Close
  • Ana
  • /
  • Tımar
  • /
  • En iyi saç jeli 2020: Sağlam bir tutuş sağlamaktan sivri uçlar veya tüyler oluşturmaya kadar

En iyi saç jeli 2020: Sağlam bir tutuş sağlamaktan sivri uçlar veya tüyler oluşturmaya kadar

Erkeklerin arzu ettikleri görünümü elde etmelerine yardımcı olacak bir dizi erkek saç ve güzellik ürünüyle son yıllarda erkek bakımı çok daha belirgin hale geldi.


İster stilinizi mükemmelleştirmek istiyor olun, ister tüm telaşın neyle ilgili olduğunu bilmiyor olun, tüm erkeklerin onlarca yıldır güvendiği bir ürün var: saç jeli.

Diğer erkek bakım ürünleri gelip gittikçe, erkek saç jeli, çoğu erkeğin günlük rutininin temelini oluşturduğu güvenilir ve kullanımı kolay bir ürün olarak etrafta sıkışmış bir şeydir.

Sizin için en iyi saç jeli nasıl alınır

Çoğu saç jölesi uygun fiyatlı ve yerel alışveriş mağazalarınızda bulunması kolaydır; bu nedenle, sizin için doğru erkek saç jelini seçerken düşünmeniz gereken tek şey, elde etmek istediğiniz görünümdür.

Kısa saçlarınız varsa ve dikenli bir stil oluşturmak istiyorsanız, sıkı bir tutma jeli işi güzel bir şekilde yapar ve çoğu zaman bir günden fazla sürer.


  • En iyi erkek saç cilası ve macunları

Ya da vahşi ve asi saçlarınız varsa, orta kuvvette bir jel, yıkanması zor olan çok fazla birikinti oluşturmadan daha akıllı bir görünüm elde etmek istediğinizde yeleyi evcilleştirmenize yardımcı olabilir.

Doğru tutarlılığı seçmenize ve sizin için tutmanıza yardımcı olacak bir liste hazırladık ve sizin için de harika fiyatlar ve fırsatlar topladık! Mutlu stil.


Bugün satın alabileceğiniz en iyi saç jellerini seçtik

En iyi saç jeli: Baxter of California Thickening Style Gel

1. Baxter of California Kalınlaştırıcı Stil Jel

Bu düşünceyi seviyoruz, süper hafif, hoş kokulu saç jölesi

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Koku ve rahatlık Tutun: Güçlü Saç tipi: Herhangi biri
Satın alma nedenleri
+ Harika kokuyor + Pul, kalıntı veya gevreklik yok + Parlatıcı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI mat görünümden sonra olanlar için değil32 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 35 ABD doları THE ICONIC'te görüntüleAmazon'u kontrol edin

Baxter of California's Thickening Style Gel, önceki jellerin tuzaklarının hiçbiri olmadan yüksek tutuş ve yüksek parlaklık sağlar. Geleneksel olmayan formül şunları içerir; Saç derisini sakinleştirirken saçları yumuşatmaya ve yumuşatmaya yardımcı olan huş ağacı suyu; Saçın güçlenmesine yardımcı olan, saç derisindeki pul pul dökülmeye karşı koruma sağlayan ve saça doğal bir parlaklık katan zencefil; ve saçınızın sağlıklı olması ve büyümesinde önemli rol oynadığı bilinen B5 Vitamini.


Jel, gün boyu yerinde kalacak yüksek parlaklıkta bir görünüm arayanlar için bir şekillendirme boşluğunu doldurur. Pulsuz, kalıntısız ve gevrek olmadığından emin olun. Kalınlaştırıcı Syle Jel, çeşitli saç stilleri oluşturmak için kullanılabilir. Kaygan sırt ve pompadurlardan sert parçalara kadar, sadece biraz parıltıyla doğal bir görünüm oluşturmak için bile kullanılabilir.

En iyi saç jeli: American Crew Firm Hold Styling Gel

2. American Crew Firma Tutuş Şekillendirici Jel

Teknik Özellikler
En iyisi: Uzun saçları şekillendirmek Tutun: Orta Saç tipi: Uzun
Satın alma nedenleri
+ Pul içermez + Güzel kokar + Kolayca temizlenir
Kaçınılması gereken nedenler
Kuru saçta harika değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI20 $ Kogan.com'da görüntüle 20 $ Dick Smith'te Görüntüle35,18 $ Amazon'da Görüntüleyin

Çift polimer kompleksi sayesinde düz görünen uzun saçlarınız varsa, American Crew Firm Hold Styling Gel daha dolgun bir görünüm için hacmi artırmaya yardımcı olabilir. İncelemelerden, bu erkek saç jelinin uzun saçlar için stil ve hacmi şekillendirme konusunda iyi bir iş çıkardığını görebiliriz, marka ise saçları ıslak bir görünüm için geri kaydırmada mükemmel olduğunu iddia ediyor.

