Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020'deki en iyi Garmin fırsatları: Forerunner'dan Fenix'e en ucuz Garmin koşu saati ve fitness saati fırsatları

Aralık 2020'deki en iyi Garmin fırsatları: Forerunner'dan Fenix'e en ucuz Garmin koşu saati ve fitness saati fırsatları

Dönem 'en iyi koşu saati'neredeyse' en iyi Garmin saati 'ile eş anlamlıdır ve en ucuz Garmin saat fırsatları ile ilgileniyorsanız, doğru yerdesiniz. Artık kilitleme önlemleri hafifletildiğine göre (tekrar), daha önce hiç olmadığı kadar fazla insan yollara çıkıyor ve muhtemelen birçoğu yeni bir Garmin saati almaya çalışıyor, çünkü güvenilirler ve hem iç hem de dış mekan koşularını yüksek hızda takip ediyorlar. hassas.


• Resmi Garmin Tatil İndirimini buradan satın alın

Bunlar en iyi Garmin saat fırsatları, ucuz Forerunner'dan pahalı (yine de muhteşem) Fenix'e kadar her şey. Sadece bu değil, aynı zamanda bulunduğunuz yere göre size en iyi fiyatları verebilecek widget'larımız da var. Teknolojinin mucizesi yeniden ortaya çıkıyor!

• Amazon UK'deki en son Garmin fırsatlarını görün

• Amazon ABD'de en son Garmin fırsatlarını görün


Piyasadaki birçok üst düzey koşu saati gibi en iyi Garmin saatleri de kalp atış hızınızı ve yakılan kaloriyi ölçebilir, bu nedenle kilo alımınızı kontrol altında tutmak istiyorsanız veya daha iyisihızlı kilo vermek,çalışan bir saat almalısın. Veya birkalp atışı ekranıHIIT egzersiz programlarına daha çok ilgi duyuyorsanız.

Garmin, özellikle hassaslığı, sağlamlığı ve kullanıcı dostu olması nedeniyle koşu ve çoklu spor saatleri ile ünlüdür. Fitness aktivitelerinizi yüksek doğrulukla takip etmek için gereğinden fazla özelliğe sahip en temel modellere bile güvenebilirsiniz.


Ayrıca bir listemiz varen iyi Polar koşu saatleriveen iyi Suunto koşu saatlerieğer ilgilenirsen diye de. Göz atınen iyi triatlon izleveen iyi fitness takipçisisen oradayken rehberlik et.

En iyi Garmin saat fırsatları

Günün en ucuz Garmin saat fiyatları İndirimli Fiyat Garmin Fenix ​​6 - 47mm (Gümüş ...Garmin Fenix ​​6Kogan.com999 $ 597 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünGarmin Fenix ​​5S Plus Safir ...Garmin Fenix ​​5 PlusRyda Dot Com599,85 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Dişi Öncü 245 ...Garmin Forerunner 245 Müzikİsyancı579 ABD doları 289 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 945 (Siyah)Garmin Öncüsü 945Dick Smith999 $ 799 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünGarmin Forerunner 235, GPS ... Garmin Forerunner 235 Amazon $ 225,09 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 935, ... Garmin Forerunner 935 Amazon $ 749 $ 389 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin 010-01614-07 ... Garmin Öncüsü 735XT Amazon $ 340,14 Fırsatı GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Forerunner 645 GPS ...Garmin Öncüsü 645Dick Smith508,85 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünBlack Friday Anlaşması İndirimli Fiyat Garmin vivoactive 3, White ... Garmin Vivoactive 3 Amazon $ 317,53 $ 206,19 Anlaşmayı GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Cihaza göre en iyi Garmin saat fırsatları

Aşağıdaki liste parça tercih listesi, parça rastgele sipariş ve tüm ucuz Garmin saat fırsatlarıdır. İnterneti en ucuz fiyatlar için araştırdık ve size sadece mevcut en iyi fırsatları sunmak için buradayızbugün.


