Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • En iyi hediye kartları 2020: eğitmenlerden teknolojiye

En iyi hediye kartları 2020: eğitmenlerden teknolojiye

Hediyeleri seçmek zor olabilir, özellikle de alıcı görünüşte her şeye zaten sahipse ve ikiniz de tamamen onun uğruna bir şey satın almaktan zevk almazsınız.


Ucuz bir kolyeyi, golf topu kutusunu veya başka bir çorap paketini açtıktan sonra gülümsemenin çoğunu yapmak zordur - bazıları pratik olabilir, ancak birçok hediyenin yalnızca yenilik değeri vardır ve sonunda biter önümüzdeki on yıl boyunca bir çekmecede oturuyor.

Bu nedenle, her yıl aynı eski tattları vermekten kaçınmak için eşinize, arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize hediye kartları almanızı öneririz. Bu şekilde, gerçekten kullanacakları ve zevk alacakları bir şeyi seçebilirler ve aynı zamanda bir şeyi düşünmek için beyninizi karıştırmaktan çok daha kolaydır, sadece çok geç bıraktığınız için aceleyle bir şey satın almak zorunda kalırsınız.

En iyi hediye kartlarını seçmek

Birisi için bir hediye kartı seçmek, birkaç noktaya bağlıdır. Birincisi ve en önemlisi, ilgi alanlarının ne olduğunu düşünmek iyidir. Örneğin fotoğrafçılıkla ilgilenen bir yeğeniniz varsa, uzman bir dükkandan bir kart veya Currys PC World veya Amazon için aynı derecede kullanışlı bir kupon seçebilir ve her ikisi de filmden tripodlara kadar her şeyi sunar.

Modaya uygun bir arkadaşınız için hediye kartı seçmek çok kolaydır, ancak favori bir mağazayı seçmeden önce ne kadar para verdiğinizi düşünmek isteyebilirsiniz. Net-a-Porter ve diğer lüks perakendecilerde 20 sterlin fazla ileri gitmez, ancak örneğin H & M'de size uygun bir jumper kazandırır.


Fiziksel bir kart alıp alamayacağınızı veya e-kartların normal olup olmadığını kontrol etmeye değer. Çoğu genç bir e-karttan memnun olacaktır, ancak yaşlı akrabalar o kadar istekli olmayabilir.

Ve sonuncusu ama en önemlisi, yanlış gidemeyeceğiniz belirli kartlar var - örneğin, John Lewis ve Amazon, her ikisi de hemen hemen her şeyi satıyor. Kalbini Noel Baba'nın dışında ye.


Selfridges hediye kartı

(Resim kredisi: Selfridges)

1. Selfridges hediye kartı

Lüks için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda departman + En iyi tasarımcı etiketleri + Posh kart BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin Siteyi Ziyaret Edin

Hayattaki daha güzel şeyleri seven birini tanıyorsanız, Selfridges hediye kartı onları bu Noel / Doğum Günü / Babalar Günü / Sevgililer Günü'nde çok ama çok mutlu edecektir.


Bir e-kart olarak veya şık bir sarı cüzdana sarılmış kartlar, 1.000 £ 'a kadar değerde yapılabilir, bu iyi bir iş çünkü Tom Ford takımları ve Gucci örgüleri gibi en lüks giysileri Selfridges stokluyor.

Ancak lüks ev eşyaları ve en son teknoloji biçiminde çok daha fazla seçenek var, bu yüzden gerçekten herkesin (pahalı) zevklerine uyacak bir şey var.

köri

(İmaj kredisi: Curry'nin PC Dünyası)

2. Currys PC World hediye kartı

Gadget bağımlıları için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Teknoloji için tek durak mağaza + Oyuncular için harika + Fotoğrafçılık kiti bugünün en iyi teklifleri Amazon'a bakınSiteyi ziyaret et

Çoğu erkek, özel bir durum için yeni bir cihaz ister ve bir Currys PC World hediye kartı onlara aralarından seçim yapabilecekleri çok şey verir.


Mağaza, alışılmış telefonların, tabletlerin ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra çok çeşitli kamera, TV ve oyun malzemeleri sunmaktadır. Hatta yeni bir çamaşır makinesinde bile harcayabilirler (eğer gerçekten isterlerse).

Hediye kartları 10 ila 500 sterlin arasında mevcuttur ve çeşitli tasarım seçenekleri de vardır.

Amazon hediye kartı

(Resim kredisi: Amazon)

3. Amazon hediye kartı

Herkes için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Aklınıza gelebilecek her şey + Kindle ve Prime Video'yu içerir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin Siteyi Ziyaret Edin

Bazı insanlar telaşlı ve memnun etmek zordur, diğerleri ise hemen hemen her şeye sahiptir. Ve bunun, Amazon hediye kartının geldiğini düşünüyoruz.

10 £ ila 1.000 £ arasında değişen miktarlarda mevcut olan kart hemen hemen her şeyi satın almak için kullanılabilir. Bu devasa e-perakendecinin satmadığı çok az şey düşünebiliriz!

Daha fazla şey istemeyen minimalistler, Kindle kitapları, market ürünleri veya Prime Video karşılığında paraya çevirebilirler.

John Lewis Hediye Kartı

(Resim kredisi: John Lewis)

4. John Lewis Hediye Kartı

Her şeye sahip olan kişi için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ JL ve Waitrose ve Partners'ta kullanılabilir + Bir dizi ürün ve markayı kapsar + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI da mevcut olan hediyeleri deneyimleyin Amazon'u kontrol edinBuradan John Lewis Hediye Kartı satın alın

Her şeye sahip olan birine ne alınır? John Lewis, çeşitli ev aletleri, mobilya, elektronik, güzellik, giyim ve daha fazlasını satın almak için mükemmel bir mağazadır. Seçim yapmakta zorlanacaklar ve hatta bu hediye kartını Waitrose ve Partners'ta da kullanabilirler. John Lewis aynı zamanda iç tasarım, güzellik, çocuk odası ve stil deneyimleri dahil olmak üzere, her biri konularda kişisel ve bire bir tavsiye sağlayan deneyim hediye kartları da sunmaktadır.

Kartlar, çevrimiçi ve mağazada ürün satın almak için kullanılabilir ve ürün ve hizmetlerin çoğu için kullanılabilir.web sitelerinde listelenen birkaç tanesi hariç.John Lewis Experience kartını satın almayı seçerseniz, hediye şeritli bir kutuya sarılmış ve kişisel bir mesajla gelir, ancak yeşil kalmasını isterseniz bir e-kart seçeneği de mevcuttur.

Urban Outfitters hediye kartı

(Resim kredisi: Urban Outfitters)

5. Urban Outfitters hediye kartı

Cadde modası için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Marka seçimi + Moda, ev eşyaları ve tımar hizmetleri + Gençleri memnun edecek moda isim BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edinSiteyi ziyaret et

Hediye kartınızın daha da genişlemesini istiyorsanız, Urban Outfitters, erkek modası için en popüler cadde mağazalarından biridir ve aynı zamanda bakım ürünlerinden aksesuarlara, müzik ve ev eşyalarına kadar her şeyi satmaktadır.

Tommy Hilfiger, Levi’s ve OBEY dahil olmak üzere spor giyim ve bazı tasarımcıların yanı sıra kendi marka kıyafetlerini de bulundurur, bu nedenle bir kart harcamanın birçok yolu vardır.

Kartların fiyatı 10 TL ile 1.000 TL arasında değişmektedir (çok cömert hissediyorsanız).

Netflix hediye kartı

(Resim kredisi: Netflix)

6. Neflix hediye kartı

Film meraklıları için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Birçok mağazada mevcuttur + Abonelik süresini seçebilirsiniz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Siteyi Ziyaret Edin

Kabul edelim, TV eskisi gibi değil, bu yüzden birine can sıkıntısını ortadan kaldırma hediyesi vermek istiyorsanız, bir Netflix aboneliği hediye kartı düşünün.

Alıcının The Crown, Sex Education veya Stranger Things gibi neşeli şovları ve elbette birçok filmi izleyebilmesi için abonelik miktarını veya uzunluğunu seçebilirsiniz.

Netflix kartları çok sayıda mağazada bulunabilir veya şirketin web sitesinden bir e-kart satın alabilir ve 15 ila 100 sterlin arasında bir miktar yükleyebilir ve isterseniz PayPal kullanmak için ödeyebilirsiniz.

Footlocker hediye kartı

(Resim kredisi: Footlocker)

7. Ayak kilidi

Spor ayakkabısı meraklıları için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Özel ürünler + Tüm eğitmen ihtiyaçlarınız BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI karşılanmaktadır Siteyi Ziyaret Edin

Spor ayakkabılarını seven biri için satın alıyorsanız, sunulan stil ve renk dizisi sonsuza yakın olduğundan, muhtemelen en iyisinin kendi ayakkabılarını seçmesine izin vermenin en iyi yol olduğunu bilirsiniz.

Elbette, birçok spor giyim mağazası hediye kuponları sunar, ancak Footlocker, aynı zamanda aynı ayakkabı çiftine sahip birini tespit etme şansı daha az olduğu için özel ürünlere de sahip olduğu için iyi bir bahis.

Hayatınızdaki kişi ister zamansız Stan Smiths ister modaya uygun Nike 97'ler peşinde olsun, herkese uygun bir spor ayakkabı var.

Konu Hediye kartı

(Resim kredisi: Konu)

8. Konu hediye kartı

Modaya uygun özentiler için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Kişiselleştirme hizmeti + Marka yelpazesi + Taze müşteri deneyimi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edinBuradan bir Konu Hediye Kartı satın alın

Hayatınızdaki kişi biraz stil elden geçirebiliyorsa veya alışverişten nefret ediyorsa, bir Thread hediye kartı ikiniz için de harika bir hediye olabilir!

Çevrimiçi mağaza, bir bireyin tercihlerine ve yaşam tarzına uygun kıyafetler önererek stili basitleştirmeyi hedefliyor, ardından bütçelerine uygun çeşitli markalardan harika görünmelerini sağlamak için çok sayıda ürün öneriyor.

E-kartlar mevcuttur ve kutulu fiziksel kartlar da £ 30 ila £ 200 arasında sunulmaktadır.

Net-a-Porter hediye kartı

(Resim kredisi: Neta Porter)

9. Net-a-Porter hediye kartları

Moda tutkunları için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Lüks bir seçenek + Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok marka + Harika müşteri hizmetleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Siteyi Ziyaret Edin

Her modacı, Net-a-Porter'dan bir kara kutu almanın heyecanını bilir.

Ancak McQueen'inizi McCartney'nizden tanımıyorsanız, bir hediye kartıyla lüks bir şey seçmesine izin verebilirsiniz.

Basılı hediye kartları 50 ila 1.000 sterlin arasında değişir ve bir kurdele ile tamamlanmış lüks bir kara kutu içinde gelebilir.

Net-a-Porter, şu anda büyük bir güzellik departmanına ve harika satışlara sahip olmasına rağmen, 10 sterlin fazla gitmeyeceği dükkanlardan biri, yani 50 sterline süslü ve muhteşem bir şey alacaksınız.

Ayrıca bir e-kartı doğrudan sevdiğiniz birinin gelen kutusuna gönderme seçeneği de vardır. Bu, açmak istediğimiz şık bir e-posta.

H&M hediye kartı

(Resim kredisi: H&M)

10. H&M hediye kartı

Bütçe modası için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Kaşmir için değerli tişörtler sunar + Ev eşyalarına da harcanabilir + Mağazada ve çevrimiçi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Çevrimiçi mağazasından bir H&M hediye kartı satın alın

Bütçeniz daha fazla XS veya S ise, korkmayın, caddede bazı harika moda hediyeleri vardır ve herkes bir H&M hediye kartı almaktan memnun olacaktır.

Tasarımcı işbirlikleriyle sevilen H & M’nin triko ve kot ürünleri her zaman güçlüdür ve Premium serisi lüks kaşmir içerir. Bir güzellik ve ev departmanı bile var, bu yüzden herkes için bir şeyler var.

Hediye kartları 10 £ 'dan başlar ve 250 £' a kadar çıkar ve bunları mağazadan veya çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.

Highstreet hediye kartında yok

(Resim kredisi: Highstreet'te değil)

11. Not On The High Street hediye kartı

Duygusalcılar için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda ev yapımı ürün + Kişiselleştirilmiş seçenekler + Küçük perakendecilerden BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'dan Satın Almaya Bakın Not on the Highstreet

Zanaatkarlığa, kişiselleştirmeye ve benzersizliğe değer veren biri için alışveriş yapıyorsanız, hediye satın almak inanılmaz derecede zor olabilir.

Ancak iyi haber şu ki, onlara kişiselleştirilmiş mücevherlerden gelecek vadeden tasarımcıların jumper'larına kadar her şeyi sunan bir site olan Not On The High Street için bir hediye kartı alabilirsiniz.

Gerçekten herkes için bir şeyler var ve çevrimiçi olarak bir hediye kartı satın almak çok kolay… Tek zor olan, onu neye harcayacağını seçmektir.

Bunu beğendin mi?