen öne çıkan iki şey var. Birincisi, kabarık bir bulutun üzerinde uzanmak kadar rahat ve ikincisi - ve en önemlisi - paranın karşılığını fazlasıyla veriyor. Deuba bir flatpack ile gelir, bu yüzden kendiniz inşa etmeniz gerekecek, ancak sosisli parmaklarınız ve sefil bir sarhoşun el-göz koordinasyonuna sahip olsanız bile, şaşırtıcı derecede kaliteli bir şezlong monte etmeyi başaracaksınız. Kapağı - beş renkte mevcuttur - içki dökülmeleri ve benzerleri için sıvı geçirmez olmasına rağmen, su geçirmez değildir, bu nedenle kuru bir yerde saklamanız gerekir. Yine de, bahçe mobilyalarınızı geliştirmeye başlamak için daha ucuz ve daha rahat bir yol bulmakta zorlanacaksınız.


En iyi bahçe mobilyaları 2020: Alexandria Rattan Effect 3 Kişilik Köşe Bahçe Koltuk Takımı

(Resim kredisi: Ana üs)

2. Alexandria Rattan Efektli 3'lü Köşe Bahçe Koltuk Takımı

Açık havada uzanmak için uygun fiyatlı üç parçalı koltuk takımı

Satın alma nedenleri
+ Keskin fiyatlı + Hava koşullarına dayanıklı rattan etkisi + Dış mekanda dinlenmek için harika

• İskenderiye'yi Homebase'den satın alın

İki dikey koltuk ve 1,4 metrelik şezlong tarzı bir şezlongdan oluşan bu, açık havada dinlenmek için çok değerli bir koltuk takımıdır. Dış mekan dayanıklılığı için rattan efektli dokuma plastikten yapılmıştır ve daha fazla rahatlık için sol veya sağ konfigürasyonda konumlandırılabilen iki dikdörtgen oturma modülüyle birlikte gelir. Ayrıca, Pimms, zeytin ve San Nicasio cipsleri için alçak camlı bir masa ile birlikte gelir (ne, hiç denemediniz mi?). Bu arada, birlikte verilen gri renkli yastıklar rahattır ve hava şartlarına dayanıklıdır, ancak sert havalarda onları iç mekana getirmenizi tavsiye ederiz. Biraz nakit sıkıntısı çekiyorsanız, ancak hala evden çıkıp gün ışığına çıkma konusunda çaresizseniz, bu mükemmel değerli üç parça hile yapacak ve güzelce yapacak.

en iyi bahçe mobilyaları 2020: Kettler RHS Chelsea 4ft Bench

(Resim kredisi: Kettler)

3. Kettler RHS Chelsea 4ft Bench

Kır tarzı bahçeler için mükemmel oturma seçeneği

Satın alma nedenleri
+ Hava koşullarına dayanıklı okaliptüsden yapılmıştır + İki adet rahat koltuk + RHS onaylıdır

• John Lewis & Partners'tan Kettler RHS Chelsea tezgahını satın alın

Bu güzel RHS damgalı iki kişilik bank, geniş bir bahçesi veya verandası olan ev sahibi için sadece bir bilettir. Sertliği ve hafif yağlı dokusu neme direnç göstermede çok iyi olduğu için dış mekan mobilyaları için mükemmel bir seçim olan okaliptüs ağacından yapılmıştır. Kabul edelim ki, bir bank kulağa rahatlıktaki son söz gibi gelmeyebilir, ancak bu, hafifçe kıvrılmış sırtından dolayı ona adil bir yumruk atıyor. Bununla birlikte, üzerinde çok zaman geçirmeyi planlıyorsanız bir yastık pedi indirmenizi öneririz. Bu özel model dört fit uzunluğunda ancak Kettler ayrıca biraz daha fazla alana sahip olanlar için beş fitlik bir versiyon da üretiyor.

en iyi bahçe mobilyaları 2020: Cox & Cox Ravello Yemek Takımı

(İmaj kredisi: Cox & Cox)

4. Cox & Cox Ravello Yemek Takımı

Bu şık yemek takımı ile arka bahçenize Akdeniz dokunuşu getirin

Satın alma nedenleri
+ Sağlam okaliptüsden yapılmıştır + Şık tasarım + Dört koltuk

• Cox & Cox'tan Ravello Yemek Takımı satın alın

Şık ve pratik olan bu yemek masası seti, çok sayıda kutuyu işaretler. Ahşap yemek takımları büyük ve hacimli olabilir, ancak bu, zarif ve orantılı kalmayı başarır, her boyuttaki bahçeler ve teraslar için mükemmeldir. Genel görünümü Akdeniz açık hava yaşam tarzından esinlenmiştir, ancak mükemmel su geçirmezlik ve çürümeye karşı dayanıklılık için sağlam okaliptüs malzemesi, klasik İngiliz yazına dayanacak şekilde özenle seçilmiştir. Dört kişiyi rahatça oturacak, boş yer olacak - veya her iki ucuna yedek bir tabure veya sandalye takarsanız altı kişi.

en iyi bahçe mobilyaları 2020: Rowlinson Dartmouth Arbor

5. Rowlinson Dartmouth Arbor Salıncak Koltuğu

Bu sallanan bahçe koltuğu ile mükemmel rahat köşeyi yaratın

Satın alma nedenleri
+ Geleneksel tasarım + Sallanır

• Rowlinson Dartmouth Arbor Salıncak Koltuğunu ScrewFix'den satın alın

Eğer onu barındıracak bahçeleriniz varsa, bu çardak etkilemekte başarısız olmayacaktır. Her şeyden (çocuklar) uzaklaşmak için rahat bir köşeye ya da bahçenizin dibine koyun ya da oturup bir kitap ve bir fincan kahve ile birkaç saat uzaklaşın. Tepe çatısı sayesinde, sıcak günlerde çok ihtiyaç duyulan bir gölge sağlar ve kafesin içinden tırmanma bitkileri yetiştirmeyi seçebilirsiniz, bu da doğal hava koşullarının yanı sıra büyüleyici 'doğa tarafından sahiplenilen' bir görünüm kazandırır.

en iyi bahçe mobilyaları 2020: Bluetooth Hoparlör ve LED Işıkları ile Suntime 2.7m Şemsiye

(Resim kredisi: John Lewis & Partners)

6. Bluetooth Hoparlör ve LED Işıkları ile Suntime 2.7m Şemsiye

LED'li ve Bluetooth hoparlöre sahip benzersiz şemsiye

Satın alma nedenleri
+ Dahili hoparlör + 24 LED peri ışığı + Eğilir

• Suntime Parasol'ü John Lewis & Partners'tan satın alın

Bu sadece herhangi bir eski şemsiye değil, bu LED ışıkları ve yerleşik bir Bluetooth hoparlörü olan bir şemsiye, daha az değil. Tamam, yani hoparlör harika bir sarsıntı değil ama şemsiyenin 2,7 metrelik eğimli gölgesinin altında parlayan güneşten kaçarken biraz nazik melodiler için yeterli.

Suntime’ın 24 LED'i, her bir destek payandasına üçlü olarak dikilir ve kanopi sarıcısının hemen yukarısına yerleştirilmiş uygun şekilde yerleştirilmiş bir anahtarla açılıp kapatılır. Karanlık çöktüğünde olağanüstü iyi çalışırlar, ne yediğinizi görmek için yeterince ışık verir ve masanın üzerine hoş bir şekilde yumuşak bir parlaklık verir. Bir şemsiye tabanını yerinde tutmak için fazladan 30 sterlin ayırmanız gerekeceğini unutmayın.

en iyi bahçe mobilyaları 2020: Colorado Grey Metal Relaxer

(Resim kredisi: B&Q)

7. Colorado Gri Metal Rahatlatıcı

Bütçeye önem veren güneşe tapanlar için ultra rahat bir şezlong

Satın alma nedenleri
+ Uyku uyandıran konfor + Satın almak ucuz + Saklama için katlanır
Kaçınılması gereken nedenler
-Sağlamak için oldukça hacimli-Hava şartlarına dayanıklı değil

• Colorado Relaxer'ı B&Q'dan satın alın

Bahçe sandalyelerinin en güzelleri olmasalar da, bu doğadaki rahatlatıcılar, bir parça güneş ışığı kapmanın en rahat yolları arasındadır. B&Q'nun bu harika bütçe seçeneği, özellikle neredeyse yatağa benzer bir dereceye kadar alçalan çok konumlu sırtlığından yararlanırsanız, üç kez başınızı sallama diyarına çok sıkı bir şekilde uyan derin bir yastık pedi ile birlikte gelir. . Sentetik yastığı hava şartlarına dayanıklı olsa da, hem yastık malzemesini hem de çelik çerçeveyi paslanmaya karşı korumak için her zaman tüm sandalyeyi gece kaldırmanızı tavsiye ederiz. Neyse ki, nispeten düzenli bir pakete katlanıyor. Tamamen rahatlık için üst düzey bir satın alma - ve çok yüksek bir fiyata.

en iyi bahçe mobilyaları 2020: Amazonas Globo Royal Garden Asma Sandalye

8. Amazonas Globo Royal Garden Asma Sandalye

İkiniz bu geniş salıncak koltuğunda rahatlayabilirsiniz.

