Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Çocuklar için en iyi kulaklıklar 2020: Çocuk kulaklıkları işitme hasarı olmadan sallayabilirler

Çocuklar için en iyi kulaklıklar 2020: Çocuk kulaklıkları işitme hasarı olmadan sallayabilirler

Daha yaşlı kafalar 'kar taneleri' diye sızlansalar da, bugünlerde işitme kaybından kaçınmak konusunda daha dikkatli olmamız oldukça doğru. En iyi çocuk kulaklıkları, rahat takarken kulaklarını güvende tutanlardır. Onlar da iyi geliyorsa, bu bir bonus.


  • Yetişkinler için kulaklıklar
  • En iyi Bluetooth kulaklıklar
  • Seyahat ve ofis için en iyi gürültü önleyici kutular
  • Koşu için en iyi kulaklık

Çocuklar için kulaklıklar her zaman iyi bir fikirdir. Dinlemek zorunda olmadığınız anlamına gelirOtobüste Tekerlekler(ya da bu günlerde dinledikleri her neyse - Olly Murs? Paul Simon? Bu küçük beyinlerde neler olduğunu kim bilebilir) yüzlerce ve yüzlerce kez. Uzun bir yolculuk yapıyorsanız ve onları bir oyunla meşgul etmek istiyorsanız, sonsuz saatlere maruz kalmadığınız anlamına gelir.pew pew pew pew.

Ancak, standart havayolu bağlantılı kulaklıklarla veya kendi harika Sennheiser çiftinizle paçayı kurtarabileceğinizi düşünüyorsanız, tekrar düşünmek isteyebilirsiniz, çünkü muhtemelen onları 11'e çıkarmak isteyeceklerdir (çocuklar, fark etmiş olabilirsiniz , yüksek sesleri sever) ve narin küçük kulaklarına zarar verme riski taşır.

Muazzam bir kulaklık takarken ne kadar sevimli görünürlerse görünsünler, alınması riskli değil. Bu da bizi bir sonraki noktamıza götürür: Küçük kafalar için özel olarak tasarlanmışlardır, ayrıca ideal olarak onları, hoş olmayan kayma veya sıkışma olmadan, kişiselleştirilmemiş yetişkin telefonlarından daha rahat tutacaklardır.

Son olarak, bir Beastie Boys videosundaki huysuz ebeveynler gibi ses çıkarmaktan nefret etsek de, sınırlayıcılar çocuk kulaklıklarını taksa bile uzmanlar, kulaklık kullanımını günde iki saatle sınırlamanın en iyisi olduğunu söylüyor. Bu kuralı nasıl uygulayacağınız size kalmış, ancak bizYapabilmekyardım, satın alınabilecek en iyi kulaklık çiftidir, bu yüzden daha fazla uzatmadan ...


En iyi çocuklar

1. Puro Sound Premium BT2200 Kulaklık

Gizli ses sınırlayıcı avantajlara sahip yetişkin stili

Teknik Özellikler
Şunun için uygundur: Büyük çocuklar Ses sınırı: 85dB Kablo uzunluğu: Kablosuz Mikrofon ?: Evet
Satın alma nedenleri
+ Yetişkin görünün + Kulağa harika geliyor
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN ORTALAMASINDAN EN İYİ FIRSATLARDAN daha pahalı

Sizden mutlu bir şekilde cep harçlığı kabul etmesine rağmen (şaka onlar için!), Artık çocuk olmadığına inanan bir preteen varsa, o zaman onların bir şeyler yaparken biraz daha yetişkin bir şeye sahip olma dürtüsünü anlayacaksınız elbette onlara bakılıyor. Bu combo, bu kutulara en iyi çocuk kulaklıkları için en üst noktamızı veren şeydir.


Diğer çoğu çocuk kulaklıklarına kıyasla bir fiyat artışını temsil ediyorlar, ancak bunun için çok daha gelişmiş, çok şık bir tasarıma ve meşhur tehlikeli Bluetooth'a göre bile ses kalitesinde büyük bir artış elde edersiniz.

