Close
 • Ana
 • /
 • Golf
 • /
 • En iyi golf saati 2020: En iyi golf GPS saatleri ile iğneden yeşile olan mesafeyi hesaplayın

En iyi golf saati 2020: En iyi golf GPS saatleri ile iğneden yeşile olan mesafeyi hesaplayın

En iyi golf saati gerçek bir oyunun kurallarını değiştirebilir. Golf eldiveninizin arkası gibi bildiğiniz herhangi bir sahanın her deliğini normal oyununuzmuş gibi oynadığınızı hayal edin. Bu nedenle en iyi golf saatleri, ziyaret ettiğiniz her kurs için bir Google Haritalar gibi hareket eden GPS içerir. Garmin, Bushnell ve SkyCaddie gibi büyük isimler onlarca yıldır bu teknolojiyi mükemmelleştirmek için çalışıyorlar, bu da her çekim için doğru kulübü seçmeyi kolaylaştırıyor. Yine de topa doğru yönde vurmanız gerekecek.


Bilgi, dedikleri gibi güçtür ve konu golf olunca da farklı değil. Nerede olursanız olun, tam olarak ne kadar uzakta olduğunuzu biliyorsanız, o zaman hangi sopayı kullanacağınız ve nasıl sallayacağınız konusunda daha bilinçli bir karar verebilirsiniz. Esasen, bir golf GPS saati, mükemmel bir atış ile size başka bir vuruşa mal olan bir atış arasındaki farkı yaratabilir.

Tabii ki golf saati de zihninizden bir yük atmanıza yardımcı olur, böylece rahat ve odaklanabilirsiniz. Bunu, birçok durumda vuruşlarınızı sizin için sayarak yapar, böylece bir puan kartı tutmanıza gerek kalmaz. Daha gelişmiş modeller, salıncak ayrıntılarınızı bile ölçecek ve oyununuzda nasıl iyileştirmeler yapabileceğinize dair bazı ipuçları sunacaktır. Zaten bazı en iyi kulüplere yatırım yaptıysanız veen iyi golf topları, iyi bir golf GPS saati, oyununuzu bir adım öteye taşımanıza yardımcı olan şey olabilir.

 • PS5 ön siparişleri: PlayStation 5'inizi ayırtın
 • En iyi golf çantası
 • İşte rehberimizen iyi sürücü
 • Black Friday fırsatları İngiltere: en çok satan ve perakendecilerden alışveriş yapın

Tahminleri oyununuzdan kaldırın ve yalnızca bir GPS saati takarak handikapınızı azaltın. Bu basit kısım, şimdi bir tane seçmelisiniz. 2020'nin en iyi golf GPS saatleri için Pingtwitter'ün kılavuzuna hoş geldiniz.

 • En iyi golf ayakkabıları
 • En iyi golf su geçirmez malzemeleri

Şu anda en iyi golf GPS saati nedir?

 • En iyi GPS golf saatleri, dünyanın dört bir yanından en az 30.000 kurs ile önceden yüklenmiş olarak gelir ve her bir atışı iyileştirmeye yardımcı olmak için rota yüksekliğini ve pime olan mesafenizi ölçebilir. Yeşilin üzerinde uzun günler için, bol pil ömrüne ve doğrudan güneş ışığında bile okunması kolay parlak bir ekrana sahip rahat bir saat seçmek önemlidir.
 • Bunu akılda tutarak, golfçüler için en iyi seçimimiz Garmin Approach S40 golf GPS'dir. Bu yıl yeni piyasaya sürülen program, herhangi bir kursta ustalaşmanıza yardımcı olacak özelliklerle dolu. Ayrıca, mobil cihazınızdan gelen bildirimler ve hatta doğru fitness takibi (adımlar, kalori, kapsanan mesafe vb.) Dahil olmak üzere bir dizi standart akıllı saat işleviyle birlikte gelir.
 • Kitinizi aşağıdakilerden biri ile tamamlayın:en iyi golf çantaları...
 • ... ve kuru kalınen iyi golf su geçirmez malzemeleri

ŞİMDİ SATIN ALMAK İÇİN EN İYİ GOLF GPS SAATLERİ

En iyi golf GPS saati: Garmin Approach S40 saati


(Resim kredisi: Garmin)

1. Garmin Yaklaşımı S40

En iyi genel GPS golf saati

Teknik Özellikler
Pil ömrü: GPS modunda 15 saate kadar Kurslar: 41.000'in üzerinde Su Geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Net renkli ekran, görüntülemeyi kolaylaştırır + Son teknoloji GPS, doğru mesafeler sağlar + Bir dizi akıllı saat özelliği sunar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI228,90 £ Online Golf'te görüntüle£ 229 Golf Destek'te Görüntüle £ 229.99 Amazon'da Görüntüle 89 Amazon müşteri incelemeleri

GPS golf saatlerinin dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan Garmin, sanatı bir tişörte indirdi. Bu yıl piyasaya sürülen en son giyilebilir cihazı, vuruşunuzda ustalaşmanıza yardımcı olacak özelliklerle dolu, bu nedenle en iyi golf GPS'i için en iyi seçimimiz. En son GPS teknolojisi ve güneş ışığında okunabilen 1,2 inç renkli dokunmatik ekranın bir kombinasyonu, yeşil alanın önüne, ortasına ve arkasına olan mesafelerin yanı sıra her türlü tehlikeyi hesaplamanıza olanak tanır.

