Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • En iyi spor çantası 2020: spor salonu kralları ve kraliçeleri için uygun spor çantaları ve sırt çantaları

En iyi spor çantası 2020: spor salonu kralları ve kraliçeleri için uygun spor çantaları ve sırt çantaları

Spor setinizi plastik bir çantada taşımak istemiyorsanız, iyi bir spor çantasına, hatta en iyi spor çantasına ihtiyacınız olacak. Bu çok yönlü, dayanıklı taşıyıcılar, spor salonunuzun soyunma odasına varır varmaz en yakın boş tezgaha fırlatılmak üzere tasarlanmıştır. Çantayı nazikçe yere koyan kim?


Spor salonu farelerinin çoğu - çoğu değilse de - spor salonuna hakim olmanın tek yolunun spor setinizi bir spor çantası içinde taşımak olduğunu söyleyecektir, ancak bizim de söylediğimiz gibispor çantası nasıl paketlenirMakalede, özellikle 40 yaşın altındaysanız, terli spor kıyafetlerinizi sırt çantasında taşımak genellikle daha iyidir. Yaşlı erkekler, İtalyan İşi / dışarda günlük havalı bir spor kıyafeti tercih edebilir ama cidden büyükbabası Kazma.

İster sabah 6'da koşu bandına vuruyor olun, ister her akşam işten sonra kendinizi spor salonuna sürüklemek zorunda kalıyor olun, hepimiz egzersize farklı şekillerde yaklaşıyoruz. Ancak uzmanlık seviyeniz (ve tekrar tekrar ertele düğmesine basmama beceriniz) ne olursa olsun, mütevazı spor çantası, hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için önemli bir settir.

  • en iyi bisiklet sırt çantası: en iyi rolltop, zip-through ve messenger bisiklet çantaları
  • En iyi yürüyüş sırt çantaları: bir sonraki maceranız için büyük, hafif ve gerekli

Sizin için en iyi spor çantası nasıl alınır

Burada uyulması gereken belirli kurallar yoktur, ancak spor çantanızı satın alırken tartılması gereken pek çok husus vardır. İşten eve dönerken egzersiz yapmayı planlıyorsanız, setinizi ve eğitmenlerinizi taşımak için bir çantaya ihtiyacınız olacak, aynı zamanda ofise götürdüğünüz her şey için yer bırakacaksınız - ve tercihen onları ayrı tutmanın bir yolu.

Ancak, eğitmenler için yer olan bir çanta, paketlenmiş öğle yemeği ve bir dizüstü bilgisayar seçerseniz, satın almadan önce spor salonunuzdaki dolapları kontrol etmelisiniz, çünkü daha büyük çantalar sığmayabilir.


Ve tabii ki, bu Pingtwitter, spor çantanızın nasıl göründüğü dikkate alınması gereken önemli bir faktördür. Ne de olsa, size bakan çantanız yırtık pırtık, kokulu bir karmaşa ise kim dışarı çıkıp bir saatliğine spor salonuna gitmekten ilham alır?

Her akşam ıslak mayolar ve ıslak bir havlu taşımak istiyorsanız çantanızın malzemesi önemlidir. Su geçirmez kauçuk veya neopren yüzme malzemeleri ve duş malzemeleri için iyidir, ancak bu çantaların yetersiz hava akımı, düzgün şekilde havalandırılmadıklarında kokmaya başlayabilecekleri anlamına gelir.


Kanvas bu belirgin nemli kokuyu yok etmek için daha iyidir, ancak sık kullanılırsa daha çabuk yıpranabilir. Yürüyorsanız veya bisiklete biniyorsanız, Naylon veya polyesterden yapılmış hafif çantalar arayın. Son olarak, size lüks bir görünüm veren ve hatta sandıklarınız karışmazsa güzel kokan deri var - ancak en iyi şekilde görünmesini sağlamak için yüksek bir fiyat ve bazı düzenli bakımları da beraberinde getiriyor.

Sırayla en iyi spor çantaları

en iyi spor çantası: King Kong CORE25 Sırt Çantası


(Resim kredisi: King Kong Apparel)

1. King Kong CORE25 Sırt Çantası

Nihai spor salonu sırt çantası

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Eşyalarını net ve düzenli tutmak isteyen sporcular için Malzeme: Yırtılmaz Naylon / 600D Poly Kapasite: 25 litre
Satın alma nedenleri
+ Harici ağırlık kaldırma kemeri tutucusu + Papatya zinciri + Yırtılmaz naylon kumaş + Ayakkabılar için ayrı bölmeler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• King Kong CORE25 Sırt Çantasını King Kong ABD'de 119,95 dolara satın alın

• King Kong CORE25 Sırt Çantası'nı King Kong EU'da 109,95 € karşılığında satın alın

Bazen bir çanta üreticisinin hedef pazarını bilip bilmediğini anlayabilirsiniz ve bu, King Kong Apparel'da durum gibi görünüyor. King Kong'da, en iyi spor çantasını yaratma misyonu, CORE25 Sırt Çantası ve aynı derecede çok yönlü olan CORE serisi tarafından yerine getirildi.CORE35 Duffelsırt çantası.

King Kong CORE25 Sırt Çantası'nı en iyi spor çantası yapan birçok özellik vardır. Birincisi, yırtılmaz naylon malzemeden yapılmıştır, böylece çantanızı o minik spor salonu dolaplarına tıkmak zorunda kaldığınızda bir miktar fırlatmaya ve tüm bu zamanlara dayanabilir. Ayrıca herhangi bir spor seansı için mükemmel boyutta - 25 litre - ne de spor çantalarının bazıları gibi gereksiz derecede büyük, ne de spor salonunda ihtiyaç duyacağınız (ve sesh'den sonra) tüm malzemeleri içermek için çok küçük değil.


King Kong CORE25, size tüm spor kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı size uygun şekilde taşıma esnekliği sağlayarak en iyi spor çantaları için yarışı kazanır. Akıllı özellikler,ağırlık kaldırma kemeriÇantanın etrafına - çantadaki tüm alanı kaplamak yerine - kilitler ve anahtarlar gibi tüm küçük aksesuarlarınızı çantanın ön tarafındaki papatya zincirine asmak yerine.

Eşyalarınızı çantanın içinde düzenlemek için pek çok seçenek vardır: üst kapak tamamen açılır, böylece ana bölmenin içindekileri daha iyi görebilirsiniz, ancak içinde ayrı bir dizüstü bilgisayar bölmesi de vardır.veayakkabılarınızı veya havlularınızı hazır yemeklerinizden uzak tutabilmeniz için altta fermuarlı bir bölme. Telefonlar, cüzdanlar veya yanınızda spor salonuna veya başka bir yere taşımak istediğiniz her şey için çantanın önünde ve yanında birden çok fermuarlı cep vardır.

Bu yeterli değilse, su şişeleri için iki yan cep veya sizin için bir cep gibi daha fazlası vardır.spor salonu su şişesive biri protein çalkalayıcı için. Daha da iyisi, King Kong CORE25 Sırt Çantası, tüm bu çok yönlülüğü sunuyor, neden çok kötü görünmüyor, aksine, bu spor çantası, standart spor çantası görünümünü dikkate alarak şık ve göze oldukça hoş görünüyor.

Biraz daha fazla alana ihtiyacınız varsa, CORE25 Sırt Çantası gibi tüm özelliklere sahip ancak spor çantası biçiminde olan biraz daha büyük CORE35 Duffel'i seçin. King Kong CORE25 Sırt Çantasının bir sonraki spor çantanız olmaması için bir neden yok. Şimdi satın al.

en iyi spor çantası: Adidas Convertible 3-Stripes Spor çantası orta

(Resim kredisi: Adidas)

2. Adidas Dönüştürülebilir 3 Bantlı Spor Çantası - Orta Boy

Harika fiyat ve pratiklik

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Pratiklik Malzeme: Polyester Kapasite: 43 litre
Satın alma nedenleri
+ Havalandırmalı fermuarlı ayakkabı cebi + TPE kaplı taban
Kaçınılması gereken nedenler
-Ripstop naylon kumaş örtü güzel olurdu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 27,30 Amazon'da görüntüle

Bir Adidas spor çantasıyla gerçekten yanlış gidemezsin, değil mi? Özellikle bu durumda, fiyat için, kullanılmış spor ekipmanınızı temiz eşyalardan ayırmak için bol miktarda ekstra bölmeye sahip iyi boyutlu bir çanta alacaksınız.

Bölmelerin listesi şu şekildedir: fermuarlı ana bölme, havalandırmalı fermuarlı ayakkabı cebi, uçta fermuarlı cep ve hatta üç adet iç cep. Torbanın tabanı TPE kaplıdır, bu nedenle en azından etrafta bir miktar çöp atılmasına dayanabilir.

İsimdeki 'dönüştürülebilir' kısım bunu verebilir, ancak bu spor çantası, rahat olmasa da, bir tür sırt çantası olarak ikiye katlanır, ancak en azından çantanın ağırlığını ve içeriğini her ikisi arasında eşit olarak dağıtabilirsiniz. sırtınıza atarak omuzlar.

en iyi spor çantası: Nike Vapor Energy 2.0

(Resim kredisi: Nike)

3. Nike Vapor Energy 2.0

Boyutu ekipmanınıza göre ayarlayın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: spor salonuna bisikletle giden insanlar Malzeme:% 100 Polyester Kapasite: Yok
Satın alma nedenleri
+ Rulo üst tasarım sayesinde ayarlanabilir boyut + Çok sayıda cep
Kaçınılması gereken nedenler
- Kuşkusuz, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kadar geniş değil Pro Direct Soccer'da £ 55 Görüntüle Pro Direct Soccer'da £ 55 Görüntüle

Omurganız spor ekipmanınızı her iki omuzda taşıdığınız için size teşekkür edecek. Sırt çantaları, tüm terli ayakkabılarınızı ve spor taytlarınızı spor çantalarda taşımak için daha kullanışlıdır ve Nike Vapor Energy 2.0, bir üst çanta olmanın ek avantajına sahiptir, böylece paketlediğiniz şeye bağlı olarak boyutunu kolayca ayarlayabilirsiniz. herhangi bir belirli oturumda.

Bu kötü çocuğun üzerinde bir sürü cep var, böylece eşyalarınızı, atıştırmalıklarınızı ve aletlerinizi buna göre düzenleyebilirsiniz - ayrıca özel bir ayakkabı bölmesi de var! Nike Vapor Energy 2.0'ın alt tarafı kaplıdır, böylece daha uzun süre kuru kalır ve çok kolay aşınmaz. Siyah renk grubu sayesinde Nike Vapor Energy 2.0, hem spor salonunun içinde hem de dışında giymeniz gereken her şeye sahiptir.

en iyi spor salonu barı: Zone3 Triathlon Transition Bag

(Resim kredisi: Zone3)

4. Zone3 Geçiş Çantası

Spor salonunda bile plan yapmaktan ve organize etmekten hoşlananlar için

Teknik Özellikler
En iyisi: Organizatörler Malzeme:% 100 su geçirmez polyester Kapasite: 40 litre
Satın alma nedenleri
+ Bölmeler ve organize torbalar olabilir +% 100 su geçirmez
Kaçınılması gereken nedenler
-Bit hantal BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 69 £ Amazon'da görüntüle 69 £ Amazon'da görüntüle 69 £ Wiggle'da görüntüle 5 Amazon müşteri incelemeleri

Zone3 Geçiş Çantası triatlon için tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda bir spor çantası kadar iyi işlev görebilir. 40 litrelik taşıma kapasitesi ile çanta, alanı ve işlevselliği en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olmak için her bölmeye farklı bir yönden erişilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Burada bu iyi donanımlı çantanın tüm özelliklerini detaylandırmak için yeterli alan yok, ancak özetle, tüm eşyalarınızı hazırlamanızı kolaylaştırmak için birçok küçük torba ve çıkarılabilir cüzdandan oluşan üç ana bölmeden oluşuyor.

Alt bölme, spor çantanızdaki diğer tüm eşyalarınızdan tamamen ayrı tutmak istediğiniz eşyalar için harikadır, ıslak bir havlu veya spor eğitmenleriniz olsun.

Orta bölme, aksesuarlar için fermuarlı bir ağ cebi ve küçük değerli eşyalar için çıkarılabilir su geçirmez PVC cüzdanlara sahiptir.Yanlarda, spor salonu su şişeleri ve protein çalkalayıcılar için ideal olan iki büyük, yumuşak ağ cep bulacaksınız.

Üst bölme, atıştırmalıklar, telefonlar ve diğer küçük eşyalar için mükemmeldir. Elbette, 40 litrelik bir torba geniş tarafta, ama emin olun, kelimenin tam anlamıyla her şeyi bu çantaya sığdırabilirsiniz!

en iyi spor çantası: Atletler HERO 2.0 için üretildi

(Resim kredisi: Sporcular için Üretildi)

5. Sporcular için Üretildi HERO 2.0 Sırt Çantası

Sağlam, ferah ve şimdi 2 spor salonu su şişesi torbasıyla birlikte geliyor

Teknik Özellikler
Kimler için idealdir: Tüm spor eşyalarını yanlarında taşıyan kişiler Malzeme: Yırtılmaz ve su geçirmez Kapasite: 45 litre Boyutlar: 48cm x 34cm x 29cm
Satın alma nedenleri
+ Sert malzeme + Bol alan + Ayarlanabilir + Su şişeleri için yan poşetler
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok gevşek sıkıştırma kayışları-Hacimli

• HERO 2.0 sırt çantasını doğrudan Atletler için Yapılmış'tan satın alın

İlk versiyonunu oldukça beğendik.Atletler için üretildi Kahraman sırt çantasıve ikinci yinelemenin yükseltilmiş özellikleri, bu zaten mükemmel spor salonu sırt çantasını daha da iyi hale getirdi. Torbanın ana cazibesi, yeni eklenen iki yan şişe tutucusu (her biri 750 ml su şişesini tutacak kadar büyük) ve daha güçlü ve daha temiz bir estetik için lazerle kesilmiş molle.

45 litrelik kapasite, spor salonunuzun giydiği, salladığı, atıştırdığı vb. Şeylerin tümü olmasa da çoğu için yeterli olmakla kalmaz, aynı zamanda çantanın her yerinde bulunan sıkıştırma kayışları kullanılarak hacim de tamamen ayarlanabilir. Ana bölme kapaklı bir tasarıma sahiptir ve tamamen açılır, bu da öğeleri düzenlemeyi ve ondan almayı çok kolaylaştırır. İçeride bol miktarda gözenekli cep ve hatta arkada özel bir dizüstü bilgisayar bölmesi var.

Çanta için kullanılan malzeme su geçirmez ve yırtılmaz sentetik polyesterdir ve fermuarlar bile sağlamdır: Daha da kuvvetli çekmeye dayanabilen YKK Japon fermuarlarıdır. Çantanın önünde, kilitlerinizi, anahtarlarınızı ve gerçekten istediğiniz her şeyi takabileceğiniz lazerle kesilmiş molle sistemini bulacaksınız.

Sporcular İçin Üretildi HERO 2.0 sırt çantası kabin bagajları için uygundur, ancak uçağa binmeden önce lütfen havayolu şirketinize danışın. Açıkçası.

en iyi spor çantası: Under Armour Sportstyle Duffel

(Resim kredisi: Under Armour)

6. Zırh Spor Tarzı Spor Çantası Altında

Varil dolusu eğlence

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Spor salonu dolapları Malzeme: Polyester Kapasite: 24 litre
Satın alma nedenleri
+ Suya son derece dayanıklı kaplama
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok fazla düzenleme kompartmanı yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 44,47 £ Amazon'da Görüntüleyin

UA Sportstyle Duffel, kutuda ne yazdığını açıklıyor: spor salonuna gidenler için çekiciliğe vurgu yapan şık bir spor çantası. Markanın itibarı göz önüne alındığında, bu çanta, spor salonuna sık sık gelen ve bu gerçeği diğer insanlara - hatta demir kilisesinin kapalı duvarlarının dışında bile - iletmek isteyenler için tasarlandı.

UA Storm teknolojisi, Sportstyle Duffel kesinlikle kuru bir çanta olmasa da, bir dereceye kadar suya dayanıklılık sağlar. Çanta bir organizatörün hayali olmasa da, ayakkabılarınızı atıştırmalıklarınızdan uzak tutmak için içte fermuarlı bir cebi vardır.

24 litrelik kapasite, temel ihtiyaçlarınızın çoğunu çantada saklayacak kadar büyüktür ancak tüp üzerindeki yürüme yolunu kapatacak kadar büyük değildir.

en iyi spor barı: Oakley 90

(Resim kredisi: Oakley)

7. Oakley 90'ın Küçük Spor Çantası

Güneşte kurutulmuş domates rengi!

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Temel malzemeleri taşımak Malzeme: Polyester ve TPU Kapasite: Yok
Satın alma nedenleri
+ Retro hisler
Kaçınılması gereken nedenler
-Kesinlikle küçük tarafta BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 82.04 Amazon'da görüntüleyin

Oakley'in web sitesinden: 'Spor salonundan günlük işlere kadar, genişletilebilir 90'ların Küçük Spor Çantası, istediğiniz şeyi şık bir şekilde taşımanıza olanak tanır.' Ve hemfikiriz, bu küçük ama şaşırtıcı derecede iyi organize edilebilir çanta, ana YKK fermuarlı bölmesinin içindeki ve etrafındaki üç ağ fermuarlı cepler sayesinde spor salonu ihtiyaçlarınızın çoğunu ve biraz daha fazlasını tutabilir.

North Face Base Camp Duffel

8. North Face Base Camp Duffel

Çok sayıda eşyaya sahip olanlar için çok amaçlı çanta

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok sayıda kit Malzeme: Naylon
Satın alma nedenleri
+ Büyük kapasite + Renk çeşitliliği
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz hantal-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 70 TL Wiggle'da görüntüle 71,49 TL Amazon'da 85 TL görüntüle very.co.uk'de görüntüle 17 Amazon müşteri yorumu

Bu spor çantası çok büyük. 95L'lik devasa bir kapasiteyle, onu taşımanın başlı başına bir egzersiz olduğunu söyleyebilirsiniz, ancak spor setinden fazlasını taşıması gerekenler için kullanışlıdır. Bu, müşterileriyle açık havada egzersiz yapmak için buluşan kişisel antrenörler için ideal bir spor çantası. Değiştirilebilir kayışlar, bu çantayı bir çanta veya sırt çantası olarak taşıyabileceğiniz anlamına gelir, ayrıca hava koşullarına dayanıklıdır, böylece bir kamp veya macera çantası olarak kolayca ikiye katlanabilir. Bunun boyutu sizi rahatsız ediyorsa ancak stil idealse, küçük ve orta boy seçeneklerde de mevcuttur.

Nike Brasilia 6

9. Nike Brasilia 6

Her türden sporcular için klasik görünümlü spor çantası

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Günlük kullanım Malzeme: Sentetik
Satın alma nedenleri
+ Uygun Fiyatlı + Ayakkabı bölmesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok fazla cep-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kadar sağlam değil 39 £ Amazon'da görüntüle 43 £ Amazon'da görüntüle 48 £ Amazon'da görüntüle 754 Amazon müşteri incelemeleri

Bu Nike spor çantası gerçek bir klasiktir. Geniş bir ana bölmeye ve kokuları ortadan kaldırmak için optimum havalandırma sağlayan ayrı bir ayakkabı bölmesine sahip olan bu çanta, aklınıza gelebilecek her boş zaman aktivitesi için ideal bir çantadır. North Face Duffel'in daha cep dostu bir fiyata rahatça dönüştürülebilmesi için bir spor çantası olarak veya çıkarılabilir kayışı kullanarak omuz üzerinde taşıyın.

Herschel Supply Co Roman Spor Çantası

10. Herschel Supply Co Roman Spor Çantası

Her gün spor salonuna gidenler için harika, cömert bir kapasiteye sahip zamansız şık bir çanta

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Stil Malzemesi: Naylon
Satın alma nedenleri
+ Şık + Büyük kapasite
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı

Adidas 3 Stripes Performans Takımı Sporu

11. Adidas 3 Stripes Performans Takımı Sporu

Bütçesi kısıtlı olanlar için güvenilir bir spor çantası

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bütçe satın alma Malzeme: Polyester
Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + Çok geniş
Kaçınılması gereken nedenler
-BÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI DÜZENLE Amazon 146 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Düzensiz spor alışkanlığınız, pahalı bir çantanın tıkanması ihtimalini doğuruyorsa, Adidas 3 Stripes Performance Team Sport çantası iyi iş çıkarabilir. Kolay erişilen ana bölme ve havalandırmalı ayrı ayakkabı cebi ile geniş bir kapasiteye sahiptir ve en heyecan verici görünümlü çanta olmasa da, klasik spor çantası görünümüyle tanınmış bir markadan harika bir giriş seviyesi modelidir. ve Hisset. Formalarını, havlularını, kıyafetlerini ve botlarını tutabilecek bir çanta arayan futbolcular; işte bu o.

(Resim kredisi: Waterfield)

12. WaterField Eğitim Kampı Spor Salonu Çantası

Çığlık atmayan şık spor çantası & ldquo; spor çantası! & Rdquo;

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi :: alanın verimli kullanımı Malzeme :: mumlu kanvas veya balistik naylon Kapasite :: 14,5 litre
Satın alma nedenleri
+ Şık + Spor salonu dolaplarına sığar
Kaçınılması gereken nedenler
-Dizüstü bilgisayar bölmesi yok (gerçekten spor salonuna özeldir)

• WaterField Eğitim Kampı Spor Çantasını SF Çantalarından satın alın

WaterField Eğitim Kampı Spor Çantası bir spor salonu dolabına kolayca sığacak şekilde boyutlandırılmıştır, bu nedenle bu kılavuzdaki çantaların çoğundan daha küçüktür, ancak spor kıyafetleriniz, ayakkabılarınız, şişeleriniz ve diğer birkaç eşya için yeterli alan sunar. Ana bölmenin kapaklı bir açıklığı vardır, böylece onu yan tarafına açıp bir bavul gibi paketleyebilirsiniz, ayrıca çanta toplandığında içeriğe hızlı erişim için çantanın üstünde ikinci bir fermuar vardır. Bu bölme, açık renkli kumaş çantanın içinde ne olduğunu görmeyi kolaylaştırdığı için hoş bir dokunuş olan altın yırtılmaz naylon ile kaplanmıştır.

Ana bölmenin içinde kozmetik, ağırlık kaldırma eldivenleri, karabinalar, CrossFit bileklik veya diğer küçük eşyaları tutabilen iki fermuarlı cep bulacaksınız, çantanın dışında ise iki su şişesi cebi var - her iki tarafta bir tane - ön ve arkada ince cep. Ön cep manyetik bir kapağa sahiptir ve ayrıca bir anahtar klipsi ve bir telefonu, cüzdanı, kulaklıkları vb. Saklamak için bölümler içerir. Arka cep üstte açıktır ve bir dergi veya benzerini tutabilir.

Çantanın üst kısmında iki deri tutma yeri ve spor salonuna yolculuğunuz arabanızın kapısından daha uzaksa kullanabileceğiniz çıkarılabilir bir omuz askısı bulunur. İki kumaş seçeneği mevcuttur - siyah balistik naylon veya bronz mumlu kanvas. Zamanla güzel bir şekilde yaşlanacağını düşündüğümüz mumlu tuval modeline özellikle düşkünüz.

Boyutlar: 13,5 x 12,5 x 6,5 inç (34,3 x 31,8 x 16,5 cm). Ağırlık: Tuval - 2,3 lb (1,04 kg); Balistik - 1,9 lbs (0,86kg).

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın