Close

En iyi gazlı barbekü 2020: yaz için gazlı ızgara kısa listesi

Veranda, bahçe, kamp alanı, Karavan, Karavan veya plaj için en iyi gazlı barbeküyü mü arıyorsunuz? Artık bakmayın, çünkü mevcut tam uzunluktaki barbekü kılavuzlarımızdan en iyi beş gazlı gazozu seçerek bunu sizin için çok daha kolay hale getirdik. Dalın, sosisler iyi ve gerçekten cızırtılı.


• En iyi mangal kömürü kısa listesi

Bu kısa listeye girenlerin çok daha uzun incelemeleri, boş zamanlarınızda aşağıdaki kılavuzlarda incelenebilir ve onlara göz atabilirsiniz.Amazon Prime Day merkeziçok.

  • En iyi barbekü- derinlemesine her tür ızgara
  • En iyi küçük barbeküler- küçük bahçeler, balkonlar ve uzak günler için
  • En iyi sigara içenler- gerçek çukur ustası için

Gazlı barbekü Amazon Prime Day fırsatları

İleAmazon Prime GünüBu yılın Ekim ayı ortalarında düşerken, en iyi gazlı barbeküler için bazı iyi fırsatlar görebilirsiniz… ama nefesini tutmayın. Gerçek şu ki, stoklar yaz boyunca düşüktü ve insanlar yaz mevsimine kadar açık havada eğlenmeye normalden daha fazla devam ettikçe talebin alışılmadık derecede yüksek kalması muhtemel.Kara Cumadaha iyi bir bahis olabilir ya da yeni yıl satışları… Ya da gelecek baharı bekleyin.

Sırayla en iyi gazlı barbeküler

en iyi gazlı barbekü: HESTON BLUMENTHAL FORCE TARAFINDAN EVERDUREPingtwitter Best Buy logosu


1. Everdure by Heston Blumenthal FORCE 2 Burner

En iyi premium gazlı barbekü

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 365 inç kare Brülör: 2 İçin: Bahçe ve teras
Satın alma nedenleri
+ Üstün yapılı + Eşit şekilde ızgaralar + Doğru kontrol kadranları

• John Lewis & Partners'tan Everdure Force'u 599 £ 'a satın alın

Gıda büyücüsü Heston Blumenthal'ın bu estetik olarak spot-on iki brülörlü gaz modeli neredeyse tamamen paslanmaz döküm alüminyumdan yapılmıştır, böylece yıllarca dayanmasını bekleyebilirsiniz. Ayrıca, sektördeki en doğru kontrol kadranları, entegre alev tamperleri olan en kaliteli dökme demir ızgara ve katlanabilir bir yan sehpa ile birlikte gelir. Söylemeye gerek yok, et ve sebzeleri her seferinde mükemmel bir şekilde ızgara yapar. İçinde Heston'ın özel salyangoz lapasını yapmakta zorlanabilirsiniz, ancak denemekten çekinmeyin.


En iyi gazlı barbekü: Char-Broil All-Star

2. Char-Broil All-Star

Hoş bir şekilde kompakt olan ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir gazlı barbekü

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 18 inç Boyut: Orta
Satın alma nedenleri
+ Kompakt tasarım + Eşit şekilde ızgaralar + Bir dereceye kadar taşınabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Üst bölümün çıkarılması zor - Kompakt boyut, daha büyük gaz silindirlerinin tahsis edilen alana sığmadığı anlamına gelir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI341,99 Keen Gardener'da görüntüle349,99 £ Amazon Low Stock'ta Görüntüleyin 379,99 £ Robert Dyas'ta Görüntüleyin

• Amazon'da Char-Broil All-Star 140 satın alın


Buradaki bazı canavarların aksine 'büyük' ​​bir gazlı barbekü değil, ancak Char-broil All-Star çoğu çekirdek aile ve birkaç komşu ziyaretçi için fazlasıyla yeterli. Daha taşınabilir, kamp tipi bir Barbekü olmadan bir ızgaranın alabileceği kadar kompakttır.

Montaj biraz zahmetlidir ve daha küçük boyut, daha büyük gaz silindirlerinin alttaki girintiye sığamayacağı anlamına gelir. Bu, daha büyük bidonları kullanamayacağınız anlamına gelmez; sadece yere oturtun.

