Close
  • Ana
  • /
  • Tımar
  • /
  • En iyi saç kurutma makinesi 2020: tüm saç tipleri için hızlı, elektriklenmeyen kurutma

En iyi saç kurutma makinesi 2020: tüm saç tipleri için hızlı, elektriklenmeyen kurutma

Hangi saç kurutma makinesi, mütevazı fön makinesinin bazen sıkıcı ve sıradan işini hafifletecek? Hangilerinin kullanımı kolaydır ve bu parlak, kabarık yeleyi elde edilebilir bir gündüz stili yapan nedir? Korkmayın, 2020'nin sunduğu en iyi saç kurutma makinelerini aradık.


Dyson, son zamanlarda stil dünyasında gerçekten bir isim yaptı. Dyson Süpersonik Saç Kurutma Makinesi bizim grup seçimimiz ve ayrıca Dyson AirWrap de kuruyan güzel çok şekillendirici saç aleti var. Elbette, zor kazandığınız parayı harcamadan önce, bütçenizi ve saçlarınızı ne sıklıkla kurutacağınızı düşünmelisiniz ...

Sizin için en iyi saç kurutma makinesini nasıl seçersiniz?

İyi bir saç kurutma makinesi, kişisel tarzınız ve saçınızın sağlığı açısından bir yatırımdır. İster kalın ister ince, ister uzun ister kısa olsun, sahip olduğunuz saç tipini ve ne elde etmek istediğinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Sadece saçınızı kurutmasını mı istiyorsunuz yoksa şekillendirme için de kullanmak mı istiyorsunuz?

Saçlarımız ıslakken en kırılgan halindedir, bu nedenle sizin için doğru saç kurutma makinesini seçmek ve saçınızı kuruturken korumak için gerekli önlemleri almak çok önemlidir. Bu, ısı koruma spreyi kullanmayı ve kuruturken her zaman düşük bir sıcaklıkta başlamayı içerir.

Buradan saçınıza zarar vermeden şekillendirmek için yüksek bir sıcaklık ayarı seçebilirsiniz. Çoğu kurutucuda, bitmiş stilleri yerine kilitlemek için tasarlanmış soğuk bir atış vardır.


Bu yüzden, denenmiş ve test edilmiş bazı eski favorilerin yanı sıra tüketicilerin hayran olduğu piyasadaki en yeni modellerden bazılarını içeren son listemize bir göz atın.

Tabii ki, piyasadaki EN İYİ tacını sadece bir saç kurutma makinesi alabilir ve bu ödül Dyson Supersonic'e gider. Evet, testteki en pahalısı ama aynı zamanda piyasadaki en iyisi - saç şekillendirmeyi bir doddle yaptı - seçtiğimiz stile hızlı ve rahat bir şekilde maksimum parlaklık, elektriklenme olmadan ulaştık ve biz de kururken radyo dinleyebildik - bir vahiy!


Bugün satın alabileceğiniz en iyi saç kurutma makineleri

En iyi saç kurutma makinesi: Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi

(Resim kredisi: Dyson)

1. Dyson Süpersonik Saç Kurutma Makinesi

Pahalı ama yüksek teknoloji ürünü ve kullanımı mutlak bir keyif

Satın alma nedenleri
+ Yüksek parlaklıkta, elektriklenmeden kuruma + Hafif + Sessiz + Şık
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI rakiplerinden daha pahalı499 ABD doları Bing Lee'de görüntüle 549 ABD doları The Good Guys'da görüntüle 549 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin

Dyson'ın Supersonic’in motorunu kabzaya yerleştirmiş olması, saç kurutma makinesi tasarımında oyunun kurallarını değiştiriyor. Kullanıcılar için bu, ağırlığın daha dengeli olduğu anlamına gelir - bu şık tasarımlı güzellik sayesinde kol ağrısı olmaz ve aşırı ısınmaz. Hem sessizliği hem de sadece 618 gramlık mütevazı ağırlığı takdir edilmelidir.


Süpersonik, kullanımı mutlak bir zevkti. Üst düzey paslanmaz çelik manyetik arayüzüne bayıldık - iki farklı boyuttaki nozul ve difüzör manyetik olarak yerine oturur, böylece tarzınıza en uygun yönü ve açıyı seçebilirsiniz. Kullanımı son derece basittir ve yerleşik bir regülatöre sahiptir, böylece asla aşırı ısınmaz ve saçınıza zarar vermezsiniz. Bunu kullanarak kuaför salonumuzu mükemmel bir şekilde hissetti - kesinlikle hiç kıvrılmadan parlak ve kabarık. Pahalı olduğunu inkar etmek mümkün değil ama harika ve biz buna kesinlikle değdiğini düşünüyoruz.

  • Dyson Süpersonik incelemesi
  • En iyi Dyson Süpersonik fırsatları

En İyi Saç Kurutma Makinesi: ghd Helios Saç Kurutma Makinesi

(Resim kredisi: GHD)

2. ghd Helios Saç Kurutma Makinesi

Kurutmanın daha hızlı, daha profesyonel yolu

Satın alma nedenleri
+ İyon teknolojisi + Sessiz + Güvenilir marka
Kaçınılması gereken nedenler
-Hiçbiri, gerçekten BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 261 $ 'a Amazon'da Görüntüle270 $ Tıraş Makinesi Mağazasında Görüntüle 290 Saç Bakımımda Görüntüle

GHD Helios Saç Kurutma Makinesi, markanın saç şekillendirme serisine eklenen en yeni ürünüdür. Helios güçlüdür ve elektriklenmeye karşı savaşmak için iyonik teknolojiyle çalışır, bu nedenle dalgalanmalara yatkınsanız, GHD ile yanlış gidemezsiniz. Bir yatırım arıyorsanız, Helios, daha uzun ömrü destekleyen, aynı zamanda onu güçlü kılan ve kurutma / şekillendirme rutininizi hızlandıran yeni bir fırçasız motorla birlikte geldiği için uzun süre dayanacak. Diğer saç kurutma makinelerine kıyasla, Helios'un daha sessiz olmasını sağlayan benzersiz akustik teknolojiye sahip olduğu söyleniyor, bu da başka insanlarla yaşıyorsanız idealdir.

En iyi saç kurutma makinesi: Cloud Nine Airshot Saç Kurutma Makinesi


(Resim kredisi: Cloud Nine)

3. Cloud Nine Airshot Saç Kurutma Makinesi

Evde salon kalitesinde fön alın

Satın alma nedenleri
+ Değişken sıcaklık kontrolü + Tarzınızı korumak için soğuk çekim
Kaçınılması gereken nedenler
-BÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI YOKTUR Amazon'u Kontrol Et

Cloud Nine's Airshot Saç Kurutma Makinesi, size o salonu evinizde ferah bir his vermek için tasarlanmıştır. Saçınıza uyum sağlayan ve onu sert sıcak hava püskürtmelerinden koruyan değişken sıcaklık kontrolü ile birlikte gelir. İster düz ve şık, ister dalgalı dalgalarla kurutmak istiyor olun, soğuk atış düğmesi, tırnak etlerini beslerken ve korurken stilinizin yerinde kilitlenmesini sağlar. Bu ürün ayrıca elektriklenmeyi ve dalgalanmaları önleyen anti-statik teknolojiye sahiptir.

En iyi saç kurutma makinesi: Panasonic Nanoe Saç Kurutma Makinesi

(Resim kredisi: Panasonic)

4. Panasonic Nanoe Saç Kurutma Makinesi

Güvenilir ve uygun fiyatlı stil

Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + Güzel tasarım + Güçlü
Kaçınılması gereken nedenler
-Piyasadaki en yeni model değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Panasonic, saç bakımıyla karışan bir marka gibi görünmese de, bu Panasonic Nanoe Saç Kurutma Makinesi, nemi hapsederek saçınızın yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlamak için süper akıllı teknolojiyle çalışır. Bu saç kurutma makinesi, zamanı kısıtlı olanlar için hızlı kuruyan bir başlık ve farklı tarzları denemeyi sevenler için bir difüzör ile birlikte gelir. Farklı hızlar ve sıcaklıklar, saçınızın durumuna göre & ldquo; sağlıklı & rdquo; olarak adlandırılan bir ayarla seçilebilir. çok daha az sert bir fön için saçınızı 50 derecede kurutur. Genel olarak bu saç kurutma makinesi güzel bir şekilde tasarlanmıştır ve paranızın tam karşılığını alır!

En iyi saç kurutma makinesi: ghd aura

5. ghd Aura

Elde rahat ve özelliklerle dolu

Satın alma nedenleri
+ Hassas şekillendirme için ultra konsantre hava akışı + Saç sağlıklı ve vücutla doludur
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Pahalı Amazon'u Kontrol Edin

Aura, elde profesyonel bir saç aleti gibi hissettiren harika görünümlü bir saç kurutma makinesidir. & lsquo; Cool-Wall 'teknolojisi, yüksek ısı ayarını kullanırken bile auranın başlığını ve muhafazasını dokunulmayacak kadar soğuk tutar, böylece hassas ve rahat bir fön ile nozulu istediğiniz kadar hareket ettirebilirsiniz. Odaklanmış hava akışı ile birleştirilen bu teknoloji, doğal vücutla doluyken minimum elektriklenmeye sahip olan sağlıklı hissi veren saçlarla şık bir fön elde etmemizi sağladı. Ghd aura, 137 derecelik maksimum hava akış sıcaklığına ayarlanmıştır - hasarsız şekillendirme için idealdir, bu nedenle ısı hasarı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Şiddetle tavsiye edilir.

En iyi saç kurutma makinesi: Remington Proluxe İyonik Saç Kurutma Makinesi

(Resim kredisi: Remington)

6. Remington Proluxe İyonik Saç Kurutma Makinesi

En iyi bütçe fön makinesi

Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + Güvenilir marka + Style Shot özelliği
Kaçınılması gereken nedenler
-Bu listedeki diğerleri kadar premium değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

Remington PROluxe saç kurutma makinesi, yeni akıllı OPTIheat teknolojisi ve benzersiz Style Shot özelliği sayesinde 24 saat salon değerinde saç vaat ediyor. Bu iki teknoloji bir araya geldiğinde stilinizi şekillendirmek, şekillendirmek ve yerine kilitlemek için ısıyı akıllıca kullanır. Özel şekillendirici yoğunlaştırıcı şekli, hava akışını ve ısı dağılımını iyileştirmek için özel olarak tasarlanmıştır ve saçınızın en çok ihtiyaç duyduğu yere ısıyı hedeflemenize olanak tanır.

Remington'ın güvenilir bir marka olmasını ve bu kurutucunun bu listedeki diğerlerinden çok daha uygun fiyatlı olmasını ve onu mükemmel bir bütçe seçeneği haline getirmesini seviyoruz.

En iyi saç kurutma makinesi: Pingtwitter Featherweight Luxe 2i

7. Pingtwitter Tüy Sıklet Luxe 2i

Süper hassas, en iyi görünümlü saç kurutma makinesi

Satın alma nedenleri
+ Parlak, elektriklenmeyen kuruma + Mükemmel fön fırçası dahildir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI kavramak zor Amazon'a bakın

Pingtwitter Featherweight Luxe 2i mükemmel bir fön sağlar - kurutucu saçlarımıza çok nazik davrandığını ve hava akışının hassas olduğunu hissetti. Bu kurutucu, Pingtwitter Demir Jeneratörü teknolojisine sahip Pingtwitter Tormaline SoftAire ile donatılmıştır, ancak gerçekten bilmeniz gereken tek şey saçımızın görünürde kıvrılma olmadan parlak kaldığı ve inanılmaz derecede sağlıklı hissettirdiği - sonuç. Kurutma makinesiyle birlikte verilen kaliteli Pingtwitter fıçı fırçanın, salonda fön için mükemmel bir ortak olduğu kanıtlandı. Bu harika görünümlü kurutucunun tek sorunu, onu kullanırken elinizin kayabilmesidir, çünkü harika görünen pürüzsüz sap yüzeyi, eliniz ısındıkça tutması zorlaşabilir.

Remington Hydraluxe Pro

(Resim kredisi: Remington)

8. Remington Hydraluxe pro

Hydracare sensörü sıfır ısı hasarı vaat ediyor

Satın alma nedenleri
+ Güçlü dijital motor + Hydracare sensör teknolojisi + LED ekran ve üç ısı ayarı

Hydraluxe Pro, şirketin Hydracare teknolojisini içeren Remington'dan şık bir saç kurutma makinesidir. Bu, nemin saçınıza hapsolmasını sağlamak ve ısı hasarını önlemek için bir sensör kullanır.

Kurutucunun bir LED ekranı ve üç ısı ve iki hız ayarı vardır; dijital motor 100 mil / saate kadar hava üfleyebilir. Ayrıca bir soğuk atış modu vardır ve kuru, üç metrelik salon boyu bir güç kablosuna bağlanır.

Glamouriser Touch Saç Kurutma Makinesi

(Resim kredisi: Glamouriser)

9. Glamouriser Salon sonuçları Dokunmatik Saç Kurutma Makinesi

Altı hızlı ve sekiz ısı ayarlı şık bir kurutucu

Satın alma nedenleri
+ Bir sürü ısı ve hız ayarı + Şık mor kaplama
Kaçınılması gereken nedenler
-Boş liste

Glamouriser'ın bu saten mor saç kurutma makinesi, en az sekiz ısı ayarı ve altı hız ayarı sunar; ilki, sap üzerinde bir LCD ekran ile gösterir.

Siyah elmas ışıltı sistemi, elektriklenmeyi azaltmaya yardımcı olarak saçınıza doğal bir parlaklık verir. Glamouriser Touch ayrıca iyonik ve seramik teknolojisi içerir ve üç metrelik bir döner kabloya bağlanır.

Elchim 3900 Sağlıklı İyonik Saç Kurutma Makinesi

(Resim kredisi: Elchim)

10. Elchim 3900 Sağlıklı İyonik Saç Kurutma Makinesi

Kuruma sürenizi% 30'a kadar hızlandırın

Satın alma nedenleri
+ Bugün satışta en sıcak ve en güçlü olduğunu iddia ediyor + Dahili susturucu + İki ısı ve hız ayarı

Gerçek bir salon kalitesinde saç kurutma makinesi arıyorsanız, bu şekilde adım atın. Elchim 3900, 2400W güç çıkışı sayesinde piyasadaki en sıcak ve en güçlü olduğunu iddia ediyor. Şirket, bunun kuruma süresini% 30'un üzerinde azaltabileceğini söylüyor.

Tüm bu güç, gürültüyü azaltmak için entegre bir susturucuda bulunur ve 570g'de oldukça hafiftir. Akıllı altın detaylarıyla Elchim 3900, iki hız ve ısı ayarına sahiptir.

Bunu beğendin mi?

  • En iyi Dyson Airwrap fırsatları
Dyson Süpersonik Saç Kurutma Makinesi -...Dyson SüpersonikDick Smith379 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görün