Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi tutkal tabancası 2020: hobiler ve onarımlar için en iyi tutkal tabancalarıyla kırmızı sıcak, yapışkan aksiyon

En iyi tutkal tabancası 2020: hobiler ve onarımlar için en iyi tutkal tabancalarıyla kırmızı sıcak, yapışkan aksiyon

Hassas sanatçılar ile iri yarı inşaatçılar arasındaki boşluğu dolduran pek çok araç yoktur, ancak en iyi yapıştırıcı tabancaları yapar. Onları hem hobilerin hem de tamircilerin ve kadınların elinde bulacaksın.

Bunun nedeni, sıcakta eriyen yapıştırıcıların veya kısaca HMA'ların, beyninizi bütün çözücüler eritmeden çözücü bazlı yapıştırıcının tüm faydalarını sunmasıdır. Yapıştırıcı kauçukları, metali, camı, ahşabı ve plastiği bağlayabildiğinden, bazı elektronik projelerinde lehime alternatif olarak, mücevher veya diğer hassas öğeler oluşturmak, paketleri kapatmak, kumaşları bağlamak ve hatta bağlamak için bir yol olarak kullanılabilir. kitabın.

Sizin için en iyi tutkal tabancası nasıl seçilir

En iyi tutkal tabancası konforunu ararken önemli bir faktördür: Çok fazla kullanacaksanız, konfordaki küçük farklılıklar bile kısa süre sonra gerçekten büyük farklar haline gelir. Ara sıra kullanım için pille çalışan tabancalar ısınması biraz yavaşsa iyidir, ancak düzenli yapıştırma için kablolu bir modelle daha iyi durumda olursunuz.

Bunun için tutkal çubuklarını alabileceğinizden emin olun: En yaygın tutkal tabancası çubukları 7 mm veya 11 mm'dir, ancak bazı modellerde üreticiye özel çubuklar bulunur. Yine de üreticiye özgü olanlardan kaçınırız. Genel çubuklar gerçekten ucuzdur ve yaygın olarak bulunur, bu nedenle daha güç ve daha maliyetli olması muhtemel olanı seçmenin pek bir anlamı yoktur.


Sırayla en iyi tutkal tabancaları

1. Stanley Ağır Hizmet Tutkal Tabancası

En iyi çok yönlü tutkal tabancası

Teknik Özellikler
Güç: 25W Tip: kablolu Çubuklar: 11,3 mm çift eriyik Ağırlık: 150g Boyut: 28 x 18,5 x 6cm
Satın alma nedenleri
+ Sağlam yapılmış + Çift ısı
Kaçınılması gereken nedenler
- Paketlenmiş çubuk yok - Ağır hizmet mi? Gerçekten mi? Bugünün en iyi Ağır Hizmet Tipi Tutkal Tabancası fiyatları 9,77 £ Amazon'da Görüntüle 10,49 £ İngiltere Araç Merkezinde Görüntüle 10,95 £ Tooled Up'ta Görüntüle