Close
  • Ana
  • /
  • Tımar
  • /
  • En iyi saç düzleştiriciler 2020: şık, elektriklenmeyen saçlar için

En iyi saç düzleştiriciler 2020: şık, elektriklenmeyen saçlar için

O kıskanç, süper şık, kıvrımsız görünüme kavuşmak istiyor muydunuz? İster uzun kilitleriniz olsun, ister kısa, keskin olmayan bir kesiminiz olsun, şık ve düz kilitler, doğru ürünlere sahip değilseniz, salon dışında elde etmek için zor bir trenddir.


Peki 2020'de hangi saç düzleştiriciler bu görünüme ulaşmanıza yardımcı olacak? Bazı eski favoriler ve bloktaki en yeni çocuklar da dahil olmak üzere şu anda mevcut olan en iyi düzleştiricilerden bazılarını seçtik.

Isı şekillendirme dünyasını ele alan Dyson, Corrale'yi piyasaya sürdü, daha az ısı kullandığını ve dolayısıyla daha az hasara neden olduğunu söyledi ve yapabileceklerinden etkilendik, diğer popüler yarışmacılar arasında The Original Iron by Cloud Yıllar boyunca salon stilistleri için sağlam bir seçim olan Nine ve her zaman popüler olan ve şu anki hükümdarlık kralı GHD.

Sizin için en iyi saç düzleştiriciyi nasıl seçersiniz?

Her seferinde en üst seriyi seçerken, bu yılın sunduğu en iyi saç düzleştiricilerden bazılarını seçtik.

Saçınıza zarar vermeden tüm gün süren, elektriklenmeyen, polka düz şekillendirme sağlayan iyi bir saç düzleştirici seti bir yatırım olarak düşünülmelidir - ödediğinizin karşılığını alırsınız.


Bununla birlikte, ister piyasadaki en pahalı ürünü isteyin ister bütçeye uygun bir şey arıyor olun, sizi teminat altına aldık.

Elbette, hangi seti satın alacağınıza karar vermeden önce, ne kadar harcamanız gerektiğini ve kilitlerinizin özel gereksinimlerini - örneğin özellikle kalın saçlarınız veya saçaklarınız varsa - göz önünde bulundurmalısınız.


İnce veya hasar görmüş saçlarınız varsa, düşük sıcaklık veya sıcaklık kontrolü olan düzleştiricileri arayın, böylece saçınıza çok fazla yük binmezsiniz. Uzun, kalın saçlarınız varsa, daha geniş plakalar şekillendirmeyi sizin için biraz daha yönetilebilir hale getirebilir.

Tabii ki saçınızı aşırı ısı kullanmadan kurutmak ve şekillendirmek istiyorsanız,Dyson AirWrapSaçınıza zarar vermeden şekillendirmek için Coanda etkisi adı verilen bir teknoloji kullanan.


Öyleyse, çoğu ekibimiz tarafından kişisel olarak test edilen en iyi seçeneklerimize bir göz atın.

Bugün satın alabileceğiniz en iyi saç düzleştiriciler

En iyi saç düzleştiriciler: GHD Platinum + Saç Düzleştiriciler

(Resim kredisi: ghd)

1. GHD Platinum + Saç Düzleştiriciler

Saç düzleştirme söz konusu olduğunda kral

Satın alma nedenleri
+ Hızlı ısınma süresi + Akıllı ısı ayarları + Elektriklenmeyi durdurur + Tek geçiş + 3 yıl garanti
Kaçınılması gereken nedenler
-BÜNÜN EN İYİ FIRSATI YOK 330 $ Amazon'da Görüntüleyin

Bunlar, saç şekillendirme söz konusu olduğunda uzun süredir hüküm süren kral olan GHD'nin en gelişmiş saç düzleştiricileridir. Saçınızın kalınlığını, bölüm boyutunu ve şekillendirme hızınızı tanıyan ve gücü buna göre ayarlayan 'tahmin teknolojisine sahip ultra bölge' özelliğine sahiptirler. Plakalar, optimum şekillendirme sıcaklığının korunmasını sağlamak için ısıyı saniyede 250 kez izleyerek size mükemmel sonuçlar ve daha güçlü, daha sağlıklı saçlar sunar.

Yeni Platinum + şekillendiricilerin yaklaşık 20 saniyede ısındığını gördük ve saçlarımızda harika bir sonuç elde etmek için sadece bir vuruşa ihtiyacımız var. Aceleniz varsa ve sabah geç kalıyorsanız, bu çok kullanışlıdır.


GHD Platinum + da gerçekten iyi inşa edilmiştir ve o kadar güvenilirdir ki, gönül rahatlığı için 3 yıllık garanti ile gelirler.

Tamam, Dyson Corrales gibi kablosuz değiller, ancak bunlar saçı düzleştirmede daha iyi olmasa da aynı derecede iyi ve çok daha uygun fiyatlılar.

En iyi saç düzleştiriciler: Dyson Corrale

(Resim kredisi: Dyson)

2. Dyson Corrale

Sorunsuz şık bir stil için esnek plakalar ve daha az ısı

Satın alma nedenleri
+ Daha az hasar + Tutması kolay + Kablosuz
Kaçınılması gereken nedenler
-Ağır-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI GHD'lerden daha pahalı699 Bing Lee'de görüntüle 699 The Good Guys'da görüntüle 699 Tıraş Makinesi Mağazasında Görüntüle

Yeni Dyson Corrale tarafından büyülenmeye hazırlanın. Dyson, stil dünyasında gerçekten bir adım öne çıkıyor ve Corrale, 2020 için sahip olunması gereken bir düzleştirici! Bu hibrit cihaz 30 dakikaya kadar kablosuz stil sunar, yani hareket halindeyken şekillendirmek için çantanıza veya çantanıza kolayca koyabilir ve 70 dakika içinde hızlıca şarj edebilir veya sadece fişi takılı olarak kullanabilirsiniz.

Dyson’ın aynı stil kalitesini sağlayan ancak daha az ısı sağlayan ve% 50'ye kadar daha az kırılma vaat eden esnek plakalar sunan yeni teknolojisi ile saçınızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Esnek plakalar ayrıca saçları topladıkça daha az hareket anlamına gelir ve şekillendirme sırasında ekstra konfor ve kontrol sağlar.

Bu düzleştiriciler kesinlikle daha pahalı olsa da, Dyson’ın saç şekillendiricilerinden çok etkilendik.Dyson Supersonic saç kurutma makinesive onların yeniDyson AirwrapBunları da sunduğumuzen iyi curlers. Bu salon kalitesini istiyorsanız, Corrale'ye yatırım yapmayı düşünebilirsiniz.

  • Pingtwitter'leri okuyunDyson Corrale incelemesi

En iyi saç düzleştiriciler: GHD Gold Styler

(Resim kredisi: ghd)

3. GHD Altın Şekillendirici

Tamamen şık ve zahmetsiz tasarım

Satın alma nedenleri
+ Isıya karşı koruyucu çanta dahildir + Renk seçenekleri + Hafif + İyi fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Küçük tabaklar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI244,99 Saç Bakımımda Görüntüle 259 ABD doları Tıraş Makinesi Mağazasında Görüntüle 280 Ghd'de görüntüle

GHD, şekillendirme, özellikle de düzleştirme söz konusu olduğunda bizi asla yarı yolda bırakmayan klasik bir markadır. Bu sınırlı sayıda üretilen neo-nane versiyonu da dahil olmak üzere bu şekillendiricilerin bir dizi farklı renk grubunda mevcut olmasını seviyoruz. Bu güzel yeşil rengi ve tabakların ne kadar pürüzsüz olduğunu seviyoruz. Çok kompakt olması ve ısıya dayanıklı kullanışlı bir seyahat çantasında gelmesi, tatillerde ve festivallerde sıralanarak stil vermek için mükemmel olduğu anlamına gelir.

Bu düzleştirici, optimum şekillendirme sıcaklığı olan 185 derece ile çalışır ve diğer markalar kadar sıcak değildir, bu da daha zayıf ve daha kuru saçlar için iyidir. Bu GHD'ler ayrıca 30 dakikalık hareketsizlikten sonra otomatik olarak kapanır, böylece onları tekrar açık bırakıp bırakmadığınız konusunda asla endişelenmenize gerek kalmaz. Ölçeğin üst ucundalar, ancak sınırlı sürüm için iyi bir fiyat. Ayrıca, GHD’ler bir yatırımdır ve diğer bazı ucuz markalardan çok daha uzun süre dayanır.

En iyi saç düzleştiriciler: BaByliss Straight ve Curl Brilliance Saç Düzleştirici

(Resim kredisi: Babyliss)

4. BaByliss Düz ve Curl Brilliance Saç Düzleştirici

Şık, güzel ve çok yönlü

Satın alma nedenleri
+ Güzel tasarım + Bir dizi farklı görünüm yaratın + Ekstra uzun şekillendirme plakaları BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu Babyliss düzleştiriciler, hepsi bir arada stil isteyenler için bir oyun değiştiricidir. Ekstra uzun plakalar ve gelişmiş seramikler, onları daha kalın saçlar da dahil olmak üzere tüm saç tipleri için ideal hale getirir ve bu ultra şık görünümü ve bir dizi başka stili yaratmanıza olanak tanır.

Ürünün siyah ve pembe altın vurguları, tutmayı kolaylaştıran paslanmaz çelik kıvrımlı dış kaplamasıyla güzeldir. Bu düzleştiricilerin 72 dakika sonra otomatik olarak kapanması, dışarı çıkmaya hazırlanırken biraz unutkan olabilenler için mükemmeldir.

En iyi saç düzleştiriciler: Cloud Nine The Original Iron

5. Bulut Dokuz Orijinal Demir

Uzun süren şık düz saçlar

Satın alma nedenleri
+ Düzleştirme sürer ve sürer + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Tonlarca parlaklık katar 340 $ Amazon'da Görüntüle

Bu düzleştiriciler, saçlarımı hızlı ve verimli bir şekilde düzeltmek için sadece bir zevk değildi (imzalı kıvrımlarım bile sadece tek bir geçiş gerektiriyordu), aynı zamanda insanlar şimdi şık ve düz saçlarımın ne kadar parlak olduğunu yorumladılar. En iyi yanı - düzleştirmeden sonraki sabah (tam 24 saat) saçlarımız hala düz ve pürüzsüzdü ve yeniden yapmak zorunda değildik! Bundan daha iyi bir ödül var mı? Bunlar, lüks ısı koruyucu taşıma çantası ve ısı koruması ile birlikte gelir. Fişin Avrupa'da kullanıma uyarlanabilmesini seviyoruz, çok seyahat ediyorsanız gerçekten kullanışlı!

En iyi saç düzleştiriciler: Toni & Guy Illusion Styler Straightener

6. Toni & Guy İllüzyon Şekillendirici Düzleştirici

Fantastik düzeltme ve fiyat noktası

Satın alma nedenleri
+ Hızlı Doğrultma + İndirimli harika fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Fiyatlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI artabilir Amazon'a bakın

Toni & Guy İllüzyon Şekillendirici Düzleştirici ile düzleştirme zahmetsizdi - saçlarımızda kayarak hızla düzelttiler. Titanyum plakalar 25 mm'de standarttan daha uzundur ve bu kesinlikle hızlı düzleştirmeye yardımcı olur. Bip sesinin ne zaman açık / kapalı olduklarını ve ne zaman istenen sıcaklığa ulaştıklarını bize bildirmesini sevdik. Sorunsuz bir şekilde çalışan iç muhafazaya gizlenmiş, dijital bir dokunmatik panel aracılığıyla erişilen beş sıcaklık ayarı vardır. Harika bir ısıya dayanıklı saklama çantası ve ısıya dayanıklı paspas ile birlikte gelir - düzleştiricilerinizle seyahat ediyorsanız harika. Bu düzleştiriciler, indirimli fiyata gerçek bir pazarlıktır.

En iyi saç düzleştiriciler: Pingtwitter Singlepass X Düzleştirici Demir

7. Pingtwitter Singlepass X Doğrultma Demiri

Kalın, kaba saçlar için harika

Satın alma nedenleri
+ Kalın yelelerin hızlı çalışmasını sağlar + Saçlar gün boyu düz kalır
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Saçaklar için iyi değil Amazon'a bakın

Pingtwitter Singlepass X Düzleştirici Demir, kalın veya kaba saçları olan herkes için bir nimettir (saçı olmayanları da memnun edecektir). Bu düzleştiriciler, şekillendirme sırasında tutarlı ısıyı korur, böylece saçınızı tek bir kayma ile düzeltebilirsiniz - gerçekten de en asi dozlarda hızlı ve hafif işler yaparlar. Saçlarımız gün boyu düz ve parlaktı. Bu düzleştirici bir dahaki sefere ısı ayarınızı bile hatırlar (seçim yapabileceğiniz beş tane vardır) - gerçek bir arkadaş! Yine de saçaklarınız olup olmadığına dikkat edin - ütünün (1,5 inçlik plakalar) onları zor saçlar için harika kılan ekstra genişliği, saçakların şekillendirilmesini biraz zorlaştırır.

En iyi saç düzleştiriciler: BaByliss 3Q Saç Düzleştirici

8. BaByliss 3Q Saç Düzleştirici

Parıltı katar ama gürültü çıkarır

Satın alma nedenleri
+ Parlaklık eklendi + İndirimli harika fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Gürültülü İyonik Bağlantı Noktası-Güç düğmesine sıkıca basılması gerekiyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bunların 12 ısı ayarı ve sıcaklığı saçınıza göre ayarlayan bir 'koruma' modu vardır. BaByliss 3Q Saç Düzleştirici kullanıldığında saçlar kısa sürede düz ve süper parlaktı. Parlaklık, iyonik şartlandırma teknolojisi sayesindedir, ancak maalesef aynı zamanda ses çıkaran da budur. İyonik bağlantı noktasından gelen herhangi bir gürültünün normal olduğunu belirtmek için düzleştiricilerin üzerinde bir çıkartma ile birlikte gelirler, ancak onunla rahat edemedik. Ayrıca kapatmak için düğmeye çok sert bir şekilde basmanız gerekir, ancak otomatik kapanma işlevi oradaki paranoyamızı hafifletti.

En iyi saç düzleştiriciler: Panasonic Nano Saç Düzleştirici (EH-HS95)

9. Panasonic Nano Saç Düzleştirici (EH-HS95)

Düz ve parlak saçlar ama biraz pahalı

Satın alma nedenleri
+ Saçlar parlak ve korumalı hisseder + Düz kilitler tüm gün dayanır
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Beş farklı ısı ayarına sahip bu düzleştiriciler saçınızın parlak görünmesini ve parlak görünmesini sağlar. Saçınızı şekillendirirken beslemek için tasarlanmış uç kısımlarında hava delikleri bulunur ve çalışır - burada ısı hasarı olmaz, teşekkürler. Kullanım sırasında düzleştiriciler ara sıra saçlarımızı çekti - bunun plakanın düzleştiricilerin kenarına kadar gitmemesi nedeniyle gerçekleştiğini varsayıyoruz - önemli bir şey değil, diğerlerinin yapmadığı ve diğer tüm özellikler gibi hayal kırıklığı yaratan bir şey olduğunu varsayıyoruz. zekice.

Remington Proluxe seramik saç düzleştiriciler

(Resim kredisi: Remington)

10. Remington Proluxe Seramik Saç Düzleştiriciler

LCD ekranlı seramik kaplı düzleştiriciler

Satın alma nedenleri
+ LCD ekranı temizle + Dokuz ısı ayarı

Şu anda Amazon'da yarı fiyatına olan Remington Proluxe Seramik Saç Düzleştiriciler, hasar görmüş saçlara bakmak için idealdir. 185 derecede çalışan benzersiz Pro + modu da dahil olmak üzere 150 ila 230 santigrat derece arasında değişen dokuz ısı ayarına sahipler.

Remington, 'nihai kaygan seramik' kaplama sayesinde, bunların standart seramik düzleştiricilerden beş kat daha pürüzsüz olduğunu ve diğer Remington düzleştiricilere kıyasla tek geçişte% 50'ye kadar daha düz saçlar ürettiğini iddia ediyor. Proluxe Ceramic, ısıya dayanıklı bir seyahat çantasıyla birlikte gelir.

Cloud Nine The Touch saç düzleştiriciler

(Resim kredisi: Cloud Nine)

11. Bulut Dokuz Dokunuş

Düğmesiz düzleştiriciler, üç kez tıklandığında açılır

Satın alma nedenleri
+ Düğmesiz tasarım + 165 ve 195 derecelik iki sıcaklık ayarı + Seyahat çantası dahildir
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece iki ısı ayarı

Anında ısı sağlayan Touch Iron by Cloud Nine, 165 ve 195 derecelik iki ısı ayarına sahiptir. Açma / kapama düğmesi olmayan düğmesiz tasarım, yapmanız gereken tek şey düzleştiricileri üç kez tıklamak ve onları açmak ve sıcaklığı 165 dereceye ayarlamak demektir. Bunları iki kez daha birbirine tıklayın ve sıcaklık anında 195 dereceye çıkar.

Tüm Cloud Nine düzleştiricilerde olduğu gibi Touch Iron, saçınızda sorunsuzca kaymayı vaat eden mineral katkılı plakalara sahiptir.

Revamp Progloss Dijital Seramik Saç Düzleştirici

(Resim kredisi: Revamp)

12. Progloss Dijital Seramik Saç Düzleştiriciyi Yenileyin

Ekstra geniş sıcaklık aralığına sahip düzleştiriciler

Satın alma nedenleri
+ 80 ila 235 derece sıcaklık aralığı + LCD ekran

Revamp'ın Progloss Dijital Seramik düzleştiricileri, her saç tipine ve tarzına uyacak şekilde 80 ila 235 derece arasında geniş bir sıcaklık aralığına sahiptir. Yüzen seramik plakalar, saçlarımızı ipeksi pürüzsüz ve parlak hale getirmek için keratin, argan ve hindistancevizi yağı ile kaplanmıştır.

Bu düzleştiriciler, şekillendirme sırasında dolaşmanızı önlemek için 3 m, 360 derece dönebilen bir kabloya sahiptir ve 60 dakika kullanılmadığında otomatik olarak kapanır.

Bunu beğendin mi?

  • En iyi Dyson Süpersonik fırsatları
  • En iyi Dyson AirWrap fırsatları
Günümüzün en iyi fırsatlarını tamamlayın ghd platin + şekillendirici, Siyah GHD Platin + Şekillendirici Amazon 330 $ GörüntüleyinTüm fiyatları görünDyson - 323025-01 - Corrale ...Dyson CorraleBing Lee699 Görünüm Tüm fiyatları görün