Diğer jellerin aksine, bu ürün saçınızı yağlı hale getirmemeli ve orta-uzun saç stillerinde ince bir doğal görünüm sağlar.


Çok fazla kuvvetli olmadığı için özellikle erkeksi kokuyu sevdik, ancak biri burnunu kilitlerinize sokarsa hayal kırıklığına uğramayacaktır.

En iyi saç jeli: Bumble & Bumble SumoGel

3. Bumble ve Bumble SumoGel

Satın alma nedenleri
+ Uzun ömürlü + Alkolsüz + Harika kokuyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok fazla şey sert ve ağır bir yüzey oluşturabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 34,12 Amazon'da Görüntüleyin

Bu kaygan, yüksek parlaklıkta yüzey isteyenler için, Bumble & Bumble’ın Sumogel jeli,Gerçekten miSıkı tutuş, bu sofistike yüzeyi korumak için öğelere dayanabileceğini varsayıyoruz. Islak veya kuru saçları şekillendirmek için mükemmeldir, yakında biraz uzun bir yol katettiğini anlayacaksınız. Tüm gün keskin görünmenizi sağlayacak harika bir seçenek kalın ve asi saç.

En iyi saç jeli: Bluebeards Revenge Saç Jeli

4. Bluebeards Revenge Saç Jeli

Satın alma nedenleri
+ Güçlü tutuş + Çok yapışkan değil
Kaçınılması gereken nedenler
-Yavaş kurutma BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bluebeard'ın muhtemelen hiçbir zaman kaynaklara ya da tuz püskürtülmüş telli kilitlerini jel şeklindeki bakımına sahip olmadığını düşünsek de, bu sağlam tutulan esnek jel şüphesiz uçuşları için harikalar yaratırdı. Ancak bugün, bu, en büyük titreme ve ani artışları (eğer hala bir şeyse) yerinde tutacak dayanıklı bir üründür. Dokusu hafiftir ve yıkanması kolaydır, ancak sertleşmesi biraz zaman alır.

En iyi saç jeli: Bed Head for Men Power Play Firm Finish Gel

5. Erkekler için Yatak Başı Power Play Firm Finish Gel

Satın alma nedenleri
+ Harika kokuyor + Esnek tutuş + Mat kaplama
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 16,28 $ 'lık mükemmeliyetçiler için en iyisi değil Amazon'da 29 $ Görüntüleyin

Yani tutunmak istiyorsun ama aynı zamanda esneklik istiyorsun - kulağa sağlıklı bir ilişki gibi geliyor. Bu Tigi numarası, saçı daha şeytani bir görünümle formda tutmaya yetecek kadar verir. Saç şekillendirme dünyasına doğal bir görünümle mükemmel bir giriş kapısı olsa da, sağlam tutuyorsa, bunun peşinde olacaksınız değilsiniz.

En iyi saç jeli: Murdock London Vintage Pomade

6. Murdock London Vintage Pomad

Satın alma nedenleri
+ Yıkanması kolay + Esnek tutuş BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 27,72 $ Beauty Expert UK'de Görüntüleyin Amazon'u Kontrol Edin

Bu yüzden bu ürünle biraz sapmıştık, pomad ama kolaylıkla yıkanan su bazlı bir ürün. Bu bir melezdir, ancak kuru bir görünüme ve saçta bir mengene kavramasına sahiptir. Tarz vermeye hazırlanın ve kalmasını izleyin.

En iyi saç jeli: Gummy Original Hair Styling Gel

7. Sakızlı Orijinal Saç Şekillendirici Jel

Kalın saçların günlük şekillendirilmesi için çok değerli bir saç jeli

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Paranın karşılığı Tutun: Güçlü Saç tipi: Kalın
Satın alma nedenleri
+ Kolay taranabilir + Büyük küvet
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazıları BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kokusunu beğenmiyor Amazon'a bakın

Bu saç jeli, piyasadaki bazı ebatlı tüplere ve küvetlere kıyasla paranızın tam karşılığını verir, çünkü birçok yorumcu en küçük miktarı etkili bulmaktadır. Fonex tarafından yapılan, bekletme için 5 üzerinden 5 olarak derecelendirilmiştir ve genellikle berberlerde tercih edilen profesyonel jel olarak görülür.

Sadece biraz ihtiyacınız var ve hem güzelce tarıyor hem de şampuanla kolayca yıkanıyor. Tüm ayrıntılar bir araya getirildiğinde, zahmetsiz, uygun maliyetli bir stil için, bu ürün çoğu erkeğe tam anlamıyla uyacak - bir numaralı noktamızı perçinlemesinin nedeni bu.

En iyi saç jeli: TIGI Hard Head Mohwak Gel

8. TIGI Hard Head Mohwak Gel ile Yatak Başı

Dışarıdaki punk rockçılar için, bu Mohawk Gel ile sivri uçlarınızı yerine sabitleyin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sivri Tutuş: Sert Saç tipi: Kısa / orta / kalın
Satın alma nedenleri
+ Çok güçlü tutuş + Kullanışlı şişe
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok fazlası saçı kurutabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Yatak Başı, mükemmel şekillendirme ve mükemmel tutuş iddiasıyla olağanüstü şekillendirme için en iyi erkek saç jelini yarattı. Kullanıcıların çoğu, kalın saçlı erkeklerin, belirgin bir başak oluşturmada harika bir iş çıkardığını iddia ederek hemfikir.

Punk rock tarzınız olmasa bile, günlük görünümünüzün daha uzun süre kalmasına yardımcı olacaktır. Çok çabuk kurur, ancak çok fazla kullanmamaya dikkat edin, aksi takdirde kısa saçlarda topaklaşabilir. İstediğiniz stili yaratana kadar az miktarda kullanın ve saçınıza masaj yapın.

En iyi saç jeli: Tresemme Tres Two Hair Gel

9. Tresemme Tres Two Saç Jeli

Tüm saç tipleri için sağlam, çok yönlü bir ürün

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Günlük kullanım Tutun: Sert Saç tipi: Tümü
Satın alma nedenleri
+ Kalıntı bırakmaz + Yumuşak ve parlak sonuçlar
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 236,01 $ 'da biraz kesintili Amazon'da görüntüleyin

Tres Two Saç Jeli olarak adlandırılan Tresemme, bu ürünün stilinizi sürekli korurken neme karşı direnç sağlama konusunda harika bir iş çıkardığını iddia ediyor. Gözden geçirenler, kendilerini kıvırcık saçlı olarak tanımlayanların, kıvrımlarını yatıştırmak için iyi bir iş çıkardığını söyleyen birçok kişi ile bunu destekliyor.

Jel olarak kullananlar, saçlarını olağan sertlik olmadan tuttuğunu söylediler. Havluyla kurutulmuş saçlarda kullanılması ve küçük bir damla ile başlamanız, en sevdiğiniz stili elde edene kadar gerektiğinde daha fazlasını eklemeniz önerilir. Islak görünümden hoşlanmıyorsanız, saçınızı fön ile kurutarak gevrek görünmeden veya hissetmeden bitirebilirsiniz.

En iyi saç jeli: Style Sexy Hair Hard Up Hard Holding Gel

10. Stil Seksi Saç Sert Tutan Jel

Tüm gün ve gece süren kısa saç stilleri oluşturmak için harika görünümlü bir jel

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Basit saç stilleri Tutun: Sert Saç tipi: Kısa
Satın alma nedenleri
+ Uzun süre dayanır + Güzel kokar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI biraz pahalı 11,53 $ Amazon'da Görüntüleyin12,31 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 14 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Yorumculara göre, bu kısa saçlar için ideal olan harika bir performans gösteren saç jölesi; pul pul dökülmez, ancak birçok kişi küçük sivri uçlara sağlam bir tutuş sağladığından bahseder. Marka, kuru saça dalgalı bir görünüm verirken ıslak saçı şekillendirdiğini ve diken diken ettiğini iddia ediyor.

Ayrıca tüm kalınlıktaki saçlarda işe yaradığını ve saçları gün boyu yumuşak ve şık bıraktığını söylüyorlar. Bu Stil Seksi saç jeli diğerlerinden biraz daha pahalıdır, ancak biraz uzun sürer ve yine profesyonel berberler arasında popüler bir seçimdir, bu yüzden o cephede de bir güven oyu alır.

En iyi saç jeli: L

11. L'Oreal Studio Line Fix ve Style 4 Vitaminli Saç Jeli

Daha sağlıklı kökler ve parlak uzunluklar için saçı yenileyen bir jel

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Besleyici Tutuş: Orta Saç tipi: Tüm saç tipleri
Satın alma nedenleri
+ Süper ucuz + Saçları vitaminlerle besler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ KAMPANYALARI Amazon'a göz atın

Saçınızı başka saç jellerinin kurutduğunu fark ederseniz, bu L’Oreal saç jeli, sağlıklı, parlak bir görünüm ve his sağlamak için Pro-B5 gibi vitaminlerle doludur. L'Oreal, saç üzerinde çok ağır olmayan uzun süreli bir tutuş sağladığını ve bir dizi farklı stil için tüm saç tiplerinde kullanılabileceğini söylüyor, ancak çok aşırı herhangi bir şey de tutmayabilir.

Bu ürün, hiçbir fantezi özelliği olmayan standart bir ana akım jel olsa da, kullanıcılar tarafından yüksek oranda derecelendirilmiştir, seyahat için mükemmel olan ve beş yaşın altındayken mutlak bir pazarlık olan kullanışlı bir şişede gelir!

Bunu beğendin mi?

  • Erkekler için en iyi makyaj