En iyi Garmin Fenix ​​/ Quantix fırsatları

Garmin Fenix ​​6 Pro: tüm dış mekan saatlerinin kralı

En ucuz Garmin saat fırsatları: Garmin Fenix ​​6 Pro

(Resim kredisi: Garmin)

• OkuyunGarmin Fenix ​​6 Pro incelemesi

Garmin bir adım attı ve zaten mükemmel olan Garmin Fenix ​​5 serisini geliştirmek için yola çıktı. Garmin Fenix ​​6 Serisi, pil ömrü, ekran boyutu ve çözünürlüğü, bellek kapasitesini iyileştirmenin yanı sıra PacePro ve Body Battery gibi özellikleri içerir. Yine de tüm bu özellikler için en yüksek doları ödemeniz gerekecek. Şanslısınız ki, Garmin Fenix ​​6'da özel bir teklif olacaksa, onu burada bulacaksınız.

Günün en iyi Garmin Fenix ​​6 fırsatları İndirimli Fiyat Garmin Fenix ​​6 - 47mm (Gümüş ... Kogan.com999 $ 597 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Garmin Fenix ​​6 - 47mm (Gümüş ... Dick Smith999 $ 597 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGarmin Fenix ​​6 Çoklu Spor ... Pushys599 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Garmin 010-02158-00 Fenix ​​6, ... Amazon Prime 999 $ 700,83 $ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Garmin Fenix ​​6x Pro Solar: Fenix ​​6'nın sunduğu tüm özelliklere ek olarak daha uzun pil ömrü

En ucuz Garmin saat fırsatları: Garmin Fenix ​​6x Pro Solar


(Resim kredisi: Garmin)

• OkuyunGarmin Fenix ​​6x Pro Solar incelemesi

İncelememizden: 'Garmin Fenix ​​6X Pro Solar, güvercin deliği için tamamen imkansız, ancak oldukça parlak. Garmin, daha önceki modellerden gelen rastgele veri bitlerinin çoğunu entegre etmeyi ve anlamlandırmayı başardı, böylece istediğiniz şeye daha hızlı ve daha kolay ulaşabilmeniz için arayüzü düzenli hale getirdi.

Buradaki pil ömrü pazar lideri, koçluk araçları ve sensörler mükemmel ve bazı Bluetooth kulaklıkları takma, harekete geçme ve rahatça koşmaya başlama yeteneği küçük bir başarı değil. Ne fiyat fitness rahatlığı? '

Bugünün en iyi Garmin Fenix ​​6x Pro Solar fırsatları İndirimli Fiyat Garmin Fenix ​​6X Pro Solar ... Kogan.com1.249 $ 1.139 $ Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Garmin Fenix ​​6X Pro Solar ... Dick Smith1.249 $ 1.139 $ Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Garmin fenix 6X Pro Solar, ... Amazon Prime 1.649 $ 1.197 $ Teklifi Görüntüle Garmin Fenix ​​6X Pro Solar ... Ryda Dot Com1.248,85 $ Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Garmin Fenix ​​5 Plus: son derece yetenekli bir dış mekan saati

En ucuz Garmin saat fırsatları: Garmin Fenix ​​5 Plus

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin, Fenix ​​6 Serisini piyasaya sürmüş olsa da bu, Fenix ​​5 Plus saat serisinin çalışan saat dünyasında yeri olmadığı anlamına gelmez. Dış mekan aktiviteleri söz konusu olduğunda, Fenix ​​5 Plus, renkli TopoActive haritaları ve yerleşik 3 eksenli pusula ve dahili altimetre sayesinde yine de sunar.

Fenix ​​5 Plus ayrıca ClimbPro tırmanma yönetimi özelliğine ve akıllı saat modunda 7 güne kadar pil ömrüne sahiptir. Müzik için dahili depolamadan ve saatin Garmin Pay için hazır olduğundan bahsetmiyorum bile.

Günün en iyi Garmin Fenix ​​5 Plus fırsatları Garmin Fenix ​​5S Plus Sapphire ... Ryda Dot Com599,85 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGarmin fēnix 5 Plus - Premium ... Amazon Prime $ 664,43 Teklifi Görüntüle Garmin Fenix ​​5 Plus ... Dick Smith790 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGarmin Fenix ​​5 Plus ... Kogan.com790 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Garmin Quatix 6X Solar: yatınızla iyi gidecek

En ucuz Garmin saat fırsatları: Garmin Quatix 6X Solar

(Resim kredisi: Garmin)

• Tamamı okuyunGarmin Quatix 6X Solar incelemesi

İncelememizden: 'Garmin Quatix 6X Solar, herhangi bir eksiklik nedeniyle değil, oldukça niş USP nedeniyle biraz bulmaca gibi. Büyük tekneleri, Garmin plotter'ları ve Fusion eğlence sistemleriyle gezinti teknisyenleri için bu, kesinlikle akıllıca olmayan bir çoklu spor saatidir.

Özel kıyı SUP / yelken / kayak insanları için burada sunulan Bluechart G3 haritalaması ikna edici olmalı ve pil ömrü kesinlikle herkes için zorlayıcıdır (kara tabanlı etkinlikler, koçluk araçları ve NASA sınıfı sensör dizisi gibi). '

Günümüzün en iyi Garmin Quatix 6X Solar fırsatları Amazon Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Garmin Instinct Solar: Fenix ​​6'nın ekstra uzun pil ömrüne sahip küçük kardeşi

En ucuz Garmin saat fırsatları: Garmin Instinct Solar

(Resim kredisi: Garmin)

• Tamamı okuyunGarmin Instinct Solar incelemesi

Yeni güncellenen Instinct Solar, orijinal Instinct'in sağlam temeline dayanıyor ve güneş enerjisiyle şarj ve güncellenmiş bir Sony GPS çipinin yanı sıra pil yönetimi seçeneklerini de ekliyor. Teorik olarak, yeterli güneş ışığına maruz kaldığı ve saati pil tasarrufu moduna ayarlayan Garmin Instinct Solar sonsuza kadar çalışabilir.

Ayrıca Body Battery Energy Monitor ve PulseOx özelliklerinin yanı sıra Forerunner 245, 945 ve Fenix ​​6 Serisinde gerçekten iyi çalışan yeni Elevate kalp atış hızı sensörü de dahildir.

Bugünün en iyi Garmin Instinct Solar fırsatları Garmin Instinct Solar (Tidal ... Kogan.com349 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGarmin Instinct Solar (Tidal ... Dick Smith)349 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGarmin Instinct Solar GPS ... Cotswold Dış Mekan480 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGarmin Instinct Solar, Rugged ... Amazon Prime 497 $ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

En iyi Garmin Forerunner fırsatları

Garmin Forerunner 235: Hala en popüler seçeneklerden biri

En ucuz Garmin saat fırsatları: Garmin Forerunner 235

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin Forerunner 235, ilk çıkışından bu yana en popüler koşu saatlerinden biri haline geldi. Bu, Garmin'in Forerunner 235 ile yarattığı neredeyse mükemmel değer / fiyat dengesinin bir sonucudur.

Geniş renkli ekran, tüm önemli koşu ölçümlerini gösterir ve size Garmin Connect uygulamasını kullanarak daha fazla analiz edebileceğiniz bilekten kalp atış hızı verilerini sağlar.

Günün en iyi Garmin Forerunner 235 fırsatları Garmin Forerunner 235, GPS ... Amazon Prime 225,09 $ Teklifi Görüntüle Garmin Forerunner 235 (Frost ... Dick Smith259 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGarmin Öncüsü 235 (Frost ... Kogan.com259 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGarmin Öncüsü 235 ... Catch.com.au429 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Garmin Forerunner 245: çok yönlü bir koşu arkadaşı

En ucuz Garmin saat fırsatları: Garmin Forerunner 245

(Resim kredisi: Garmin)

• Tamamı okuyunGarmin Forerunner 245 incelemesi

Forerunner 245, adından da anlaşılacağı gibi koşucular için tasarlandı. Garmin'in giriş seviyesi tekliflerinden biri olabilir, ancak bu yetkin bir koşu saati olmadığı anlamına gelmez.

Gelişmiş koşu ölçümlerini izlemenin yanı sıra, Garmin'in Garmin Coach adı verilen uyarlanabilir egzersiz planı özelliğini de destekler. Akıllı saat modunda yedi güne kadar pil ömrüyle Forerunner 245'in koşuya çıktığınızda sizin için ölmeyeceğine güvenebilirsiniz.

Günün en iyi Garmin Forerunner 245 Müzik fırsatları İndirimli Fiyat Garmin Forerunner 245 Müzik ... Dick Smith579 ABD doları 287 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 245 Music ... Kogan.com579 ABD doları 287 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Garmin Dişi Öncü 245 ... Rebel579 ABD doları 289 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGarmin Forerunner 245 Music, ... Amazon Prime $ 338,13 Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Garmin Forerunner 735XT: biraz eski sensörler ve kullanıcı arayüzü ancak iyi bir fiyat

En ucuz Garmin saat fırsatları: Garmin Forerunner 735XT

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin Forerunner 735XT, Garmin saat serisinin ortasına rahatça oturur: yüksek son modellerin özelliklerinin çoğuna sahip oldukları kadar değil ve rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmıştır.

Diğer şeylerin yanı sıra, VO2 maksimum seviyenizi tahmin edebilir, akıllı telefon bildirimlerini destekler, kayış olmadan kalp atış hızınızı izleyebilir, 50 metreye kadar su oranı ve çok daha fazlasını yapabilir.

Garmin Forerunner 735XT ayrıca çoklu spor geçişine sahiptir, böylece duatlon / triatlon sporcuları da bunu kullanabilir ve bir düğmeye dokunarak farklı disiplinler arasında geçiş yapabilir.

Ya da bilirsiniz, dans ettikten sonra hızlı bir kuvvet antrenmanı yapmak isterseniz, bunu da yapabilirsiniz.

Günün en iyi Garmin Forerunner 735XT fırsatları Garmin 010-01614-07 ... Amazon Prime $ 340,14 Teklifi Görüntüle Garmin Forerunner 735XT İzle ... Cotswold Outdoor480 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGarmin Öncüsü 735XT ... Dick Smith482,90 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGarmin Öncüsü 735XT ... Kogan.com482,90 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Garmin Forerunner 745: Muhtemelen para için en iyi değer Şu anda Forerunner

(Resim kredisi: Garmin)

• Tamamı okuyunGarmin Forerunner 745 incelemesi

Garmin Forerunner 745, koşucular ve triatletler için triatlon, havuzda yüzme, pist koşusu ve daha fazlası dahil olmak üzere düzinelerce yerleşik aktivite profiline sahip gelişmiş bir GPS çoklu spor akıllı saatidir.

Forerunner 745, VO2 max, eğitim yükü, eğitim durumu ve aerobik ve anaerobik egzersiz etkilerini ölçmek ve tahmin etmek için Garmin Forerunner 945 ile aynı algoritmayı (Firstbeat Analytics'ten) kullanır ve hatta aynı ekrana sahiptir, ancak amiral gemisi modelinden daha ucuzdur .

Pil ömrü FR945'ten biraz daha kısadır ve 745'in çevrimdışı haritaları yoktur, ancak pratik açıdan iki model arasındaki hemen hemen tüm temel farklar budur.

•Garmin Forerunner 745 ve Forerunner 945: daha iyi çalışan saat ve triatlon saati hangisi?

Günün en iyi Garmin Forerunner 745 fırsatları Garmin Forerunner 745 (Neo ... Dick Smith709 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGarmin Öncüsü 745 (Magma ... Kogan.com709 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGarmin Forerunner 745 GPS ... Cotswold Dış Mekan720 Anlaşmayı GörüntüleGarmin Forerunner 745 Müzik ... Ryda Dot Com799,85 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Garmin Forerunner 935: triatlon zımba teli

En ucuz Garmin saat fırsatları: Garmin Forerunner 935

(Resim kredisi: Garmin)

Bu tüy kadar hafif koşu saati, kısmen inanılmaz pil ömrü nedeniyle triatlon sporcularının favorisidir: GPS modunda 24 saate kadar dayanabilir. Özel bir triatlon modu ile, Garmin Forerunner 935 ile çoklu spor aktivitesini izlemek çok kolaydır.

Parlak 1,2 'ekran, Garmin Fenix ​​5 Serisine benzer şekilde 240 * 240 piksel çözünürlüğe sahiptir. Garmin Forerunner ayrıca 50 metreye kadar suya sahiptir. Maratonları onsuz izlemek oldukça zor olurdu, hadi kabul edelim.

Günün en iyi Garmin Forerunner 935 fırsatları İndirimli Fiyat Garmin Forerunner 935, ... Amazon Prime 749 $ 389 $ Teklifi Görüntüle İndirimli Fiyat Garmin Unisex Hafif ...749 399 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 935 (Siyah) Kogan.com749 429 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 935 (Siyah) Dick Smith749 429 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Garmin Forerunner 945: birinci sınıf GPS çoklu spor saati

En ucuz Garmin saat fırsatları: Garmin Forerunner 945

(Resim kredisi: Garmin)

FR245'in sahip olduğu tüm özelliklere sahip olmasının yanı sıra, Garmin Forerunner 945'in pili ikiye kadar dayanabilirhaftalarakıllı saat modunda ve GPS modunda 10 saat. Bu, 10 saatlik koşu, bir maratona çıkmaya karar verirseniz, sizden daha uzun ömürlü, tamamen şarj edilmiş bir Forerunner 945'e güvenebilirsiniz.

Garmin Forerunner 945 ayrıca egzersiz etkinliğinizi izleyen ve değerlendiren ve hem dinlenmeyi öneren Egzersiz Durumu adlı bir işleve sahiptir.vefitness seviyelerinize göre eğitim. Bu koşu saati Garmin Pay için hazırdır ve en üst düzeyde hassasiyet için konumu izlemek üzere çoklu ağ sistemi (GPS, GLONASS ve Galileo) kullanır.

Günün en iyi Garmin Forerunner 945 fırsatları İndirimli Fiyat Garmin Forerunner 945 (Siyah) Dick Smith999 $ 799 Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 945 (Siyah) Kogan.com999 $ 799 Anlaşmayı GörüntüleGarmin Forerunner 945, ... Amazon Prime 885 $ Anlaşmayı Görüntüle Garmin Kadın Öncü 945 ...999 $ Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

En iyi Garmin yaşam tarzı izle fırsatları

Garmin Venu Sq: Mükemmel pil ömrüne sahip bir Fitbit Sense rakibi

en iyi garmin izle fırsatları: Garmin Venu Sq

(Resim kredisi: Garmin)

Fitbit Sense'in fiyat etiketini gördüğünüzde, ilk düşünceniz 'Tanrım, bunu beğendim ama sıradan bir spor akıllı saati için gerçekten bu kadar ödemek istemiyorum' muydu? Garmin sizin için Garmin Venu Sq ve Venu Sq Music şeklinde bir çözüme sahip olduğu için şanslı değil misiniz?

Bu rekabetçi fiyatlara sahip cihazlar, hafif alüminyum çerçeve ve 'rahat' silikon bant ile 1,3 inç dikdörtgen Corning Gorilla Glass dokunmatik ekrana sahiptir.

Garmin Venu Sq ayrıca Pulse Ox ile gelişmiş uyku takibi, solunum takibi, anormal kalp atış hızı uyarıları (yüksek ve düşük), adet döngüsü takibi, gevşeme hatırlatıcıları ile stres takibi, hidrasyon takibi ve daha fazlasını içeren özelliklerle sağlıklı yaşamın derinliklerine iniyor. Saat ayrıca Garmin'in en son optik kalp atış hızı sensörü Elevate V3'ü kullanır ve kalp atış hızını saniyede birkaç kez, günde 24 saat örneklemektedir.

Garmin Venu Sq Music Edition'da ayrıca müzik için dahili depolama alanı bulunur: Spotify Premium aboneliğiniz varsa, şarkıları saatin hafızasına yükleyebilir ve bir Bluetooth kulaklığı saatle eşleştirerek çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz.

Bugünün en iyi Garmin Venu Sq ve Garmin Venu SQ Müzik fırsatları Garmin 010-02427-11 Venu Sq ... Garmin Venu Sq Amazon $ 348 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Venu Sq Müzik, GPS ... Garmin Venu SQ Müzik Amazon $ 369,86 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Garmin vivoactive 4: aktif insanlar için bir izleyici

En ucuz Garmin saat fırsatları: Garmin vivoactive 4

(Resim kredisi: Garmin)

Berlin'deki IFA 2019'da duyurulan Garmin vivoactive 4, vivoactive 3'ü aktif insanlar arasında popüler yapan ve daha fazla özellik ve geliştirilmiş pil ömrü ekleyen kazanan formülü koruyor.

Pulse Ox (kan oksijen seviyeleri) ve Body Battery enerji izleme özellikleriyle ve solunumunuzu, adet döngüsünü, stresi, uykunuzu, kalp atış hızınızı, hidrasyonunuzu ve daha fazlasını takip ederek sağlığınıza 7/24 göz kulak olabilirsiniz.

Garmin vivoactive 4 ayrıca müzik için dahili depolama alanına sahiptir, bu nedenle Spotify Premium veya Deezer abonesiyseniz, müziğinizi doğrudan saate indirebilir ve telefonsuz bir dinleme deneyimi için bluetooth kulaklıklarla bağlanabilirsiniz.

Ve elbette, örneğin yoganızı ve koşu seanslarınızı izlemek için önceden yüklenmiş spor profillerine sahiptir. Bu tür bir özellikle ilgileniyorsanız, mükemmel ekran ayrıca ekranda animasyonlu egzersizler sunar.

Birinci sınıf ekrandan bağımsız olarak, pil ömrü akıllı saat modunda hala 8 güne kadar ve GPS ve müzik modunda 6 saate kadar. Hiç de fena değil!

Günün en iyi garmin vivoactive 4 fırsatları İndirimli Fiyat Garmin Vivoactive 4 (Shadow ... Kogan.com579 ABD doları 509 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Garmin Vivoactive 4 (Shadow ... Dick Smith579 ABD doları 509 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Garmin vivoactive 4S, ... Amazon Prime $ 579 $ 509,80 Anlaşmayı Görüntüle Garmin Unisex Vivoactive 4 ... Rebel579 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Garmin vivoactive 3: bazı iyi özelliklere sahip son nesil aktivite izleyici

En ucuz Garmin saat fırsatları: Garmin vivoactive 3

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin vivoactive 3, aktif insanlar için bir saattir: Bu fitness akıllı saatiyle yoga, kardiyo, kuvvet antrenmanı ve koşma gibi aktiviteleri takip edebilirsiniz. Garmin vivoactive 3 ayrıca VO2 maksimum seviyenizi izleyecek ve size bir fitness yaşı tahmini sunmanın yanı sıra gün boyu stres seviyenizi takip edecektir.

Rahatlama tabanlı nefes alma zamanlayıcısı ve akıllı bildirimler gibi özellikler içerir, böylece telefona gerçekten bakmanıza gerek kalmadan telefonunuzda neler olup bittiğini kontrol edebilirsiniz. Garmin vivoactive 3 ayrıca Garmin Pay için hazırdır ve yedi güne kadar pil ömrüne sahiptir.

Günün en iyi Garmin Vivoactive 3 fırsatları Kara Cuma Anlaşması İndirimli Fiyat Garmin vivoactive 3, Beyaz ... Amazon $ 317,53 $ 206,19 Anlaşmayı Görüntüle Anlaşma biter Paz, 27 Aralık Garmin Vivoactive 3 (Siyah ... Kogan.com249 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGarmin Vivoactive 3 (Siyah ... Dick Smith249 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGarmin Vivoactive 3 Rebel Sport İzle249 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

En iyi ucuz Garmin saat fırsatları

Garmin Forerunner saatlerinde bugünün en iyi fiyatları İndirimli Fiyat Garmin Forerunner 645 Music, ... Garmin Forerunner 645 Music Amazon $ 495.05 $ 343.73 Fırsatı GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Forerunner 645 GPS ...Garmin Öncüsü 645Dick Smith508,85 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 945 (Siyah)Garmin Öncüsü 945Dick Smith999 $ 799 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 935, ... Garmin Forerunner 935 Amazon $ 749 $ 389 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Forerunner 245 GPS ... Garmin Forerunner 245 Amazon $ 362,22 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Dişi Öncü 245 ...Garmin Forerunner 245 Müzikİsyancı579 ABD doları 289 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünGarmin Forerunner 235, GPS ... Garmin Forerunner 235 Amazon $ 225,09 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin 010-02156-05 ... Garmin Forerunner 45 Amazon $ 329 $ 227.12 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin 010-01614-07 ... Garmin Öncüsü 735XT Amazon $ 340,14 Fırsatı GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Öncüsü 745 (Neo ...Garmin Öncüsü 745Dick Smith709 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünHer gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Bugünün en iyi fiyatları Garmin Fenix ​​outdoor / fitness saatlerinde İndirimli Fiyat Garmin fenix 6X Pro Solar, ... Garmin Fenix ​​6x Pro Solar Amazon 1.649 $ 1.197 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin fēnix 6 Pro, Ultimate ... Garmin Fenix ​​6 Pro Amazon $ 734,91 Fiyatı GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin fenix 5, Çoklu Spor ... Garmin Fenix ​​5 Amazon $ 799 $ 425 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Fenix ​​5S Plus Safir ...Garmin Fenix ​​5 PlusRyda Dot Com599,85 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünGarmin Fenix ​​5X Plus SafirGarmin Fenix ​​5X PlusRyda Dot Com699,85 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünGarmin 010-01338-61 fenix ... Garmin Fenix ​​3 Amazon $ 517.98 Anlaşmayı GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Garmin yaşam tarzı saatlerinde bugünün en iyi fiyatları İndirimli Fiyat Garmin Venu, GPS Smartwatch ... Garmin Venu Amazon 649 $ 407,55 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin 010-02427-11 Venu Sq ... Garmin Venu Sq Amazon $ 348 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Vivofit 4 (Siyah, L)Garmin Vivofit 4Kogan.com77 $ 63 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünBlack Friday Anlaşması İndirimli Fiyat Garmin vivoactive 3, White ... Garmin Vivoactive 3 Amazon $ 317,53 $ 206,19 Anlaşmayı GörüntüleTüm fiyatları görünGARMIN Vivom'un HR smart ...Garmin Vivomove HREbay230 $ Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Vivosport Smart ... Garmin Vivosport Amazon $ 164,18 $ 147,31 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görün(S / M, Siyah) - Garmin ...Garmin Vivosmart 3Kogan.com105 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünHer gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Bugünün en iyi fiyatları Garmin Yaklaşımı golf saatlerinde İndirimli Fiyat Garmin 010-01702-00 Yaklaşım ... Garmin Yaklaşımı S60 Amazon $ 579 $ 488 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Yaklaşımı S40, Şık ... Garmin Yaklaşımı S40 Amazon $ 302,67 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görün(Mavi) - Garmin Yaklaşımı S10 ...Garmin Yaklaşımı S10Kogan.com283 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görün(Siyah) - Garmin Yaklaşımı S20 ...Garmin Yaklaşımı S20Kogan.com319 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz