Close
  • Ana
  • /
  • Golf
  • /
  • 2020'de en iyi golf tutuşu: en iyi golf tutuşları ile hızlanın

2020'de en iyi golf tutuşu: en iyi golf tutuşları ile hızlanın

Olabileceğiniz en iyi golfçü olmak istiyorsanız, sürücüleriniz ve ütülerinizdeki tutuşları ihmal etmeyin. Sadece ellerinizin konumlandırılmasına yardımcı olmazlar, aynı zamanda ıslak bir günde size ekstra çekiş sağlarlar ve sopalarınızın topla nasıl etkileşime girdiğine daha uyumlu hissetmenize yardımcı olurlar.


En iyi golf tutuşları: bilmeniz gerekenler

Sizin için en iyi golf tutuşunu seçmek söz konusu olduğunda, düşünülmesi gereken en önemli şeyler onun boyutu ve malzemesidir.

Basit bir ifadeyle, tutacağın boyutu elinizin boyutuyla ilişkili olmalıdır, ancakGolfalot açıklıyorgolf konusunda ciddiyseniz, bundan fazlası var.

En popüler malzemelerden biri, sağlam ve yapışkan özellikleriyle kauçuktur, ellerinde terlemekten muzdarip olanlar ise, her alanda başarılı olan Golf Pride MCC Align gibi kablolu bir golf kavramasına bakmak isteyebilirler.

Daha pahalı olma eğiliminde olan PU ve poliüretan gibi sentetik seçenekler veya uygun maliyetli bir fiyata tüm kulüplerinizi donatmak istiyorsanız Winn DriTac gibi daha ucuz polimerler de vardır.


Sırayla en iyi golf tutuşları

En iyi golf tutuşu

1. Golf Gururu MM Hizalaması

Tüm hava koşulları için ideal, harika, çok yönlü bir araç

Teknik Özellikler
Boyut: Orta boy Malzeme: Kauçuk ve kordon Atıcılar için uygun: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Tutarlı bir çekim için oyulmuş kanallar ve yükseltilmiş sırtlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 11,49 ABD doları Amazon'da 11,99 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin144,99 Rock Bottom Golf'te görüntüle230 Amazon müşteri değerlendirmesi

Her türlü hava koşulunda mükemmel tutuşu arıyorsanız, Golf Pride'ın bu golf tutuşu tam size göre. Kordon ve kauçuğun kombinasyonu sayesinde, bu kavrama hem ıslak hem de kuru hava koşullarında çekiş sağlar. Align Technology mikro-elmas sırt yüzeyinin oymalı kanallarla kullanılması, sağlam ve kendinden emin bir el yerleşimi sağlar ve bu da onu, sizi çok fazla geri getirmeyecek çok yönlü bir araç haline getirir.


SuperStroke Legacy Fatso 5.0

2. SuperStroke Legacy Fatso 5.0

Bileğinizi golf sahasının üzerinde döndürürseniz idealdir

Teknik Özellikler
Boyut: Büyük beden Malzeme: PU Sopa için uygun: Evet
Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 22,98 ABD doları tutarında 'doğrudan geri dönüşü' teşvik eder

Akıllı SuperStroke paralel teknolojisinin kullanımı sayesinde, bu golf tutacağı her iki elinizle eşit basınç uygulamanızı sağlar, bu da bilek ve ön kollardaki gerilimi ortadan kaldırır. Bunu yaparken, yaptığınız her atışta daha yüksek bir tutarlılık şansı vardır ve golfçüler bu 'sarkaçla vuruş vuruşunda' gerçekten ustalaşabilirler.


Hafif köpük altlık, ellerinizin tutuşla etkileşime girme şeklini iyileştirir ve hava nasıl olursa olsun sağlam bir tutuş sağlayan yapışkanlığı sağlar.

Lamkin Düz Kedi Big Boy

3. Lamkin Düz Kedi Big Boy

Pahalı bir dokunuş, ancak bu koyma becerilerinde gerçekten ustalaşmak istiyorsanız buna değer

Teknik Özellikler
Boyut: Büyük boy Malzeme: Poliüretan Sopa için uygun: Evet
Satın alma nedenleri
+ Daha iyi geri bildirim için daha hafif tutuş yüzeyi deseni BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Elinize rahat oturacak şekilde tasarlanmış olan bu, vuruş vuruşunuzda gerçekten ustalaşmak istiyorsanız en iyi seçenektir. Hafif çekiş yüzeyi sayesinde, sopanızdan daha fazla geri bildirim almayı bekleyebilirsiniz, bu da tekniğinizi mükemmelleştirmenize olanak tanır. Tutamağın her iki tarafında paralel bir düzleme sahip olan golf tutacağı, sopanızın topa kare olmasını sağlamanıza yardımcı olur.

Golf Gururu CP2


4. Golf Gururu CP2

Vuruşunuzdaki torku azaltmak istiyorsanız mükemmel tutuş

Satın alma nedenleri
+ Kontrol Çekirdeği torku, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI% 41 oranında azaltır8,49 ABD doları DICK'S Spor Malzemeleri'nde görüntüle8,99 $ Amazon'da görüntüle 9,49 $ Amazon 472'de görüntüle Amazon müşteri incelemeleri

Daha yumuşak bir tutuş tercih ediyorsanız, boyut olarak Golf Pride CP2 sarma kavramasını deneyin. Kontrol çekirdeği sayesinde, kavrama torku% 41 oranında azaltmaya yardımcı olurken, yumuşak kauçuk ve dokulu dış kısım, sağlam bir salınım için hem konfor hem de çekiş sağlar. Ellerinizin optimum pozisyonda olmasını sağlamak için, tutuş azaltılmış bir koniklik ile gelir, bu da daha hafif tutuş basıncını teşvik eder.

Uzay Serüveni Jumbo

5. Uzay Serüveni Jumbo

Daha büyük elleri olanlar, Odyssey'den gelen bu tutuşu düşünmeli

Satın alma nedenleri
+ Daha kalın kavrama performansı gerektiren daha küçük elleri olanlar için de uygundur BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 16,42 ABD doları Amazon'da görüntüleyin 19,99 ABD doları Amazon'da görüntüleyin24,99 DICK'S Spor Malzemeleri'nde görüntüle246 Amazon müşteri değerlendirmesi

Odyssey Jumbo, tüm el boyutlarının uygun olmasını sağlayan tabanca şekillendirmesi ile büyük eller için bir golf tutuşundan daha fazlasıdır. Özellikle golf sahasında bilek hareketi ile mücadele ediyorsanız, Golfalot elinizin konumunu sabit tutmaya yardımcı olmak için daha büyük bir tutuş satın almanızı önerir. Tutuş ayrıca kaymaya karşı dirençli bir yüzeye ve çekişi artırmak için yumuşak bir yapıya sahiptir. Beş yıldızlı incelemeler ve kaliteyi takdir eden birçok kullanıcıyla Odyssey Jumbo harika bir seçenektir.

Winn DriTac

6. Winn DriTac

Uygun fiyata kaliteyi arıyorsanız, bu Winn DriTac golf tutacağı işi yapmalıdır

Satın alma nedenleri
+ İyi yastıklama ve konfor dengesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 6,90 $ Amazon'da 6,95 $ Görüntüle Amazon'da 6,99 $ Görüntüle Amazon'da 912 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

İyi bir golf tutuşuna yatırım yapmak için çok para harcamanıza gerek yok. Winn DriTac ürünü, her türlü hava koşulunda sağlam bir kavrama için yastıklamayı ve rahatlığı dengeleyen bir polimerden yapılmıştır. Kullanıcılar, tutuş hissini seviyor gibi görünüyorlar ancak onları tek parça halinde çıkarmada sorun yaşıyorlar; bu, tüm kulüp setinizi hazırlamak için daha ucuz tutacaklar arıyorsanız ödünlerden biridir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın