Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • En iyi spor su şişesi 2020: spor salonunda daha iyi kazançlar için sulu kalın

En iyi spor su şişesi 2020: spor salonunda daha iyi kazançlar için sulu kalın

Spor salonunun içinde ve dışında daha fazla içmelisiniz. Spor salonundayken, bir bardakta veya en sevdiğiniz kupada taşımak yerine, suyunuzu saklamak için en iyi spor salonu su şişelerini kullanmalısınız. Spor salonu su şişeleri, çoğu zaman işlerin nazikçe ele alınmadığı bir ortamda iyi performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır.

Spor salonlarında ortak su çeşmelerini kullanmak, salgın sonrası zamanlar bir yana, her zaman riskli bir işti. spor salonuna getirdiğiniz kendi suyunuzu kullanmanız daha iyien iyi spor çantası.

Spor salonuna gitmeden bir saat önce yaklaşık yarım litre su içmeli ve oradayken sürekli içmelisiniz, kilisede o silahlarla çalışan demirle geçirdiğiniz her 15 dakika için en az çeyrek litre civarında.

Spor salonu su şişesi nedir?

Ne yaparyeniden kullanılabilir su şişesispor salonu su şişesi?


Spor salonu su şişelerinin biraz daha sağlam olması gerekir çünkü spor salonunda tekmelenme veya devrilme olasılıkları daha yüksektir. Hacim olarak daha büyük olması da faydalıdır; Her seans için spor salonunda en az 30 dakika geçireceksiniz, bu yüzden içmeniz gerekeceken azındanHazır oradayken 500ml su.

Aşağıdaki spor salonu su şişelerinin desu şişelerive sallayıcılar değil. Bazılarının üstte daha büyük bir açıklık avantajına sahip olmasına rağmen, muhtemelen en iyisi, suyunuzda herhangi bir kötü tattan veya yüzen bitlerden kaçınmak için bunları yalnızca su için tutmaktır.


En iyi spor salonu su şişeleri

En iyi spor salonu su şişesi: Bulk Powders Pro Serisi su şişesi

(Resim kredisi: Toplu Tozlar)

Dökme Tozlar Pro Serisi Su Şişesi

Dolu olduğunda halter olarak ikiye katlanır

Teknik Özellikler
Hacim: 2200 ml BPA içermez:: Evet
Satın alma nedenleri
+ Taşıma kolu + BÜYÜK hacim
Kaçınılması gereken nedenler
-Sıcak içecekler / dondurucular için uygun değildir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bu, bir göbek çantasına sokabileceğiniz bir spor su şişesi değildir, ancak karşılığında, Pro Series'i kullanmak muhtemelen önerilen günlük su alım hedefinize ulaşmanın en kolay yoludur. İki litreden fazla sıvı tutabilir, bu yüzden sadece sabah doldurun ve yatağa gittiğinizde boşsa, gün için yeterince su içmişsinizdir.


Başta da belirtildiği gibi, üstte küçük ağız göz önüne alındığında, bu spor salonu su şişesinde su ile herhangi bir şeyin karıştırılması önerilmez. İç kısımları ovalamak pratik olarak imkansızdır, bu nedenle kapağa yakın alana yapışmış protein tozu parçalarını kurutduysanız, bunların temizlenmesi biraz zaman alabilir.

Bulk Powders Pro Serisi su şişesinin paslanmaz çelik vidalı kapağı, ergonomik tutacağı ve naylon taşıma halkası vardır, bu da onu içmeyi ve taşımayı kolaylaştırır. Dolduğunda, 2 kg'lık bir dambıl olarak ikiye katlanır, böylece su alım seanslarınızı bicep bukleler ile değiştirebilirsiniz. Mükemmel.

en iyi spor salonu su şişesi: Rockay Su Şişesi

(Resim kredisi: Rockay)

Rockay Su Şişesi

Su alırken okyanusları temizleyin

Teknik Özellikler
Hacim: 500ml BPA içermez: Evet (paslanmaz çelik)
Satın alma nedenleri
+ En kaliteli tasarım + Sızdırmaz kapak + Çevre dostu
Kaçınılması gereken nedenler
- Bulaşık makinesi veya mikrodalgaya uygun değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Rockay Yalıtımlı Su Şişesini doğrudan Rockay'den satın alın


Paslanmaz çelik su şişesini kim sevmez? Rockay Su Şişesi de herhangi bir paslanmaz çelik su şişesi değildir: çevreye duyarlı olduğu kadar yalıtımlıdır. Rockay, satın alınan her şişe için 714 g (77 şişe) plastik atığı okyanustan çıkardığını iddia ediyor.

Şişe gövdesi geri dönüştürülmüş paslanmaz çelikten yapılmıştır, ambalaj% 100 geri dönüştürülmüş kartondan yapılmıştır ve vidalı kapak da geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır. Rockay, küçük bilgi kartı bir yer imi olarak yeniden kullanılabilirken, insanları ambalajı geri dönüştürmeye ve şişenin kalem veya alet tutucu olarak geldiği tüpü kullanmaya teşvik ediyor.

Rockay Su şişesi süper yeşil olmasının yanı sıra oldukça işlevseldir: vidalı kapak sızdırmaz bir sızdırmazlık sağlar, böylece spor kıyafetleriniz çantada ıslanmaz ve şişenin yalıtımlı duvarları sayesinde sıvı şişe 24 saat soğuk, 12 saat sıcak tutulacaktır.

Daha geniş ağız deliği, şişeden içmeyi ve daha verimli bir şekilde temizlemeyi kolaylaştırır, bu da Rockay Su Şişesi bulaşık makinesinde yıkanamaz. Aynı nedenle su şişesi olarak kullanmayı planlıyorsanız, içine su dışında başka bir şey koymamanızı tavsiye ederim, çünkü daha sonra kurumuş süt vb. Çıkarılması biraz daha zor olabilir.

Anlaşılır bir şekilde, Rockay Su Şişesi plastik muadillerine göre daha pahalıdır, ancak aynı zamanda daha uzun süre dayanır ve içeceklerinizi de daha verimli bir şekilde soğutur. Ilık çeşidin aksine spor salonunda buz gibi suyu tercih ediyorsanız, paranızı Roclay Su Şişesine akıllıca yatırın.

en iyi spor su şişesi: BFA 750ML MOBILITY WATER BOTTLE

(Resim kredisi: Sporcular için Üretildi)

BFA 750ml Hareketli Su Şişesi

Su şişesi VE köpük silindiri bir arada

Teknik Özellikler
Hacim: 750 ml BPA içermez: Evet (paslanmaz çelik) Ağırlık: 312g Boyutlar: 28cm x 7.5cm RRP: £ 19.99
Satın alma nedenleri
+ Çok Fonksiyonlu + Sağlam + Dahili pipet
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı (bir su şişesi için) -El temizliği zor

builtforathletes.com/collections/accessories/products/built-for-athletes-mobility-water-bottle

BFA 750ml Mobil Su Şişesi, alnınıza tokat atmanıza ve 'neden daha önce kimse bunu düşünmedi?' Diye düşünmenize neden olan bir tür aksesuardır. Bunu mobilite su şişesi yapan nedir? Bir kez daha bakın: nervürlü dış kabuk, bu su şişesini pratik olarak bir köpük silindire dönüştürür. Evet, doğru okudun.

Bu çılgınca bir fikir, kabul ediyoruz. Ancak düşünürseniz, BFA 750ml Mobil Su Şişesi konsepti de dahidir. Bu su şişesinin şekli, buzağılar ve hatta latler gibi daha küçük alanları yuvarlamak için mükemmeldir, ancak aynı zamanda ellerinizi kullanarak basınç uygulamak için (yerde duran şişenin aksine, dörtlülerin önündeki gerginliği gidermeye yardımcı olabilir) ve üzerine yuvarlanıyorsunuz).

750 ml kapasite çoğu egzersiz için yeterince büyüktür ve entegre pipet, şişedeki her son damla sıvıyı almanızı sağlar. Her zaman şişenin üst kısmını açıp pipet olmadan da içebilirsiniz. BFA 750ml Mobil Su Şişesinin dar bir boynu vardır, bu yüzden temizlemek biraz zordur, ancak sadece su içtiğiniz ve kullanılmadığında havayla kurutduğunuz sürece, her gün yıkamamakta sakınca yoktur. paslanmaz çelikten yapılmıştır.

En iyi spor su şişesi: Sistema Traverse Tritan

(Resim kredisi: Sistem)

Traverse Tritan su şişesi sistemi

Harika boyut ve çok ergonomik

Teknik Özellikler
Hacim: 850 ml BPA içermez:: Evet
Satın alma nedenleri
+ Parmak halkası + Dayanıklı
Kaçınılması gereken nedenler
-Yuvarlatılmış alt kısım, düşmeyi kolaylaştırır-Renk seçemiyorum (Amazon'da) BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 10 $ Amazon'da Görüntüle

Sistema Traverse Tritan ideal büyüklükte bir spor su şişesi: 45-50 dakikalık bir seans için 850 ml yeterli olmalı ve eğer spor salonunda sosyalleşmiyorsanız bu, egzersizinizi verimli bir şekilde yapmak için fazlasıyla yeterli olmalıdır.

Traverse, BPA ve ftalat içermeyen dayanıklı Tritan plastikten yapılmıştır. Bu leke ve kokusuz şişe bulaşık makinesinde yıkanabilir ve ayrıca donmaya dayanıklıdır. spor çantanızın her yerine su gitmesi konusunda endişelenmenize gerek yok; Traverse kesinlikle sızdırmazdır.

Mavi, yeşil, kırmızı, mor, siyah ve beyaz / açık gibi çeşitli renklerde gelmesine rağmen, Amazon'dan sipariş ettiğinizde hangisini istediğinizi seçemezsiniz.

Para için büyük bir değer ve kesinlikle spor salonunda sağlam bir arkadaş.

En iyi spor salonu su şişesi: Ion8 İnce su şişesi

(Resim kredisi: Ion8)

Ion8 İnce su şişesi

Suyunuzu Fort Knox'tan daha iyi korur

Teknik Özellikler
Hacim: 500 ml BPA içermez:: Evet
Satın alma nedenleri
+ Bardak tutuculara sığar + Tek dokunuşla kapak açma sistemi
Kaçınılması gereken nedenler
-Rubber tıpa, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI yanlış yerleştirmek kolaydır 5,80 ABD doları Amazon'da 19,99 ABD doları görüntüleyin Amazon'da 24,43 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemesi

Ion8 ince su şişesi, en iyi spor salonu su şişesi listemizdeki en küçük hacimdir, sadece 500 ml'dir (750 ml'lik bir versiyonu da vardır). Bu şişe 15 (!) Renkte gelir, böylece spor taytınız ve yeleğinizle renk koordinasyonunu sağlayabilirsiniz.

Etiket şişenin yan tarafına reklam verirken, kapaktaki ağızlığın üzerinden geçen küçük kauçuk tıpayı kaybedene kadar Ion8 sızdırmazdır. Kaybetmek kolay değil ama kesinlikle imkansız değil ve bir kez bittiğinde sızdırmazlık da öyle.

Ancak yeterince dikkatli olursanız, Ion8 size tek parmakla açılabilen ve kapağı sıkıca kapatan harika bir kapak kilitleme sistemi sunar.

Ion8 aynı zamanda sıcak içecekler için de uygundur ancak sıcak su mataranızın yerini almaz.

En iyi spor salonu su şişesi: Güneşte kurutulmuş su şişesi

(Resim kredisi: güneşte kurutulmuş)

Güneşte kurutulmuş su şişesi

Cam gibi tadın ve hissedin (yine de yemeyin)

Teknik Özellikler
Hacim: 750 ml BPA içermez:: Evet
Satın alma nedenleri
+ Elde cam gibi hissediyor + Sızdırmaz + Etik
Kaçınılması gereken nedenler
-Plastik ilk olarak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 5,10 $ 'da güçlü kokuyor Amazon'da görüntüle

Güneşte kurutulmuş su şişesi biraz yağma tarafındadır ve muhtemelen hiç kimsenin gerçekten birbirine bakmadığı ticari bir spor salonunda önemli olduğu gibi, ondan aşırı derecede erkeksi su içmeyeceksiniz.

Başta 45 dakikalık bir seans için yeterli su tutabilir ve daha geniş tabanı sayesinde devrilmesi de daha zordur. Silikon ağızlık ve vidalı kapak da sızdırmaz hale getirir.

Silikon tıpa hakkında konuşursak: Kutudan çıkar çıkmaz oldukça güçlü bir kokusu vardır ve bu bazı insanların dikkatini dağıtabilir. Sadece 10 dakika boyunca sıcak (ancak kaynayan değil) suya batırın ve sorunu çözmesi gerekir.

Toksinsiz ve etik olduğundan, güneşte kurutulmuş spor salonu su şişesinin de bin yıllık güvenli olduğu söylenebilir.

En iyi spor su şişesi: Takeya Actives yalıtımlı su şişesi

(Resim kredisi: Takeya)

Takeya Actives yalıtımlı su şişesi

Buz gibi su sevenler için

Teknik Özellikler
Hacim: 950 ml BPA içermez:: Evet
Satın alma nedenleri
+ Yalıtımlı + 9 renk arasından seçim yapın
Kaçınılması gereken nedenler
-Pricey BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 12,93 $ Macy's'de görüntüleyin16,99 Hedefte Görüntüle25,20 $ Amazon'da Görüntüle

Spor salonunda pipo sıcak içeceklere ihtiyacınız olmayacak olsa da, Temmuz ayında olduğu gibi sıcaklıkların yükseldiği antrenmanlar sırasında biraz buz gibi suyun tadını çıkarmak işe yarayabilir. Takeya Actives, spor salonunuz arabayla bir saat uzaklıkta olsa bile içecekleri 24 saate kadar soğuk tutabilir, bu oldukça fazladır.

Dahası, kapak aşağılandı ve sızdırmaz. Takeya Actives, kalitesini kanıtlayan Amazon'da oldukça iyi derecelendirilmiştir. Yalıtımlı kapların çoğu, yapı kalitesi (terleme, yalıtım sorunları, vb.) Nedeniyle daha düşük derecelendirme alma eğilimindedir, ancak Takeya değil.

Daha fazla gönül rahatlığı için, bu su şişesi sınırlı bir ömür boyu garantiye sahiptir. Üstteki plastik taşıma halkası, gerçekten de kekin üzerindeki krema gibidir.

Yine de tüm bunların bir bedeli var. Takeya Actives, listedeki en pahalı spor su şişesidir, 950 ml'lik versiyonu yaklaşık 25 sterline satılır. Başta bu su şişesiYapabilmekaslında sıcak su şişenizi değiştirin. Bire iki.

En iyi spor su şişesi: Sistema Hydrate Tritan Swift

(Resim kredisi: Sistem)

Hidrat Tritan Swift Sistemi

Teknik Özellikler
Hacim: 600 ml BPA içermez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Parmak halkası + Dondurucu güvenli
Kaçınılması gereken nedenler
-Tamamen sızdırmaz değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 19,19 $ Amazon'da Görüntüleyin

Sızdırmaz olarak ilan edilmesine rağmen, Sistema Hydrate Tritan Swift muhtemelen piyasadaki en iyi sızdırmaz su şişesi değil. Bulaşık makinesi, mikrodalga fırın (kapaksız), buzdolabı ve derin dondurucu güvenli olmasının yanı sıra iyi bir boyuttadır.

Bu darbeye dayanıklı spor salonu su şişesi, toksik olmayan şeffaf Tritan plastikten yapılmıştır ve kullanışlı küçük bir parmak halkası ile birlikte gelir. aynı zamanda kokusuzdur.

Kaliteli bir Sistema ürünü, ne diyebiliriz, kutuda ne yazıyorsa onu yapar. Ne eksik ne de fazlası.

Günün En İyi Spor Salonu Su Şişesi Fiyatları Sistema Traverse Tritan ... Sistema Traverse Tritan Şişe Amazon 10 $ İnceleTüm fiyatları görünion8 İnce Sızdırmaz BPA İçermez ... Ion8 İnce Sızdırmaz Su Şişesi Amazon $ 5,80 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Güncellenmiş BPA İçermeyen Sızdırmaz ... Güneşte Kurutulmuş Sızdırmaz Su Şişesi 750ml Amazon $ 6,50 $ 5,10 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Takeya Aktif 32 oz ... Takeya İzoleli Paslanmaz Su Şişesi Macy's $ 34.99 $ 12.93 İnceleTüm fiyatları görünSistema Hydrate ... Sistema Hydrate Tritan Swift Şişe Amazon $ 19.19 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz