Close
  • Ana
  • /
  • Tımar
  • /
  • En iyi saç kesme makineleri 2020: Saçınızı evde nasıl kesersiniz (erkekler için) ve en iyi saç kesme makinesi fırsatları

En iyi saç kesme makineleri 2020: Saçınızı evde nasıl kesersiniz (erkekler için) ve en iyi saç kesme makinesi fırsatları

Merhaba efendim! Hafta sonu için bir şey? En iyi saç kesme makinelerini arıyorsanız, bunun nedeni muhtemelen aniden evde saçınızı nasıl keseceğinizi bilmekle ilgilenmenizdir. Çoğu kadın için bu oldukça zor bir alandır, ancak genel idrara çıkmada olduğu gibi, erkeklerde daha kolay vakit geçirilir.


Erkekler, makaslarla yapılabilecek bir dizi daha kısa, basit saç stiline geri dönebilir. Bunlar David Beckham / Chris Evans'tan The Jason Statham'a kadar uzanır ve tam Dwayne 'The Rock' Johnson ile sonuçlanır… Ya da, eğer daha yaşlıysanız, Right Said Fred. Veya eğer senhattadaha eski, Kojak.

Berber olmak için aceleniz mi var? Öncelikle tavsiyemi daha aşağıda okumanızı tavsiye ederim, ancak Donald Trump veya Boris Johnson gibi bir barnet sahibi olmaktan endişe duymuyorsanız, hemen devam edin ...

• Amazon'da hâlâ bol miktarda saç kesme makinesi var

• Argos'ta, Sainsburys'i alıp eve teslim etmek için şimdi kolayca satın alabileceğiniz gülünç derecede ucuz saç kesme makineleri vardır. Aynı zamanda iyi olanları da var.


Saçınızı sakal düzelticilerle veya hatta vücut bakım aletleriyle kesebileceğinizi de belirtmek gerekir, ancak bunun hijyen açısından sonuçları konusunda emin değilim. Oh, ve bize göz kulak olmayı unutmaAmazon Prime Günüİleride indirimli saç kesme makineleri almayı düşünüyorsanız merkez.

  • En iyi sakal düzeltici
  • En iyi erkek vücut bakım seti
  • En iyi elektrikli tıraş makinesi(Dwayne 'The Rock' Johnson'ın tamamı veya yüzünüz için)

Saç kesme makineleri Siber Pazartesi fırsatları

Saç kesmek, traş etmek veya düzeltmekle ilgili her şeyden her zaman indirimli olarak yararlanabilirsiniz.en iyi Siber Pazartesi fırsatları. En iyi saç kesme makinelerinin stokları yenilendiğinden, berberler ve kuaförler birçok alanda kapalı olduğundan ve tekrar kapanmaya zorlanabileceğinden, bugün bir saç kesme makinesi anlaşması yapmak için harika bir gün olabilir. Ve ayrıca birelektrikli tıraş makinesi anlaşmasıve birsakal düzelticianlaştık mı.


En iyi saç kesme makineleri: Saçınızı evde kesmek hakkında bilmeniz gerekenler

Saç kesme makineleri iki unsurdan oluşur: gerçek kesme / düzeltici ve çeşitli boyutlarda birkaç tarak. Tarak ne kadar büyükse saçınızı o kadar uzun süre terk eder. Oh, ve hepsi sözde temizlik için her zaman küçük bir fırçayla gelir. Birçoğu hala birçok küçükbıçakları yağlamak için bir şişe yağ. Giderek artan bir şekilde, bu iddiayı biraz şüpheli bulsam da, yağlama gerektirmediğini iddia eden makasları satın alabilirsiniz.

Saçlarımı uzun yıllar evde kestikten sonra bir çok şey keşfettim. İlki, Wahl gibi birinden iyi, kablolu bir saç kesme makinesinin en iyi kablosuz saç kesme makinesinden bile daha iyi olduğudur.


Bununla birlikte, özellikle su geçirmez veya en azından suya dayanıklı ve dolayısıyla banyo dostu ise, kablosuz kullanım çok daha fazla kolaylık sağlar. Duşta kablolu bir saç kesme makinesiyle ayakta durmanızı kesinlikle önermiyorum - ancak ihtiyacınız olan son saç kesimi olduğu ortaya çıktığı için rahatlamış olabilirsiniz.

