Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi bahçe hortumu 2020: En kaliteli hortumla yamanızı şık bir şekilde serpin ve püskürtün

En iyi bahçe hortumu 2020: En kaliteli hortumla yamanızı şık bir şekilde serpin ve püskürtün

Hortum hortumdur, değil mi? Pekala, tam olarak değil, çünkü piyasada birkaç farklı tür ve bunları tamamlamanın birden fazla yolu var. İstediğin en iyi bahçe hortumu ve bizde de bu var. Oh-oooh, oranın yarısındayız, oh-oh! Bir püskürtücüde yaşamak! Afedersiniz.


Uzunluk genellikle alıcının temel endişesidir. Birkaç dağınık saksının bulunduğu çok küçük bir avlunuz varsa, yaklaşık beş metre uzunluğunda bir düşünün. Ancak, su için önemli bir çim alanınız varsa, 20 metreden fazla bir çim alana gidin. Açıktır ki, hortum ne kadar uzun olursa, sarmak ve saklamak o kadar zahmetli olacaktır. Tabii ki, tüm kalbimizle tavsiye ettiğimiz bir otomatik hortum kutusu besleyicisine yatırım yapmadığınız sürece hortumu kendi kendine sararak yaz tatilinin keyfini çıkarmak için size daha fazla zaman bırakır.

Standart bir kauçuk ve PVC bazlı hortum borusuna popüler bir alternatif olarak, yeni genişletilebilir hortum serilerinden birini deneyin. Bu modeller, su tükendiğinde sıyrılmış bir yılan derisi gibi görünür, ancak basıncı etkinleştirir ve uzunluklarının üç katına kadar genişler ve ardından su basıncı kesildiğinde normale döner. Bunlar, normal bir hortumu saklayacak yeri olmayanlar veya bir mil hortumunu sarmakla uğraşamayanlar için harika seçeneklerdir.

Tamamen rahatlık için, en iyi hortum seçimimiz 30 metredirGardena Hortum Kutusuduvarınıza cıvatalı ve ihtiyacınız olduğu kadar çok veya az hortum kullanmanıza izin verir. Bittiğinde, basitçe bir çekiştirin ve hepsi üç kez tekrar sarılır.Kärcher CR3.110 Kompakt Hortum Kutusuhortumu tamamen sarılı ve bir sonraki geziye hazır durumda tutan harika bir manuel alternatiftir. Genişleyen çeşitliliğin peşindeyseniz, iki numaralı spotumuz olan dokunsal ve ultra hafifYoYo Kendinden Uzayan Hortum Borusu.

Hangi hortumu seçerseniz seçin, sulama günlerinizin ağır, verimsiz bir sulama kabının etrafında dolaşmaktan milyonlarca kat daha kolay olacağından emin olabilirsiniz. Şimdi devam et: yapmalısınpüskürtmeksadeceYapmakonagün. MC Hammer'ın dediği gibi.


En iyi bahçe hortumuPingtwitter Best Buy logosu

1. GARDENA HORTUM KUTUSU 30M

Çok yönlü en iyi bahçe hortumu

Satın alma nedenleri
+ Kullanımı kolay + Zahmetsiz pratiklik
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Oldukça pahalı Amazon'a bakın

Geniş bir bahçeniz varsa ve 30 m uzunluğa kadar bir hortuma ihtiyacınız varsa, Gardena'nın evindeki bu şık hortum kutusundan daha iyi bir paket bulamazsınız. Otomatik hortum besleyicilerde rigueurDüzenli olarak hortum kullanan herkes için, ister elde tutulan, ister otomatik serpme, arabayı yıkamak veya garaj yoluna veya verandaya bir vızıltı vermek olsun. Hepsi aynı şekilde çalışır.

Kullanmak için, hortumu istediğiniz uzunluğa kadar çekin ve durduğunuzda bir mekanizma onu yerine kilitler (kullandığınız yöne bağlı olarak tüm ünite 180 ° döner). Bittiğinde hortumu birkaç inç dışarı çekin ve mekanizma onu serbest bırakır. Hortumu kilitsiz modda bırakırsanız, kendi kendine kesilir ve bir dahaki sefere hazır hale gelir. Bununla birlikte, hortumu tutmanızı ve onunla geri yürümenizi tavsiye ederiz, aksi takdirde, ucuna takılan püskürtme memesi boyunca sürüklenir ve olası zarar görür. Hortum, eve giderken dış mekan mobilyalarına ve saksılara da takılabilir.


Bu 30 metrelik ağır modelin bir dış duvara monte edilmesi kolaydır, ancak giriş hortumu yaklaşık 1,5 metre uzunluğunda olduğu için bir dış mekan musluğunun yakınına yerleştirmeniz gerekecektir. Gardena’nın mekanizması son derece kaygan ve devreye alınması ve çıkarılması çok kolayken, şık görünümlü 13 mm hortumun kalitesi ve esnekliği, neredeyse sıfır delinme şansı ile son derece uzun bir ömür sağlamalıdır. Beraberinde gelen ucuz döner püskürtme nozulu küçük bir bonus olarak kabul edilebilir.

Gardena, piyasadaki en güvenilir ve en iyi görünümlü bahçe ürünlerinden bazılarına sahiptir. Bu son derece uygun fiyatlı modeli dış duvarınıza takın ve hortum ömrünüz tamamen değişsin.

En iyi bahçe hortumu

2. YOYO Hortumu

Gerçekten gerilen, mucizevi derecede hafif bir İtalyan yapımı bahçe hortumu

Satın alma nedenleri
+ Tüy kadar hafif + Bir dereceye kadar genişler + Mükemmel bir püskürtme tabancasıyla birlikte gelir
Kaçınılması gereken nedenler
-Basınç biraz geri çekilmesine neden olur

• YoYo hortumunu Homebase'den satın alın


Yaklaşık 30 metreye kadar uzanan bir lastik hortum için bu İtalyan yapımı model neredeyse mucizevi bir şekilde hafiftir. YoYo muazzam bir miktar genişletmiyor, ancak kullanımı çok zor ve baskı altındayken kumaş kaplı rakipleri kadar geri çekilmiyor.

Fazla fetişist olmamakla birlikte, bu parlak kırmızı hortum, elde harika hissettiren harikulade yumuşak kauçuksu bir dokuya sahiptir. Boşken hafifliği, onu sarma zamanı geldiğinde büyük bir bonus ve bu gözden geçiren, onu kullanırken hiçbir karışıklık veya bükülme yaşamadı.

YoYo ayrıca, çok sayıda püskürtme oluşumuna sahip parlak, hafif bir plastik püskürtme tabancası ile birlikte gelir; bunlara, alt kısmındaki erişilemeyen orman gülleriyle mücadele arasında uzun menzilli su savaşları için mükemmel olacak ince bir su tabancası tipi jet de dahildir. Bahçe. YoYo ayrıca püskürtme tabancasını çıkardığınızda suyu kapatan bir Aquastop bağlantı parçası ile donatılmıştır.

Aşağıda incelenen Hozelock Süper Hortumu gibi, musluktaki suyu kapattığınızda ve hortumdaki kalan suyu boşaltmak için hortum tabancasının tetiğini sıktığınızda, sprey yavaşça damlamaya dönüşmeden önce birkaç saniye boyunca tam hızla devam eder. Boşaldığında, basitçe yuvarlayın ve saklayın.

Bahçeniz, bahçeniz, araba yolunuz veya tekneniz için sarılması zahmetli olmayan verimli bir hortum peşindeyseniz ve yumuşak, kavrayıcı kauçuk hissini seviyorsanız, burada durun.

en iyi bahçe hortumu

(Resim kredisi: Kärcher)

3. Kärcher CR3.110 Kompakt Hortum Kutusu

Gardena'ya harika bir manuel alternatif

Satın alma nedenleri
+ Sorunsuz kullanım + Kompakt depolama
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz kas girişi gerektirir

• Kärcher CR3 Kompakt Hortum Kutusunu Amazon'dan satın alın

Küçük Grand Design evinizin dış duvarına yerleştirmek için Gardena Hortum Kutusuna daha ucuz bir alternatif mi istiyorsunuz? Bu, daha düzenli depolama ve düşük su basıncı alanlarında daha iyi sprey erişimi için 10 metre 8mm mikro hortumla birlikte gelir.

Gardena otomatik sarıcıdan farklı olarak, bu, gevşetmek ve geri sarmak için biraz kas girdisi gerektirir, ancak hortum sadece 10 metre uzunluğunda olduğundan, işlem neredeyse hiç yorucu değildir. Manuel sarım kutusu yaklaşık 2 kg ağırlığındadır ve gerekirse sağlanan duvar montajından kaldırılır.

Kärcher'in hortumları çok iyi yapıldı, bu nedenle bu hortumun güneşte delik açma veya yok olma ihtimali çok az. Bu özel paket, basit bir döndürerek çalıştırılan püskürtme memesi ve işlemde ıslanmadan püskürtme tabancalarını ve fıskiyeleri çıkarmanıza olanak tanıyan bir su durdurma konektörü ile birlikte gelir. Asılsız hortum hortumlarını yerinde tutmak için mükemmel bir kompakt seçim.

En iyi bahçe hortumu

4. HOZELOCK SUPERHOZE 30M

Son derece hafif ve saklaması kolay bir hortum

Satın alma nedenleri
+ Uzunluğunun üç katına kadar genişler + Depolamak için bir doddle
Kaçınılması gereken nedenler
-Yangın hortumu gibi geri çekilir-Fıskiye kullanımı için değil

• Hozelock Superhoze 30m'yi Amazon'dan satın alın

Bu genişletilebilir 30 m hortum son derece hafiftir ve saklaması kolaydır - içteki lateks tüpü, su basıncı açıkken uzunluğunun üç katına kadar genişler. Bununla birlikte, su basıncı, su dağıtılırken musluğun yönüne doğru sabit bir geriye doğru çekme oluşturduğundan, onu çim boyunca birkaç fit sürükleyeceğinden, hafif bir salınımlı fıskiyeyle kullanılacak en iyi hortum türü değildir. Bir çocuk havuzunu doldurmak, hortum ucunu sabitlemenin bir yolu olmadıkça aynı nedenden ötürü olmaz. Ancak elde püskürtme için mükemmeldir ve güvertede az yer olan kayıkçılar için bir nimettir.

Yukarıda gözden geçirilen kuşkusuz daha iyi YoYo hortumu gibi, musluğu kapattığınızda ve püskürtme tabancasını açık konumda tuttuğunuzda, su yavaş yavaş sönmeden önce yaklaşık 10 saniye boyunca tam derinde püskürmeye devam eder. Yaklaşık 20 saniye sonra tüm hortum, kolay saklama için orijinal şekline geri döner.

Superhoze, ucuz bir döndürme başlığı ile birlikte gelir ve daha büyük bahçeler, tekneler ve hortumları manuel olarak sarmamaktan nefret eden herkes için idealdir. Aynı zamanda oldukça zordur, ancak sarı, naylon kılıfının ilk kullanımdan sonra kirleneceği ve çirkinleşeceği göz önüne alındığında seçilmesi şüpheli bir renk gibi görünmektedir. Ama dostum, bu sadece kanlı bir hortum - üstesinden gelin.

En iyi bahçe hortumu

5. BAĞLANTILI HORTUM BORU TAKIMI VERVE

Bataklık standardı ancak güvenilir bir bahçe hortumu

Satın alma nedenleri
+ Ucuz ve neşeli + İyi bir püskürtme tabancasıyla birlikte gelir
Kaçınılması gereken nedenler
- Kullanılmayan kurmalı beşik

Hortumlar bu kompakt modelden daha fazla bataklık standardı olarak gelmiyor ancak biz onu dahil ettik çünkü a) ucuz, b) sadece 10 metre uzunluğunda ve zorlu bahçeler ve teraslar için mükemmel ve c) bir püskürtme tabancasıyla birlikte geliyor.

Kabul edelim ki, burada sağlanan püskürtme tabancası daha ucuz büküm kontrol çeşitliliğidir, ancak işi yeterince iyi yapar. Bununla birlikte, daha çeşitli püskürtme ve püskürtme seçenekleri için, az önce incelediğimiz mükemmel Verve Green & Grey püskürtme tabancasını satın almanızı tavsiye ederiz.buraya.

Verve hortumunun kendisi çoğunluktan daha dardır (7,9 mm'ye karşı 13 mm), bu nedenle bir komşuyu iki parsele kadar patlatmak için fazlasıyla basınç üretir. Ve sağlam örgülü PVC'den yapıldığı için, büyük olasılıkla hiçbir zaman sızıntı yapmayacaktır. Aklınızda bulunsun, beraberinde gelen kurmalı beşik popoda biraz acı çekiyor ve hortumun kendisinin özellikle bükülmemesine yardımcı olmuyor.