Close
  • Ana
  • /
  • Dronlar
  • /
  • En İyi GoPro dronları: GoPro kamerayı takmak için en iyi dronlar

En İyi GoPro dronları: GoPro kamerayı takmak için en iyi dronlar

Tek başlarına, bir GoPro kamerada (biraz parkur cesareti veya bazı tatlı snowboard hareketleri olabilir) çekim yapmak ve drone teknolojisinin en son yinelemesini uçurmak zaten inanılmaz derecede bağımlılık yapıyor.


Biri yeni bir aksiyon görüntüleri çağını başlatırken, diğeri uzaktan kumanda hobisini niş bir eğlenceden küresel bir fenomene dönüştürdü.

Ama bu iki dünya çarpıştığında ne olur? Bu sağlam küçük kamerayı seçtiğiniz uçan botunuza monte etmek istediğinizde ne olur? Cevap, cennette baştan aşağı çekilmiş bazı çılgın filmler.

Daha fazlasını okuyun: GoPro Hero7 Black incelemesi: 60 fps'de stabilize edilmiş 4K video bir oyun değiştiricidir

Bununla birlikte, piyasadaki çok sayıda insansız hava aracı bizler, hangilerinin hava kameramanının işine en uygun olduğunu bilmek her zaman kolay değildir. Korkmayın, cesur film yapımcısı, Pingtwitter, bir GoPro takmak için piyasadaki en iyi dronları derledi ...


DJI Phantom 2 Quadcopter (Zenmuse H3-3D 3 Eksenli Gimbal ile)


Güvenli, sağlam ve uçması kolay bir drone arıyorsanız, DJI'nin Phantom 2'si tam size göre. GoPro kameraları tam olarak ucuz değildir, bu yüzden bir tanesini biraz teknolojiye bağlamak söz konusu olduğunda, pahalı gözün emin ellerde olduğunu bilmeniz gerekir. Phantom 2, ticari pazarda satın alabileceğiniz en sağlam drondur ve hatta önceden ayarlanmış olarak gelir, böylece tek yapmanız gereken pervaneleri takmak, pili takmak, GoPro'nuzu monte etmek ve işte dronunuz uçmaya hazırdır.

3 eksenli gimbal, bazı gerçekten çok yönlü kamera açıları sunarken, 25 dakikalık uçuş süresi, daha uzun, dış mekan tabanlı oturumlar için en iyi seçim olmasını sağlar. Ayrıca, kontrolü kaybetmeniz veya gözden kaybolması durumunda onu güvenliğe geri gönderecek bir 'doğrudan eve' yardımcı programı dahil olmak üzere bazı as güvenlik özellikleri de vardır.


Bununla birlikte, küçük bir uyarı var - Phantom 2'nin özel gimbali yalnızca GoPro Hero modellerini destekliyor, bu nedenle Phantom 2 ile uyumlu olmasını sağlamak için kameranın daha yeni bir yinelemesine sahip olmanız gerekecek. İlgilenen, bir tanesini elinize alabilirsiniz. buraya.

Blade 350 QX3 RFF

Blade 350 QX3, basitlik ve uygun fiyat arasındaki boşluğu doldurmakla ilgilidir ve daha kısa mesafelerde daha hafif kameraları taşımak için mükemmel olan sağlam, küçük bir paket sunmayı başarır. Çoğu GoPro türü ile uyumludur, bu nedenle gimbal (drone ile birlikte gelir) kameranızı manevralardayken güzel ve sağlam tutmalıdır.


Küçük bataryası, tek bir şarjla yalnızca 15 dakikalık uçuş süresi sunar (bu, yaklaşık 300 m'ye eşdeğerdir), ancak basit kontrolleri, GPS antenleri (daha hassas hareketler için), önceden planlanmış uçuş yolları ve doğrudan eve dönüş özelliği (gönderir drone başlangıç ​​noktasına geri dönüyor) bu dezavantajı telafi ediyor. Blade 350 QX3 ilginizi çektiyse, buradan bir tane alabilirsiniz.

3DR Solo Quadcopter

İlk uygun akıllı drone olarak lanse edilen, 3DR'den Solo Quadcopter, çok yönlülük ve stille çekimler yapmak istiyorsanız, heyecan verici bir kit parçası. Piyasadaki diğer birçok insansız hava aracının aksine, 3DR Solo, özellikle en yeni GoPro kameralarla çekim yapmak için tasarlandı, bu da her özelliğin hava kamera çalışmaları için ince ayarlandığı anlamına geliyor.

Wi-Fi aracılığıyla telefonunuza veya tabletinize doğrudan HD olarak akış gerçekleştirebilir ve anında çok net görüntüler sunar. Tek bir nesneye / kişiye kilitlenmenize ve etrafı sarmalayan çekimler yapmanıza veya drone'nuzu sanal bir kabloya sabitlemenize olanak tanıyan özellikler bile var (biraz otopilota benziyor, mükemmel çekim için sadece kamerayı kontrol etmenizi sağlıyor). FPV'de (birinci şahıs görüşü) ekstra kit satın almak zorunda kalmadan çekim yapabilmek, bu drone'u ciddi bir cihaz haline getiriyor. Yalnız mı gitmek istiyorsun? Burada bir tane bulabilirsiniz.

Parrot AR Drone 2.0 Power / Elite Sürümü Quadcopter

Parrot AR drone'nun çok yönlü ve hafif Elite ve Power Sürümleri, hem iç hem de dış mekanlarda çekim yapmak isteyen GoPro kullanıcıları için bir fikir seçimidir. Etkileyici bir 36 dakikalık uçuş süresi sunar, ancak bir gimbal ve GoPro kameranın ağırlığını eklediğinizde bu rakam büyük olasılıkla düşecektir. Ayrıca 360 derecelik dönüşler de gerçekleştirebilirsiniz, yani dublör hareketleri ve GoPro yakalama için idealdir.

Parrot AR, bunun yerine ısmarlama bir uygulamayı tercih ederek geleneksel analog kontrol cihazlarını da ortadan kaldırır. Drone'nuzu akıllı telefon veya tablette jiroskopla kontrol etmek biraz modaya uygun görünebilir, ancak aslında kullanımı şaşırtıcı derecede kolaydır. Bu uygulama, AR FreeFlight, hem Android hem de iOS'ta mevcuttur ve kullanışlı sanal oyun çubukları ile mükemmel kareyi doğrudan beslemeyle yakalayabilirsiniz. Tek dronunuzu buradan satın alabilirsiniz.

Walkera QR X350 Pro FPV

Hong Kong merkezli üreticinin en son drone'u, X350'nin önceki sürümlerinden büyük bir yükseltmedir ve etkileyici bir 23 dakikalık uçuş süresi ve standart olarak dahil edilen bir G-2D gimbal sunar. FPV'de kayıt yapabilir ve bu görüntüleri doğrudan radyo denetleyicisine kaydedebilirsiniz, bu da istediğiniz açılarla çekim yapmak için mükemmeldir.

Kutudan çıkar çıkmaz önceden ayarlanmış olarak gelir ve GoPro kameralar düşünülerek yeniden tasarlanmıştır. GoPro dostu montaj (ayrıca pakete dahildir), yeniden kalibre etmeye gerek kalmadan uçuş arkadaşınızı anında havaya kaldırmanıza olanak tanır. Walkera gerçekten DJI Phantom 2 ve 3DR Solo ile QR X350 ile rekabet etmeye çalışıyor ve bu, önceki çabalarında büyük bir yükseltme. Birini uzağa uçurabilirsinburaya.

Hayalet Drone Havadan 2.0

Başlangıçta IndieGoGo aracılığıyla kitle fonlaması yapılan Ghost Drone, piyasadaki en çok yönlü dronlardan biridir. Parrot AR'ye çok benzeyen Ghost Drone, geleneksel analog uzaktan kumandayı düşürür ve doğrudan akıllı telefonunuza veya tabletinize canlı bir beslemeyi seçer. GoPro serisi gibi nispeten hafif kameraları taşıyacak şekilde tasarlanmıştır, ancak bazı modeller etkileyici 25 dakikalık uçuş süresini azaltabilir.

Ghost Drone da özelliklerde eksik değil. Yeni drone'nuzu düşük ışıkta görünür tutmak için bir dizi LED kullanan özel bir gece modu ve drone'nun sizi ve akıllı telefonunuzu takip ederken hareketlerinizi izlemesini sağlayacak bir izleme ve takip modu vardır. Kameranızı bir selfie çubuğuna bağlamanıza gerek kalmadan bir snowboard üzerinde parkur seanslarını veya eğime dayalı bir macerayı izlemesini istiyorsanız mükemmeldir. Ghost Drone dikkatinizi çektiyse, neden en iyi drone rehberimize bir göz atmıyorsunuz?

Daha fazla drone ile ilgili içerik mi istiyorsunuz?Neden kontrol etmiyorsunuz:Parrot Bebop drone, Oculus Rift'e bağlanabilir