Close

En iyi kafa fenerleri 2020: Koşu, yürüyüş, kamp ve balık tutma için farlar

Açık havada egzersiz yapmak veya maceraya atılmak söz konusu olduğunda, en iyi kafa fenerlerinden birini almayı hatırlamak gerçek bir hayat kurtarıcı olabilir. Farlar olarak da bilinen kafa fenerleri, her türlü kamp veya karavan gezisi için inanılmaz derecede kullanışlıdır. Ayrıca, gece balıkçılığından mağaracılık ve dağcılığa kadar bir dizi başka aktivitenin yanı sıra çalışan bir meşale olarak kullanmak için harika bir yatırımdır.


Bu, gözden kaçabilecek nispeten ucuz bir kittir, ancak en iyi başlıklardan birini satın almayı (ve paketlemeyi) unutmayın ve saat 03: 00'te tuvalet bloğuna giden yolu bulmaya gelince ya da bitirirken kesinlikle kendinize teşekkür edeceksiniz. ayak bileğini kırmadan koşan.

Şu anda etraftaki en iyi kafa meşalelerini seçmemiz için okumaya devam edin. Bu ana torç incelemesi, en iyi çalışan torç dahil olmak üzere bir dizi farklı kullanım için en iyi seçeneklere odaklanmaktadır. Bir gezi planlıyorsanız, rehberlerimize de göz atmak isteyebilirsiniz.en iyi çadırlar,en iyi yürüyüş botları, veen iyi yürüyüş sırt çantaları.

Sizin için en iyi kafa meşalesini nasıl seçersiniz

Özellikle koşu veya yürüyüş gibi yüksek enerjili uğraşlar için, en iyi kafa fenerleri söz konusu olduğunda daha büyük her zaman daha iyi değildir. Bunu neden söylüyoruz? Kafanın üzerindeki büyük bir ağırlık hızla sinir bozucu oluyor.

Yürüyüş için de, bir yaz gününde, sadece birkaç dakikalık kullanım için, karanlık çöktüğünde ağır bir kafa feneriyle dolaşmak, paket ağırlığı israfıdır. Bununla birlikte, iyi bir ışın, özellikle hızda gece navigasyonu için hayati öneme sahiptir, bu nedenle, herhangi bir gerçek gece koşusu ve başıboş gezintisi için 200'den fazla lümen dışarı pompalayan bir ana fener gereklidir.


En iyi kafa fenerleri: koşu, yürüyüş, kamp ve balık tutma için farlar

(Resim kredisi: Robbie Shone)

Kaçınılmaz olarak, ekstra özellikler herhangi bir farın ağırlığını artırır, bu nedenle ihtiyaçlarınız ve genel yanma süreniz konusunda gerçekçi olun.aslındaihtiyaç. Neyse ki, modern LED teknolojisi oyun alanını hemen hemen düzleştirdi, bu nedenle AAA ile çalışan kafa fenerleri genellikle oldukça benzer performans rakamları gösterir.


Şarj edilebilir pillere geçmek size daha uzun süre lümen sağlar, ancak pil ömrü azalmaya başladığında bir duvar prizi bulmanız pahasına. Kışın veya yüksek rakımlarda koşmayı veya maceraya atmayı planlıyorsanız, soğuk pilleri hızlı bir şekilde boşaltır.

Daha genel amaçlı meşaleler arıyorsanız, aynı zamandaen iyi meşalegenel veen iyi kamp fener.


Şimdi satın alınabilecek en iyi kafa meşaleleri

Biolite Far 200

(Resim kredisi: Biolite)

1. BioLite Far 200

Bu hafif, güçlü seçenek, genel olarak en iyi başlıktır

Teknik Özellikler
Lümen: 200 (Maks) Yanma süresi: LO'da 40 saat, YÜKSEK Pil ile 3 saat: Şarj Edilebilir Ağırlık: 50g / 1.6 oz (pil ile)
Satın alma nedenleri
+ Çalışan bir meşale kadar harika + Lüks konfor + Hafif + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Güçlü89,99 Pushys'te görüntüle 89,99 Matt Blatt Avustralya'da görüntüle97,65 $ Amazon'da Görüntüle

BioLite & rsquo; ın en yeni farı olan Biolite HeadLamp 200, bir dizi iyi nedenden ötürü etrafta en iyi çalışan kafa fenerlerinden biridir. Parlak, hafif, rahat, kolayca ayarlanabilir ve makul bir pil ömrüne sahip, hepsi de dünyaya mal olmadan.

Öndeki geniş kumaş kafa bandı kafaları, şapkaları ve kaskları tutarken, geniş elastik kayış, iki eldiven dostu kaydırıcıyı çekerek kolayca ayarlanır (özellikle daha soğuk / uzun geziler için yararlıdır). Arkadaki küçük bir yansıtıcı panel, gece koşusu kaçışları için biraz arka görüş sağlar ve tüm lamba ünitesi tek elle döndürülerek, saniyeler içinde yakın ışıktan uzaklığa geçmenizi sağlar.

BioLite'ın 'sıçrama yok' tasarımı, kutunun üzerinde söylediği şeyi yapar ve bu mesafe çoğu uygulama için oldukça iyidir, 50 metreye kadar olan bir nokta, beyaz devre dışı koşullarda yolu aydınlatır. Ana düğmedeki kolay geçişli çoklu basma, geceleri haritaları okumak için yüksek / düşük ışın, flaş ve kırmızı ışık arasında geçiş yapar. 700 mAh Lityum İyon pilin şarj edilmesi, standart bir mikro-usb aracılığıyla yapılır, böylece işte, arabada vb.


Kısacası, çalışan bir far için pazardaysanız, bunu alın ve çalıştırmasanız bile, bir bakmaya değer - özellikle de fener olarak ikiye katlanan isteğe bağlı malzeme torbasıyla birlikte.

en iyi kafa lambaları: Petzl Duo S Far

(Resim kredisi: Petzl)

2. Petzl Duo S Far

Mağaracılık için en iyi far

Teknik Özellikler
Lümen: 1.100 (Güçlendirme), 700 (Hızlı hareket), 450 (Uzak görüş), 330 (Hareket), 180 (Yakınlık), 80 (Ortam) Yanma süresi: 23 saat (Ortam), 12.5 saat (Yakınlık), 6 saat (Hareket), 4,5 saat (Mesafe), 3,5 saat (Hızlı) Pil: Şarj Edilebilir Ağırlık: 370g / 13oz
Satın alma nedenleri
+ Süper güçlü çıktı + Beş ayrı ışık modu + Parlama önleyici işlev BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 680 $ Amazon'da görüntüleyin

Mağaracılık, özellikle aydınlatma söz konusu olduğunda ciddi bir iştir. Tek bir yanlış adım veya yanlış hareket size veya mağaracılık ekip arkadaşlarınıza pahalıya mal olabilir, bu nedenle diğer tüm açık hava etkinliklerinin üzerinde, mağaracılık için bulabileceğiniz en iyi meşaleyi seçmeniz gerekir. Ve bu Petzl Duo S şeklinde geliyor.

Boost modunda şaşırtıcı bir 1.100 lümen gücü ortaya çıkaran bu çarpıcı şarj edilebilir kafa feneri IP67 sınıfındadır. 30 dakikaya kadar 1 m derinliğe kadar tatlı suya daldırabilirsiniz. Şarj edilebilir lityum iyon piller dahil olmak üzere 370g (13oz) ağırlığındadır, bu nedenle bu farı ne zaman taktığınızı kesinlikle bileceksiniz, ancak ağırlık konusunda endişelenmemize izin verecek çok fazla öldürücü özelliği vardır.

Örneğin, Petzl Duo S kafa feneri, başka bir mağaranın yaklaştığını otomatik olarak algılayan ve ışığı azaltan bir 'Face2Face' işlevine sahiptir. Bu, diğer kişinin, mağaraya yönelik bu farın muazzam lümen çıkışıyla gözlerinin kamaşmasını önler. Eldiven taksanız bile büyük düğmelerin kullanımı kolaydır ve far çantanızda yanlışlıkla açılmayı önlemek için otomatik olarak kilitlenir. Kafa bandı yıkama için çıkarılabilir ve pil son ayakları üzerindeyken (45 dakika boyunca 20 lümen) rezerv moduna geçer.

en iyi kafa feneri: Vont Spark far

(Resim kredisi: Git)

Vont Spark LED far

En iyi bütçe kafa meşale

Teknik Özellikler
Lümen: 200 Yanma süresi: 90 saate kadar Pil: 3x AAA Ağırlık: 85,5 g (3 oz) pillerle
Satın alma nedenleri
+ Etkileyici pil ömrü + Su geçirmez + 7 ışık modu
Kaçınılması gereken nedenler
-ŞARJ EDİLEMEZ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 27,73 $ Amazon'da Görüntüleyin

Bütçe dostu bir seçenek için, Vont Spark LED farını deneyin - garip bir şekilde, iki paket olarak satılıyor, bu da gördüğünüz fiyatın daha da iyi bir değer olduğu anlamına geliyor. Bu ucuz ana fener, pili gereksiz yere boşaltmadan ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlamak için yedi farklı ışık moduna ayarlanabilen iki farklı ışık kaynağı içerir. Işık eğilebilir olmasa da, 45 derecelik bir açıyla sabitlenir ve su geçirmezdir. Son olarak, ekstra gönül rahatlığı için Amazon tarafından desteklenen bir ömür boyu garantiyle birlikte gelir.

En iyi kafa fenerleri: Silva Headlamp Trail Runner 4 Ultra

(Resim kredisi: Silva)

4. Silva Far Trail Runner 4 Ultra

En iyi çalışan meşale

Teknik Özellikler
Lümen: 350 (Maks), 150 (Med), 50 (Min) Yanma süresi (AAA pil): 60-90 saat (Min), 20-40 saat (Med), 10-25 saat (Maks) Yanma süresi (USB pil): 14-18 saat (Min), 5-10 saat (Ort), 2-5 saat (Maks) Pil: Şarj Edilebilir Ağırlık: 84g / 3oz (pil ile)
Satın alma nedenleri
+ Önde ve arkada ışık + 65 metreye kadar görülebilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Ormanda koşarken, mesafeyi görmenizi sağlayacak bir meşale yatırmak gerçekten çok iyi bir şeydir. Silva Headlamp Trail Runner 4 Ultra durumunda, bu mesafe 65m'dir.

Ön ışık 250 lümen bulaşıklık yapar ve maksimum güç modunda 36 saate kadar çalışır. Bu, daha uzun parkur koşuları için veya kışın koşmak için iyi bir lümen çıkışıdır. Ormanlık alanlardan dağ yollarına kadar koştuğunuz ortama uyacak şekilde uyarlayabileceğiniz birden fazla ışık modu da vardır.

Ek kırmızı güvenlik ışığını kafa bandına taktığınızda, yol üzerinde arkanızdakiler görebileceksiniz (arazi bisikletçileri ve köpek gezdiricileri düşünüyoruz). 2.4Ah pil şarj edilebilir, ancak acil durumlarda 3xAAA pil paketi de alırsınız. Bu sizi hem kısa hem de uzun patika koşularında doğru görmelidir.

  • En iyi aksiyon kamerasıaçık hava maceraları için
  • En ucuz aksiyon kamerası

en iyi kafa fenerleri: Alpkit Prism Far

(Resim kredisi: Alpkit)

5. Alpkit Prism Far

Macera için en iyi far

Teknik Özellikler
Lümen: 400 (Güçlendirme), 250 (Yüksek) 120 (Orta), 80 (Düşük) Yanma süresi: 14 saat (Düşük), 10 saat (Orta), 7 saat (8Hz yanıp sönme), 3 saat (Güçlendirme), 10 saniye (Seri Çekim) Pil: USB ile şarj edilebilir Ağırlık: 145 g / 5,1 oz
Satın alma nedenleri
+ Beş aydınlatma modu + Kolay tek tuşla çalıştırma + USB şarj edilebilir kafa feneri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edinSiteyi ziyaret et

Alpkit, kafa torçlarını yıllardır geliştirmektedir, ancak bu, bir dizi dayanıklı özelliğe sahip alüminyumdan tasarlanmış en sağlam olanlardan biridir. Toz geçirmez, iki metreye kadar düşmeye dayanıklı ve bir metreye kadar su geçirmez olan Prism'in Li-ion şarj edilebilir pili, herhangi bir mikro USB girişinden meyve suyu alabilir ve güçlendirme modunda 400 lümen bir ışın dışarı pompalar.

Aynı zamanda tek tuşla kolay kullanıma sahiptir ve ışık huzmesini en çok ihtiyaç duyduğunuz yere yönlendirmek için 180 derecelik eğime sahiptir. Şarjlar arasında 3-14 saat arasında bir yanma süresiyle, parkurlara ve parklara gitmek ve çay ve bisküvi için zamanında evde olmak için bolca zaman var.

  • Rehberimizi keşfedinen iyi kadın yürüyüş botları
  • İle yürürken rahat kalınen iyi polar ceketler

en iyi kafa torçları: Exposure Verso Mk2 Head Torch

(Resim kredisi: Pozlama)

6. Pozlama Verso Mk2 Baş Torch

Off-road koşucular için en iyi kafa feneri

Teknik Özellikler
Lümen: 250 Yanma süresi: 1-1,5 saat (destek hücresi olmadan) Pil: USB şarjı Ağırlık: 41 g / 1,4 oz
Satın alma nedenleri
+ Küçük ve hafif + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI destek hücresiyle birlikte gelir104,49 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Koşuculara yönelik bu dayanıklı ve hafif kafa fener, üç seviyeli güç ölçer ve çok programlanabilir ışın modeli sayesinde hem banliyö hem de kros koşusu için uygundur. Tam ışında, tek bir pille, bu çalışan kafa feneri bir saat dayanır (birkaç mil boyunca güç sağlamak için yeterli zamandan fazla). Destek hücresini takın ve bunu yaklaşık üç saatlik kullanıma uzatabilirsiniz.

Destek hücresini eklemeyle ilgili tek sorun, ağırlık artışlarının 121 g'a (4,2 oz) çıkmasıdır - ana torç standartlarına göre hala hafif, ancak farkı hissetmeniz için yeterlidir. Parlaklık ne kadar kısılırsa, pil gücü o kadar uzun olur, bu nedenle banliyö koşucuları şarj olmadan daha uzun sürelerden faydalanır.

Koşucular için en iyi baş fenerimiz olan Exposure Verso, ışığı koşu gereksinimlerinize göre uyarlamanıza olanak tanıyan dört farklı ışık moduna sahiptir. Ayrıca çevrenize bağlı olarak iki parlaklık modundan birini seçebilirsiniz. Fiyat için, bu kafa feneri kesinlikle birçok teknik özelliğe sahiptir ve bu da onu normal koşucular için harika bir yatırım haline getirir.

  • Yürüyüş botları vs yürüyüş ayakkabıları: sizin için doğru ayakkabıyı nasıl seçersiniz

en iyi meşaleler: Petzl Tikkina

(Resim kredisi: Petzl)

7. Petzl Tikkina

Bir bütçeyle yeni başlayan koşucular için en iyi kafa meşale

Teknik Özellikler
Lümen: 150 Yanma süresi: 220 saat Pil: 3 x AAA (dahil) veya Petzl CORE USB şarj edilebilir ünite Ağırlık: 85 g / 3 oz
Satın alma nedenleri
+ Uzun yanma süresi + Eğilebilir kafa lambası konumu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI50,25 ABD doları Sportitude'da görüntüleyin 50,25 ABD doları Sportitude'da görüntüleyin59.90 $ Amazon'da Görüntüle

Koşularınızı gece veya sabahın erken saatlerinde sıkıyorsanız, önünüzdeki yolu aydınlatan bir yardım eline ihtiyacınız olabilir. Petzl Tikkina hem yeni hem de köklü koşucular arasında popülerdir çünkü kullanımı basittir ve 220 saate kadar uzun bir yanma süresi sunar. Hibrit bir kafa feneri, yani AAA pillerle veya bir Petzl CORE USB şarj edilebilir birimle kullanılabilir. Kafa bandının kendisi yıkama için çıkarılabilir ve kafa fenerinin alında düşük bir profili vardır. Bir dizi renkte gelir ve genellikle 12 £ veya daha düşük bir değere düştüğünü gören düzenli indirim sayesinde süper ucuzdur. Başlangıç ​​seviyesindeki koşucular için bu far idealdir.

en iyi kafa meşaleler: Black Diamond Storm 375 Far

(Resim kredisi: Black Diamond)

8. Black Diamond Storm 375 Far

Dağcılık için en iyi meşale

Teknik Özellikler
Lümen: 375 (Yüksek), 160 (Orta), 8 (Düşük) Yanma süresi: 150 saat (Düşük), 10 saat (Orta), 5 saat (Yüksek) Pil: 4 x AAA (dahil) Ağırlık: 120 g / 4,2 oz
Satın alma nedenleri
+ Tamamen suya ve toza dayanıklı + Birden fazla lümen seviyesi + 30 dakika boyunca 1 m'ye daldırılabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 65,35 Amazon'da Görüntüle99,99 Pushys'te görüntüle 99,99 Matt Blatt Avustralya'da görüntüle

Black Diamond Storm 375 far, çok yönlü mükemmel özelliklere sahiptir, ancak özellikle birkaç tanesi onu dağcılık için ideal kılar. İlk olarak, büyük, eldiven dostu bir düğme ve güzel, geniş bir kafa bandı, karanlıkta bir kaskın üzerinden geçmeyi kolaylaştırıyor. Brightness Memory, tek dokunuşun son parlaklık ayarını tetikleyeceği anlamına gelir (burada modlar arasında biriktirme yok). Düşük güç tüketen çevresel beyaz aydınlatma, vites değiştirme gibi yakın görüşlü işler için idealdir.

Kilit düğmesi, tüm gün sırt çantanızın içinde yanlışlıkla açılmayacağı anlamına gelir ve IPX67, bunun toz ve su geçirmez bir kafa feneri olduğu anlamına gelir. Sağlam bir 375 lümen öndeki sırtı aydınlatmak için yeterlidir ve yalnızca 120 g (4,2 oz) ağırlıkta sizi yavaşlatmaz.

en iyi kafa fenerleri: Coleman BatteryGuard 250L Far

(Resim kredisi: Coleman)

9. Coleman BatteryGuard 250L Far

Yürüyüş için en iyi kafa meşale

Teknik Özellikler
Lümen: 250 Yanma süresi: 200 saat Pil: 3 x AAA pil Ağırlık: 105,5 g / 3,7 oz (piller hariç)
Satın alma nedenleri
+ Harika yanma süresi + Dönebilen kafa BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 24,71 $ Amazon'da 36,97 $ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

Coleman BatteryGuard 250L farın manşetinde ustaca bir numara var… kayan bir temas, kullanılmadığında pillerin fiziksel olarak bağlantısını kesiyor, böylece yavaş yavaş deşarj olmuyor, ardından önemli bir şeye sızmıyor. Yürüyüş meşalesi olarak kullanıldığında özellikle yararlı olan Coleman, makul bir 250 lümen çıktı verir, ancak yalnızca 105.5g ağırlığındadır. 3 x AAA pil ile çalışır, bu nedenle haftalarca vahşi doğada kamp kurduğunuzda bir şarj cihazı bulmak için uğraşmaktan korkmayın.

  • Rehberimizi keşfedinen iyi kadın yürüyüş botları
  • İle yürürken rahat kalınen iyi polar ceketler
  • Akşam koşusuna ne dersin? Bunlaren iyi koşu ayakkabıları

en iyi kafa fenerleri: LED Lenser Neo LED Kafa Torch

(Resim kredisi: Lenser)

10. LED Lenser Neo LED Kafa Feneri

Banliyö koşuları için hafif ve düşük seviyeli kiriş seçeneği

Teknik Özellikler
Lümen: 90 (Yüksek), 20 (Düşük), 20 (Göz Kırpma) Yanma süresi: 100 saat (Göz Kırpma), 40 saat (Düşük), 10 saat (Yüksek) Pil: 3 x AAA alkalin veya 3 x NiMH şarj edilebilir Ağırlık: 54g / 1.9oz (piller hariç)
Satın alma nedenleri
+ Sokak aydınlatmalı alanlarda görünürlük için + Dört farklı ışık modu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 51,34 Amazon'da görüntüleyin51,90 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 51,90 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Banliyö bölgelerinde koşuyorsanız, bu daha çok sokak aydınlatmasının düşük olduğu alanlarda görünmenize ve ışık sağlamanıza yardımcı olur, bu nedenle bu LED Lenser kafa feneri mükemmeldir. Beyaz yanıp sönme ve Kırmızı yanıp sönme dahil olmak üzere dört ışık modu da vardır. Evet, ucuz ve neşelidir, ancak en düşük güç ayarlarından birinde kullanırsanız pil ömrü iyi olur. Yüksek modda bile süper parlak olmasa da, hafiftir ve kafanıza bir far taktığınızı unutmak istiyorsanız harikadır.

en iyi kafa torçları: Lifesystems Intensity 230 LED Head Torch

(Resim kredisi: Lifesystems)

11. Lifesystems Yoğunluk 230 LED Baş Meşalesi

Geceleri kamp yapmak ve yürümek için en iyi far

Teknik Özellikler
Lümen: 230 Yanma süresi: 110 saat Pil: USB Ağırlık: 90g / 3.1oz
Satın alma nedenleri
+ Büyük pil ömrü + Ayarlanabilir kafa bandı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Lifesystems Intensity 230 far, SOS yanıp sönen yedi ayrı aydınlatma moduna, ayarlanabilir bir huzme açısına ve 110 saatlik etkileyici bir pil ömrüne sahip, son derece uygun fiyatlı bir cep güneş ışınıdır! Maksimum 230 lümen dışarı pompalayan bir CREE XPG3 S2 LED ile, en tehlikeli kamp alanında kolayca gezinebilirsiniz, kırmızı ışık modu ise küçük saatlerde gece görüşünüzü kaydeder ve karanlık bir çadırın etrafında yolunuzu bulmanıza yardımcı olur.

USB şarj edilebilir lityum iyon pil, hoş bir dokunuş olan hem güç hem de şarj göstergelerine sahiptir. Bu kadar küçük bir fiyat etiketi için ve sadece 90 gram ağırlığında olduğu düşünüldüğünde, bu, kamp yapmak için teknik olmasa da sağlam, en iyi kafa feneri. Gittiğiniz yer hakkında daha fazla görünürlük istediğiniz herhangi bir patikada, patikada veya caddede gece yürümek için de mükemmel olduğunu söylemek yeterli. Elektrik kesintisi sırasında da kapmak için kullanışlıdır (nerede sakladığınızı bilmenizi sağlar).

  • sırt çantasıyla seyahat için en iyi çadırlar

en iyi kafa lambaları: Petzl e + LITE Classic Far

(Resim kredisi: Petzl)

12. Petzl e + LITE Klasik Far

Sırt çantasıyla seyahat için en iyi far

Teknik Özellikler
Lümen: 50 (Maks), 15 (Standart), 2 (Yakınlık, Strobe) Yanma süresi: 12 saat (Standart), 9 saat (Maks), 15 saat (Yakınlık) Pil: 2 lityum CR2032 pil (dahil) Ağırlık: 26g / 0.9 oz
Satın alma nedenleri
+ Su geçirmez tasarım + İnanılmaz derecede hafif BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 45 $ Amazon'da görüntüleyin55,30 ABD doları Wildfire Sports'ta görüntüleyin

Tüm bu kafa fenerleri, sırt çantasıyla taşınan bir ışık olarak kolayca çift görev yapabilir, ancak Petzl eLite, etrafındaki en küçük ve en hafif olanlardan biri olduğu için değerli bir katılımdır. Kötü haber? Yalnızca 50 lümen çıkış, kaynağı zor lityum CR2032 piller ve küçük kontroller. Güzel haberler? Kurtarma ekiplerinin sizi karanlıkta bulmasına yardımcı olmak için flaş efektli bir acil durum ışığı olarak ikiye katlanır. Petzl e + LITE minik bir 26 g ağırlığındadır, ancak beyaz, kırmızı ve flaşlı aydınlatma modları, IPX7 su geçirmezlik, düğme kilidi ve hatta bir acil durum düdüğü içerir. Minimalist sırt çantalı gezgin için iyi ve çok hafif bir seçenek.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın BioLite HeadLamp 200 (Moss ... BioLite HeadLamp 200 Amazon $ 97,65 GörüntüleTüm fiyatları görünPetzl Headlamp, Mixed, ... Petzl Duo S Far Amazon 680 $ GörüntüleTüm fiyatları görünSpark LED Far El Feneri ... Vont Spark far Amazon $ 27.73 GörüntüleTüm fiyatları görünPozlama-Pozlama Verso ...Pozlama Pozlama VersoCatch.com.au104,49 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünPetzl Tikkina 2019 ...Petzl Tikkina FarSportitude50,25 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görün