Ama söyledimo, şahsen duşta başınızı tıraş etmeyi veya uzun bir sakalın gelmesini önermiyorum. Islak saçlar birbirine yapıştığı için kesilmesi daha zordur ve bir anne gibi bıçakları tıkar.

En iyi saç kesme makineleri bile saçı keserseniz biraz acı verici olabilir.Gerçekten mikısa, bıçaklar kafa derisini kazımaya başladığında. Kuru cildiniz varsa, bu özellikle rahatsız edici olabilir. Bu nedenle ve diğerleri için, mümkün olan en uzun tarakla başlamak ve aşağı çalışmak en iyisidir. Genellikle yanlarda olduğundan daha uzun süre üstte kalma eğiliminde olursunuz, ancak kişisel tarzınızı dikte etmeye çalışmayacağım.

Benim tavsiyem, evde saç kesimi yaptığınız her seferinde aşağıdakileri yapmanızdır.


1. Bıçaklarınızı yağlayın. Yağlama gerektirmeyen tip olmadığı sürece - o zaman bile zarar veremez.

2. Saçınızı yıkayın, ancak ıslakken kesmeyin. Bazı insanlar hafif nemli olmasını optimum buluyor. Bilmiyorum, ama sadece 'bazılarının' ne düşündüğünü aktarıyorum.

3. Bir uygulamayı deneyebilirsinizküçükbiraz nemlendirici. Bu, çok fazla şey bıçakları engelleyeceği ve çok azı ise hiçbir şansı olmayacağı için aldatıcıdır. Ancak doğru miktar, tahrişi azaltabilir ve bıçakların düzgün kaymasını artırabilir.

4. Bir ayna kullanın. Hayır, gerçekten.

5. İhtiyacınız olandan daha büyük bir tarak uzunluğu ile başlayın. Bu, özellikle farklı uzunluklarda daha 'gelişmiş' bir stil deniyorsanız geçerlidir, ancak düz bir Fransız mahsulü, ordu mahsulü, dava başı veya hatta Full Dwayne 'The Rock' Johnson yapıyorsanız da tavsiye edilir.

6. Tarak boyutlarında yavaş yavaş çalışın.

7. Berberden zaten bileceğiniz gibi, kesilen saçları asla başınızdan, boynunuzdan, giysilerinizden ve vücudunuzdan bir fırça vererek alamazsınız. Saçınızı evde kesmenin en güzel yanı duşa girebilmenizdir! Kısa bir ürün için gittiyseniz, düşük ayarda elde taşınan bir elektrikli süpürge de iyi bir seçenektir - hayır, gerçekten.

8. Nemlendirici veya tıraş sonrası kremi uygulayın. Ama muhtemelen gerçek tıraş sonrası tıraş değil, çünkü biraz akıllıca olabilir.

8. Tüm saçlarınızı toplayın ve evde dikilmiş yastıkları doldurmak için kullanın. Sosyal mesafenizi korurken veya kendinizi izole ederken zaman geçirmenize yardımcı olacak eğlenceli bir hobi!

En iyi saç kesme makinesi nasıl alınır

Peki saç şekillendirme ihtiyaçlarınız için en iyi saç kesme makinesinde ne arıyorsunuz? Öncelikle, sakal düzelticilerin saç kesimi için kullanılabileceği gibi, saç kesme makinelerinin de çok yönlü olduğunu ve sakal bakımı ve vücut kılı bakımını kolaylıkla yapabildiğini açıklığa kavuşturalım. Burnunuza bir tıraş bıçağı sıkıştırmayı denemenizi tavsiye etmiyoruz, bu yüzden şunlardan birini satın alın:en iyi burun kılı düzelticileribunun için.

Bakılması gereken ana alanlar güç, saç tipi ve rahatlıktır - sonuncusu ağırlık ve biçim faktörüne ayrılır.

Yapmanız gereken ilk karar, kablolu veya kablosuz bir seçenek isteyip istemediğinizdir. Kablolu, saf güç demektir, bu yüzden uzun saçları veya kalın telli saçları evcilleştiriyorsanız, bunun için gitmelisiniz. Banyoda saçınızı kesmek istiyorsanız, bu bir uzatma kablosu gerektirebilir. Peki bunu banyoda yapman gerektiğini kim söyledi?

Saç kesme makinesini düzenli olarak daha kısa saçlar için kullanıyorsanız, pil gücü işe yarayabilir ve tabii ki kablosuz daha kullanışlıdır. Günümüzde, pille çalışan saç kesme makineleri lityum iyon piller kullanıyor, yani çekmecede bırakıldığında şarj tutabiliyor, hızlı şarj edebiliyor ve çok fazla güç sağlıyor.

Saç tipi burada büyük bir faktördür, sanki sadece kafanız için bir saç kesme makinesi istiyorsanız ve saçsızsanız, o zaman kafanızı şekillendiren belirli bir model yardımcı olabilir. Daha uzun saçlar için saç kesme makinesine ihtiyacınız varsa ve ıslak ve kuru kesmek istiyorsanız, daha güçlü bir seçeneğe gitmeniz gerekecektir. Sizin de kırptığınız vücut kılıysa, geniş bir kesim alanı kullanışlıdır, bu yüzden kesmek tüm gününüzü almaz.

Konfor, ağırlık ve forma ayrılan bir faktördür. İdeal olarak hafif bir seçenek isteyeceksiniz, ancak bazen bu kalite pahasına olabilir. Daha güçlü kesme makineleri daha ağır olabilir ve pille çalışan birimler de ağırlık ekleyebilir. Bazıları elinize sığacak şekilde yuvarlatıldığı için şekil başka bir faktördür, saçsız bir kafa üzerinde tüm açılardan çalışmak için idealdir, diğerleri ise daha düzdür ve sakal veya vücut kıllarında kontrol için mükemmeldir.

Hepsini anladın mı? Neyi kesmen gerektiğini biliyor musun? O zaman en iyi saç kesme makinelerinin en iyilerini inceleyin.

Sırayla en iyi saç kesme makineleri

En iyi saç kesme makineleri

(Resim kredisi: seçim)

1. seçim süper konik

En iyi saç kesme makineleri

Teknik Özellikler
Güç: Kablolu (2,3 m kablo) Kesme: 1 mm - 13 mm
Satın alma nedenleri
+ Güçlü kesim + Sonsuza kadar dayanır + İyi uzunluk aralığı
Kaçınılması gereken nedenler
- Bakım gerektirir BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR $ 93 Amazon'da Görüntüle

• GÜNCELLEMETamam, bu şu anda çok oluyor, bu kesme makinesi tükendi. Wahl benim en sevdiğim kesme makinesi markasıdır, bu yüzden onlardan başka bir seçenek aramayı deneyin.

• Amazon'da Wahl saç kesme makineleri satın alın

Onlarca yıldır berber dükkânlarının vazgeçilmezi, 2005 yılından beri bir tane sahip olduğum için, bunun kalitesine kefil olabilirim! Super Fade'in birlikte geldiği 4 tarak takması kolaydır ve en kısa olanı dışında yerinde kalırlar, bu da bazen düşmesini önlemek için biraz özen (ve başparmağa baskı) gerektirir. Herhangi bir kısa saç kesimi için 1 mm ila 1,3 cm aralığı yeterlidir ve daha fazlasını istiyorsanız daha uzun Wahl tarakları satın alabilirsiniz. Bu şeyin gücü, işi çabucak ve - özenle ve pratikle - acısız bir şekilde bitirmek için yeterlidir.

Bunun, yetenekli berberler ve kuaförler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış oldukça 'profesyonel' bir cihaz olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Bu, özellikle bıçakları kulaklarınızın etrafında taraksız olarak kullandığınızda daha belirgin hale gelir - dikkatli olun! Yıllarca sürecek şekilde üretildiğinden, bıçakları gerçekten yağlamanız ve bakımını yapmanız gerekir. Bazen onları temizlemek ve uygun şekilde yeniden hizalamak için vidalarını sökmek de gerekebilir.

Ancak, bu gerçekten değiloZor ve Super Fade'in verdiği sonuçlar ve uzun ömür kendileri için konuşuyor.

En iyi saç kesme makineleri

(Resim kredisi: Philips)

2. Philips Serisi 9000

En iyi kablosuz saç kesme makineleri - daha uzun saç kesimleri için harika

Teknik Özellikler
Güç: Kablosuz, Lityum iyon pil Kesme: 0,5 mm - 42 mm
Satın alma nedenleri
+ Geniş uzunluk seçimi + Uzunluklar arasında hassas varyasyon + Uzun pil ömrü ve hızlı şarj
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Wahl düzelticilerinden daha az güçlü $ 124,39 Amazon'da Görüntüleyin369 ABD doları Tıraş Makinesi Mağazasında Görüntüle

• 66 £ karşılığında Amazon'dan satın alın

Philips Series 9000 saç kesme makinesi - Series 9000 sakal düzeltici veya Series 9000 elektrikli tıraş makinesi ile karıştırılmamalıdır, her ikisi de mükemmel olsa da - 400 farklı uzunluk ayarına sahiptir. Kuşkusuz, bu herkesin ihtiyaç duyduğundan daha fazla, ancak vücuda yerleştirilmiş küçük bir dokunmatik ekran aracılığıyla 0,1 mm'lik artışlarla 4,2 cm'ye kadar çıkma yolu çok akıllı.

9000 Serisi lityum iyon pille çalışıyor olsa da bu, güçlü olmadığı anlamına gelmez. Bununla birlikte, daha uzun saç tutamlarına çarptığında aslında hızlansa da, yine de Wahl kadar zahmetsiz değil - ama o zaman hem kablosuz, hem su geçirmez hem de Wahl'dan daha kolay. Pil ömrü, şarj başına iki saat ile iyidir ve tekrar tam olarak şarj olması yalnızca bir saat sürer.

Bu, kafa ve sakal kıllarının yanı sıra vücut kılları için harika bir saç kesme makinesidir ve en iyi kablosuz kesimdir. Daha kısa kesimleri tercih edenler için 0,5 mm'lik minimum kesim sinir bozucu şekilde yeterince kısa olmayabilir, ancak çoğu erkek için bu harika bir seçimdir.

En iyi saç kesme makineleri

(Resim kredisi: Remington)

3. Remington QuickCut

Saçsız kafalar için en iyi saç kesme makinesi

Teknik Özellikler
Güç: Kablosuz, Lityum iyon pil Kesme: 1,5 mm ila 15 mm
Satın alma nedenleri
+ Saçsız başlıklar için ideal + Uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Kelleşmeyen kafalar için fazla kullanılmaz -… Veya tam cilt başları için - Yavaş şarj GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI78 $ Tıraş Makinesi Mağazasında GörüntüleAmazon'u kontrol edin

• Remington QuickCut'ı Amazon'da 40 £ karşılığında satın alın- lütfen mevcut tek modelin Manchester United renklerinde (!) Olduğunu unutmayın.

Kısa bir saç başlığına en iyi kısayol için Remington QuickCut idealdir. Bu, kendi saçınızı kesmeyi çocuk oyuncağı haline getirmek için tasarlandı. Bu, kısa, hatta uzunluk isteyen saçsız erkekler için ideal olsa da, farklı uzunlukları da bir seçenek haline getirmek için bununla ilgili kılavuzlar var, ancak kendimle süslü bir şey deneyeceğimden çok emin değilim.

Bu saç kesme makinesi, standart berber kesme makinesinden farklı bir şekil kullanan ilk makinelerden biriydi. Neredeyse daha büyük, elektrikli bir tarak gibi. QuickCut'ın düz çizgileri, özellikle yakın kesim sırasında bir kafanın dış hatlarında düzgün bir kesim sağlar. Bu, sonucun her yerde güzel ve eşit bir uzunluk olduğu anlamına gelir, bazen başın alt kısmının dış hatlarının etrafından geçebileceğiniz tutamlar değil.

Bu kesme makinesi hafiftir, yani genel etki, pilin şarj edilmesine ihtiyaç duymadan önce 40 dakika boyunca çalışmaya devam eden kolay bir kaydırma kontrolüdür. Şarj süresi dört saattir, ancak gerçekçi bir şekilde saçınızı ne sıklıkla kesmeniz gerekir? Güce sahip olduğunuzda, ölene kadar sabittir. Tüylerin çekildiği sonda bu zayıflamanın hiçbiri yoktur - hepsi ya da hiçtir.

Kısa bir 'yapmanın' düzenli bakımı için bu mükemmeldir, ancak bazıları ironik bir şekilde 1.5 mm minimum uzunluğu çok uzun bulabilir.

En iyi saç kesme makineleri

(Resim kredisi: seçim)

4. Super Taper Cordless Clipper'ı seçin

En iyi premium kablosuz saç kesme makinesi

Teknik Özellikler
Güç: Kablosuz, lityum iyon pil Kesme: 1 mm - 13 mm
Satın alma nedenleri
+ Alabileceğiniz en iyi kablosuz
Kaçınılması gereken nedenler
-Corded, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI daha iyi Amazon'a bakın

• 96 £ karşılığında Amazon'dan satın alın

Super Fade'in bu kablosuz versiyonundan biraz şüpheliydim ve satın alabileceğiniz birçok pille çalışan düzelticiye kıyasla aşırı fiyatlı görünüyor, ancak 'hissetme' açısından kablolu versiyona dikkat çekici derecede benziyor ve tartışmasız en iyi kablosuz düzeltici En azından daha kısa saçlar için alabilirsiniz.

Ağabeyiyle aynı dikkatli uygulama ve bakımı gerektirirken, daha az güçlü ve daha pahalıdır. Pil kullanıyor olması, uzun süre dayanmayacağı anlamına da geliyor.

En iyi saç kesme makineleri

(Resim kredisi: seçim)

5. Oster 97 Ağır Hizmet Tipi Kırpma Makinesi

Ciddi şekillendirme için tank benzeri saç kesme makineleri

Teknik Özellikler
Güç: Kablolu (4m kablo) Döşeme: 0,25 mm
Satın alma nedenleri
+ Nihai güç + Savaş gemisi yapım kalitesi + Sessiz çalışma
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha fazla bıçak ve / veya tarak satın almanız gerekecek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Oster 97'yi Amazon'da 178 £ karşılığında satın alın

Eğer Wahl'ın aslan benzeri yoğun ve tel benzeri saç yeleğiniz için biraz düşük fiyatlı ve yetersiz olduğunu düşünüyorsanız, bu tamamen güç merkezi tam size göre.

Oster 97, tüm kılları kesecek ve daha fazlası için yalvarmaya devam edecek ve daha yoğun veya ıslak saçlar için en iyi seçenek, ancak açıkça en uygun fiyatlı olmasa da. Daha da etkileyici olanı, hedeflediğiniz kütlenin içinden süzülmekle kalmayacak, aynı zamanda Wahl'dan çok daha az uğursuz bir elektrik çarpması ile şaşırtıcı derecede sessiz bir şekilde yapacak.

Tasarım çok havalı, eski bir okul, saçma bir stil yok. Bu, kavrama için nervürlü kaplamalı tıknaz yuvarlak bir gövde anlamına gelir. Üstte büyük bir kablo koruma katmanı vardır, böylece profesyonel bir dayanıklılık düzeyi elde edebilirsiniz. Profesyoneller için bir şey olduğu için, aynı zamanda hızlı ve kolay bıçak değiştirme ve temizleme imkanı sunsa da, Wahl'da olduğu gibi, en iyi sonuçlar için saç kesme silahınızı yağlamanız ve bakımını yapmanız gerekecek.

Profesyonel statünün dezavantajı, Wahl'dan bile daha belirgindir. Amazon'da satışa sunulan ünite, yalnızca 0,25 mm'lik bir bıçakla ve taraksız olarak oldukça ham bir formda geliyor. Bununla birlikte, 'Köpeğinizi tımar etmek için mükemmel' olarak tanımlananlar da dahil olmak üzere farklı uzunluktaki her iki bıçak ve akla gelebilecek her olasılık için taraklar da çevrimiçi olarak mevcuttur.

• Yedek Oster 97 bıçaklarını 30 £ 'dan satın alın
• 14 sterline 10 Oster 97 tarak seti satın alın

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Wahl Süper Konik Saç Kesme Makinesi Wahl Süper Taper Amazon $ 93 GörüntüleTüm fiyatları görünPhilips Series 9000 Hair ... Philips Series 9000 Amazon $ 124,39 GörüntüleTüm fiyatları görün