AutoShot oyun izleme, her atışınızı kaydeder, böylece maç sonrası hatalarınızdan bir şeyler öğrenebilirsiniz. Ve 41.000 küresel kurstan elde edilen veriler, puanınızı orada oynayan diğerleriyle karşılaştırma fırsatı verir. Bluetooth, akıllı telefonunuzdan bildirimler ve doğru uyku ve fitness takibi ekleyin ve Approach S40, golf GPS saatleri söz konusu olduğunda gerçek bir çok yönlüdür.


(Resim kredisi: Garmin)

2. Bushnell ION2 Golf GPS

En ucuz golf saati - her şeyi güzel ve basit tutar

Teknik Özellikler
Pil ömrü: GPS modunda 12 saate kadar Kurslar: 36.000'in üzerinde Su Geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Tersinir bant + Anlaşılması kolay + Otomatik kurs ve delik tanıma BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 135 £ Amazon'da 149 £ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin 193 Amazon müşteri incelemeleri

Süslü grafiklerle dikkatinizin dağılmasını istemiyor musunuz? Bushnell’in üretimden kaldırılan ION golf saatinin ikinci nesil sürümü, başlı başına basittir ve önemli istatistikleri sindirimi kolay sayısal formatta sunar.


Otomatik rota ve delik tanıma, kadranlarla uğraşmadan doğrudan aksiyona girebileceğiniz anlamına gelir. Dahili Bluetooth, verilerinizi kullanmadan kurs bilgilerini güncellemenizi sağlar. Ve ION2’nin cömert pil ömrü üç tur için yeterli olacaktır. Tüm bunlar, şık ve modern bir pakette gelir ve farklı, ters çevrilebilir bir bileklik ile tamamlanır, yani toplarınız gitmediğinde bile tarzınız rotasında kalır.

en iyi golf GPS saati: Garmin Approach S62

(Resim kredisi: Garmin)

3. Garmin Yaklaşımı S62

En iyi premium golf saati

Teknik Özellikler
Pil ömrü: GPS Kurslarında 20 saat: 41.000'den fazla Su Geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Güneş ışığında okunabilir 1,3 inç renkli ekran + Sanal caddy asistanı + Uygulama destekli BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 473,61 £ Amazon'da görüntüleyin478,90 £ Online Golf'te görüntüle 479,99 £ American Golf'te görüntüle

Garmin Approach S62, şirketin amiral gemisi golf saatidir, bu da ucuz olmadığı, ancak paranızın karşılığını fazlasıyla alacağınız anlamına gelir. Ekran, dış mekanlar için tasarlanmış büyük bir 1,3 inç renkli ekrandır; parlak güneş ışığında bile bir bakışta netlik sunar. Hedefinizi göremediğinizde rüzgar hızından ve yönünden yeşil görünüm önizlemelerine ve kör nokta atamaya kadar her türlü şeyi göreceksiniz. Saat, 20 saatten fazla GPS modunda çalışmaya devam eder ve tur sırasında veya sonrasında telefonunuzdan daha ayrıntılı veriler ve analizler için bir uygulama tarafından desteklenir.

Sanal caddy, örneğin rüzgar veya eğimler karşısında kullanılacak doğru sopayı da içeren bir sonraki vuruşunuzu en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak ayrıntılı bilgiler sunan devasa bir özelliktir. Saatin iyi görünmesi, sağlam ve su geçirmez olması sadece güzel bir bonus. Ayrıca kalp atış hızı izleme, kan oksijen seviyeleri, temassız ödemeler ve bağlı akıllı telefon bildirimleri gibi diğer Garmin özelliklerini de sunar. Bu gerçekten her şeyi yapıyor.(Resim kredisi: Çekim Kapsamı)

4. Şut Kapsamı V2

Oyununuzu analiz etmek için harika bir golf saati

Teknik Özellikler
Pil ömrü: GPS modunda 7 saate kadar Kurslar: 40.000'den fazla Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Kapsamlı istatistiksel analiz + Akıllı GPS çipi doğru mesafe ölçümü sağlar + Mesafeler metre veya yarda olarak mevcuttur
Kaçınılması gereken nedenler
-Boş Liste BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 125 £ Amazon'da Görüntüle 138,99 £ Golf Desteğinde Görüntüle 229,99 £ very.co.uk adresinde görüntüle

İstatistikleri incelemeyi seven biriyseniz Shot Scope V2 sizin için bir saat olabilir. Bu sağlam giyilebilir cihaz, belirli bir delikten ve çekim yapmak için kullandığınız kulübe olan mesafenizi otomatik olarak takip etmek için kulüplerinizin saplarına takılı etiketlerle birlikte ClubSense teknolojisini kullanır. Bu bilgiler daha sonra oyununuzun inanılmaz derecede ayrıntılı analizini sağlamak ve en unutulmaz vuruşlarınızı yeniden yaşamanızı sağlamak için kullanılır.

Shot Scope V2 bu listede en iyi pil ömrüne sahip olmayabilir, ancak dünya çapındaki golf sahalarının harika bir veritabanına sahiptir ve ayrıca 11 farklı bilek boyutuna uyacak şekilde ayarlanabilen bir kayışa sahiptir - bu nedenle kabarcıklanma şansı yoktur. zafer için sallanıyorsun.

En iyi golf saati: Garmin MARQ Golfçü

(Resim kredisi: Garmin)

5. Garmin MARQ Golfçü

En iyi lüks golf saati

Teknik Özellikler
Pil ömrü: GPS ile 12 saat / Kurssuz 28 gün: 41.000'den fazla Su Geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Harika ekran + Approach S62 ile aynı özelliklerin tümü + Golf dışı özelliklerin dev listesi + Gerçekten birinci sınıf his
Kaçınılması gereken nedenler
-Genel olarak birinci sınıf fiyat BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok 1.699 £ Jura Watches'da görüntüleyin Düşük Stokta 1.699 £ C.W. Sellors'da görüntüle 1.700 £ Beaverbrooks'ta görüntüleyin

Garmin Approach S62'nin mükemmel özellik setini alın, Garmin'in Fenix ​​ve Forerunner serilerinden eksiksiz bir fitness ve akıllı saat özellikleri yelpazesi ekleyin ve ardından onu seramik / titanyum çerçeve ve kumaş veya kauçuk kayış ile gerçekten birinci sınıf bir titanyum kasaya sarın. Garmin MARQ Golfçü.

Bu, çoğu insanın golf sahasında isteyerek yıpratacağı bu seçimin tek saatidir, gerçekten etkileyici bir lüks tabakasıdır. Çok yakında sizin için tam bir inceleme yapacağız.

Garmin MARQ Golfçü üçüncü şahıs perakendecilerde yaygın olarak bulunmaz, ancak birçok ülkede doğrudan Garmin'den satın alınabilir. Kargo ücretsizdir.

• Garmin USA'dan 1850 $ 'a MARQ Golfçü satın alın

• Garmin UK'den 1700 £ karşılığında MARQ Golfçü satın alın

En iyi golf GPS saati: Callaway GPSy Sport Watch

6. Callaway GPSy Spor İzle

Bu popüler golf GPS saati özelliklerle doludur

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 10-12 saat Kurslar: 30.000 Su Geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Dahili puan izleyici + Tehlike mesafelerini size bildirir
Kaçınılması gereken nedenler
-Tehlike bilgileri daha doğru olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 506 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Bu büyük golf adı, özel golf saatinden bekleyeceğiniz büyük özellikleri sunar. Bu, çevreye duyarlı bir yerleşim sunmak ve mesafelerin yanı sıra tehlikeleri ve köpek bacaklarını taşımak için GPS izleme anlamına gelir. Bu ayrıca oyununuzu otomatik olarak tanır ve izler, böylece sinir bozucu bir puan kartı doldurmanıza gerek kalmaz. 30.000'den fazla kurs mevcuttur ve 12 saatlik pil ömrü, bir şarj gerektirmeden tam bir gün golf oynayabileceğiniz anlamına gelir. Ekran büyük ve nettir, böylece ihtiyacınız olan şeyi bir bakışta elde edebilir ve oyununuza odaklanmanızı sağlar.

En iyi golf GPS saati: Golf Buddy WTX

7. Golf Buddy WTX

Su geçirmez ve kapsanan 36.000'den fazla kurs ile

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 8 saat Kurslar: 38.000 Su Geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Geniş renkli ekran + Dinamik yeşil görünüm, çekimlerin planlanmasına yardımcı olur BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 129 TL İndirimli Golf Mağazasında Görüntüle 199 TL Amazon'da Görüntüle 199 TL İndirimli Golf Mağazasında İncele

Golf Buddy WTX'in gün ışığında bile net olan geniş renkli ekranı, depoladığı 38.000'den fazla sahadaki verileri görüntülemenin hoş bir yolu olarak. Kaldırılabilir ekran sayesinde, tek elle bilgiye erişmeye devam ederken pilden tasarruf edebilirsiniz. Bu, mesafe ve tehlike takibi ve ayrıca her delik için bir üst geçit görünümü anlamına gelir.

Gerçekten güzel bir özellik, dinamik yeşil görüntüdür. Bu, atışınızı yaklaşma atışınızın açısından planlamanıza olanak tanır. Elbette GPS, konumunuzu baştan sona doğru tutar ve saat ilerlediğinizi fark ettiğinde delik ilerlemesi otomatik olarak gerçekleşir. Akıllı telefon uygulaması aracılığıyla yapılan güncellemeler, aynı zamanda verilerin kurslarınız için güncel tutulduğu anlamına gelir.

En iyi golf GPS saati: Bushnell Neo iON GPS Watch

8. Bushnell Neo iON GPS Saati

Oldukça basit bir saat, ancak işi iyi yapacak

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 12 saat Kurslar: 35.000 Su Geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel pil ömrü + Otomatik kurs tanıma
Kaçınılması gereken nedenler
-Bu listedeki diğerleri kadar gelişmiş değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

Eğer golfe yeni başlıyorsanız ve yardım etmek istiyorsanız, bu Bushnell GPS golf saati, vuruşunuzun takımın geri kalanıyla aynı olmasını sağlamak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sağlayacaktır. Otomatik rota tanıma ve otomatik delik ilerlemesi ile doğru ve okunması kolay mesafelere sahiptir. Ayrıca size yakındaki tehlikelere dair ipucu verecek ve adımlarınızı sayacak, böylece parkur boyunca kaç kalori yaktığınızı hesaplayabileceksiniz ve bu da size dünyaya mal olmayacak.

en iyi golf saati: TAG Heuer Connected Modular 45 Golf Edition GPS

(Resim kredisi: TAG Heuer)

9. TAG Heuer Connected Modüler 45 Golf Sürümü GPS

Başka bir lüks golf seçeneği - gerçekten daha çok bir Android akıllı saat

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 25+ saat Kurslar: 39.000'in üzerinde Su Geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Süper şık + Kapsamlı oyun analizi + Kurs dışında da WearOS akıllı saat olarak kullanışlıdır
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 2.100 £ Goldsmiths'te Görüntüle 2.100 £ Beaverbrooks'ta Görüntüle Amazon'u Kontrol Edin

Tag Heuer Connected halihazırda satın alabileceğiniz en şık ve en pahalı akıllı saatlerden biridir ve artık golfe özel bir sürümü vardır. Bunun bir Tag Heuer Golf uygulaması olduğunu belirtmekte fayda var, bu yüzden onu standart bir Tag Heuer Connected saatinde sadece telefonun GPS'ini kullanarak kullanabilirsiniz. Saat rahattır ve kontrol etmek için dokunabileceğiniz geniş bir ekrana sahiptir - bir rota haritasını kaydırırken iğneye ne kadar uzağa gitmeniz gerektiğini görmek için idealdir. Veya bağlı telefona geçin ve her şeyi net 3D olarak alın - hangi kulübün kullanılacağına dair ipuçlarıyla tamamlayın.

Saat GPS ile etkileyici bir 25 saat sürerken, bağlı telefonun GPS'sinin pil ömrünü daha da uzatmasına izin verebilirsiniz. Her iki durumda da, telefonunuz uzaktayken saatten metin ve çağrı bildirimleri alabileceksiniz. Oynarken puanlarınızı ve şutlarınızı manuel olarak girmeniz gerekecek, bu da çoğu yarışmadan daha az otomatiktir. Ancak bu, aynı zamanda bu listedeki diğerlerinin çoğunun iddia edemeyeceği lüks bir akıllı saat olarak ikiye katlanıyor.

Temel işlevsellik söz konusu olduğunda Garmin'in benzer lüks MARQ Golfçü'yle karşılaştırıldığında biraz mücadele ediyor, ancak diğer yandan, bir OLED ekranı ve tam kapsamlı Google Wear OS ile kurstan uzaktayken daha 'uygun' bir akıllı saat. özellikleri.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Garmin Yaklaşımı S40, Şık ... Garmin Yaklaşımı S40 Amazon £ 229,99 GörüntüleyinTüm fiyatları görünBushnell Neo Ion 2 Golf GPS ... Bushnell ION2 Golf GPS Amazon £ 135 GörüntüleTüm fiyatları görünYaklaşım S62 Siyah Seramik ... Garmin Yaklaşımı S62 Amazon £ 473,61 GörüntüleTüm fiyatları görün