Kidz Gear Kulaklıklar


2. Kidz Gear Kulaklık

Müthiş parlak ve uzun ömürlü

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Uzun ömür Ses sınırı: 80-90dB Kablo uzunluğu: 1,5m Mikrofon ?: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Bir sürü renk + 12 yıla kadar sığacak şekilde genişletin
Kaçınılması gereken nedenler
-Ayrı sınırlayıcı kaybolabilir

Bu Kidz Gear kulaklıklar, kendilerini sıkıcı olmadan sinsice cinsiyetlendirmenin potansiyel tuzaklarından kurtararak, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi parlak ve harika renkler ve harika nötrler sunar.

Tasarım oldukça düşük anahtarlıdır ve iki ila on iki yaş arası kafalara uyacak şekilde genişler, bu nedenle yeni bir tasarımdan biraz daha uzun ömürlü bir şey arıyorsanız, işte budur. Gözden geçirenler, küçük kafalar için hafif ve rahat olduklarını söylediler, ancak akılda tutulması gereken bir şey, ses sınırlayıcıdır, aslında kulaklık jakının takıldığı ayrı bir bileşen, bu nedenle 'kaybolmadıklarından' emin olun. o.

ZAGG ifrogz Little Rockerz Kulaklık

3. ZAGG ifrogz Little Rockerz Kulaklık

Böylece aynı anda giyinip rock yapabilirler

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tasarım Ses sınırı: 85dB Kablo uzunluğu: 1,2m Mikrofon ?: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Sevimli kostüm tasarımları + Dahil edilen ayırıcı
Kaçınılması gereken nedenler
- Tüm tasarımlar aynı yerde mevcut değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

ZAGG'nin ifrogz Little Rockerz kulaklıkları, akıllı kostüm saç bantları sayesinde giydirme aksesuarı ve ses cihazı olarak çift görev yapar.


John Lewis'te şu anda kaplan, panda, kedi yavrusu ve taç tasarımları arasından en sevdikleri melodileri canlı, net kalitede dinlerken istedikleri kişi olmak için seçim yapabilirler - tabii ki önerilen 85 dB'nin altında. Arka koltukta patlak vermeyen kavgalar uğruna ZAGG, küçük meleklerinizin aynı müziği dinleyebilmeleri veya aynı şovu birlikte izleyebilmeleri için bir ayırıcı eklemeyi de düşündü.

JVC HAKD5Y Kulaklık

4. JVC HAKD5Y Kulaklık

Parlak, neşeli ve tank gibi inşa edilmiş

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Özelleştirme Ses sınırı: 85dB Kablo uzunluğu: 0.8m Mikrofon ?: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Uzun ömür için genişletilebilir + Özelleştirme için etiketler dahil
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 12,96 £ TV kullanımı için bir genişleticiye ihtiyaç duyabilir Amazon 1 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Tüm iyi çocuk ürünleri gibi, bu JVC TinyPhones da neşeyle parlak ve tamamen kırılmaz, ancak başka birçok artı noktası da var. Yerleşik ses sınırlamasıyla, küçük kulaklar için güvenli olduğu onaylanmıştır ve yumuşak dolgu, rahat yastıklama sağlarken ortam gürültüsünü sınırlar, ancak buradaki en büyük satıcı özelleştirilebilirliktir.

Her kulaklık seti, mektuplar ve resimler içeren bir çıkartma paketi ile birlikte gelir, böylece onları gerçekten kendileri yapabilir ve ailede birden fazla çift varsa kafa karışıklığını ortadan kaldırabilirler.

Snuggly Rascals Kulaklık

5. Snuggly Rascals Kulaklık

Geleneksel kulaklıklara sevimli ve kesinlikle daha rahat bir alternatif

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Konfor Ses sınırı: 85dB Kablo uzunluğu: 1,2m Mikrofon ?: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Son derece rahat + Normal bir çiftten daha az kırılabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Yıl boyu kullanım için biraz sıcak olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 9,95 £ Amazon'da görüntüle 12,99 £ Amazon'da görüntüle 14,99 £ Currys PC World'de görüntüle 691 Amazon müşteri incelemeleri

Snuggly Rascals kulaklıkları, geleneksel bir setten daha az ve yüksek işlevli bir kafa bandıdır ve bazı çocuklar tasarımda satılmayabilirken, bir sürü erdem getirir.

Normal bir kulaklıktan çok daha rahat olan yumuşak kumaş bant, sıkıca oturması ancak sıkı oturmaması için cırt cırtla etrafını sarar ve sabitler ve eleştirmenler, düz hoparlörlerin yünle hissedilemediğini bildirdi. Ayrıca çok daha az kırılabilirler ve hatta hoparlörler çıkarıldığında yıkanabilir.

Yetişkin bir versiyon alabilir miyiz lütfen?

Groov-e Kidz Kulaklıklar

6. Groov-e Kidz Kulaklıklar

Her yaş için rahat ve havalı

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Sesi yalıtma Ses sınırı: 85dB Kablo uzunluğu: 1,2m Mikrofon ?: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Yumuşak rahat yastıklar + Havalı görünün
Kaçınılması gereken nedenler
-Kulak üstü tasarım biraz sıcak olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 6 Amazon'da görüntüle 10,99 £ Currys PC World'de görüntüle £ 14,99 365games.co.uk adresinde görüntüle 332 Amazon müşteri incelemeleri

Çocuklar için gürültü önleyici bir kulaklığa potansiyel olarak en yakın olanı, bu Groov-e kulaklıkların yumuşak yastıkları rahat bir dinleme deneyimi vaat ediyor ve oldukça iyi bir pasif gürültü engelleme sunuyor.

Gözden geçirenler, onları kullandıklarından ve onlardan hoşlandıklarından, rahat olduklarını ve harika göründüklerini söyleyerek rapor ediyorlar - mavi ve siyah renk grupları ve sol kapaktaki havalı ahbap tasarımlarıyla hemfikir olmaya meyilliyiz. 'şık' kategorisinde. Ayrıca, gürültü engelleme yetenekleri, uçaklarda dinlenmeyi zor bulan çocuklar için harika bir dikkat dağıtıcı katman olacağı anlamına gelir.

Griffin Kazoo Kulaklık

7. Griffin Kazoo Kulaklık

Çeşitli hayvan tasarımlarına sahip rahat, gürültü önleyici kulaklık

Teknik Özellikler
En iyisi: Eğlenceli tasarım Ses sınırı: 85dB Kablo uzunluğu: 1,2m Mikrofon ?: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Tatlı hayvan tasarımları + Ortam gürültüsünü engelleyen dolgu
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazıları bağlantının BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 9,95 TL'nin uzun sürmediğini belirledi Amazon 276 müşteri incelemesinde görüntüleyin

Griffin Kazoo’nun MyPhones kulaklıkları, listemizdeki diğer seçimlerden daha küçük çocuklar için daha fark edilir şekilde tasarlanmıştır, ancak sevimli hayvan tasarımlarını seviyoruz ve gelecek vadeden Attenborough da emin.

Gözden geçirenler, yapının sağlam olduğunu ve kulak üstü dolgunun hem rahat hem de pasif gürültü engellemede ustaca olduğunu buldular; bu, uçaklar gibi kendilerini rahatsız edebilecek daha fazla ortam gürültüsü olan ortamlar için iyi bir seçim olabilir.

Hepsinden iyisi, kulaklıklarda çocukları kendilerinden korumak için her zaman açık gürültü sınırlama özelliğine sahiptir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın JVC Tiny Phones Kids Stereo ... JVC HAKD5Y Amazon £ 12,96 GörüntüleTüm fiyatları görün