Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • En iyi el ısıtıcıları 2020: En sert kış havalarında rahat olun

En iyi el ısıtıcıları 2020: En sert kış havalarında rahat olun

Beklemede en iyi el ısıtıcılarından birine sahip olmak, soğuk kış ayları işe başladıktan sonra asla donmuş parmaklarla baş etmemeniz gerektiği anlamına gelir. Genellikle soğuk havalarda dış mekan etkinlikleri için tasarlanmış olsalar da, evden çalışıyorsanız ve ısıtma faturasından tasarruf etmek istiyorsanız ellerinizi güzel ve kızarmış tutmanın mükemmel bir yoludur. Çeşitli el ısıtıcıları mevcuttur, ancak hepsi eldivenlerinizin içine koyacak veya kanın tekrar parmaklarınızda hızla akmasını sağlamak için cebinizde tutacak kadar küçüktür.


Kış setinizi bir çiften iyi soğuk hava eldivenleri(ya daen iyi dokunmatik eldivenler, telefonunuzu kullanabilmek istiyorsanız).

Farklı el ısıtıcısı türleri nelerdir?

El ısıtıcıları söz konusu olduğunda, bazılarımız anında kendiliğinden ısınan tıklanabilir küçük sıvı keseleri düşünürüz ya da balıkçıların sevdiği eski moda, kadife kaplı cep ısıtıcılarını yavaş yanan bir yakıt çubuğuyla hayal edebilirsiniz. içeride. Bunları yine de alabilirsiniz, ancak odun kömürü ve parafin kokusunu sevmediğiniz sürece iç mekanlarda kullanmak istemezsiniz.

Bugünlerde her şey yeniden kullanılabilir el ısıtıcılarıyla ilgili. Çevre dostu ve şık görünümlüdürler ve içinde biraz yakıtla eldiveni saatlerce sıcak tutacaklardır. Zippo, yeniden kullanılabilir el ısıtıcıları söz konusu olduğunda muhtemelen en tanınmış markadır; Ana ürünü Zippo El Isıtıcısı, tek kullanımlık bir el ısıtıcısından 10 kat daha fazla ısı sunar ve dolu bir depoda tam 12 saat ısı sağlayabilir. Bu tür el ısıtıcıları, doldurmak için bir yedek yakıtınız olduğu sürece, bir süre şebekeden bağımsız gidiyorsanız iyidir.

Bununla birlikte, tüm bu yakıt ikmali ile yapamıyorsanız, pille çalışan bir el ısıtıcısı gitmenin yoludur. Lityum iyon pillerin verimliliği sayesinde, Dış Mekan Yönlü Elektrikli El Isıtıcı gibi şarj edilebilir el ısıtıcıları kesinlikle uzun süre çalışmaya devam edebilir ve dışarıdaysanız cihazlarınızı da şarj edebilirler ve bazılarında dahili bir el feneri de vardır. .


Elbette, kalpte gelenekselciyseniz ve bir el ısıtıcısı için gereğinden fazla ödeme yapmaktan hoşlanmıyorsanız, ısı üretmek için eski tıklama yöntemini kullanan Sıcak Eller Anında El Isıtıcılarında gerçekten yanlış gidemezsiniz.

Öyleyse, tüm seçenekleriniz önünüzde belirlendiğinde, zor kazandığınız paranın satın alabileceği en iyi el ısıtıcıları için Amazon'a ve açık hava perakendecilerine danışalım.


Şu anda satın alınabilecek en iyi el ısıtıcıları

En iyi el ısıtıcısı

1. Zippo El Isıtıcı

Uzun süreli kullanım için en iyi el ısıtıcısı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Şık ve hafif Tip: Yakıt Kullanım saatleri: 12 Yeniden kullanılabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ 12 saate kadar sıcaklık + Doldurulabilir + Hafif BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 9,68 £ Amazon'da görüntüleyin 21,17 £ Amazon'da görüntüleyin 22 £ Menkind'de görüntüleyin