Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • Bu Noel baba için en iyi hediyeler

Bu Noel baba için en iyi hediyeler

Hepimiz babaların Noel hediyeleri almak için nasıl bir kabusa dönüşebileceğini biliyoruz. Çok fazla harcarsanız protesto edecekler, ancak gizlice 10'luk bir başka cazip çorap paketi için hayal kırıklığına uğrayacaklar. Yapmanız gereken şey, çorapları ve Lynx hediyesini rafa geri koymak ve alışveriş yeteneklerinize güven oluşturmaktır.


Bu, zaten sahip olabileceği şeyin tamamen yerini alan bir şey satın almak anlamına gelir. Zaten bir tıraş makinesi var, ancak yeni pırıl pırıl bir tıraş makinesine bayılacak ve aynı şey kartlık, elbise çantası, saat ve cilt bakımı rutini gibi günlük eşyalar için de geçerli. Eskiyle, yenisiyle birlikte. Değişikliği takdir edeceğini ve yeni bir şeyler deneme fırsatını alacağını garanti ederiz.

Fitness izleyicileri ve bir golf saati gibi giyilebilir teknolojinin yanı sıra, yeni bir tıraş ürünleri seti, bir tıraş bıçağı ve Nintendo Switch gibi birkaç sol alan seçeneği de ekledik. Hayır, gerçekten. Bütün babalar terlik istemez, biliyorsun.

Babam için en iyi hediyeler: Nintendo Switch

(Resim kredisi: Çok)

1. Nintendo Anahtarı

Babam, yenilikçi Nintendo Switch ile en sevdiği oyunları evde veya yolda oynayabilir

Satın alma nedenleri
+ Evde veya hareket halindeyken oynayın + Çok oyunculu konsol şenlikleri artırıyor + Harika klasik ve yeni oyunlar mevcut
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugün Xbox veya Playstation sadeliklerini dönüştürmeyebilir £ 299.99 365games.co.uk adresinde görüntüleyin. £ 299.99 Nintendo Resmi İngiltere Mağazasında Görüntüle Düşük Stok 330 £ Amazon'da Görüntüle