Satın alma nedenleri
+ Seçilebilecek üç renk + Çok peluş
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI stantla satın alınırsa pahalıdır Amazon 1 Amazon müşteri incelemesini kontrol edin

İlginç ve farklı bir şey arıyorsanız, bu asılı ladin sandalye hedefe çarpabilir. İki kişinin oturup rahatlaması için yeterli alan vardır ya da tamamen dinlenip uyumak için sallanabilirsiniz. Arka bahçenizdeki ağaçtan koltuğu asma fikrini seviyorsanız, yeterince güçlüyse yapabilirsiniz. Uygun bir ağaç çalmazsanız, bunun yerine isteğe bağlı standı kullanın (ekstra 560 £). Globo, deniz mavisi, paslı turuncu veya krem ​​renkte çok rahat bir yastık seti ve biraz sıçrama sağlamak için üstte iki büyük yay ile birlikte gelir. Pahalı ama lüks.

En iyi bahçe mobilyaları 2020: Kettler Palma Mini Köşe Takımı

(Resim kredisi: Kettler)

9. Kettler Palma Mini Köşe Takımı

Mola zamanından akşam yemeğine kadar, bu köşe takımı mükemmel bir bahçe ekidir

Satın alma nedenleri
+ Tüm yıl boyunca dışarıda tutun + Rahat minderler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Makul miktarda yer kaplayacak Amazon'a göz atın

Köşe koltuktan daha iyi olan tek şey köşe koltuk yemek takımıdır. İster gün içinde ayaklarınız yukarıda dinlenirken isterse akşamları mangal yapmak için geniş aileyi bir araya getiriyor olun, bu günden akşama altı kişilik köşe takımı, güneşlenme zamanlarının ve yemek saatlerinin iyi ve doğru bir şekilde düzenlenmesini sağlayacaktır.

Hem rattan hem de badana olarak sunulan bu şık, hava koşullarına dayanıklı yemek takımı, daha büyük yemek takımları, koltuklar, kanepeler, ayak tabureleri ve şezlonglar içeren daha geniş bir Palma mobilyası yelpazesinin bir parçasıdır. Kettler ürünleri ucuz olmamakla birlikte iyi inşa edilmiş ve açık hava yaşamında dikişlerde dağılmadan ayakta kalabilecek kadar dayanıklıdır. Bununla birlikte, kış aylarında koltuk minderlerinin çıkarılması ve dış mekan mobilyalarının örtülmesi her zaman tavsiye edilir çünkü en iyi malzemeler bile aylarca yağmur ve kara karşı mücadele eder.

en iyi bahçe mobilyaları 2020: Barlow Tyrie Napoli Teleskopik Dikdörtgen Şemsiye

10. Barlow Tyrie Napoli Teleskopik Dikdörtgen Şemsiye

Bir güneş şemsiyesi bir bahçe gereğidir, bu yüzden onu iyi yapın

Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u temiz tutmak için saklama kapağıyla birlikte gelir

Dışarıda o kadar dayanıksız şemsiyeler var ki, tek bir rüzgarla özgürlük için bir teklifte bulundukları ve onları bahçenin diğer ucuna kadar kovalamanız gerekiyor. Barlow'un bu çok zarif görünümlü şemsiyesi, onu sıkıca yere sabitleyen sağlam bir tabana sahiptir. Okaliptüs çerçevesi zor aşınır ve dayanıklıdır, akrilik kanopi ise hafif ve zarif bir şekle sahiptir. Dahası, kış için kulübedeyken onu korumak için bir saklama kapağına sahiptir. Şık ve iyi topuklu ayakkabılar için harika bir seçim.

en iyi bahçe mobilyaları 2020: LA REDOUTE ACACIA & CANVAS SUN LOUNGER

(Resim kredisi: La Redoute)

11. LA REDOUTE ACACIA & CANVAS GÜNEŞ SALONU

La Redoute evinden akıllı yatar koltuk

Satın alma nedenleri
+ Rahatlık için yaslanır + Kolay saklama için katlanır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Acacia Sun Lounger'ı La Redoute'dan satın alın

İster havuz kenarında dinleniyor olun, ister işten sonra güneşin tadını çıkarıyor olun, bu şezlongun dört uzanma pozisyonu ile kırk göz kırpabilir veya kitabınıza geri dönebilirsiniz. Akasya ağacı neme ve böceklere karşı dayanıklıdır, PVC kaplı polyester ise suya dayanıklıdır, bu nedenle havuzda birkaç tur attıktan sonra tekrar nemli bir yastığa yerleşmenin korkunç hissini unutabilirsiniz. Sandalye, kolay saklama için katlanır, bu yüzden kötü hava başladığında kaldırdığınızdan ve görünümünü korumak için gelecek yaz tekrar çıkmadan önce bir kat yağ verdiğinizden emin olun.

En iyi bahçe mobilyaları 2020: Hokku Designs Pearl Daybed

12. Hokku Tasarımları İnci Daybed

Güneşlenmek, uyumak veya kitap okumak için mükemmel bir yer

Satın alma nedenleri
+ Gölgede rahatlayın veya güneşte uzanın + Rahat olabileceği kadar rahat
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ SATIŞLARI Amazon'a göz atın

Bir inciden çok bir bitki soğanı gibi görünse de, bu şirin bahçe odası, mevcut sayfa çeviricinizle arkanıza yaslanmak için ideal bir mekandır. Dört ya da beş kişi için yeterince geniş olan bu gülünç derecede rahat divan, arkadaşlar bir kadeh şarap içmek için geldiklerinde çok sevilecek. Pearl, hava koşullarına dayanıklı rattan ve hasırdan, kaynaklı alüminyum çerçeveden yapılmıştır, böylece tüm yıl boyunca dışarıda tutabilirsiniz, bu da makul miktarda bir araya getirme gerektirdiği için kullanışlıdır.

Bahçe Ticareti St Mawes İçecek Soğutmalı Bar Masası

13. Garden Trading St Mawes Bar Masası İçki Soğutuculu

Yüksek bir bahçe masasından daha iyi ne olabilir? Ortasında bir içki daha serin olan biri

Satın alma nedenleri
+ Hava şartlarına dayanıklı tik ağacından yapılmıştır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu bar masasını içecek soğutuculu olarak alırsanız, kendinizi bu yaz herkesin sosyalleşmek için geleceği yerin olacağı gerçeğine indirgemeniz gerekecek. Güçlü, dayanıklı ve çürümeye dayanıklı tik, bahçe mobilyaları için en iyi ağaçlardan biridir. Aynı zamanda çok iyi yaşlanır, bu nedenle dış barınız yalnızca yıllar geçtikçe daha çekici hale gelecektir. Kullanmak için, büyük kabı buzla doldurun ve içine bira ve şampanyalarınızı koyun. Basit, etkili, en azından buz eriyene kadar.

en iyi bahçe mobilyaları 2020: Cox & Cox Kapalı Dış Mekan Asma Sandalye

(İmaj kredisi: Cox & Cox)

14. Cox & Cox İç Mekan Dış Mekan Asma Sandalye

Bu açık havada asılı sandalyede uyumak için yavaşça sallanın

Satın alma nedenleri
+ Salıncak veya ayakta durma + Bir araya getirmesi ve ayırması kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Kış için içeri alınmalı

• Cox & Cox'tan İç Mekan Dış Mekan Asma Sandalyesini satın alın

Bahçede mükemmel bir sığınak olacağını bildiğiniz bir yer olduğunda, onu dolduracak bir şeyimiz var. Bu dayanıklı ama zarif bir şekilde şık rattan görünümlü asma sandalye, iyi bir kitap ve bir kadeh vino ile mükemmel bir şekilde eşlik edecek şekilde tasarlanmıştır ve en çekici olanı, nihai rahatlama sağlamak için biraz sallanır. Çelik, paslanmaya karşı dayanıklı bir sehpa ile birlikte gelir, ancak zeminde sağlam bir şekilde kalmasını isterseniz üzerine birkaç ayak da koyabilirsiniz. Bir dereceye kadar hava koşullarına dayanıklı olsa da, kış için söküp saklamanın kolay olduğunu bilmeye değer.

en iyi bahçe mobilyaları 2020: Giardino Büyük Cam Yemek Masası Küp Takımı

(Resim kredisi: Giardino)

15. Büyük Rattan Küp Yemek Takımı Bahçe

Düzgün, kompakt ancak aileye uyacak kadar büyük, bu ideal bir veranda yemek takımıdır

Satın alma nedenleri
+ 6 sandalye içerir + Kış ayları için bir örtü içerir
Kaçınılması gereken nedenler
-Gerçek miktarda alan gerektirir

• Giardino Büyük Rattan Küp Yemek Setini Amazon'dan satın alın

Siz ve ailenizin bu yaz dışarıda oturmak için ortak bir çaba sarf edeceğinizi biliyorsanız, yemek masasının dışında altı koltuklu bu ifadeye yatırım yaparak tüm silahları ateşleyerek dışarı çıkın. Çelik bir çerçeve, rattan gövde, cam üst, altı sandalye, dört tabure, bir şemsiye ve bir kış örtüsüne sahip bu dış mekan yemek masası, çantanızın iplerini çekebilir, ancak paranızın karşılığını çok fazla alırsınız. Kullanılmadığında masanın altına düzgün bir şekilde kayan sandalyeler sayesinde, verandanızın veya bahçenizin farklı görünmesine neden olmayacak tek tip bir görünüm sağlar.

en iyi bahçe mobilyaları 2020: Outsunny Açık Bahçe Rattan Sallanan Hamak

16. Outsunny Açık Bahçe Rattan Sallanan Hamak

Güneşlikli, rahatlatıcı eski tarz sallanan bank

Satın alma nedenleri
+ Montajı çok kolay + İyi düşünülmüş tasarım + Ayarlanabilir tavan, yağmur birikmemesi için kavisli
Kaçınılması gereken nedenler
-Özellikle yazlık bir renk değil-Bacaklarını sallayamayan uzun boylu insanlar için eğlenceli değil Bugünün en iyi OUTSUNNY BLACK OUTDOOR GARDEN RATTAN SALINCAK SANDALYESİ fırsatları Amazon 8 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Arka bahçenizde bir hamak bağlayacak kadar yakın iki ağaç olmadıkça, ki bu muhtemelen yapmadığınız yaz kadar rahatlatıcıdır. Bu üç kişilik sallanan sandalye, bahçeniz için mükemmel bir yaz mobilyasıdır, çünkü içinde oturuyorsunuz ve hafifçe ileri geri sallanıyorsunuz. Ayrıca, yukarıdan geçerken güneşi engellemek için ayarlanabilir bir tavana sahiptir. Outsunny'nin parlak ve yazlık bir şeyden ziyade derin, karanlık, berbat bir tekno renk düzeni için dolgun olması nedeniyle renk konusunda çok emin değiliz, ancak tersine hala oldukça şık ve sofistike görünüyor.

en iyi bahçe mobilyaları 2020: Farmer’s Cottage 7 Kişilik Döner Bahçe Bölmesi

(Resim kredisi: John Lewis & Partners)

17. Farmer's Cottage 7 Kişilik Dönen Bahçe Bölmesi

Açık havada serinlemek için yüksek teknoloji ürünü yazlık ev

Satın alma nedenleri
+ 360˚ döner + Yedi koltuk konforludur + Yatak odasına dönüştürülebilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Profesyonel kurulum gerektirir-En az BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI söylemek için biraz pahalı Amazon'a bakın

Neden dışarıda dinlenebilirken, yüksek teknolojili bir dönen uzay bölmesinde gizlice bahçeye bataklık standart bir yazlık inşa ettiniz? Lamine ladin keresteden yapılmış ve 2,4 metre genişliğinde ve 2,2 metre yüksekliğinde bir iç mekana sahip olan bu çarpıcı bölme, bahçe lüksünde son sözdür.

Yedi konuk kapasiteli dairesel bir su geçirmez vinil tezgah pedi ve ayrıca alçaltılabilen bir orta masa ile birlikte gelir, böylece bir yatağa veya hatta bir bahçe yatak odasına dönüştürmek için bir orta yastık pedi ekleyebilirsiniz. UV korumalı akrilik renkli pencerelerin üstündeki ve altındaki paslanmaz çelik dış dokunuşlar ve aynalı panjurlar ısıyı yansıtır ve ekstra bir sınıf dokunuşu ekler. İç aydınlatma, ay ışığında rahatlamak isteyenler için bir seçenek. Bununla birlikte, bu bölmeyle ilgili en iyi şey, yavaşça 360 ° dönmesidir; bu nedenle, güneş hangi yönden parlıyor veya rüzgar esiyor olursa olsun, her zaman rahatlık bölgesinde olacaksınız. Zzzzz.

en iyi bahçe mobilyaları 2020: HAWAII SQUARE JET LAY-Z

18. HAWAII KARE JET LAY-Z

Bahçenizi süslemek istiyorsanız, bunu yapmanın bu büyük jakuziden daha iyi bir yolu var mı?

Satın alma nedenleri
+ Çok iyi yapılmış + Rekabetçi fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Isınması biraz zaman alır-Büyük ambalaj, kullanılmadığında saklamak için garip demektir Günümüzün en iyi HAWAII SQUARE JET LAY-Z fırsatları Amazon'a bakın

Hawaii'yi düşündüğünüzde, aklınıza muhtemelen hula dansçıları, renkli leisler ve parlak mavi hava jetli jakuziler geliyor. Lay-Z-Spa, ilk ikisini Romford'daki arka bahçenize teslim edemez, ancak kesinlikle jakuziyle birlikte gelir. Dört yetişkin ve tek seferde altı yetişkin için yeterince büyük olan bu jakuzi, 40 dereceye kadar ısıtan 840 litre su tutar. Oraya varmak biraz zaman alır, ancak beklemeye değer, çünkü jakuzide bira / Prosecco / G & T / süt (uygunsa silin) ​​içebilir ve bahçenize bir dilim tropikal yüksek yaşam getiriyormuş gibi hissedebilirsiniz. .

Bahçe Ticaret Günlük Mağazası

19. Bahçe Ticaret Günlük Mağazası

Bu şık kütük dükkanıyla ateş ağacınızı baharatlayın

Satın alma nedenleri
+ Sağlam tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-En iyi yağmur altında tutulur BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Daha önce odun yakıcınızda baharatsız odun yakmayı denediyseniz, camın üzerinde yapışkan siyah bir katran fark edeceksiniz. Yani ister kendi ahşabınızı baharatlıyor, ister yerel bir şirketten sipariş ettiğiniz ahşabı depoluyor olun, bu kütük deposu onları kuru tutacak ve daha soğuk akşamlar başladığında yanmaya hazır hale getirecektir. Görünümü şık ve çok pratiktir. Ancak, işlenmemiş FSC köknarından yapıldığından, ömrünü uzatmak için korunaklı bir alana yerleştirmek en iyisidir.

en iyi bahçe mobilyaları 2020: Pyramid Living Flame Patio Heater

20. Piramit Yaşayan Alev Veranda Isıtıcı

Bahçede akşamları için güvenilir, kontrolü kolay bir ısı kaynağı

Satın alma nedenleri
+ Soğuk gecelerde sıcak tutun + Ayarlanabilir ısı ayarları
Kaçınılması gereken nedenler
-Gaz ek bir masraftır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Yaz akşamlarından en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, bir veranda ısıtıcısının verandanın vazgeçilmezi olduğunu söylemeye bile gerek yok… tabii ki, yaz çekmecenize birkaç sadık süveter park etmekten memnun değilseniz, sıcaklık düşer. Otantik olarak rustik olmasa daateş çukuru, bu uzun ömürlü 9.500 watt'lık propan yakan model gibi bir teras ısıtıcısı, sıcak tutmanın güvenilir ve şık ve modern bir yoludur.

en iyi bahçe mobilyaları 2020: WATERPROOF BLUE POP-UP GARDEN GAZEBO

21. SU GEÇİRMEZ MAVİ POP-UP BAHÇE GAZEBO

Bu çardak, bahçe partinizi elementlerden koruyacak

Satın alma nedenleri
+ Kurulumu kolay + Tamamen su geçirmez
Kaçınılması gereken nedenler
-Velcro yanları ve tavanı biraz ucuz hissettiriyor-Sökmek zor olabilir Bugünün en iyi Miadomodo Rattan Sun Lounger fırsatları Amazon'a bakın

Yağmur bulutlarının barbekü planlarınızı mahvetmek için ortaya çıktığı İngiliz yaz aylarında beklenmedik günler için ilk savunma hattınız burada. Bu açılır bahçe çardağı, üç metreye üç metre boyutlarındadır ve misafirleri ve bazı mobilyaları barındırmak için içeride geniş bir alan sağlar ve kurulumu yaklaşık 15 dakika sürer. Aynı zamanda sağlamdır, bu nedenle şiddetli rüzgara ve sağanak yağışlara dayanabilir. Yine de bu noktada, bahçede sosyal bir toplantıyla neden ısrar ettiğinizi kendinize sormanız gerekecek. Çardağınızı bırakıp brunch'ı içeriye taşımanız ne kadar sürer? Üç fit kar mı? Ani sel baskınları? Kasırga uyarıları mı?