Close
  • Ana
  • /
  • Tımar
  • /
  • En iyi saç maşaları 2020: Bu bukle maşasıyla mükemmel bukleler ve dalgalar elde edin

En iyi saç maşaları 2020: Bu bukle maşasıyla mükemmel bukleler ve dalgalar elde edin

Bukleler ve dalgalar şu anda güzellik dünyasında büyük bir haber. Doğumda tercih ettiğiniz kumsal dalgası, tirbuşon veya büyük ve kabarık bukleler ile kutsanmadığınızı varsayarsak, bunları sizin için yaratmak için en iyi saç kıvırıcılarına başvurmanız gerekir. Piyasadaki sürekli genişleyen saç kıvırıcıları ile - bu, saçınızın kanişten ziyade mükemmel görünmesini sağlar? Zor işi biz yaptık, bu yüzden sizin yapmanıza gerek kalmadı.


Listemizde GHD Curve Creative Curl Wand dahil bazı klasiklerimiz var, listemizin başında yer alırken Love Island'dan Molly Mae tarafından onaylanan BeautyWorks Professional Styler gibi bazı yeni girişler ve tabii ki , fevkalade yetenekli Dyson AirWrap, bu nedenle ister o şık Hollywood kaplamasını isterse daha ince bir dalgayı isteyin, sizi teminat altına aldık.

Sizin için en iyi saç kıvırıcı nasıl seçilir

Sizin için doğru saç kıvırıcısını seçerken, istediğiniz kıvrılma türünü, kendi saç tipinizi ve uzunluğunuzu, bütçenizi ve düzenli olarak mı yoksa sadece kırmızı halı etkinlikleri için mi kıvrılacağınızı göz önünde bulundurmanız gerekir.

Ek olarak, saçınızı kıvırmada ne kadar iyi olduğunuzu düşünün - bunun gibi şeyler size kolay gelmiyorsa, BaByliss Curl Secret ile en iyisi sizin için hemen hemen her şeyi yapan….

Saçınızı alt kısımdan başlayıp yüzünüzü çevreleyen üst kısımlarla bitirerek bölümler halinde kıvırmanızı tavsiye ederiz.


Tabii ki, sadece bir bukle maşası THE BEST'in tacını alabilir ve bir kez daha Dyson Airwrap'a gidebilir. Dyson ayrıca Dyson Supersonic ile en iyi saç kurutma makinesi kılavuzumuzda listenin başında yer aldı, böylece marka güzellik söz konusu olduğunda ne yaptığını açıkça biliyor.

Airwrap pahalı olabilir ancak kurutma ve şekillendirme konusunda vakti veya sabrı olmayan ancak yine de saçlarının zahmetsizce güzel görünmesini isteyenler için mükemmel bir araçtır.


Dyson'dan biraz daha uygun fiyatlı bir şey istiyorsanız, GHD Curve Creative Curl Wand harika bir alternatiftir. Dyson'dan daha iyi olduğunu söylemesek de, ince yapısı sayesinde çok daha uygun fiyatlı ve seyahat etmek daha kolay. Çok işlevli bir saç aletini seviyoruz ve GHD, saçlarınızı her zaman parlak ve elektriklenmeden bırakarak birçok farklı bukle ve dalgayı hafifletiyor. Sonuç.

Aşağıdaki en iyi saç kıvırıcılarının tam listesine göz atın:


Bugün satın alabileceğiniz en iyi saç kıvırıcıları

En iyi saç maşası: Dyson Airwrap Komple Şekillendirici

(Resim kredisi: Dyson)

1. Dyson Airwrap Komple Şekillendirici

Salonda hızlı bir görünüm için kuru ve şık bir arada

Satın alma nedenleri
+ Aynı anda kurur ve şekillendirir + Aparatlarla ve taşıma çantasıyla birlikte gelir + Düşük ısı, böylece saçlar zarar görmez
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI PAHALI599 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 599 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 799 Dyson'da görüntüle

Dyson Airflow, saçını şekillendirmekten nefret eden herkes için mükemmel bir saç kıvırma setidir. Bu model, saçınızı aynı anda kurutmak ve şekillendirmek için kontrollü ısı ile birlikte güçlü hava akışı kullanır. Saçınıza zarar vermemek için akıllı ısı kontrolüne sahiptir ve her zaman 150 derecenin altında kalır.

Altı farklı fırça ve ataşmanla birlikte geldiği için, bu şekillendiriciyle elde edebileceğiniz bukleler türü söz konusu olduğunda seçim yapmakta zorlanıyorsunuz. İster kumsal dalgaları, ister Hollywood bukleleri veya arada bir şey isteyin, bunu Dyson Airwrap ile başarabileceğinizi garanti ediyoruz ve ne kadara mal olduklarını düşünürsek kesinlikle öyle olmasını umuyoruz.

En iyi saç maşası: GHD eğrisi yaratıcı kıvrılma çubuğu


2. GHD eğrisi yaratıcı kıvrılma çubuğu

Harika bir çok yönlü kıvırma maşası

Satın alma nedenleri
+ Bir dizi görünüm yaratır + Uzun ve kısa saçlar için harika
Kaçınılması gereken nedenler
Dyson BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ile karşılaştırıldığında yüksek ısı225 ABD doları Tıraş Makinesi Mağazasında Görüntüle 245 ABD doları Saç Bakımımda Görüntüle 260 ABD doları Tıraş Makinesi Mağazasında Görüntüle

Görünüşle başlayalım - piyasadaki tüm GHD ürünlerinde olduğu gibi, arzu edilen görünen bir kit parçası ve elde iyi yapılandırılmış bir his veriyor ve kullanımı kolay. Tasarım, harika bir yerleşik sehpa ve havalı uçla ustalıkla düşünülmüştür (bir eldiven de dahildir), ancak hepsinden iyisi, hacimli buklelerden kumsal dalgalara kadar pek çok farklı stil oluşturmanıza olanak tanıyan konik 28 mm - 23 mm namludur .

GHD değnek 185 dereceye kadar ısınır, çünkü bu, şekillendirme için ısıya zarar vermeden optimum sıcaklıktır - orada üç bölgeli teknoloji de mükemmel bir şekilde çalışır, hatta ısıyı namlu boyunca dağıtır. Sevilecek diğer özellikler arasında evrensel voltaj, kullanmadan 30 dakika sonra otomatik uyku ve uzun bir kablo bulunur.

En iyi saç maşası: Beauty Works Professional Styler

(Resim kredisi: Beautyworks)

3. Güzellik İşleri Profesyonel Şekillendirici

Ekstra uzun kilitler için mükemmel alet

Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + Ekstra uzun namlu
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 138,58 $ 'dan daha zor kullanmak Beauty Expert UK'de Görüntüle 152,44 $ Beauty Expert UK'de Görüntüleyin

BeautyWorks Profesyonel Şekillendirici, gerçekten uzun saçları veya uzatmaları olan kişiler için mucize bir işçidir. Sadece asanın kendisi güzel olmakla kalmaz, aynı zamanda ekstra uzun gövdesi, tutarlı bir kıvrılma için tüm saçınızı kolayca sarmanıza olanak tanır. 80-220 derece arasında ayarlanabilir sıcaklığa sahiptir ve seramik kaplama, kütikülün kapatılmasını ve buklelerinizin tüm gün yerinde kalmasını sağlar. Saçınızı kıvırmak konusunda deneyimli bir profesyonel değilseniz, o zaman dikkatli olun ve bununla zaman ayırın çünkü uzun, kalın bir yeleye sahip olduğunuzda asayı kullanmak zor olabilir, ancak koruyucu bir eldivenle birlikte gelir. parmaklarınızı yakmamanızı sağlamak için. Bu şekillendirici, para için çok iyi bir değer ve büyük ve kabarık görünümü seven herkes için bir elyaftır.

En iyi saç maşası: Pingtwitter Whirl Trio Değiştirilebilir Şekillendirici Değnek

4. Pingtwitter Whirl Trio Değiştirilebilir Şekillendirici Değnek

Süper pahalı ama özellik dolu

Satın alma nedenleri
+ Üç çubuk bir arada + Hızlı ve kullanımı kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Pingtwitter Whirl Trio Değiştirilebilir Şekillendirici Değnek ciddi bir kit parçası. Pembe altın süslemeli kısmı da beyaz görünüyor. Testte en pahalısı, tabana kolayca güvenli bir şekilde yerleştirilen üç değiştirilebilir namlu (1 inç, 1,25 -0,75 inç konik ve 1,5 inç) ile birlikte gelir ve gevşek plaj dalgaları, büyük kabarık dalgalar veya sıkı bukleler oluşturmanıza olanak tanır - moda tutkunları için harika görünüşlerini çok değiştirmeyi seven. Kolayca elde ettiğimiz bukleler ve dalgalar harika görünüyordu ve elektriklenmemişti. 210 dereceye kadar 5 ısı ayarına sahiptir. Hassas kilitleme sisteminden ve kalın saçlarımızın bile kıvrılma başına sadece beş saniyeye ihtiyaç duyduğu gerçeğinden gerçekten etkilendik. Isıya dayanıklı bir eldiven ve çanta ile birlikte gelir.

En iyi saç maşası: BaByliss Curl Secret

5. BaByliss Curl Sırrı

Kullanımı süper basittir ve büyük kıvrılma oluşturur

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel doğal görünümlü bukleler + Kullanımı kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Göğüs altındaki saçlar için uygun değil Amazon'a bakın

BaByliss Curl Secret, test edilen ve bir çeşit asa olmayan tek saç kıvırıcıdır. Elinize alın ve anında iyi yapıldığını anlayın. Kullanımı da çok basittir - sadece emdiği ve mükemmel bukleler oluşturduğu bir saç parçasına tutturmanız ve ardından bittiğini size bildirmek için üç kez bip sesi çıkarmanız yeterlidir. Gerçek bir çaba harcamadan her seferinde mükemmel, kıvrımsız bukleler. Buklelerin ne kadar doğal göründüğünden etkilendik - şekillendirici, bunu başarmak için odaya bir saç bölümü her çekildiğinde otomatik olarak kıvrılma yönünü değiştirir. 210C ve 230C'lik iki ısı ayarına ve farklı kıvrılma efektleri için 3 zamanlayıcı ayarına sahiptir. Değerlendirdiğimiz diğer özellikler arasında ısı hazır göstergesi ve 20 dakika uyku modu işlevi bulunur. otomatik kapanma ve uzun kablo. Isı koruma minderi ile birlikte gelir.

En iyi saç maşası: Choice Curling Tong

6. seçim kıvırma maşası

Üstün değerli bir kıvırıcı

Satın alma nedenleri
+ Fantastik Bütçe Satın Alma + Kullanımı Kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Harika görünmüyor Amazon'a bakın

Wahl kıvırma maşası çirkin veya hantal değildir, ancak ilham verici görünümden çok basittir. Bu, maşaların elde iyi hissettiğini söyledi, ancak açma / kapama düğmesini kırmızı yandığında biraz kafa karıştırıcı bulduk ve kullanıma hazır olduğunu bildirmek için yeşil bir ışık beklerdik. 200 derecelik en yüksek sıcaklığa hızla ısınan maşa, saçı yerinde tutan ve kullanımı son derece kolay hale getiren bir kelepçeye sahiptir - kıvrılma başına altı saniyede mükemmel kabarık bukleler oluşturabildiğimizi gördük. Hem bu maşaların yarattığı parlak orta boy buklelerden hem de soğuk dokunuşlu uç ve entegre stand gibi üst düzey özelliklerden çok etkilendik. Bunlar değer için yenilemez.

En iyi saç maşası: Remington PROluxe Curling Wand

7. Remington PROluxe Curling Değnek

Saçınızı iyileştirmek için uygun fiyatlı harika bir seçenek

Satın alma nedenleri
+ Uzun süreli bukleler ve dalgalar + Harika fiyat noktası
Kaçınılması gereken nedenler
-Kısa saç için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Remington PROluxe Curling Wand olduğundan çok daha pahalı görünüyor, kullanımı rahat ve iyi yapılmış gibi görünüyor. Asanın sıcaklığını gösteren dijital ekranı çok sevdik. Farklı saç tiplerine ve stillerine uyması için 120 ° C - 210 ° C arasında değişen en az 10 sıcaklık ayarı vardır. Saçınıza ısıdan zarar vermeden şekillendirme için 185 ° C'deki Pro + ayarından en çok etkilendik. 25 mm - 38 mm konik gövde, çeşitli orta ve büyük boyutlu dalgalar ve bukleler oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Namlunun boyutu aslında orta uzunlukta bob'um için çok büyüktü, ancak uzun saçlar için mükemmel olurdu. Kutuya ısıya dayanıklı bir eldiven ve saklama çantası dahildir.

Bulut Dokuz Sallayan Değnek

(Resim kredisi: Cloud Nine)

8. Sallayan Değnek Bulut Dokuz

Değişken sıcaklık kontrollü üst düzey bir bukle maşası

Satın alma nedenleri
+ Ayarlanabilir sıcaklık + Isıya dayanıklı eldivenler, plaj çantası ve kürek fırçası içerir + Entegre destek ayağı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 245 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Dört inçlik seramik gövdesiyle Waving Wand by Cloud Nine, değişken sıcaklık kontrolü ve kullanımdan sonra sıcak kıvırıcıyı dinlendirmek için kullanışlı bir destek ayağı olan üst düzey bir saç kıvırıcıdır.

Orta ila uzun saçlar için tasarlanan Waving Wand, 100 ila 200 derece santigratta çalışır, 20 saniye içinde ısınır, 2,7 metrelik güç kablosuna sahiptir ve dalgalı görünümler için idealdir.

TRESemmé Hacim Kıvırma Maşası

(Resim kredisi: TRESemmé)

9. TRESemmé Hacim Kıvırma Maşası

Daha geniş namlulu harika fiyat kıvırıcı

Satın alma nedenleri
+ Geniş 32 mm namlu + 200 C'ye kadar + Üç ısı ayarı

TRESemmé tarafından daha fazla hacim ve yumuşak, doğal dalgalar oluşturmak için tasarlanan age Volume Curls, daha büyük 32 mm seramik gövdeye sahiptir. 200 santigrat dereceye kadar çıkan üç ısıtma ayarı vardır ve bukle maşası 60 saniyede kullanıma hazırdır.

Herhangi bir yüzeyi yakmaktan kaçınmak için entegre bir ısı yastığı, sıcaklığa ulaştığını belirten bir gösterge, 2,5 metrelik uzun bir güç kablosu, otomatik kapanma ve dahili bir koruyucu ısı matı var.

Toni & Guy Style Fix Curler

(Resim kredisi: Toni ve Guy)

10. Toni & Guy Tarzı Düzeltme Bukle Maşası

Seyahat için mükemmel kompakt kıvırıcı

Satın alma nedenleri
+ Kompakt tasarım + 210C sıcaklık + 25 mm namlu

Toni & Guy'ın bu kompakt bukle maşası, çantanıza sokmak için mükemmeldir (tabii ki tatiller bir kez daha önemlidir) ve yine de tam boyutlu bir şekillendiricinin gücünü bir araya getirir.

Style Fix Curler 25 mm seramik turmalin namluya sahiptir ve 210 santigrat dereceye kadar ısınabilir. Aynı zamanda 'renk kilidi teknolojisine' sahiptir ve tüm voltaj seviyelerinde çalışarak seyahat için mükemmeldir.

Kablo uzunluğu 1.8 metrede diğerlerine göre biraz daha kısadır.

Bunu beğendin mi?

  • En iyi Dyson AirWrap fırsatları
  • En iyi Dyson Supersonic fırsatları
Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın