Close
 • Ana
 • /
 • Telefonlar
 • /
 • En iyi Google Pixel 4 fırsatları: 2020'ye kıyasla fiyatlar, sözleşmeler ve SIM içermeyen fiyatlar

En iyi Google Pixel 4 fırsatları: 2020'ye kıyasla fiyatlar, sözleşmeler ve SIM içermeyen fiyatlar

Google Pixel 4 fırsatları, birincil hedefleri bu şekilde ortaya konan herkes için açık bir seçim gibi görünüyor - harika fotoğraflar, sezgisel işletim sistemleri ve düşük fiyatlar. Evet, etkileyici bir telefon ... ama sizin için doğru mu?


Telefon, başlangıçta beklediğimizden daha yüksek bir RRP ile piyasaya sürülürken, Google Pixel 4 anlaşmalarının fiyatının hızla düştüğünü gördük ve bu da aylık faturalara büyük miktarlarda para harcamadan birini güvence altına almanıza olanak tanıyor.

Kilidi Açılmış Planlar 3 anlaşmadan 3'ü gösteriliyor Sırala Önerilen Aylık maliyet (düşükten yükseğe) Aylık maliyet (yüksekten düşüğe) Ön ödeme maliyeti (düşükten yükseğe) Ön ödeme maliyeti (yüksekten düşüğe) Veri (düşükten yükseğe) Veri (yüksekten düşüğe) Taşıyıcı (A'dan Z'ye) Taşıyıcı (Z'den A'ya) Ürün Adı (A'dan Z'ye) Ürün Adı (Z'den A'ya) Dakika (düşükten yükseğe) Dakika (yüksekten düşüğe) Metinler (düşükten yükseğe) Metinler (yüksekten düşüğe) Sözleşme uzunluk (düşükten yükseğe) Sözleşme uzunluğu (yüksekten düşüğe)Google Pixel 4 XL(64 GB) Pixel 4 XL 64 GB12 GBveri Veri: (128kbps hıza düşürüldü)Sınırsızdakika Aramalar: MX ve CA aramaları dahildirSınırsızmetinler Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Mint Mobile US dahilHiçbir sözleşme 949 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay Anlaşmayı Görüntüle-deMint MobileDaha fazla bilgi edinGoogle Pixel 4 XL(64 GB) Pixel 4 XL 64 GB8 GBveri Veri: (128kbps hıza düşürüldü)Sınırsızdakika Aramalar: MX ve CA aramaları dahildirSınırsızmetinler Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Mint Mobile US dahilHiçbir sözleşme 949 ABD dolarıön ödeme20 $ / ay Anlaşmayı Görüntüle-deMint MobileDaha fazla bilgi edinGoogle Pixel 4 XL(64 GB) Pixel 4 XL 64 GB3 GBveri Veri: (128kbps hıza düşürüldü)Sınırsızdakika Aramalar: MX ve CA aramaları dahildirSınırsızmetinler Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Mint Mobile US dahilHiçbir sözleşme 949 ABD dolarıön ödeme15 $ / ay Anlaşmayı Görüntüle-deMint MobileDaha fazla bilgi edin

Şu anda piyasadaki en iyinin en iyisini arıyorsanız ... bu muhtemelen o değil. Android hayranları için bu boşluk büyük olasılıklaSamsung Galaxy S20 fırsatlarıve Apple hayranları içiniPhone 11 fırsatları.

Google Pixel 4, daha düşük pil ömrü ve parmak izi tarayıcısının olmaması nedeniyle Samsung ve Apple ile eşleşmekte zorlandı. Ama dürüst olursak, bunlar kaymasına izin vermekten mutlu olduğumuz şeylerdir.

Google Pixel 4 fırsatları, gerçekten düşük ön maliyetlerle ayda 30 £ 'dan daha düşük bir fiyata satın alınabilir, bu da size neredeyse bütçe fiyatına dünyanın en iyi kameralarından birine sahip güçlü bir telefon sunarak Apple ve Samsung'un en iyi görünümünü neredeyse aşırı fiyatlı hale getirir.


Açıkçası, kararınızı zaten verdiyseniz ve Google Pixel 4'ün sizin için bir telefon olduğunu biliyorsanız, yukarı kaydırın ve yukarıdaki tam fiyat karşılaştırma tablosundan yararlanın. Hala emin değil misiniz? Karar vermenize yardımcı olacak bilgileri aşağıya ekledik.


Google Pixel 4 fırsatları

Google Pixel 4 - kısaca düşüncelerimiz:

Google, 2020'de Samsung ve Apple'a ayak uydurmak için yeterince şey yaptı mı?


Pixel telefon satın alma nedenleri, Pixel 4 ile her zamankiyle aynı - o saf Android deneyimi, Google Asistan'ın gücü ve Google'ın fotoğraflarla yapabileceği sihir (bu yıl astrofotografi dahil). Pixel 4, Face Unlock ve Recorder uygulaması gibi bazı hoş dokunuşlar da ekler. Bunların çoğu iş başında olan yapay zeka ve yazılımdır - ve sanki donanım tarafı Google için daha az öncelikli gibi geliyor '

★★★★

Tam okuyunGoogle Pixel 4 incelemesidetaylı inceleme için


SIM'siz Google Pixel 4 fırsatları - ne kadar harcayacaksınız?

Bunun yerine sözleşmeleri atlayıp cihazı SIM'siz mi alacaksınız? Daha ucuz Google Pixel 4 için RRP şu adresten geliyor:669 £, rakiplerinin diğer üst düzey amiral gemilerinin çoğundan biraz daha ucuz hale getiriyor.


En üst düzeye çıkarılan Google Pixel 4 XL'ye geçin ve ödeyeceksiniz£ 829. Bu önemli bir sıçrama, ancak şu anda Google'ın piyasadaki en iyi telefonunu karşılıyor.

Açıkçası, bunlar hiçbir şekilde ucuz telefonlar değildir, bu yüzden neyin ucuz olduğuna bakmaya değerYalnızca SIM anlaşmalarıonlarla gidebilirsiniz.

Normalde SIM içermeyen en iyi yol olsa da, sözleşmeli Google Pixel 4 anlaşmalarında son zamanlarda fiyatta büyük bir düşüş görüldü, bu nedenle önce oradan başlamanızı öneririz.

5/38 fırsat gösteriliyor Sırala Önerilen Fiyat (düşükten yükseğe) Fiyat (yüksekten düşüğe) Ürün Adı (A'dan Z'ye) Ürün Adı (Z'den A'ya) Satıcı adı (A'dan Z'ye) Satıcı adı (Z'den A'ya) Google Pixel 4 (128GB) İncelememiz 1 Google Pixel 4 128 GB Verizon ... Amazon 450 $ Anlaşmayı Görüntüle Düşük Stok Google Pixel 4 XL İncelememiz 2 Google Pixel 4 XL - Açıkça ... Amazon $ 899 $ 687.99 Anlaşmayı Görüntüle Google Pixel 4 XL (64GB) Bizim İnceleme 3 Google Pixel 4 XL - Sadece ... Amazon $ 899 $ 768,55 Teklifi GörüntüleGoogle Pixel 4İncelememiz 4 Google Pixel 4 Google Store799 Anlaşmayı GörüntüleGoogle Pixel 4 İncelememiz 5 Google Pixel 4 Verizon Wireless $ 799,99 Teklifi Görüntüle Daha fazla fırsat yükle

Google Pixel 4 ve 4 XL: bir bakışta teknik özellikler

Google Pixel 4:

 • Batarya: 2800mAh
 • Ekran: 5,7 inç OLED ekran
 • IP derecesi: IP68 derecesi
 • RAM: 6 GB Ram / Snapdragon 855
 • Kameralar: Arka: 12,2 MP + 6 MP / Ön: 8 MP

Google Pixel 4 XL:

 • Batarya: 3700mAh
 • Ekran: 6,3 inç OLED ekran
 • IP derecesi: IP68 derecesi
 • RAM: 6 GB Ram / Snapdragon 855
 • Kameralar: Arka: 12,2 MP + 16 MP + 12 MP / Ön: 8 MP

Hangi perakendeciler ve ağlar Google Pixel 4 fırsatlarını satıyor?

Sözleşmeler:

SIM içermez:

Google Pixel 4 veya 4 XL - Hangisi daha iyi seçim?

Bu tamamen, sahaya dağılmış birkaç iyileştirme için bir telefona daha fazla harcama yapmaya istekli olup olmadığınıza bağlıdır. 4 XL'nin getirdiği en önemli faktör, daha büyük pil kapasitesi ve 1 günlük yaşam sorununu aşmanıza izin veren ekran boyutudur.

Bununla birlikte, bu iyileştirmeler, gitmeye karar verdiğiniz anlaşmaya bağlı olarak yaklaşık 100 £ daha fazla gelir. Bu sizin için önemli bir konuysa, değişikliği yapın.

Google Pixel 4'ün iyi bir kamerası var mı?

Bu cihazlardaki ana özellik ve Google'ın en iyi bilinen özelliği ... yani kameralar iyi mi? Tek kelimeyle ... evet.

Bunlar şu anda mevcut en iyi kameralı telefonlardan bazıları ve hem Apple hem de Samsung ile 1 numara için mücadele ediyor. Bu gücün çoğu, sezgisel yapay zeka özelliklerinden ve işlem gücünden geliyor, bu da herkesin Pixel 4 ile iyi çekimler yapmasını kolaylaştırıyor.

Google Pixel 4 iyi bir telefon mu?

Google Pixel 5'in çok hızlı bir şekilde yaklaşmasına rağmen, Google Pixel 4,en iyi akıllı telefonlarliste.

Bu konuma birkaç temel özellik ile ulaşır. İlk olarak ve en açık olanı, Pixel 4'ün yüksek kaliteli kamerasıdır. Google cihazları, etkileyici kamera dizileriyle ünlüdür ve bu bir istisna değildir.

Bunun da ötesinde, Pixel 4 hızlı güncellemeler, yamalar ve güvenlik düzeltmeleri ile saf bir Android stoku sunuyor. Diğer rakiplerinden daha küçük bir pil ve parmak izi tarayıcısının olmaması gibi bazı faktörleri biraz düşürdü.