Genel olarak bu Char-Broil ızgarasını seviyoruz. Beş yıldızımızı okuyarak daha fazlasını öğrenebilirsiniz.Char-Broil All-Star incelemesi.

en iyi gazlı barbekü: Weber Genesis II E-310


3. Weber Genesis II E-310

En iyi Weber gazlı barbekü ızgarası

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 26 inç Brülörler: 3 İçin: Bahçe ve veranda
Satın alma nedenleri
+ Üst yapı kalitesi + Entegre gaz şişesi kancası + Bir uygulamayla çalışır

• Bunun tükendiği görünüyor, ancak yine de Weber'de kalan gazlı ızgaralara göz atabilirsiniz

Bu şık, açık arabalı Weber, üç yüksek performanslı brülör, büyük bir ağır hizmet tipi dökme demir pişirme ızgarası, ana ızgaranın üzerinde bir ısıtma rafı, entegre termometreli muhteşem pürüzsüz porselen emaye menteşeli kapak, güvenilir alev ateşlemesi ile donatılmıştır. iki yan sehpa ve bir Patio gaz şişesi için yan tarafta yer. Weber'in isteğe bağlı iGrill 3 Bluetooth özellikli termometre prob sistemiyle de uyumludur. İçin en iyi seçimtazebilenler.

en iyi gazlı barbekü: PRIMUS BURNING

4. Primus Yakma

Piknik ve kamp için en iyi hafif portatif gazlı ızgara

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 16 inç Brülörler: 1 İçin: Piknikler ve balkonlar
Satın alma nedenleri
+ Uygun boyutta ızgara + Taşıma saplı kompakt boyut + Kamp gazı bidonunu kullanır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 174,62 Amazon'da görüntüle£ 195 Snow and Rock'ta Görüntüle £ 195 Cotswold Outdoor İngiltere'de görüntüleyin

Bir kamp gezisine mi, sahilde pikniğe mi yoksa tundra gezisine mi gitmek istiyorsunuz? Ya da belki balkon, teras veya tekne için über harika bir masa üstü barbie için pazardasınız? Her iki soruya da evet ise, 16 inçlik yapışmaz pişirme ızgarası, bütün bir tavuğu barındıracak kadar yüksek bir kapak ve entegre bir taşıma sapı ile birlikte gelen bu hafif portatif için anında bir arı hattı hazırlayın. Tek kullanımlık bir kamp gaz tüpünü vidalayın ve ateş edin.

en iyi gazlı barbekü: Char-Broil Grill2Go X200

(Resim kredisi: Char-Broil)

5. Char-Broil Grill2Go X200

Arka kapı, karavanlar, balkonlar ve teraslar için en iyi küçük gazlı barbekü

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 200 inç kare Brülörler: 1 İçin: Balkonlar ve kampçılık
Satın alma nedenleri
+ Bir Humvee kadar sağlam + TRU Kızılötesi pişirme teknolojisi + Kısa gezintiler için yeterince taşınabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 171,42 £ Amazon'da görüntüleyin

• Char-Broil Grill2Go X200'ü Amazon'dan satın alın

Bu sağlam, portatif gazlı barbie kamp gazı tarzı bidonları kullanır, bu nedenle kampçılar, karavanlar ve kayıkçılar için mükemmeldir. Aynı zamanda balkon ve teras kullanımı için iki kişilik birinci sınıf bir modeldir. Bu özel gaz modeliyle ilgili harika olan şey, Char-Broil'in TRU Kızılötesi teknolojisi olarak adlandırdığı özelliğe sahip olmasıdır. Özetle, brülörün üzerinde ve pişirme ızgarasının hemen altında delikli bir oluklu metal levha, tüm pişirme yüzeyine ısı yayar. Ve bu, daha az soğuk nokta, birçok gazlı mangalda anormallik anlamına gelir. Kızılötesi sistem, düzenli temizlik gerektirmesine rağmen bir zevktir. X200, tek elle taşınması oldukça hantaldır, bu nedenle, seçtiğiniz barbekü noktasında uzun bir gezinti varsa, belki başka bir çift el kaydedin.

En iyi gazlı barbekü: Napoleon Rogue SE 425 RSIB

(Resim kredisi: Napolyon)

6. Napoleon Rogue SE 425

Yana monte Sizzle Zone ile çok yönlü aile Barbekü

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 13 inç Brülörler: 3 artı Sizzle Bölgesi İçin: Bahçe
Satın alma nedenleri
+ Üç brülör + Sizzle Zone + Opsiyonel et lokantası + Işıklı kadranlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Napoleon Rogue SE 425 RSIB'yi BBQ Shop'tan satın alın

Bu yüksek kaliteli paslanmaz çelik model, etkileyici bir 30 saniyede 1.800˚F (982˚C) biftek kesme sıcaklığına ulaşan üç ana gaz brülörü, isteğe bağlı etli etler için bir arka brülör ve yana monte edilmiş bir Sizzle Zone kızılötesi brülör ile donatılmıştır. İştahı doyurmak için yeterli değilmiş gibi, aynı zamanda çift seviyeli paslanmaz çelik ateşleme plakaları, akşam ızgaraları için arkadan aydınlatmalı kontrol düğmeleri ve gaz şişesinin altında büyük bir saklama dolabı bulunuyor. Sadece sosis ve hamburger ızgaradan fazlasını yapan büyük ve son derece çok yönlü bir aile gazlı barbekü arayışındaysanız, o zaman bu sizin için bir tane olsun canlarım.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın