Close
  • Ana
  • /
  • Oyuncaklar
  • /
  • En İyi Bahçe Oyunları 2020: Eğlenceyi Dış Mekanlara Taşıyın

En İyi Bahçe Oyunları 2020: Eğlenceyi Dış Mekanlara Taşıyın

Yaz mevsimi dönerken, en iyi dış mekan oyunları için bahçeye taşınmak üzere Xbox Ones ve PlayStation 4'lerimizi güvenle bırakabiliriz - siz değilNintendo Anahtarısahipleri, Zelda seansınızı yanınızda götürebilirsiniz. Zevk almak!


İngiliz yazı, The Great Outdoors'un keyfini çıkarabileceğimiz ve aynı zamanda aktif olabileceğimiz üç günlük bir zaman aralığımız olduğu anlamına geliyor. Tüm zamanların en kötü oyunu olabilecek olan salıncaklı top günlerinden uzaklaştık ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha iyi açık hava oyunları var.

Bu sadece futbol ve kimin kaleci olmaya zorlandığını tartışmak ya da topun yerden iki inçten fazla sekmediği yerde küçültülmüş bir tenis versiyonu değildir.

Hayır, bunlar bahçe çitleri, heyecanlı aile üyeleri ve gökyüzünde sarı bir ateş topu ile çevrili olduğunuzda mükemmel şekilde çalışan tam gelişmiş oyunlardır. Bunlar alabileceğiniz en iyi açık hava oyunları.

En iyi bahçe oyunları seçimimiz


TWISTER PİKNİK BATTANİYE

Twister ama bahçeniz için yeniden paketlendi.

Satın alma nedenleri
+ Twister'ın dev bir versiyonu + Büyük kitleleri memnun ediyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Su geçirmez destek incedir-Oynamak için oldukça esnek olmanız gerekir Bugünün en iyi TWISTER PICNIC BLANKET fırsatları Amazon'a göz atın

İşinizi bırakabilir, binlerce mil Doğu uçağına binebilir, uzaktan gördüğünüz en büyük dağa tırmanabilirsiniz ve orada bulduğunuz ilk uzak köylü Twister'ı hala duymuş olacaktır. Herkes ne olduğunu bilir. Ancak Twister'ın artık 'Piknik Battaniyesi' formunda geldiğini ve oynadıktan sonra küçük bir sapla sarılıp götürülebileceğini herkes bilmiyor. İplikçi bir anahtarlığa takılıyken alt tarafında su geçirmez bir destek bile vardır, böylece birisi yanlışlıkla sol ayağını kırmızı bir daireye sürüklemeye çalışırken tekmelediğinde kaybolmaz. Bahçeler, parklar ve uzak dağlar için mükemmeldir.


DEV DÖKÜM KULESİ

Jenga'ya benziyorsa ve Jenga gibi kokuyorsa ...

Satın alma nedenleri
+ Çok iyi inşa edilmiş + Daha büyük sürüm daha eğlenceli
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı olduğu için -Düz bir yüzeye ihtiyaç duyar Bugünün en iyi GIANT TUMBLE TOWER fırsatları Amazon 845 Amazon müşteri yorumlarını inceleyin

Hayır, Jenga değil. Bu Dev Takla Kulesi! Alttan bloğu alıp devrilmeden üste yerleştirmeniz gereken tahta bloklu bir oyun… tamam, bakın, bu Jenga. Avukatlarına söylemeyin. Bu, klasik oyunun devasa bir versiyonudur ve üç fit yüksekliğe kadar ulaşabilir. Je sahip olmak… üzgünüm,Dev Takla KulesiBu boyuta kadar şişirilmesi, oynamayı daha eğlenceli hale getiriyor, çünkü tahta kule çöktüğünde çok daha kaotik oluyor. Ayrıca, arka bahçenizden tahta bir blok almaya çalıştığınız için, kurulumu daha hızlıdır ve daha büyük bloklar, her bir parçayı beklediğinizden çok daha dramatik hale getirir.


SPORTSPOWER 14FT KATLANIR TRAMPOLİN

Eğlenceli bir yaza doğru yol alın

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel kalite + Yastıklı çerçeveler ve direklerle kullanımı güvenli
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok fazla alana ihtiyaç duyar-Sadece aktif Bugünün en iyi DEV TUMBLE TOWER fırsatları için Amazon'a göz atın

Biri size evinde bir bahçesi olduğunu ve çocukları olduğunu söylerse, o bahçenin iki şeyden birinin evi olmasını bekleyebilirsiniz - yırtık ağ ile hırpalanmış bir futbol kalesi veya 2011'de bir kez kullanılmış ve asla tekrar. Trambolinlerle ilgili sorun, teoride harika görünmeleridir, ancak yayların yeterince 'esnek' olmaması ve sizi yan kapının bahçesine uçuran yanlış bir sıçrayışın ani tehlikesi sayesinde gerçek genellikle farklıdır. Bu Sportspower trambolin, yaylı pedinden havaya uçabilmeniz ve kendinize zarar vermemenizi sağlamak için ağa sahip olmasıyla her iki sorunu da çözer. Yeterince sahip olduğunuza karar verdiyseniz, sevilmeyen trambolinlerin bahçelerde neden olduğu göze batan sorundan kaçınarak katlanmak bile kolaydır.

ELITE SPORTZ TABLETOP BÜKÜM OYUNU

Taşınabilir formda herkesin favori kayan disk oyunu

Satın alma nedenleri
+ Oynaması çok kolay + Çocuklardan yetişkinlere herkesin oynaması için uygun
Kaçınılması gereken nedenler
-Düz bir yüzeye ihtiyaç duyar-Çocuklar sizi yenebilir Bugünün en iyi Elite Sportz Masaüstü Curling Oyunu fırsatları 19,97 $ Amazon 956'da görüntüle Amazon müşteri incelemeleri

Üreticinin bir incelemenin parçası olarak söylediği bir şeyi kopyalayıp yapıştırmak zorunda olduğumuz her gazetecilik içgüdüsüne aykırıdır. Sonra yine, gazetecilik derecemizi açık havada bir curling oyununu gözden geçirecek şekilde alamadık, bu yüzden bizi bir defalık affedin. & ldquo; GERÇEKTEN, BU ÇOCUK OYUNU BÜTÜN AİLE İÇİNDİR, & rdquo; yazıyor (yazarın kendisininkini değil, bizimkini değil). & ldquo; Bunun tüm aile için bir oyun olduğuna dair çok büyük bir yanıt alıyoruz. & rdquo; İşte orada var. Masalar için tasarlanmıştır ancak zemin düz olduğu sürece açık havada, bahçe masasında veya yerde de çalışır. Ucuz, hafif ve evet, çocuklar yetişkinlere karşı oynayabilir.


BAHÇE OYUNLARI BÜYÜK 4

Tüm bahçelere uyan devasa bir Connect 4 sürümü

Satın alma nedenleri
+ 4 bağlayın! Üzgünüm, BÜYÜK 4! + Kullanılmadığında saklanması çok kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı Bugünün en iyi GARDEN GAMES BIG 4 fırsatları Amazon'a göz atın

İşte eğlenceli olduğu kadar basit bir oyun. Dev bir tahtanız var ve sırayla renkli parçaları tahtaya bırakıp renginizden dört parçayı sıraya dizmeye çalışıyorsunuz. Bu zekice orijinal bir fikir, o kadar harika uygulanmış ki hiç kimsenin nasıl ortaya çıkmadığını merak edeceksiniz… evet tamam, kabul edeceğiz. Garden Games Big 4, Connect 4 HQ'da avukatın yüzlerini seğirtir, çünkü bu aslında onun bir karbon kopyası olsa da muazzam oranlarda şişirilmiş. Buradaki nokta, Connect 4'ün çok eğlenceli olması ve bu yüzden, dev parçaların yerine düşen fiziksel 'tıkanması', masa üstü versiyonun en tatmin edici yönlerinden birini güçlendiriyor.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın