Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi hamaklar: arka bahçede sırt üstü yatın

En iyi hamaklar: arka bahçede sırt üstü yatın

Bir hamak hayal edin ve genellikle muhteşem beyaz kumlu bir plajı ve arka planda boğucu mavi okyanus ile iki hindistan cevizi ağacı arasında nazikçe asılı duruyor. Gerçekte (çünkü bu tür görüntüler çok abartılıyor), arka bahçenizin köşesindeki iki cılız çınar ağacına asmanız daha olasıdır. Ancak, ister bir sonraki büyük maceranıza atılmak için güvenilir bir hamak arıyor olun, ister arka bahçe yeterince çok teşekkür ederim, çeşitli amaçlara uyacak en iyi hamakların bir listesini derledik.


Arka bahçe için, karışıma biraz stil katabilirsiniz; Birkaç akıllı düğüm ekleyerek klasik pamuğu düşünün. Veya iki yetişkin veya beş çocuğa sığacak kadar büyük olan Tiipii Asma Hamağı gibi sağlam bir seçenek. Amazon yağmur ormanlarının derinliklerinde veya aynı derecede nemli ve böceklerle dolu bir yerde dolaşmak istiyorsanız, yerleşik bir cibinlik ve kamp aletleri için cepler içeren, kurulumu kolay bir hamak, OneTigris Kamp Hamağı kazma aletimiz gibi, kesinlikle uygun olacaktır. güzel fatura.

Bu seçenekleri göz önünde bulundurarak ve karışıma eklenen birkaç alternatifle, size en iyi hamak çeşitlerini sunmak için favori perakendecilerimize danıştık. Dayanıklı, sert ve maceraya hazır naylondan yumuşak, rahat, doğal pamuk hissine kadar, arka bahçe ve ötesi için en iyi hamakları keşfetmek için aşağıyı okuyun.

En iyi hamak 2018

1. Bohem Hamak

Kenarlarda biraz sert ama yine de büyüleyici olan bu hamak, plaj ve bahçe için mükemmeldir.

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Uzanma Fikstürü: Montaj ipleri Malzeme: Pamuk Maksimum kapasite: Tek
Satın alma nedenleri
+ El düğümlü pamuktan yapılmıştır + Bohem tarzı
Kaçınılması gereken nedenler
- Gevşek örgü, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI engelleyebilir Amazon'u kontrol edin

Yumuşak pamuktan düğümlenen ve dokunan bu Bohem tarzı hamak, güneşte kırk göz kırpmanın yakalanabileceği görkemli bir yumuşaklık vaat ediyor. Kenarları biraz sert ama bu, çekiciliğini artırıyor ve palmiye ağaçları ve düşmüş hindistancevizi ile kaplı ıssız bir kumsalın doğal olarak rustik görüntüsü söz konusu olduğunda onu mükemmel bir rakip haline getiriyor. Geleneksel olarak yapılmış ve montaj halatları dahil, bu numara dikkatinizi çekerse düğüm becerilerinizi tazelemeniz gerekebilir.


TripWorthy Yürüyüş Hamak

2. TripWorthy Yürüyüş Hamağı

Süper güçlü naylondan yapılmış ve elementlere dayanacak şekilde yapılmış olan bu, maceracılar için mükemmel bir seçimdir.

Teknik Özellikler
İçin en iyisi: Macera Fikstür: Askı kayışları ve ipler Malzeme: Naylon Maksimum kapasite: İki kişi
Satın alma nedenleri
+ Ultra hafif + Çanta dahildir
Kaçınılması gereken nedenler
-Parlak turuncu, estetik açıdan en hoş değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 12,97 $ Amazon'da Görüntüleyin