Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • Bu Noel'de ona en iyi hediyeler: erkeğinizin en iyi hayatını yaşamasına yardım edin

Bu Noel'de ona en iyi hediyeler: erkeğinizin en iyi hayatını yaşamasına yardım edin

Erkeklerin satın almasının zor olabileceğini biliyoruz, ancak bir dizi cazip çorap artık yeterli olmayacak. 2020 Noel'i için, hayatınızdaki erkeğin seveceğini düşündüğümüz yılın en sıcak ürünlerinden bazılarını topladık.


Elbette tımar aletleri var, aynı zamanda bir İsviçre akıllı saati, paranın satın alabileceği en iyi aksiyon kamerası, en kaliteli drone ve çok daha fazlası var. Ancak tüm bunlar kulağa pahalı gelse de, daha ucuz alternatifler bulabileceğiniz daha kapsamlı satın alma kılavuzlarımıza kullanışlı bağlantılar da ekledik.

Bu Noel'de ona hediye alırken başarılı olmaya hazır mısınız? Onun için özenle seçilmiş en iyi hediyeler listemize bir göz atın.

GoPro HERO9 Black incelemesi

(Resim kredisi: GoPro)

1. GoPro Hero 9 Siyah

GoPro'nun en yeni ve en iyi aksiyon kamerası

Satın alma nedenleri
+ HyperSmooth 3.0 video sabitleme + Kılıf olmadan 10 metreye kadar su geçirmez + 4K / 60fps en yüksek çözünürlük
Kaçınılması gereken nedenler
-Ses kontrolü en iyisi değildir -Pil ömrü sadece BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ortalamadır£ 329,98 GoPro UK'de görüntüleyin424,99 £ Amazon'da Görüntüleyin429,99 GoPro UK'de görüntüleyin

Yeni piyasaya sürülen Hero 9 Black, pazar lideri GoPro'nun en yeni aksiyon kamerasıdır. Bir yaşındaki Hero 8'in yerini alan yeni 9, GoPro’nun olağanüstü Hypersmooth teknolojisinin yeni bir sürümünü içeriyor ve bu, videonuzu gimbal gerekmeden pürüzsüz hale getiriyor.


Kamera saniyede 60 kare hızında Ultra HD 4K video veya 30 fps'de 5K bile çekebilir. Ayrıca Hero 9 Black için yeni olan, videoyu bir GoPro'da ilk kez gösteren, çekimlerinizi sıralamanıza ve mükemmel 5K video veya 20 megapiksel selfie çekmenize yardımcı olan bir ön ekrandır.

Ayrıca eller serbest çekim için ses kontrolü, 1080p Full HD video canlı yayın seçeneği, 8 kata kadar ağır çekim, 33 fit su geçirmezlik ve GoPro'nun çok çeşitli aksesuarlarına takmak için yerleşik bir montaj sistemi de vardır. Bu gerçekten nihai aksiyon kamerası.


(Resim kredisi: TAG Heuer)

2. Tag Heuer Bağlandı (2020)

Paranın satın alabileceği en lüks akıllı saat

Satın alma nedenleri
+ Şık + Sağlam ve günlük kullanım için tasarlandı + Gelişmiş spor takibi
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı -Sadece bir (oldukça büyük) boyut seçeneği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 1.495 £ Goldsmiths'te Görüntüle 1.495 £ Goldsmiths'de Görüntüle 1.495 £ Beaverbrooks'ta Görüntüle

İsviçreli saat üreticisi Tag Heuer, kısa süre önce 2020 için Connected akıllı saatini güncelledi. Yeni model, her zaman açık bir ekrana ve yeni spor izleme özelliklerine sahip. Ayrıca, değiştirilebilir kauçuk spor kayışlı güncellenmiş bir paslanmaz çelik kasa tasarımı veya tekneyi gerçekten dışarı çıkarmak istiyorsanız tamamen siyah bir 2. Derece titanyum modeli de var.


Google'ın Wear OS yazılımını çalıştıran Tag Heuer Connected, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi dijital yüze sahiptir. Bazıları saatin 1,39 inç dokunmatik ekranını benimserken, diğerleri Tag’in mekanik saatlerinin yüzlerini taklit ediyor.

Kasa boyunca 45 mm ve 13,5 mm kalınlıkta büyük bir saat, ancak özenle tasarlanmış ve yine de çoğu bilekte rafine, sportif bir görünüm sunuyor. Kısa pabuç-pabuç genişliği, bu kütlenin bir kısmını gizlemeye yardımcı olur.

İndirmek için 1500 sterlininiz yoksalüks saat, kontrol edinen iyi izleçeşitli bütçeler için en iyi bilek şekerlerini harmanladığımız hediye rehberi.

  • TAG Heuer Connected incelemesi
  • best-smartwatch-2020v

Sony WH-1000XM4 incelemesi


(Resim kredisi: Sony)

3. Sony WH-1000XM4 Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık

Birinci sınıf gürültü engelleme ve şık tasarım

Satın alma nedenleri
+ Gürültü engelleme + Çoğu + 30 saatlik pil ömrü tarafından tercih edilen kulak misafiri tasarımı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN PAHALI EN İYİ FIRSATLARI £ 329 Amazon'da Görüntüleyin fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c £ 349 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin

Pingtwitter bu Sony kulaklıklarını 2020'nin başlarında incelediğinde, onlara tam beş yıldız ve Platin Ödül verdik. Bose, Bowers & Wilkins ve Beats by Dr.

Sony kulaklıklar, çevrenizdeki dünyayı engellemek için canlı, dengeli ve ayrıntılı bir sesin yanı sıra akıllara durgunluk veren gürültü engelleme teknolojisi üretir.

WH-1000XM3 öncülleriyle neredeyse aynı olmasına rağmen, yeni XM4, biraz daha ince bir kafa bandı yastığına ve kulak kaplarına sahiptir ve 254 gram ağırlığından daha rahat bir tasarım yaratır. Siyah veya gümüş renkte sunulan kulaklıklar güzel bir şekilde tasarlanmıştır ve kullanımı mantıklı ve duyarlı bir dizi dokunmatik kontrol içerir.

  • En iyi gürültü önleyici kulaklıklar

(Resim kredisi: DJI)

4. DJI Mavic Air

En sevdiğimiz DJI drone, bu Noel'de en sevdiği hediye olabilir

Satın alma nedenleri
+ Uçması kolay + 30 dakikadan fazla uçuş süresi + 4K video
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ ANLAYIŞLARINDAN daha pahalı529,97 £ Drones Direct'te görüntüleyin£ 599 Amazon'da Görüntüleyin785,99 Sterlin Ebuyer'de görüntüle