Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • En iyi GoPro aksesuarları 2020: aksiyon kameranızdan daha fazlasını elde etmenize yardımcı olacak eklentiler

En iyi GoPro aksesuarları 2020: aksiyon kameranızdan daha fazlasını elde etmenize yardımcı olacak eklentiler

GoPro kameralar en sağlam, kullanımı kolay ve yüksek özellikli aksiyon kameralarıdır. Ve HERO'nuzdan daha da fazlasını elde etmek için, bir dizi ek çekim olanağı açmak için belirli GoPro aksesuarlarını elinize almak isteyeceksiniz.


Örneğin, içeriği farklı bir perspektiften yakalamak istiyorsanız, kameranızı vücudunuza, kaskınıza veya bisikletinize bağlamanızı sağlayan bir dizi farklı GoPro montaj aksesuarı vardır. Suya çarpmak istiyorsanız, sörf tahtanız, SUP veya kiteboardunuz gibi düz yüzeylere takabileceğiniz bağlantılar vardır.

Bağlar, aksesuar hikayesinin yalnızca bir parçasıdır; her türlü kulp, tripod, dalış çantası, ışık ve şarj kapsülü mevcuttur. Aslında, hayal edebileceğiniz hemen hemen her şey orada. Bu aksesuarlar,en iyi aksiyon kameralarıetrafında daha da etkileyici.

GoPro kendi başına çok çeşitli aksesuarlar üretirken - en önemlisi, zaten çok etkileyici olanların yeteneklerini genişletmek için kullanılan GoPro ModlarıGoPro HERO 9 SiyahveHERO 8 Siyahve listemizin başında bulunabilir). Bununla birlikte, çok çeşitli üçüncü taraf aksesuarları ve alternatif GoPro modelleriyle çalışan aksesuarlar da mevcuttur. Bunlar da bizim toplamamıza dahil edilmiştir.

Henüz bir GoPro almadıysanız,en iyi GoProssizin için doğru olanı seçtiğinizden emin olmak için. Alternatif olarak, aksiyon kameranızdan en iyi sonucu almanıza yardımcı olmak ve çarpıcı görüntüler ve fotoğraflar oluşturmanıza olanak tanımak için en iyi GoPro aksesuarları seçimimiz için okumaya devam edin.


En iyi GoPro aksesuarları: GoPro Media modu

(Resim kredisi: GoPro)

1. GoPro Media Modu

Diğer HERO8 Modlarını çalıştırmak istiyorsanız önemli bir yükseltme

Teknik Özellikler
Uyumlu: HERO8 serisi
Satın alma nedenleri
+ Dahili yönlendirmeli mikrofon + Işıklar, mikrofonlar veya ekranlar için iki adet soğuk yuva yuvası + harici bir mikrofon eklemek için 3,5 mm bağlantı noktası BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 79,99 TL Amazon'da Görüntüle

Kaliteli sesler göz önünde bulundurularak tasarlanan GoPro Media Modu, HERO8'in ses kayıt yeteneklerini yerleşik bir mini shotgun mikrofon (öne veya arkaya doğru) ve ek bir mikrofon çalıştırmak için özel bir 3,5 mm jak ile büyük ölçüde geliştirir. Media Mod gövdesinin üst ve yan tarafındaki iki soğuk ayakkabı yuvası, GoPro'nun diğer önemli Modları (Ekran Modu ve Işık Modu - aşağıda daha fazlası) ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır, ancak bir dizi uyumlu üçüncü parti aksesuarları da.


HERO8'inizi Medya Moduna sığdırmak için, önce pil kapağını çıkarmanız, ardından kamerayı USB-C bağlantı noktası üzerinden bağlanan Mod'a kaydırmanız gerekir. Media Mod ayrıca çekimlerinizi daha büyük bir ekranda canlı olarak izleyebileceğiniz veya oynatabileceğiniz bir HDMI bağlantı noktası sağlar.

En iyi GoPro aksesuarları: GoPro Ekran modu


(Resim kredisi: GoPro)

2. GoPro Görüntü Modu

Nihai HERO8 vlog aksesuarı

Teknik Özellikler
Uyumlu: HERO8 serisi
Satın alma nedenleri
+ Vlog kullanımı için öne bakan ekran + Dahili şarj edilebilir pil + Koruyucu bir kılıfla birlikte gelir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 77,36 £ Amazon'da görüntüleyin79,99 GoPro UK'de görüntüleyin

İlk tanıtıldığında, GoPro HERO8, rakibi gibi öne bakan yerleşik bir ekrandan yoksun olduğu için oldukça fazla sorun aldı.DJI Osmo Eylemi. Önden bakan bir ekransa, vlog vb. İçin peşindeyseniz, Ekran Modu tam olarak buna sahip olmanızı sağlar, ancak maalesef önce Media Modunu da sıçratmanız ve satın almanız gerekir.

Ekran Modunu, HERO8'in üstündeki Media Mod'un soğuk ayakkabı yuvasına takmak ve çıkarmak kolaydır. Ekran Modunun eki, 2 inçlik ekranın açısını değiştirmenize ve kullanılmadığında kameranın arkasına düz bir şekilde katlamanıza olanak tanıyan menteşelidir.

Pil ömrünü uzatmak için, Ekran Modunu kullanırken arka dokunmatik ekranı kapatabilirsiniz ve ayrıca bir güç kaynağına takıldığında ana kamera pilinin yanında şarj olan kendi dahili piline de sahiptir.

En iyi GoPro aksesuarları: GoPro Light modu


(Resim kredisi: GoPro)

3. GoPro Light Modu

Her kamerayla kullanım için ciddi bir ışık

Teknik Özellikler
Uyumlu: HERO8 serisi
Satın alma nedenleri
+ Sağlam ve güçlü bir aydınlatma birimi + 10 metreye kadar su geçirmez + Altı saatlik pil ömrü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 42.98 Amazon'da Görüntüleyin49,99 GoPro UK'de görüntüleyin£ 51,99 Amazon'da Görüntüleyin

Light Mod, GoPro'nun HERO8 Mod sistemindeki mütevazı endüstri lideri aksiyon kameranızı tam donanımlı bir multimedya donanımına dönüştürebilen son parçadır. Işık Modu küçük olsa da, Overdrive modunda kör edici bir 200 lümen çıkarabilir ve konunuzun daha ince bir şekilde aydınlatılması için 125, 60 ve 20 lümenlik diğer üç aydınlatma seviyesine ve sinyal verme için bir flaş moduna sahiptir.

Ekran Modu gibi, Light Mod'un da 20 lümende kullanılıyorsa altı saate kadar çalışma süresine sahip kendi şarj edilebilir pili vardır. Light Mod'u Media Mod üzerindeki soğuk ayakkabı yuvasından çalıştırabilir ve ayrıca herhangi bir düz GoPro yuvasına takılabilir - istediğiniz herhangi bir kamerayla bağımsız bir birim olarak kullanmanıza ve nesnenizi istediğiniz açıdan aydınlatmanıza olanak tanır .

En iyi GoPro aksesuarları: GoPro Handler Floating Hand Grip

4. GoPro İşleyici Yüzer El Tutacağı

Suda çekim yapmak için en iyi GoPro aksesuarı

Teknik Özellikler
Şunlarla uyumlu: Tüm GoPros
Satın alma nedenleri
+ Rahat, kaymaz tasarım + GoPro'nuzun BUGÜN EN İYİ FIRSATLARDA yüzmesine yardımcı olur £ 7,99 Amazon'da görüntüleyin £ 29,99 very.co.uk'de görüntüleyin £ 35 Blacks 3'te Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

İster arkadaşlarınıza ve ailenize evdeyken gösteriş yapmak için inanılmaz tatil görüntüleri çekmek istiyor olun, ister aksiyon videolarından daha fazlasını elde etmek isteyen bir su sporları meraklısı olun, GoPro Handler Floating Hand Grip en üstte olmalı listenizin. Cihaz esas olarak rahat, kaymaz bir koldan oluşur. Çeşitli açılardan çekim yapmanıza yardımcı olmanın yanı sıra, GoPro'nuzu suya düşürdüğünüzde batması konusunda endişelenmenize gerek kalmaması için ayakta tutar.

En iyi GoPro aksesuarları: Manfrotto Off Road Stunt Backpack

5. Manfrotto Off Road Stunt Sırt Çantası

Tüm aksiyon video kitinizi barındıran en iyi GoPro aksesuarı

Teknik Özellikler
Uyumluluk: N / A
Satın alma nedenleri
+ Üç kamera için yer + GoPro'nuz için BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için entegre montaj £ 89.99 Currys PC World'de görüntüleyin Amazon 10 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Macera peşindeyseniz, büyük olasılıkla yanınızda birden fazla kamera olacak. Manfrotto, üç kameraya kadar yer içeren ve daha fazla dayanıklılık için su geçirmez bir malzemeden yapılmış Stunt sırt çantasıyla sizi tekrar koruyor. Bu çantada ayrıca GoPro aksiyon kameranız için ön tarafta bir montaj parçası bulunur ve keşfederken harika bir ilk kişi çekimi yapmanızı sağlar.

En iyi GoPro aksesuarları: SHOOT Underwater Dome

6. Sualtı Kubbesini vurun

Dalış ve şnorkelle yüzerken daha iyi çekimler yapın

Teknik Özellikler
Şunlarla uyumludur: HERO7 Black, HERO (2018), HERO6 Black, HERO5 Black
Satın alma nedenleri
+ Hafif + Parlak su altında BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 55,99 Amazon'da görüntüle 59,99 £ Amazon'da görüntüle 69,99 £ Amazon'da görüntüle 78 Amazon müşteri yorumu

İster ayakta duran bir kürek tahtası üzerinde bir körfezde geziniyor olun, ister 4. Derece hızlı bir şekilde aşağıya ateş ediyor olun, yarım buçuk atışların ne kadar havalı olduğunu inkar edemezsiniz. Su hattını mercekten uzaklaştırarak, suyun üstünde ve altında dünyanın daha iyi tanımlanmış bir resmini elde edebilirsiniz. Vur Sualtı Kubbesi lekesiz bir kapağa sahiptir, böylece çekimlerinizi bozan herhangi bir şey için endişelenmenize gerek kalmazken, kaymaz yüzer tutuş kamera açılarıyla oynamanızı ve işlem sırasında GoPro'nuzu kaybetmemenizi sağlar.

En iyi GoPro aksesuarları: GoPro Kılıf ve İpi

(Resim kredisi: GoPro)

7. GoPro Kılıf ve Boyun Askısı

Aksiyon kameranızı canlandırmak için en iyi GoPro aksesuarı

Teknik Özellikler
Şunlarla uyumludur: HERO7 Siyah, HERO7 Gümüş, HERO7 Beyaz, HERO6 Siyah, HERO5 Siyah, HERO (2018)
Satın alma nedenleri
+ Kameranıza bir renk patlaması ekler + Silerek temizlenen malzeme BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok 16,19 £ Tweeks Cycles'ta Görüntüleyin Amazon 993 Amazon müşteri incelemelerini inceleyin

Bir GoPro HERO gördüm, hepsini gördüm. Bir renk patlaması ve ekstra bir çizilme direnci katmanı sunmak için sevgili aksiyon kameranızın üzerinden geçecek şekilde tasarlanmış harika bir silikon kılıfla kendinizi diğerlerinden ayırın. Takılı bir kordon, yürüyüş yaparken veya hatta gezerken kendinizi filme almak için GoPro kullananlarınız için mükemmel bir taşıma noktası oluşturur - bileğinize asın ve gidin.

En iyi GoPro aksesuarları: Joby GripTight GorillaPod

8. Joby GripTight GorillaPod

Benzersiz açılardan film çekmek için çok yönlü bir GoPro aksesuarı

Satın alma nedenleri
+ Her şeyin etrafını sarar + Her yüzeyde sabit durur BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 19.99 Amazon'da görüntüleyin29,90 £ EBay'de görüntüle£ 49,99 Currys PC World 541 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Düzensiz bir yüzeyin mükemmel şekilde planlanmış, eller serbest aksiyon çekiminizin çöküşü olacağını keşfetmekten daha sinir bozucu bir şey yoktur. GorillaPod, ister düz olmayan bir kaya kümesinin üzerine koyun, ister bir çit direğinin etrafına sarın, her yüzeyden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Hızlı açılan klipsler, 360 derece esneklik ve etkileyici kavrama için lastik ayaklar içerir, bu da bunu vahşi doğada çekim yaparken veya çok yaratıcı çekim açılarını yakalamak için en iyi GoPro aksesuarı yapar.

En iyi GoPro aksesuarları: GoPro 3 Yollu Kamera Montajı

9. GoPro 3 Yollu İşleyici

Tek bir kompakt cihazda bir kamera tripodu, tutma yeri ve sağlam taban

Teknik Özellikler
Şunlarla uyumludur: Tüm HERO'lar
Satın alma nedenleri
+ Üçü bir arada montaj + Küçük BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI paketler £ 29,99 Currys PC World'de görüntüle 34,99 £ Amazon'da görüntüle 59,99 £ very.co.uk'de görüntüle 13 Amazon müşteri yorumu

Hepsine hükmedecek bir GoPro yuvası arıyorsanız, su geçirmez, 3 Yönlü Kamera Bağlantısı, sırt çantanızda saklanacak olanıdır. Katlandığında, gün boyu çekim için rahat bir kamera tutacağı görevi görür. Üç bölmeli kolu maksimum 50,8 cm uzunluğa uzatın ve mükemmel bir selfie çubuğuna veya kameranızı kalabalığın üzerine kaldırmak için harika bir araca sahip olun. Son olarak, hafif mini tripodu yuvanın tabanından çıkarın ve yüksek oktanlı aksiyon çekimleri veya çarpıcı manzaraların görüntülerini yakalayabileceğiniz sağlam bir platform elde edin.

En iyi GoPro aksesuarları: GoPro Göğüs Montaj Kemeri

10. GoPro Göğüs Montaj Kemeri

Bisikletçiler, koşucular ve yürüyüşçüler için en iyi GoPro aksesuarı

Teknik Özellikler
İle uyumlu:
Satın alma nedenleri
+ Ayarlanabilir uyum + Sağlam tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 39,99 £ Amazon'da görüntüle 39,99 £ Selfridges'te görüntüle 69 £ Amazon'da görüntüle 2 Amazon müşteri yorumu

GoPro Göğüs Montaj Kemeri, kameranızı bir sırt çantasına takmanıza gerek kalmadan harika bakış açısı çekimleri yapmak istediğinizde mükemmel bir aksesuardır. GoPro'nun resmi göğüs kemeri son derece sağlamdır ve her türlü ekstrem spor için hazırdır ve göz seviyesinin altındaki hareketin mükemmel bir görüntüsünü verir. Bu açı daha sürükleyici olabilir ve çekimlerinizi kesinlikle diğer her şeyden farklı kılar.

En iyi GoPro aksesuarları: GoPro Çift Pil Şarj Cihazı

(Resim kredisi: GoPro)

11. GoPro İkili Pil Şarj Cihazı + Pil

Aksiyon kameranızın gücünü korumak için en iyi GoPro aksesuarı

Teknik Özellikler
Şunlarla uyumlu: HERO6 Black / HERO5 Black / HERO 2018
Satın alma nedenleri
+ Kalan gücün net göstergesi + İki GoPro pili aynı anda şarj eder BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 44,99 £ Amazon'da Görüntüleyin46,99 EBay'de görüntüle£ 64,99 very.co.uk adresinde görüntüleyin 181 Amazon müşteri yorumu

Daha uzun bir çekim günü mü planlıyorsunuz? Güç cephesinde kısa kalmayın. Bu kit, 1,220 mAh lityum iyon şarj edilebilir pil ve çift pil şarj cihazının kendisini içerir, böylece iki pili aynı anda şarj edebilirsiniz. Ön taraftaki çift LED ışıklar, her bir pilin şarj durumunu gösterir.

(HERO8 Black) -... GoPro Hero 8 Medya Modu Amazon £ 79.99 GörüntüleTüm fiyatları görünEkran Modu (HERO8 Black) -... GoPro Hero 8 Ekran Modu Amazon £ 77.36 GörüntüleTüm fiyatları görünHafif Mod - Kompakt ... GoPro Light Mod Amazon £ 42.98 GörüntüleTüm fiyatları görün